10bet recenze – sázková kancelář proslulá plejádou bonusů

Tato sázková kancelář v současné době nepřijímá sázkaře z ČR!
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

První krůčky na poli online sportovního sázení udělala sázková kancelář 10Bet v roce 2003 a od té doby se postupně vyvinula v rozsáhlého poskytovatele hazardních her, který nabízí vše od sportovního sázení až po kasino. Je v držení společnosti Ocean Star Limited a její hlavní kancelář sídlí v Londýně, ovšem disponuje i dalšími pobočkami v Evropě a na Středním východě. Tato sázková kancelář se dostala do povědomí širší veřejnosti i díky sponzoringu fotbalových klubů FC Juventus a Blackburn Rovers. My se na ni podívali pod drobnohledem a v následujících odstavcích vám přinášíme naše poznatky. .

Perfektní uživatelské prostředí aneb vše pěkně po ruce

Sportovní sekce nabízí opravdu hodně co k vidění, ale navzdory rozsáhlému obsahu působí opravdu intuitivně. Nejdůležitější události dne jsou vypsány vlevo nad sportovní nabídkou, takže je máte vždy po ruce. Vše, co vás jen může napadnout, je pouhé jedno kliknutí vzdálené. Pod horní lištou najdeme i snadné přepínání mezi jazyky, zlomkovými/decimálními/americkými kurzy atd. Za zmínku stojí i centrum pomoci, které se nachází pod sportovní nabídkou a je velice přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií (live sázky, bonusy, pravidla sázení, statistiky, výsledky apod.). Zkrátka 10bet má uživatelské prostředí svých webových stránek opravdu perfektní, za což má od nás rozhodně palec nahoru.

10bet

Celkové hodnocení: 8/10

 • Live sázky: 8/10
 • Sporty k dispozici: 8/10
 • Platby: 8/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnostní: 8/10
Uvítací bonus 100% do výše 50€

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • e-Sports

Platební metody

Kreditní karta, Skrill, bankovní převod, NETELLER

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Baseball, Basketbal, Hokej, Bojové sporty...

10bet registrace – rychlá a jednoduchá

Jak se zaregistrovat na 10bet?

Registrace probíhá standardně online, přičemž celý proces vám nezabere déle než pět minut. V pravém horním rohu najdete tlačítko pro registraci, a pak už jen vyplňujete formulář. V první řadě musíte zaškrtnout pohlaví a vyplnit kolonku se jménem, datem narození a emailovou adresou. V následujícím kroku budete vyzváni k doplnění údajů, jako jsou mobilní telefonní číslo a adresa. Mějte na paměti, že všechny údaje musí být pravdivé.

V posledním kroku registrace je zapotřebí zvolit si uživatelské jméno a heslo, nastavit měnu, denní/měsíční limity a určit styl zobrazování kurzů (zlomkový, decimální, americký), což lze následně v uživatelském účtu měnit. Následně už jen musíte souhlasit s podmínkami, případně zaškrtnout zda chcete přijímat reklamní bonusové nabídky, a ověřit emailovou adresu tím, že kliknete na odkaz, který vám 10bet poslal.

Tím bude váš účet vytvořen, ovšem k jeho plné aktivaci bude zapotřebí projít procesem ověření totožnosti. Můžete být vyzváni k předložení (naskenování) identifikačního průkazu, případně doložení, že jste opravdu vlastníkem bankovního účtu, který uvádíte. Toto je zcela běžný postup u všech kvalitních sázkových kanceláří, tudíž nemusíte mít strach ze ztráty citlivých údajů.

10bet licence – důvěryhodná sázková kancelář

Vzhledem k tomu, že 10bet získal licenci od United Kingdom Gambling Commission i Malta Gaming Authority, tak je vyloučené, aby se jednalo o podvod. K dosažení oněch licencí musela společnost prokázat, že je schopná vyplácet výherce, ochránit citlivé údaje svých klientů a že nemá nic společného s žádnou podvodnou aktivitou jakéhokoliv druhu.

10bet KOMPLETNÍ PROFIL

 • +359-24925973
 • support@10bet.com
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: 2 - 15 minut přes chat, do 24h přes email

Licence a regulace

 • UKGC 43173
 • MGA/B2C/331/2016
Gambling Commission
MGA

Založeno: 2003

Společnost: Blue Star Planet Limited

Ústřední úřad: 142, Triq il-Kbira, Zebbug, Malta

Navíc spolupracuje s organizacemi, které pomáhají sázkařům v případě závislostí, jako jsou GambleAware, GamStop apod. K ochraně sázkařů přispívá i možností nastavení limitů sázení a zabezpečením online plateb a výběrů finančních prostředků. Sázení u 10bet je tedy ošetřeno hned několika různými externími zdroji, které zajišťují bezpečné sázení odkudkoliv.

Prozkoumejte všechny 10bet bonusy

10bet nabízí celou řadu nejrůznějších bonusů, které se v průběhu roku mění, ovšem my si nyní posvítíme na jejich uvítací bonus. V současné době má ve svém repertoáru bonus 100 % až do výše 50€, což se rozhodně vyplatí. K jeho dosažení je nutné vložit aktuální promo kód, který naleznete na jejich stránkách v sekci „uvítací bonus“. Pro převedení bonusu na reálné peníze budete muset celou částku prosázet 5x za 30 dní. Minimální kurz sázky je stanoven na hranici 1.80 u jednoduchých sázek. U kombo sázek (dvě a více událostí na tiketu) je minimální kurz nastaven na 1.40 pro každou událost. Minimální možný vklad pro získání bonusu činí 15€, přičemž není možné použít Skrill ani NETELLER. Stejně jako u každé jiné sázkové kanceláře, i tady je nutné předem se seznámit s podmínkami bonusu, neboť v některých zemích nemusí být vůbec dostupný.

všechny bonusy na 10bet

Pravidelné bonusy pro registrované sázkaře

Uvítací bonus dnes nabízí téměř každá sázková kancelář, ovšem kvalitní bonusová nabídka pro stálé zákazníky je stále výjimkou. 10bet jde v tomto ohledu sázkařům na ruku, neboť jeho bonusová nabídka se mnohdy vyrovná i zvučnějším jménům v oblasti hazardu. Kromě sezónních bonusů, kdy nabízí například vánoční kalendář, se jejím sázkařům dostává i pravidelných bonusových nabídek v podobě volné sázky, vrácení peněz či například navýšení případné výhry. Nutno podotknout, že se většina bonusů vztahuje k fotbalovým sázkám a utkáním, což ovšem nikterak nesnižuje jejich kvalitu.

Sázková kancelář 10bet dále nabízí i kurzové zvýhodnění při větším počtu sázkových příležitostí na tiketu. Například vložíte-li alespoň tři sázkové příležitosti na tiket, pak se vám navýší možná výhra o 2%. Vsadíte-li pět různých událostí, navýšení se vyšplhá na 5% atd.

Přehlídka nejrůznějších sportů z celého světa

Hledáte-li kvalitní sportovní nabídku, pak s 10bet rozhodně nešlápnete vedle. Nejen, že nabízí parádní množství sportů, ale podíváme-li se na jednotlivé ligy a turnaje, tak zjistíme, že máme k dispozici i takřka neznámé soutěže ze všech koutů světa. 10bet navíc pravidelně zařazuje sporty, které jsou typické pro konkrétní státy, aby si tu vybral opravdu každý.

Mezi „věčnou klasiku“ tu můžeme považovat fotbal, který se zdá být primárním zaměřením této sázkové kanceláře. Nechybí však ani další oblíbené sporty, jako je tenis, lední hokej nebo basketbal. Co se týče sportovních odvětví, která nejsou v ČR příliš hojně zastoupena, zde bychom mohli jmenovat například závody chrtů, dostihy, galské sporty apod. Nemůžeme opomenout ani sázky na politiku nebo e-sporty.

10bet sázky – na co všechno si vsadíte?

Na rozdíl od některých jiných sázkových kanceláří, 10bet vypisuje kurzy poměrně brzy, takže máte čas rozhodnout se, na co si vsadit. Nejvýhodnější kurzy najdete u nejvyšší americké baseballové soutěže MLB a tenisu. Tyto sporty rozhodně stojí za zhlédnutí. Nejvíce sázkových příležitostí pak 10bet vypisuje pro fotbalová utkání, a to zejména u velkých evropských lig. Najdeme zde ovšem i hromadu méně známých soutěží.

Jak vsadit na 10bet?

A na co si tedy můžete vsadit? Například asijské handicapy jsou vypisovány téměř pro každý fotbalový zápas. Nechybí ani sázka bez remízy, dvojitá šance, počet rohových kopů atd. I fanoušci tenisu si přijdou na své, neboť 10bet vypisuje slušný počet sázkových příležitostí. Ať už se jedná o počet gamů v zápase, handicapy, vítěze setu apod. Zkrátka u této sázkové kanceláře je radost sázet, alespoň co se týče vypisovaných sportů a sázkových příležitostí.

Vsadit si u 10bet je hračka

U této sázkové kanceláře si vsadíte jedna báseň, neboť vše máte naservírované jako talíři. Stačí si jen vybrat sázkovou příležitost a hurá do toho. U 10bet si můžete vsadit jednotlivé, combo nebo systémové sázky, což by měl být standard u většiny sázkových kanceláří, nicméně praxe ukazuje, že tomu tak stále ještě není. O pár odstavců výše jsme psali, že při přidání více příležitostí na tiket se vám procentuálně navyšuje případná výhra, a právě tato funkce je velikým lákadlem pro sázkaře, kteří pravidelně sází čtyři a více událostí na tiket.

Není tomu tak dlouho, co 10bet zařadil do svého repertoáru i funkci cash-out, která se stala fenoménem posledních let. Sázkaři tuto funkci hojně využívají, jelikož jim umožňuje předčasně uzavřít tiket a vybrat případnou výhru. Sázení u 10bet si zkrátka užijete, protože celý proces od hledání sázkové příležitosti až po stisknutí tlačítka „vsadit“ je neskutečně jednoduchý a zvládne to opravdu každý.

Skvělé prostředí pro live sázky

Stále více sázkařů objevuje kouzlo a vzrušení z live sázek, takže tuhle sekci jsme museli prozkoumat opravdu důkladně. Musíme uznat, že celá tato sekce vypadá opravdu famózně, vsadíte si na spoustu zápasů, dostane se vám live trackeru, statistik, a dokonce i kurzy jsou slušné. Má tedy live sekce nějaký háček? Bohužel má.

Ačkoliv se 10bet opravdu snaží (a jde mu to na výbornou), tak postrádá jednu zásadní funkci, kterou by se vyšvihl mezi elitu, a sice přímé přenosy. Pro někoho to nemusí být problém, nicméně sami moc dobře víme, že spoustu sázkařů využívá sázkové kanceláře nejen k sázení, ale i sledování zápasů. Nehledě na to, že vidět hru na vlastní oči je důležité pro správné rozhodnutí, na co si vsadit.

Mobilní aplikace 10bet – Hodně funkcí, ale horší funkčnost

Sázková kancelář 10bet poskytuje mobilní aplikaci pro Android a iOS, přičemž názory a recenze se značně rozcházejí. V první řadě by bylo dobré zmínit, že 10bet jako jedna z mála sázkových kanceláří nabízí speciální mobilní bonusy, díky kterým si sázení na mobilu zamiluje každý. Vezmeme-li v potaz funkce, kterými disponuje, pak by mohla hravě konkurovat i zvučnějším sázkovkám.

Problém nastává v pomalejší odezvě a delším načítání (alespoň u některých typů přenosných zařízení). Občas se navíc objeví zbytečné problémy, kterými si sráží hodnocení navzdory tomu, že jinak má v sobě vše, co si může sázkař přát. Věříme tomu, že pokud si vývojáři s aplikací ještě trochu pohrají, tak se appka od 10bet vyšvihne mezi top kousky.

10bet Mobilní Aplikace
10bet
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Předčasná výplata / Cash Out
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
Uvítací bonus 100% do výše 50€

Dotace konta a výběry finančních prostředků

Možná jste slyšeli, že 10bet účtuje poplatky za vklady a výběry finančních prostředků, nicméně to je již dávná minulost. V současné době vás nic podobného nečeká. Pro dotaci konta je nejjednodušší použít buď platební kartu, nebo jednu z elektronických peněženek Skrill, či NETELLER. V obou případech vám budou peníze na účet připsány okamžitě, což je pro většinu sázkařů zásadní. Lze použít i bankovní převod, ovšem počítejte s prodlevou 1-3 dny, než peníze dorazí na účet. Další oblíbenou metodou dotace hráčského konta, kterou 10bet nabízí, je paysafecard.

Při výběru peněz z hráčského účtu máte obdobné možnosti, ale důležité je, že ani u jedné si sázková kancelář 10bet neúčtuje žádné poplatky. Minimální částka pro výběr přes bankovní účet a kreditní kartu činí 20€, takže pokud chcete vybrat méně, musíte použít některou z e-peněženek, kde je minimální limit nastaven na 10€.

Zákaznická péče 10bet

Sázková kancelář 10bet jde s dobou, což dokládá i fakt, že pro své zákazníky nabízí možnost live chatu. Ten je však dostupný pouze pro registrované uživatele, což je zcela pochopitelné. Pokud u společnosti nemáte sázkařský účet, budete muset zvolit méně pohodlnou metodu, a to e-mail. 10bet na svých stránkách uvádí, že se snaží vyřizovat veškeré e-maily do 24 hodin, takže déle než den byste na odpověď čekat neměli. Poslední možností je pak kontaktovat společnost přes telefon, ovšem pouze v případě, že umíte anglicky.

Co se týče zákaznické péče jako celku, zde má 10bet veliký prostor pro zlepšení, neboť i když disponuje live chatem, tak mnozí uživatelé si stěžují na neprofesionální přístup a pomalé reakce.

Pár slov na závě

Závěr

10bet

Není dostupný

10bet je bezpochyby zajímavá sázková kancelář, která má našlápnuto k lepším zítřkům, ovšem pouze za předpokladu, že udělá pár důležitých změn. Jednou z nich je bezpochyby lepší přístup ke svým zákazníkům, protože kvalitní péče o zákazníky je alfou a omegou dobrého obchodního vztahu. V naší recenzi jsme chválili live sekci, která je opravdu skvělá, avšak chybí v ní přímé přenosy, jejichž absence dost snižuje celkový dojem ze sázení.

V konečném důsledku to vypadá tak, že 10bet sice stojí za zvážení, ovšem rozhodně se najdou lepší sázkové kanceláře, které disponují přímými přenosy, starostlivou zákaznickou péčí i kvalitní mobilní aplikací.

Více recenzí sázkové kanceláře

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM