Snooker sázkové kanceláře – Jak sázet na tento sport

Ačkoliv snooker nepatří mezi nejoblíbenější sporty na světě, těžko bychom hledali člověka, který o něm nikdy neslyšel. Jedná se o sport podobný kulečníku, který známe z hospod a heren po celé republice. Snookerové turnaje jsou mezi sázkaři poměrně oblíbené, protože se jedná o prestižní a atraktivní hru, na kterou se dobře sází. Také byste se rádi dozvěděli, jak na snooker sázet? V následujících odstavcích si to názorně ukážeme a řekneme si, na jaké věci byste si měli dát pozor.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na snooker 2024

Sázková kancelář Hlavní body UKC Masters WC Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Sázení na snooker v České republice

Snooker je poměrně rozšířená hra, kterou najdete prakticky u všech tuzemských sázkových kanceláří. Jak jsme již zmínili výše, nepatří sice mezi TOP hry, ale přesto má řadu svých věrných fanoušků. Sázkové kanceláře se obvykle zaměřují spíše na větší turnaje a známější jména, ale rozhodně nebudete z nabídky zklamaní. Níže uvádíme ty nejlepší sázkové kanceláře, u kterých si na tento sport můžete vsadit.

Tipsport

Tipsport

Sázková kancelář Tipsport patří k tomu nejlepšímu, co český trh se sázkovými kancelářemi poskytuje, proto není divu, že zde najdeme i snooker. Sázkaři si mohou spoustu utkání vychutnat i v podobě live sázek s přímým přenosem, což jistě každý ocení. Nabídka Tipsportu se zaměřuje na všechny prestižnější snookerové turnaje a k mnoha utkáním vypisuje větší porci vedlejších sázek. Někdy se však sázkaři musí spokojit jen se sázkou na vítěze. Skvělou pomůckou jsou předzápasové statistiky a porovnání hráčů.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Fortuna

Fortuna

Ani Fortuna ve své nabídce snookerových turnajů nijak nezaostává. Taktéž si u ní vsadíme na většinu velkých turnajů, ke kterým vypisuje poměrně slušný počet sázek. Některé zápasy zařazuje i do své live nabídky, ve které mimo jiné nechybí ani live chat pro komunikaci s ostatními hráči. K většině zápasů vypisuje kromě klasické sázky na vítěze také dvojitou šanci, což u tohoto sportu nebývá obvyklé. Kromě parádní nabídky se může pyšnit i skvělými bonusy a kvalitní zákaznickou péčí.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Chance si v ničem nezadá se dvěma předešlými, ostatně jeho sázková nabídka je totožná s tou od Tipsportu, neboť patří pod stejný holding. Sázkaři se tedy mohou těšit na širokou škálu turnajů, přičemž u těch nejprestižnějších budou mít k dispozici i řadu vedlejších a doplňkových sázek. Samozřejmostí jsou i live sázky, u kterých nechybí ani streamy či live chat. Co sázkaři jistě ocení, jsou kvalitní statistiky u předzápasových sázek, díky kterým se budou moci lépe rozhodovat.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

U sázkové kanceláře SynotTip se nemusíte bát, že by neměla v nabídce snooker, protože k tomuto sportu vypisuje sázky pravidelně. U větších turnajů si dokonce užijete i řadu vedlejších předzápasových sázek, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani over/under na počet framů v utkání, sázka na přesný výsledek či handicapy. Pro nové zákazníky si Synot připravil řadu uvítacích bonusů, které obvykle můžete využít na jakýkoliv sport. Ani stálí klienti však nepřijdou zkrátka a mohou si vychutnat zajímavé bonusové nabídky.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Množství sázek na snooker vás u SazkaBet jistě překvapí, protože mnohdy bývá větší než u ostatních sázkových kanceláří v ČR. Dosyta si tu užijete sázky nad/pod, handicapy, sázky na vítěze framů, barvu první potopené koule nebo zda bude faul. Samozřejmostí jsou i live sázky, které vám taktéž nabídnou řadu zajímavých sázkových příležitostí. Sázkaři jistě ocení i možnost nahlédnutí do předzápasových statistik, bez nichž by museli údaje vyhledávat jinde na internetu.

Jak sázet na snooker

Pokud vás snooker baví a rádi byste si na něj vsadili, pak pro vás máme dobrou zprávu – je to jednoduché! Tento sport nechybí v nabídce žádné tuzemské sázkové kanceláře, takže jediné, co musíte udělat, je vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Jakmile si vyberete, tak přichází na řadu registrace. Tu je možné udělat online a někdy je dokonce možné provést i následné ověření online, takže nemusíte vůbec nikam chodit. V závislosti na dané sázkové kanceláři a také na bance, u které máte zřízené konto, však možná budete muset provést ověření osobně na jedné z poboček.

Po ověření hráčského účtu už na něj stačí pouze vložit peníze a můžete začít sázet. V nabídce sportů si najděte snooker, rozklikněte ho a vyberte si turnaj nebo zápas, který vás zajímá. Klidně si můžete otevřít hráčský účet u několika sázkových kanceláří najednou, abyste mohli porovnávat kurzové nabídky. Takřka u všech sázkových kanceláří je k dispozici i mobilní aplikace k sázení na snooker.

Oblíbené sázky na tento sport

U většiny sportů máte na výběr z více možných sázek a snooker v tomto případě není výjimkou. Je však potřeba říct, že sázkové kanceláře k některým utkáním nevypisují žádné vedlejší sázky, ale jen tu na vítěze klání. Ono obecně na snooker nenajdeme tolik vedlejších sázek jako u jiných sportů, ale tu a tam se přece jen dá vsadit i na další věci.

Mezi oblíbené kurzové sázky na snooker patří rozhodně sázka na vítěze celého turnaje. To je samozřejmě poněkud dlouhodobější sázka, protože sázíme na několik dní dopředu, nicméně u sázkařů je velice oblíbená. U této sázky však hrozí, že náš favorit na tomto turnaji nebude mít takovou formu, jakou bychom od něj čekali, což dopředu nikdy nelze předvídat.

Podobně jako u mnoha jiných sportů, i u snookeru frčí handicapové sázky, díky nimž můžeme zvýšit kurz, případně snížit riziko prohry. Když už tedy vsadíme handicapovou sázku, tak nestačí jen prostá prohra/výhra jednoho z hráčů, ale rozhoduje i počet bodů.

O něco méně vyhledávanou sázkou je sázka na přesné skóre. Tento druh sázky je poměrně riskantní, neboť uhodnout přesné skóre u snookeru je velice obtížné. Na druhou stranu kurzy, které se k podobným sázkám vypisují, jsou velice atraktivní a rozhodně jedny nejvyšších, na jaké můžete u snookeru narazit.

Live sázení na snooker

Live sázky jsou velice oblíbené nejen u snookeru, ale i u většiny dalších sportů, protože sázkaři mají možnost sledovat aktuální dění na hřišti/stole, a reagovat tak na průběh hry. Mnoho sázkových kanceláří pravidelně zahrnuje snookerové zápasy do své nabídky live sázek, takže nemusíte dlouho hledat, kde si vsadit.

Live sázky nabízí více sázkových příležitostí než ty předzápasové a mezi nejoblíbenější patří handicapy. Handicapové sázky jsou stálicí na poli live sázek, a platí to pro většinu dostupných sportů. Samozřejmostí jsou i sázky over/under (například na skóre). Dále se hojně sází na vítěze framu či kdo v daném framu potopí kouli jako první. Sázkaři si ale mohou vsadit i na to, zda v konkrétním framu bude faul, či nikoliv.

Atraktivitě live sázek pochopitelně přidávají i další věci, například dostupnost live streamu či live chatu, ve kterém můžete diskutovat s ostatními hráči, hledat inspiraci nebo se jen pochlubit vlastními úspěchy. V každém případě vás live sázky musí bavit, jinak nemá cenu nutit se do nich násilím. Někdo holt preferuje live sázky, jiný ty předzápasové.

Atraktivní turnaje pro české fanoušky

Stejně jako každý sport, i snooker nabízí řadu prestižních turnajů, které jsou divácky atraktivnější než jiné. Pro české fanoušky mohou být lákadlem i tuzemské soutěže, které sice nedosahují úrovně těch zahraničních, ale přesto se vyplatí domácí scénu sledovat. Příkladem může být například Mistrovství ČR nebo turnaje juniorů, kde máte možnost sledovat budoucí talenty.

Mnohem více vás ale jistě budou zajímat populární celosvětové eventy, mezi nimiž rozhodně nemůže chybět The Masters. Masters se mohou zúčastnit pouze hráči, kteří obdrží pozvánku, čili neprobíhá žádná speciální kvalifikace. Samozřejmě nemůžeme opomenout ani Světový šampionát ve snookeru, kde si vychutnáte umění těch nejlepších snookerových hráčů na světě. Velice oblíbený je i turnaj World Grand Prix, jehož cesta započala v roce 2015, ale od té doby se pořádá každoročně s velkou parádou.

Jelikož kolébkou snookeru je Velká Británie, pochází z ní ti nejlepší světoví hráči. Právě Velká Británie pořádá taktéž jeden z nejprestižnějších snookerových turnajů, a sice UK Championship. O hráčích, kteří za svou kariéru dokázali vyhrát UK championship, Masters a Světový šampionát, se říká, že vyhráli Triple crown (trojitou korunu). Proto tyto tři turnaje můžeme považovat za nejprestižnější ve světě snookeru.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Tipy, jak sázet na snooker

Online sázení na snooker může být ošemetné, pokud tomuto sportu nerozumíte a nesledujete ho, což ostatně platí pro každý sport. Proto se vyplatí dodržovat jistá nepsaná pravidla sázení na snooker. Že nevíte, jaká to jsou? My vám je představíme.

Monitorujte aktuální formu hráčů

Zde najdete nejlepší tipy pro sázení na snooker

Všichni hráči snookeru mají hodně nabitý program, takže je v podstatě nemožné udržet si stejnou formu v průběhu celého roku. Proto je dobré dívat se na aktuální formu hráčů, zda zrovna neprochází nějakým horším obdobím, které by pro vás mohlo znamenat prohru sázky.

Sledujte kvalifikační turnaje

V dnešní době máme tu výhodu, že můžeme sledovat kvalifikační či menší turnaje, o kterých bychom se dříve pouze dočetli. To je obrovská výhoda, protože právě v kvalifikacích se může objevit někdo s pořádnou formou, kdo nakonec může zamíchat pořadím velkých turnajů. To se ostatně stalo v roce 2012, kdy se debutant Jamie Jones probojoval až do čtvrtfinále. Sázkaři, kteří sledovali kvalifikační turnaj, si jistě všimli, že Jones bude více než důstojným soupeřem světové špičce.

Poznejte styly jednotlivých hráčů

Každý hráč je jiný, tudíž i jejich utkání se vyvíjí odlišným způsobem. Proto zkuste sledovat co největší počet hráčů, abyste pochytili jejich herní styly. Někteří hráči vyhrávají utkání vcelku rychle, jiní třeba často chodí do rozhodujícího framu (něco jako prodloužení). Například Carter hrál velice dobře proti níže postaveným hráčům, ale zřídkakdy vyhrával turnaje.

Pečlivě vybírejte, na co vsadíte

Sázet na vítěze utkání nebo framu je naprosto v pořádku, v tom nevidíme žádný problém. Ale sázkové kanceláře mnohdy vypisují sázky, které jsou čirou loterií. Takovým sázkám je lepší se vyhnout, neboť jsou pouze dílem náhody a nelze je predikovat na základě jakýchkoliv dat či statistik. Máme na mysli například sázky na barvu první potopené koule, přesné skóre zápasu či počet bodů v daném framu. Nenechte se zlákat na něco, co nesouvisí s formou a umem hráčů.

FAQ

 1. 🌎 V jakých zemích je snooker nejoblíbenější? Snooker je nejvíce spojován s Anglií, nicméně v posledních letech se hojně rozšířil po celém světě. Značnou oblibu si získal například v Austrálii, Irsku či Skotsku. U nás má taky své fanoušky, jen jich prozatím není tolik. Snooker si v poslední době našel dost fanoušků i v některých asijských státech, proto není divu, že můžeme narazit na turnaje z Číny apod.
 2. 🎱 Je sázení na snooker těžké? Vůbec ne! Sázení na snooker je stejné jako sázení na kterýkoliv jiný sport. Ba co víc, možná ještě lehčí, protože přece jen nemáte na výběr z tolika vedlejších sázek, které by vás rozptylovaly. Pokud však chcete být v sázení na snooker úspěšní, musíte se tomuto sportu věnovat. Tím máme na mysli sledování zápasů, statistik a dění kolem. Na internetu lze najít různé strategie sázení na snooker, které vám pochopitelně výhru nezaručí, ale mohou vám pomoci.
 3. 📺 Vyplatí se na snooker sázet live? Live sázení na snooker je stejně užitečné jako u většiny jiných sportů. To platí zejména v případě, kdy máte k dispozici i live stream, protože při sledování zápasu můžete snáz posoudit formu obou hráčů. Někdy může ten či onen hráč vést, i když nehraje lépe než soupeř, a právě to jsou detaily, které je potřeba sledovat. Živé sázky vám umožňují pružně reagovat na právě probíhající hru, což pochopitelně představuje určitou výhodu oproti předzápasovým sázkám.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR