Bet365 Recenze 2019 – Licence v ČR, Registrace & Bonus

Bet365 Recenze – Licence v ČR, Zákaz Sázení u bet 365, Live Sazky

Bet365 momentálně nepřijímá registraci z ČR.
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Fortuna
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
Chance
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Ať už se mnou budete souhlasit nebo ne, bet365 je pro mě jednou z nejvěrohodnějších sázkových kanceláří, které jsem měl tu čest vyzkoušet. Myslím, že většina sázkařů by mi v tomto ohledu dala za pravdu, nicméně to je v tuto chvíli nepodstatné. Důležité je to, co jsem sepsal do následujících odstavců. Nejedná se o žádnou odbornou recenzi, ale spíše o souhrn mých vlastních poznatků a zkušeností, o které bych se s vámi rád podělil. Podíváme se společně na všechny důležité funkce této sázkové kanceláře jako například předzápasové a live sázky, bonusovou nabídku nebo kvalitu zákaznického servisu. Naše bet365 recenze Vám zkrátka odhalí všechny aspekty této vynikající sázkové kanceláře.

Uživatelské prostředí

Internetové stránky bet365 mě chytly za srdce hned od začátku, neboť bylo na první pohled zřejmé, že zde dostanu prvotřídní kvalitu ve všech směrech. Jedná se sice o zahraniční sázkovou kancelář, ale angličtinu zde potřebovat nebudete, neboť je plně lokalizovaná do češtiny. Jestli se mi na jejich stránkách něco líbí, pak to, že nejsou uměle „nablýskané“ pro nalákání nových zákazníků. Naopak jsou uživatelsky velice příjemné a přizpůsobené potřebám sázkařů, na čemž ostatně záleží nejvíc. Pro mě tedy bylo rozhodujícím faktorem to, že jsem se na jejich stránkách cítil příjemně a zároveň se mi dostalo služeb špičkové kvality.

První, co mě při pohledu na webové stránky bet365 zaujalo, bylo využití prostoru. Ani kousek obrazovky nepřišel na zmar, a já se tak mohl kochat perfektně navrženými a uspořádanými stránkami. Na levé straně obrazovky figurovala sportovní nabídka, na pravé naopak můj tiket. Horní lišta sloužila pro přepínání mezi kurzovými a live sázkami, kasinem, pokerem a dalšími hrami. Ačkoliv jsem na stránkách strávil desítky, možná i stovky hodin, ani jednou se mi nestalo, že bych nevěděl, kde něco najít. Z mého pohledu jsou tedy webové stránky této sázkové kanceláře zcela intuitivní a můžu je jen doporučit.

Bet365

Celkové hodnocení: 10/10

 • Live sázky: 10/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 10/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnostní: 10/10
Uvítací bonus 100% za první vklad

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

Platební metody

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

Rychlá a snadná registrace

Jak se zaregistrovat na Bet365?

Jestli se obáváte složité registrace, pak vás musím vyvést z omylu, neboť jednodušší a pohodlnější registrační proces jsem ještě nezažil. Co mě překvapilo nejvíce, byl přehledný registrační formulář, ve kterém, na rozdíl od většiny ostatních sázkových kanceláří, nebylo nutné jen slepě zadávat své osobní údaje, ale mohl jsem si rovnou nastavit jisté detaily, jako například způsob upozorňování na nabídky, formát zobrazování kurzů atd. Avšak pozor, všechny nabídky od bet365 jsou podmíněny minimální hranicí věku 18 let.

Trochu mne zaskočilo, s jakou lehkostí šlo dokončit registraci, zvlášť když bet365 nemá v České republice své kamenné pobočky. Dopředu jsem věděl, že tímto procesem musí projít každý nově sázející hráč, nicméně nečekal jsem, že to půjde tak hladce.
Myslím, že pro většinu lidí bude nejvhodnější, využijí-li možnost online asistenta, který je procesem dokončení registrace provede a se vším jim poradí. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, budete potřebovat svůj občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, díky kterému bude možné ověřit správnost vámi zadaných údajů. Rozhodně však není důvod k obavám, neboť toto je u kvalitních sázkových kanceláří běžná rutina.

Bezpečnost na prvním místě

Pokud jste puntičkáři jako já, pak si jistě budete chtít přečíst podmínky a různá právní ustanovení. Zní to sice odborně, ale vše je sepsané tak, aby tomu porozuměl opravdu každý. Možná je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že bet365 nebere tyhle věci na lehkou váhu a dbá na to, aby svým zákazníkům poskytl veškeré informace, které by je mohly zajímat. V neposlední řadě se mi líbila také sekce věnovaná zodpovědnému hraní, ve které jsem se dozvěděl, co bych měl udělat pro to, abych se nestal závislým na sázení. Dostalo se mi i kontaktu na instituce, které v takovém případě nabízí pomoc.

Rád bych ještě napsal něco o samotné společnosti, která má sídlo na Gibraltaru. Ta získala licenci od tamní vlády a je regulována místní komisí pro hazard. Jak už jsem se zmínil v předchozím odstavci, bet365 nebere bezpečnost na lehkou váhu, a proto není absolutně žádný důvod k obavám. Společnost mimo jiné garantuje, že k vašemu účtu nebude mít přístup nikdo jiný, jakož i to, že všechny finanční transakce a veškerá citlivá data zůstanou v naprostém bezpečí. Samozřejmostí pak je, že se k sázení na jejich stránkách nedostanou osoby mladší 18 let.

Bet365 KOMPLETNÍ PROFIL

 • +44 178 268 46 32
 • Centrum nápovědy online
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: 60s přes chatu, 8min přes email

Licence a regulace

 • MGA/B2C/531/2018
 • 000-039563-N-987654-001
Malta
Gambling Commission

Založeno: 2000

Společnost: Hillside Ltd

Ústřední úřad: Stoke-on-Trent, UK

Bonusová nabídka

Hledal jsem sice dlouho, ale nakonec jsem přece jen našel bonus, který není třeba 10x prosázet. Ano, řeč je o uvítacím bonusu u bet365, který rozhodně stojí za využití. Nejen, že je tento bonus opravdu štědrý, ale především není zatížen tolika podmínkami. Co se pak týče jeho aktivace, stačí pouze provést první vklad a bonus je na světě! Pak už si stačí jen vsadit a užívat si potěšení ze hry. Musím říct, že bet365 nabízí jeden z nejlepších a nejsnáze dostupných bonusů, jaké jsem měl tu čest okusit.

Kolikrát se vám už stalo, že jste se nechali zlákat vysokým vstupním bonusem, ale nakonec jste byli zklamaní a hledali si novou sázkovou kancelář? Podobných zkušeností mám hodně, ale přece jen se ještě najde pár sázkových kanceláří, které skutečně plní to, co slibují. Já osobně byl u bet365 nadmíru spokojen, protože mi nepředhodili pouhou „návnadu“, nýbrž opravdu výhodný a poctivý bonus. Pochopitelně, že jsem se neregistroval jen kvůli němu, mým hlavním cílem byl požitek ze hry a férové jednání. K mému velkému překvapení na mě čekaly bonusy i po registraci, takže jsem si mohl užívat skvělých výhod i jako stávající zákazník.

Kurzová nabídka – jaké najdeme sázky u bet365?

Všichni máme oblíbené sporty, na které v jednom kuse sázíme, což je samozřejmě dobře, ale občas neuškodí omrknout i další sportovní odvětví. Já tomuto lákadlu v podobě jiného sportu neodolal, neboť na mě pokukovalo vždy, když jsem se přihlásil do svého hráčského účtu. Sportovní nabídka u bet365 je opravdu rozmanitá, v podstatě není sport, na který byste si nemohli vsadit. Kromě klasických sportů jsem zde našel také několik neobvyklých jako například netball, surfing nebo závody chrtů. Hodně mě překvapila možnost vsadit si na loterie, například na to, jaká čísla budou tažena nebo bude-li první tažené číslo sudé/liché apod.

Jestli vím něco jistě, pak to, že milovníci e-sportu se zde budou cítit jako v sedmém nebi. Počet turnajů a dostupných sázek na elektronické sporty je více než dostačující. V podstatě se dá říci, že u většiny jiných sázkových kanceláří takový výběr nenajdete. Ačkoliv nejsem veliký fotbalový nadšenec, tak musím uznat, že fotbalová nabídka je opravdu skvěle propracovaná, a to včetně všech doplňkových sázek. Bet365 nabízí nepřeberné množství fotbalových lig z celého světa, což mě sice nepřekvapilo, ale rozhodně to stojí za zmínku. Fotbaloví fanoušci tu tedy budou nadmíru spokojeni. Celkově mohu říct, že je sportovní nabídka u bet365 nadstandardní, takže si zde každý najde to svoje.

Sekce live sázek mě dostala

U bet365 jedou live sázky v plném proudu 24 hodin denně

Když už píši recenzi o sázkové kanceláři, nemohu opomenout sekci live, která patří k těm nejoblíbenějším funkcím většiny sázkařů. Já sázím jak předzápasové, tak live sázky, tudíž jsem hledal sázkovku, která by mi nabídla perfektně propracované obě tyto sekce. Od bet365 jsem v tomto směru nečekal mnoho, avšak nakonec jsem byl mile překvapen, protože „živé“ sázky splňovaly přesně to, co jsem dlouhá léta hledal – vysoké kurzy, rozsáhlá sportovní nabídka, dostatek přímých přenosů a v neposlední řadě také přehledné live statistiky. Snad jen označení jednotlivých lig a soutěží ve sportovní nabídce by mohlo být výraznější, aby se v tom lépe orientovalo, nicméně to je jen taková drobnost.

Jednu věc ovšem musím podotknout, ať už jsem live sekci navštívil v kteroukoliv hodinu, vždycky jsem měl z čeho vybírat. U bet365 jedou live sázky v plném proudu 24 hodin denně, takže jsem si vždy našel nějaký ten svůj oblíbený sport ke vsazení. Navíc zde nechybí ani přímé přenosy ze závodů chrtů, které jsou velice oblíbené například v Anglii. I pro mě to však byla zábava a určitý druh adrenalinu, ačkoliv se mi vždy nedařilo tak, jak bych si přál. Dále bych vyzdvihl možnost přidat určité zápasy do oblíbených, čímž se mi automaticky zobrazovaly nahoře. Tuto funkci dnes nabízí spoustu sázkových kanceláří, ale i tak stojí za zmínku.

Jak jsem si sestavil vlastní sázku

Ano, čtete správně, u bet365 si můžete sestavit svou vlastní sázkovou příležitost, což jsem zatím u žádné jiné sázkové kanceláře neviděl. Abych byl zcela upřímný, tak od té doby, co jsem na tuto vymoženost přišel, jsem už na obyčejné sázkové příležitosti příliš nesázel. Na svobodu a komfort, kterou přináší vlastní sestavení sázky, jsem si zvykl opravdu velmi rychle. V podstatě zde existuje nespočet různých kombinací, díky kterým bude váš tiket vždy unikátní. Žádná zvláštní omezení jsem u této funkce nezaregistroval, tudíž doporučuji každému sázkaři, aby ji vyzkoušel na vlastní kůži.

I u bet365 funguje cashout

V sázkařských kruzích se jedná o velice oblíbenou funkci, která se stala hitem posledních let. Já si na předčasné vyplacení výhry už tak nějak zvykl, tudíž jsem byl rád, že ho bet365 také nabízí. Není sice dostupné vždy a pro všechny sázkové příležitosti, ale s tím jsem tak nějak dopředu počítal. Na stránkách jsem našel upozornění, že při předčasném vyplacení výhry může připsání peněz trvat delší dobu, nicméně nic takového se nestalo. Výhra mi vždy byla vyplacena takřka okamžitě a já tak mohl s penězi ihned disponovat a vsadit je dál. Ještě jedna věc mě tu zaujala, a sice to, že jsem mohl uzavřít jen část sázky, zatímco zbytek zůstal „ve hře“. Tento počin hodnotím velice kladně a nemám zde absolutně co vytknout.

Platební metody

Nemohu říct, že bych využil všechny dostupné platební metody, protože bet365 jich nabízí opravdu mnoho. Nenašel jsem u nich žádné zvláštní poplatky ani přehnané limity, což hodnotím kladně. A protože vím, že je bet365 zárukou bezpečí a kvality, tak jsem se rozhodně nebál nějakého zneužití citlivých dat a údajů. Ostatně, většina moderních sázkových kanceláří má toto ohlídané. Pro mě bylo nejdůležitější, že jsem si bez problémů převedl peníze na hráčské konto a nic víc asi ani není potřeba řešit.

S mobilní aplikací jsem byl spokojen

Kvalitní mobilní aplikace je v dnešní době základním předpokladem úspěšných sázkových kanceláří a ta od bet365 rozhodně kvalitní je. Ačkoliv se nejedná o nejlepší mobilní aplikaci, jakou jsem měl tu čest použít, rozhodně můžu říct, že patří do mé osobní top 5. Nabízí vše, co k sázení potřebuji, od předzápasových a live sázek až po přehledné statistiky a funkci cashout. Samozřejmostí jsou i přímé přenosy, které na mobilním zařízení vypadají fantasticky. Opravdu mne bavily mnohem více než přímé přenosy v desktopové verzi. Celkově vzato bych tuto appku s čistým svědomím doporučil, neboť bet365 je prostě zárukou kvality ve všech směrech.

Bet365 Mobilní Aplikace
Bet365
 • Mobilní platby
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
BONUS 100%do 100€

Zákaznická podpora

Dlouho jsem přemýšlel, jestli se o zákaznické podpoře zmíním, neboť jsem ji za celou dobu užívání ani jednou nepotřeboval. Uživatelské rozhraní stránek je naprosto intuitivní a vše jsem našel poměrně snadno a rychle. Na stránkách jsem navíc našel sekci nápovědy, která slouží pro řešení případných nejasností, takže k samotnému kontaktování podpory jsem se nedostal. Nakonec jsem si ale řekl, že bych se o ní asi měl zmínit, tak jsem si vymyslel dotaz a kontaktoval jsem ji. V první řadě je třeba říct, že samotná podpora je v českém jazyce a komunikace probíhala velice rychle. Během pár minut byly všechny mé otázky zodpovězeny a problém byl vyřešen. Pokud tedy někdy budete potřebovat poradit, nebojte se obrátit na zákaznickou podporu.

Konečné hodnocení

Abych byl upřímný, registraci u bet365 jsem se zpočátku bránil, ale všichni kolem mě o této sázkové kanceláři neustále mluvili, až jsem se rozhodl, že ji tedy také vyzkouším. Myslím, že z předchozích odstavců jsou patrné mé sympatie vůči bet365, za což se trochu omlouvám, ale nadchla mne od první chvíle.

Závěr

Bet365

Není dostupný

Bet365 není momentálně k dispozici v České republice. Doporučujeme vyzkoušet některé ze sázkové kanceláře uvedených níže.

Samozřejmě, že bych zde našel pár věcí, které bych upravil nebo vylepšil, ale to je asi otázkou osobních preferencí a vkusu. Bet365 je sázková kancelář, na kterou nedám dopust. Byť třeba nenabízí tolik funkcí jako některé Bet365 je sázková kancelářjiné sázkové kanceláře, tak na mě působí nejserióznějším dojmem, coľ je pro mě osobně velice důleľité. Kdyľ k tomu navíc připočtu špičkově propracovanou předzápasovou a live nabídku, i celkový zákaznický servis, vychází mi tahle sázkovka jako jedna z nejlepších na světě. Jestli se ji i vy rozhodnete vyzkoušet, je pouze na vás, já vám ji mohu jen doporučit.Více recenzí sázkové kanceláře

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
iFortuna
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR