BetStars CZ Sázení - Registrace, výhody a zkušenosti (PokerStars)

Recenze Sázkové Kanceláře BetStars - Registrace, Bonus, Licence

Mnozí z vás už jistě někdy slyšeli o PokerStars, což je jednička na trhu online pokerových heren. V dnešní recenzi se však podíváme na její „dítko“, tedy sázkovou kancelář BetStars. Ta se stala vůbec první zahraniční sázkovou kanceláří, která získala licenci pro provoz sportovního sázení na území České republiky. Pro české sázkaře je to samozřejmě obrovský krok kupředu, neboť BetStars je sázkovou kanceláří světového formátu. V dnešní recenzi se vám ji pokusíme představit a podíváme se podrobněji na její funkce. Dnešní Beststars recenze vám tuto sázkovou kancelář přiblíží a ukáže vám její největší přednosti. Pokud vás tedy zajímá, v čem se BetStars liší od tuzemských sázkových kanceláří, rozhodně si přečtěte následující článek.

BetStars

Celkové hodnocení: 8/10

 • Live sázky: 7/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 8/10
 • Bonusové nabídky: 6/10
 • Bezpečnostní: 9/10
Uvítací bonus N/A
Všechny nabídky
* Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

Platební metody

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

První dojem z webových stránek

Když český sázkař otevře internetové stránky společnosti BetStars, ihned si všimne jedné zásadní změny oproti tuzemským sázkovým kancelářím – umístění sportovní nabídky. V našich končinách je běžné, že se nachází na levé straně obrazovky, nicméně u BetStars je umístěna na horní liště. Společně s jednotlivými sporty zde najdeme také záložku s live sázkami. Nad hlavní lištou se nachází tlačítka pro přepínání mezi PokerStars, PokerStars kasinem a BetStars sázkovou kanceláří. Tiket je umístěn klasicky na pravé straně obrazovky, přičemž nad ním nalezneme sázkařské konto. Pokud bychom chtěli zabrousit do kterékoliv jiné sekce, budeme muset „scrollovat“ dolů na konec stránky, kde nalezneme vše potřebné.

Další věc, která vás jistě zaujme, je volba zobrazování kurzů. Můžete si navolit, zdali se má zobrazovat desetinné číslo (jako u českých sázkových kanceláří), zlomek nebo americké kurzy. Pakliže máte stránky v češtině, automaticky je nastaveno, aby se kurzy zobrazovaly jako desetinné číslo.

BetStars KOMPLETNÍ PROFIL

 • support@starsaccount.cz
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: 30s přes chatu, 30-60min přes email

Licence a regulace

 • Ministerstvo financí ČR
Ministerstvo financí České republiky
SSL

Založeno: 2015

Společnost: The Stars Group

Ústřední úřad: Praha

BetStars Registrace krok za krokem

Registrace u BetStars vám nezabere ani jednu minutu, neboť stačí vyplnit pouze stát, uživatelské jméno (Stars ID) a heslo. Poté už jen zbývá potvrdit, že jste četli podmínky a že jste starší 18 let. Ostatní údaje doplníte později v menu, avšak zadané údaje musí být pravdivé! Po vytvoření účtu proveďte první vklad. Máte-li bonusový kód, nezapomeňte ho při vkladu použít. Sázkařský účet BetStars nepodporuje českou měnu, tudíž se vám bude zůstatek zobrazovat v dolarech nebo v jiné měně, kterou si nastavíte jako primární.

Úplné dokončení registrace je u této sázkové kanceláře o něco obtížnější, neboť nedisponuje žádnými kamennými pobočkami, kde by bylo možné ověřit údaje. Je tedy nutné nejprve vyplnit pravdivé údaje v sekci „pokladna“, jakož i v sekci „podrobnosti o účtu Stars“, což jsou osobní údaje sázkaře. Následně je třeba navštívit pobočku CzechPointu nebo obecní úřad, kde necháte ověřit svůj doklad totožnosti. Bude vám vystaven vyplněný formulář, jehož kopii odešlete společně s ofoceným občanským průkazem a kopií výpisu z bankovního účtu na email společnosti BetStars. Samotné ověření totožnosti vyjde zhruba na 200 Kč.

BetStars Bonusová nabídka – pouze pro stávající sázkaře

V současné době BetStars nenabízí žádný bonus pro nově registrované hráče, což je na poli sázkových kanceláří poměrně zvláštní počin. Jediný bonus, který v současné chvíli naleznete, se týká stávajících sázkařů a jedná se o procentuální navýšení výhry z vašeho tiketu. Čím více událostí vložíte na tiket, tím větší bude potenciální odměna. K tomu, abyste získali navýšení, je zapotřebí vsadit 3 a více událostí, přičemž každá z nich musí být v kurzu alespoň 1,5 a nezapočítávají se speciální a společenské sázky. Vsadíte-li například 3 zápasy, tak získáte navýšení 5 %. Při vsazení tiketu s pěti událostmi, získáte 10 % z výhry navíc atd. K dosažení navýšení o 100 % je potřeba podat tiket s alespoň 18 událostmi. Maximální výše bonusu, kterou vám BetStars během jednoho dne vyplatí, činí 100 000 eur.

BetStarsHodnocení
8/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Bonusy
 • Živé přenosy
Ministry of Finance of the Czech Republic
Platební metody
VisaMastercardSkrill
TipsportHodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Bonusy
 • Živé přenosy
Ministry of Finance of the Czech Republic
Platební metody
VisaMastercardSkrill

Věrnostní program Stars Rewards

Bonusu pro nově registrované sázkaře jsme se sice nedočkali, nicméně máme k dispozici alespoň věrnostní program, který se jmenuje Stars Rewards. Ten běží napříč platformami, tudíž můžete získávat body jak z kurzových sázek, tak i z pokeru a kasina. Věrnostní program však není automatický, nýbrž je potřeba se do něj přihlásit po registraci. Nebojte, přihlášení je snadné, pouze kliknete na „Stars rewards“ a potvrdíte, že se do programu chcete zapojit.


A co všechno můžete tímto programem získat? V tomto věrnostním programu získáváte body, potřebné k otevření truhly. Nachází se zde celkem 6 truhel různých velikostí. Čím větší truhla, tím více bodů budete potřebovat k jejímu otevření, avšak odměny, které se uvnitř skrývají, budou také větší. V truhle se nachází tzv. Stars coins, což jsou mince, které můžete využít na hraní her, k nákupu odměn v obchodě Stars Rewards a nebo je lze směnit za reálné peníze! Pokud se rozhodnete sázet u BetStars, pak rozhodně stojí za to přihlásit se do jejich věrnostního programu.

Široká sportovní nabídka

Jak jsme již předeslali dříve, BetStars je zahraniční sázková kancelář, což s sebou nese určitá specifika v kurzové nabídce. Pochopitelně se zde nachází sporty jako tenis, lední hokej, fotbal, volejbal, házená, baseball či basketbal. Zvláštní pozornost je však věnována také koňským dostihům, které jsou velice oblíbené v Anglii. A protože je to právě anglický trh, na který tato sázková kancelář nejvíce cílí, nesmí zde chybět ani kriket a golf. BetStars jde s dobou, a tak u něj nalezneme i e-sporty, jejichž obliba je rok od roku větší. V neposlední řadě se můžete těšit i na speciální sázky, které zahrnují například politické události, udílení Oscarů, ale i další podobné sázkové příležitosti z oblasti filmu a společenského dění.

BetStars je ve světě znám také díky funkci Spin&Bet, která si získala velikou oblibu mezi sázkaři. Spin&Bet funguje tak, že si sázkař vybere sázkovou příležitost a před vsazením tiketu si zatočí „kolem štěstí“, kde může vyhrát až 10násobně lepší kurz. Není tedy divu, že se tato funkce stala velikým lákadlem pro potenciální zákazníky. Se zklamáním však musíme říci, že se funkce Spin&Bet prozatím nedostala na český trh a nezbývá než doufat, že se to časem změní.

Podívejme se nyní, jaké nabízí Betstars sázky. Pokud byste u nich hledali sázku na asijský handicap, hledali byste marně. Stejně tak byste mohli být zklamáni i z množství odvozených sázek, jejichž počet většinou nedosahuje úrovně tuzemských sázkových kanceláří. Co však tato sázková kancelář nabízí, je oblíbená funkce Cashout, díky níž se můžete nechat vyplatit ještě před vyhodnocením tiketu. Co se pak týče limitů sázek, nejsme schopni poskytnout přesnou výši částky, neboť ta může být u každého zápasu nastavena jinak.

Rychlé a přehledné live sázky

Live sázky patří k nejoblíbenějšímu druhu sázek vůbec, tudíž je pochopitelné, že je najdeme i u BetStars. Sportovní nabídka je zde rozmanitá, avšak s počtem odvozených sázek už to tak slavné není. K dispozici máme i live tracker a zápasové statistiky, avšak jejich kvalita je výrazně závislá na atraktivnosti daného utkání. Někdy tedy narazíme na perfektní statistiky vyplněné do posledního detailu, zatímco jindy zejí kolonky prázdnotou. Pro někoho to bude možná zklamání, avšak v současné době BetStars nenabízí přímé přenosy. Celkově vzato je live sekce přehledná a svižná, takže se nemusíte bát, že by vám dělalo problémy si vsadit.

Největší výběr platebních prostředků na českém trhu

Jestliže můžeme v něčem označit BetStars za jedničku, pak je to rozhodně sekce vkladů a výběrů finančních prostředků. Tolik možností totiž nenabízí žádná česká sázková kancelář. Převést peníze na hráčský účet můžeme například pomocí platební karty, kde je nastaven minimální limit 10 USD. Dále lze zaplatit pomocí oblíbené metody Paysafecard, která zaručuje bezpečí a anonymitu. Mnozí sázkaři jistě využijí možnost dotace konta pomocí elektronické peněženky, jako například Skrill či Neteller. Poslední tři služby, kterými lze dotovat svůj hráčský účet, jsou Entropay, Trustly a WebMoney. Každý sázkař má tak na výběr z opravdu hojného počtu platebních prostředků, tudíž si zde jistě vybere každý.

Pohled na mobilní aplikaci od BetStars

Většina sázkařů dnes používá mobilní aplikace, které se staly nedílnou součástí internetového sázení. Aplikace od BetStars funguje na zařízeních s operačním systémem Android a iOS, což je v dnešní době běžnou praxí. Pro plynulý chod iOS verze je zapotřebí operační systém 9.0 nebo vyšší. Aplikace má na App Store průměrné hodnocení 4,3 z 5, což ukazuje na její oblíbenost a především funkčnost. Android verze je pak k dostání přímo na stránkách BetStars.

BetStars Mobilní Aplikace
BetStars
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid

Aplikace nabízí podobné funkce jako desktopová verze, takže v live sekci nechybí tracker, zápasové statistiky, ani porovnání obou týmů. Nejvíce propracovaný tracker a statistiky mívají fotbalové zápasy, ale i u jiných sportů lze nalézt kvalitní informace. Bohužel zde nenajdeme předzápasové statistiky, což je opravdu škoda.

My jsme tuto aplikaci testovali na dvou mobilních telefonech a občas jsme s ní měli drobné problémy, které vymizely až po jejím restartování. Jednalo se především o problém se scrollováním v live sekci, kdy nešla obrazovka posunout dolů. Možná se jednalo o dočasný problém, nicméně stejný nešvar se objevil na obou zařízeních.

Nonstop zákaznická podpora

Pokud se vyskytne problém nebo budete chtít poradit, můžete kontaktovat zákaznickou podporu, která funguje 24 hodin denně, což se rozhodně může hodit. BetStars sázková kancelář však nabízí pouze jeden způsob, jak se dovolat pomoci, a sice kontaktní formulář. Ve formuláři vyplníte svou e-mailovou adresu, jazyk, kategorii a podkategorii dotazu, a následně už jen popíšete svůj problém a formulář odešlete. Odpověď by měla dorazit nejpozději do tří hodin na Vámi zadaný e-mail.

Závěrečné hodnocení

V první řadě je třeba zmínit, že každá zahraniční sázková kancelář, která získá licenci pro provoz na území České republiky, bude přínosem pro českého sázkaře.

ZÁVĚR

BetStars

Ověřeno

Nám zamlouval také live tracker, který je zpracován opravdu precizně, a to zejména u fotbalových utkání. V konečném je však sázková kancelář BetStars ještě hodně vzdálena špičce tuzemského trhu a rozhodně má prostory ke zlepšení.

Uvítací Bonus N/A Nárok na BetStars

Ať už to bude dáno kvalitou nabízených služeb nebo jen zvýšením konkurence na tuzemském trhu, vždy z toho budou nejvíce profitovat sázkaři. Ačkoliv sázkovou kancelář BetStars nemůžeme zařadit mezi to nejlepší, co náš trh nabízí, rozhodně se u ní najde několik věcí, které stojí za pozornost. Zaprvé je to počet platebních prostředků, kterými lze dotovat své konto. Rozhodně by neuškodilo, kdyby se v tomto směru polepšily i ostatní sázkové kanceláře. Dále chválíme vzhled a funkčnost stránek, které jsou rychlé a nejsou zahlcené desítkami reklam a akčních nabídek.Více recenzí sázkové kanceláře

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
MaxiTip
 • Live sázky
 • Live chat podpora
 • Živé přenosy
Ministerstvo financí ČR