Paysafecard recenze – rychlá a anonymní platba odkudkoliv

Paysafecard je společnost, která nabízí předplacené kupony, pomocí kterých můžete snadno a rychle platit na internetu. Tyto kupony se poprvé objevily v roce 2000 ve Vídni, přičemž netrvalo dlouho a staly se vyhledávanou online platební metodou. Dnes je najdeme ve více než 40 zemích světa a pokrývají značnou část Evropy a Severní Ameriky. Tato platební metoda si získala velikou oblibu především v sázkařských kruzích a mezi hráči online počítačových her. V následujících odstavcích se společně podíváme na to, jak Paysafecard funguje a jaké výhody nabízí.

Jak Paysafecard funguje?

Nejprve je nutné najít obchodní místo, kde se Paysafecard prodává. Takových míst je u nás opravdu spoustu a kompletní přehled najdete na stránkách společnosti. U obchodníka si zvolíte voucher s určitou přednabitou hodnotou a tuto částku také zaplatíte. Daný obchodník vytiskne voucher s vygenerovaným 16místným kódem, který následně použijete k platbě na internetu. Paysafe karty jsou k dostání v následujících hodnotách: 100, 300, 1000 a 2000 Kč.

Nejlepší sázkové kanceláře používající službu Paysafecard

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE
SÁZKY
MOBILNÍ
APLIKACE
CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Jak najdu prodejní místo Paysafecard?

Pokud jste se rozhodli využít služeb Paysafecard, ale nevíte, kde se vouchery prodávají, pak právě pro Vás přinášíme návod, jak prodejní místa vyhledat. V první řadě potřebujeme internetové připojení, abychom mohli zabrousit na oficiální stránky Paysafecard. Přímo uprostřed hlavní stránky je kolonka „Vyhledat prodejní místa“, kam můžete zadat název města, poštovní směrovací číslo nebo přesnou adresu, kde se právě nacházíte. V tu chvíli se na mapě objeví všechna nejbližší prodejní místa a je už jen na Vás, které z nich si vyberete.

V současnosti se dá zakoupit Paysafecard i online! Na oficiálních stránkách společnosti najdete odkaz na e-shop s PIN kódy, díky němuž již nemusíte nikam docházet. V e-shopu můžete nakupovat 24 hodin denně a jediné, co k tomu potřebujete, je jednorázová registrace. Jakmile ji dokončíte, budou Vám přiděleny přístupové údaje, abyste mohli začít nakupovat. Platit v e-shopu můžete platební kartou, bankovním převodem nebo okamžitým převodem. Možnosti okamžitého převodu se u jednotlivých států liší. Po úspěšném dokončení platby budete mít PIN kódy k dispozici na účtu e-shopu.

Jak platit pomocí Paysafecard

Jak Platit Pomocí Paysafecard?

Platbu pomocí Paysafecard podporují tisíce e-shopů v 46 zemích světa. Nejčastěji se tyto předplacené karty využívají v oblasti her, hudby, filmu, lehkého hazardu apod. Nespornou výhodou tohoto platebního prostředku je okamžitý převod peněz, což je zejména pro sázkaře velice důležité. Chcete-li si totiž vsadit na konkrétní zápas, který začíná za 2 hodiny, rozhodně nemůžete ztrácet čas například bankovním převodem. Jednoduše řečeno, Paysafe karty jsou jako stvořené pro sázkařský svět, kde si své zákazníky zcela jistě najdou.

Jak ale postupovat při platbě? V první řadě musíte na stránkách e-shopu nebo sázkové kanceláře vybrat platební metodu pomocí paysafecard. Jakmile toto uděláte, objeví se okénko pro zadání 16místného kódu, který opíšete z Vaší zakoupené Paysafe karty. Pokud bude částka nákupu větší, můžete kombinovat až deset Paysafe karet dohromady. Jednoduše kliknete na „Zadat další PIN kód“ a je hotovo!

Výhody placení pomocí Paysafecard

Pro spoustu lidí je největší výhodou bezpečnost a anonymita. Nemusíte nikam zadávat své citlivé údaje, jako číslo kreditní karty, účtu nebo své jméno. Tuto metodu ocení také ti, kteří nemají zřízené internetové bankovnictví nebo nevlastní platební kartu. Voucher můžete uložit třeba do své peněženky, takže budete mít své přednabité peníze stále u sebe, stejně jako klasické bankovky.

Poplatky, které mohou vzniknout

Ačkoliv je používání Paysafecard zdarma, existují situace, kdy Vám mohou být účtovány určité poplatky. Jedním takovým poplatkem je například přirážka za přepočet měny. Ta Vám bude účtována v případě, že si koupíte Paysafe kartu v jedné měně a budete ji chtít použít k platbě v nějaké jiné měně. Výše takového poplatku závisí na konkrétních měnách, ale vždy máte možnost zjistit si přesnou výši předem. Na stránkách společnosti je totiž k dispozici měnová kalkulačka, která Vám ihned sdělí aktuální kurzy měn.

Dále Vám může být účtován poplatek za „zpětný převod“, který se odečítá přímo z převáděné částky. Jeho výše je fixní a činí rovných 150 Kč. Jakkoliv se zdá být daná částka vysoká, zvlášť v poměru k hodnotám jednotlivých paysafe karet, slouží k pokrytí nákladů na zpětný převod.

Pokud si koupíte přednabitou kartu a nevyčerpáte celkovou částku během 12 měsíců, od následujícího měsíce Vám bude ze zůstatku na kartě strháván měsíční poplatek ve výši 80 Kč. Nicméně není třeba se strachovat, neboť pravděpodobnost, že by se Vám něco podobného přihodilo, je velice malá. Paysafecard se většinou kupuje pro učinění jednorázové platby na internetu, například dobití sázkařského nebo herního účtu. V takovém případě doporučujeme koupit si kartu s přesnou hodnotou, kterou hodláte využít a je po problému. Pamatujte, že poboček, kde lze paysafe karty koupit, je opravdu hodně, tudíž není problém kdykoliv přikoupit další.

My Paysafecard – registrace a přihlášení

Jak přihlášení Paysafecard?

My Paysafecard je velice užitečný nástroj pro všechny, kdo chtějí využívat předplacené karty pravidelně. Jedná se v podstatě o elektronickou peněženku, kterou dotujete pomocí paysafe karet. Následně z ní můžete platit v internetových obchodech, u sázkových kanceláří, kasin apod. V první řadě se však musíte zaregistrovat na oficiálních webových stránkách. Při registraci vyplníte své (pravdivé) osobní údaje, včetně telefonního čísla a e-mailu. Následně bude třeba telefonní číslo ověřit, takže Vám přijde SMS s kódem, který opíšete do formuláře. Následně ještě bude třeba ověřit e-mailovou schránku, což probíhá obdobným způsobem. Poté si už můžete naplno užívat výhod, které Vám My Paysafecard nabízí. Svůj účet můžete dobít jednoduše tak, že si na vybraném prodejním místě zakoupíte Paysafecard a kód následně přepíšete na Vámi vytvořený účet. Tím se peníze z karty přičtou na Váš účet a Vy s nimi můžete naplno disponovat.

Bezpečnost na prvním místě

Paysafecard dbá na bezpečnost svých zákazníků, takže na jejich internetových stránkách naleznete rady a tipy, jak se chránit proti nechtěnému zneužití kódů a finančních prostředků. V posledních letech se na internetu objevují jedinci, kteří tvrdí, že Vám dokáží zvýšit zůstatek na Vašich předplacených kartách, což je samozřejmě podvod. V praxi nic takového možné není, to se jen někdo snaží dostat k Vašim PIN kódům a financím. Je tedy důležité mít na zřeteli, že podobné jednání je pouze snahou útočníka vylákat z Vás nějaké peníze.

Pokud byste náhodou zaregistrovali podivné útraty z Vaší Paysafe karty, můžete požádat společnost o okamžité zablokování PIN kódu. Tím předejdete další finanční újmě. Se zablokovanou kartou již pochopitelně nemůžete platit, ale můžete si nechat vrátit zbylý zůstatek na jednom z prodejních míst.

Mobilní aplikace Paysafecard

Pakliže se rozhodnete využívat služeb Paysafecard, rozhodně byste neměli opomíjet mobilní aplikaci. Androidovou verzi naleznete na Google Store a jistě Vás potěší, že se pyšní solidním hodnocením 4,4 z 5. Vezmeme-li v úvahu, že ji hodnotilo přes 25 tisíc uživatelů, rozhodně s ní nešlápnete vedle. Na své si přijdou i uživatelé iPhonů, protože na App Store je k dostání iOS verze. Tu si mohou stáhnout všichni, kteří mají operační systém iOS 10.0 a vyšší.

online sázková aplikace
Chance
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
DOSTĘPNE NA:
iOSAndroid
Uvítací Bonus 100% do 2000 Kč Nárok na
Chance

Ptáte-li se, co zajímavého mobilní appka přináší, pak vězte, že je toho spoustu. Především budete mít své peníze vždy při ruce, a to v pohodlném balení. Dále můžete vyhledávat nejbližší prodejní místa pomocí GPS navigace, což je velice praktické. A protože zadávání číselných kódů může být zbytečně zdlouhavé, nechybí ani možnost nahrávat Paysafe karty pomocí QR scanneru. Všechny své útraty budete mít díky této aplikaci pod kontrolou, takže neváhejte a vyzkoušejte ji sami.

Věrnostní program My PLUS

Pokud si založíte svůj vlastní účet My Paysafecard, pak za každou platbu, kterou přes něj provedete, získáváte věrnostní body v programu My Plus. Tyto body můžete následně směnit za spoustu atraktivních cen a slev. Zde se právě ukazuje, jak je Paysafecard oblíbená v kruhu internetových hráčů, neboť nabízí slevy na herní platformu Steam, Wargaming, League of Legends nebo například na placené služby Skypu.

Věrnostní body však můžete získat i jinak než jen přímou platbou na internetu. Pokud totiž někomu doporučíte Paysafecard a dotyčný člověk si založí účet a provede první vklad, tak získáte 25 tisíc bodů do věrnostního programu, což Vám otevře cestu k novým, a ještě větším odměnám. Pokud tedy budete využívat přednabité karty Paysafecard pravidelně, můžete očekávat řadu nejrůznějších odměn a výhod.

Pár slov na konec

Platební metoda Paysafecard se těší největší popularitě u zahraničních poskytovatelů lehkého hazardu, nicméně i na tuzemském trhu najdeme sázkové kanceláře, u kterých se dá pomocí předplacených karet platit. Nabízí vynikající alternativu pro všechny, kteří nevlastní platební kartu nebo nemají internetové bankovnictví. Za využívání Paysafecard navíc získáte řadu výhod, o které byste při platbě běžnou platební kartou přišli. Můžete se podívat na oficiální stránky společnosti a třeba zjistíte, že výhody plynoucí z věrnostního programu My Plus jsou pro Vás atraktivní.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

iFortuna
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM