Online platební brána ComGate – co to je a jak funguje?

ComGate je původem česká online platební brána, která mimo jiné funguje i jako platební terminál v kamenných prodejnách. Může se pyšnit například tím, že podporuje více než 50 platebních metod a 7 různých měn, přičemž se pomalu rozšiřuje do okolních států. Umožňuje platit kartou i online bankovním převodem a všechny platby jsou realizovány okamžitě. Pokud se o ní chcete dozvědět více, pak následující odstavce jsou určeny právě vám.

Kde všude zaplatíte s ComGate?

Ačkoliv v České republice tuto platební bránu momentálně nepoužívá žádná sázková kancelář, tak ve světě na ni narazíte u jedné z nejznámějších sázkových kanceláří vůbec, a sice William Hill. Přesto se ale jedná o velice rozšířenou platební bránu, na kterou jste dozajisté také narazili, neboť pomocí ní můžete platit u spousty známých e-shopů a společností. Poslední dobou na ni spoléhá stále více klientů, takže se možná v budoucnu dočkáme toho, že se u nějaké sázkovky objeví.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE
SÁZKY
MOBILNÍ
APLIKACE
CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Jak dlouho trvá převod přes ComGate?

ComGate

Tohle je jedna z nejčastějších otázek a odpověď na ni vás jistě potěší. Stejně jako u jiných platebních bran, i převody u ComGate jsou realizovány v reálném čase, takže peníze se na účtu příjemce objeví ihned po dokončení platby. Pokud tedy platíte u e-shopu a chcete mít zboží doma co nejdřív, pak určitě upřednostněte ComGate před klasickým bankovním převodem, kde připsání finančních prostředků trvá až 3 dny.

Výhody využívání služeb ComGate

Online platební brána ComGate poskytuje řadu výhod oproti klasickému převodu platební kartou nebo bankovním převodem. Jednak je rychlá, protože spousta údajů je již předvyplněna, a vy tak nemusíte ztrácet čas hledáním a zadáváním variabilního kódu, účtu příjemce apod. Dále pak musíme vyzdvihnout fakt, že v případě jakýchkoliv problémů vám může přijít vhod případná refundace a pomoc při řešení sporů ze strany ComGatu.

Vzhledem k tomu, že převody probíhají okamžitě i během víkendů a svátků, tak je jasnou volbou pro všechny, kdo nechtějí nebo nemohou ztrácet čas. Navíc se jedná o jednu z nejbezpečnějších platebních metod, u které vám nehrozí zneužití dat, jako je tomu u platební karty. U drtivé většiny transakcí se neplatí poplatky a její použití je naprosto jednoduché. Přesvědčte se sami!

Jak na platby přes ComGate

Platební brána pro online platby ComGate

Použití online platební brány ComGate se mírně liší v případě vkladu finančních prostředků u sázkových kanceláří a platby za zboží či služby v e-shopech. U sázkových kanceláří nejdříve vyplníte částku, kolik chcete vložit, načež budete přesměrováni na platební bránu, kde už jde defacto jen o potvrzení platby. U platby v e-shopech je však částka fixní, takže ji nemůžete změnit. Jinak je postup shodný s převodem u sázkových kanceláří.

Obsluha online platebního portálu ComGate je opravdu jednoduchá a hravě ji zvládne každý. Stačí pouze následovat instrukce. V případě problémů či nejasností můžete zavolat na infolinku nebo využít možnosti live chatu na webových stránkách ComGatu.

Bezpečné převody za každých okolností

Spoustu lidí stále odmítá platit online, protože se bojí ztráty či úniku citlivých dat a informací, což je samozřejmě pochopitelné, nicméně s platební bránou ComGate podobné nepříjemnosti nehrozí. Jak už jsme zmínili výše, při platbách pomocí ComGate nezadáváte žádné údaje, protože vše je již předvyplněné v platebním formuláři. Tím mimo jiné zabráníte i nechtěnému překliknutí či nesprávně vepsaným údajům, takže už není žádný důvod vyhýbat se platbám na internetu.

Poplatky a transakční limity

Zatímco ze strany ComGate by žádné poplatky hrozit neměly, tak sázková kancelář nebo obchodník, u kterého nakupujete, si mohou účtovat nějaký ten poplatek za využívání konkrétních platebních metod. S tím se však ve většině případů nesetkáte, takže není absolutně žádný důvod k obavám. Poplatky totiž platí pouze ten, kdo si službu online platební brány od ComGate objednal, v našem případě tedy samotná sázková kancelář. To jsou ale běžné podmínky, se kterými musí počítat každý obchodník.

Co se týče transakčních limitů, tam je to podobné, protože opět záleží na sázkové kanceláři, kolik si nastaví minimální a maximální limit vkladu. Většina sázkových kanceláří má minimální limit stanoven na 100 Kč. ComGate je tedy pro běžné uživatele zcela bez poplatků a omezení, což je o důvod víc ho vyzkoušet.

Časté dotazy (FAQ)

Jiné platební metody