Živé Sportovní Přenosy - Nejlepší stránky pro sledování online streamů v ČR

Také byste rádi sledovali živé sportovní přenosy zápasů z nejrůznějších sportů, ale nevíte kde a jak? Pak jsou následující odstavce přesně pro vás. V dnešní době se již nemusíme spoléhat pouze na televizi a rozhlas, ba naopak. Díky internetu máme k dispozici celou řadu možností, ze kterých si vybere každý sportovní fanoušek a sázkař.

Sázková kancelář Hlavní body Hodnocení
live streamingu
Sportovní Sázet živě
Tipsport CZ
 • Živá TV
 • Mobilní přenosy
 • Statistika
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
> celá recenze
SynotTip CZ
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
> celá recenze
Betano CZ
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
Chance CZ
 • Mobilní přenosy
 • Statistika
5.0
Fotbal, Tenis, Hokej, Basketball, Baseball, Volejbal, Házená...
navštívit stránku
> celá recenze

Procházet podle kategorie

Tipsort
www.tipsport.cz

Když padne řeč o kvalitě streamovacích služeb, Tipsport se automaticky dostává na stupně vítězů. Milovníky živých sázek potěší nejen obrovským počtem přímých přenosů k utkáním, ale také jejich výbornou kvalitou. K tomu, aby mohli hráči sledovat přenosy je zapotřebí pouze sázka v hodnotě 30 Kč během 30 dní.

HRÁT NYNÍ
Chance
www.chance.cz

Chance patří k tomu nejlepšímu, co může tuzemská scéna nabídnout, proto není divu, že u ní najdeme jedny z nejlepších streamovacích služeb u nás. Kvalita přenosů bývá více než slušná, nemluvě o počtu nabízených přenosů, kterými může konkurovat i světovým sázkovým kancelářím. Proto je Chance vhodnou volbou pro milovníky live sázek.

HRÁT NYNÍ
SynotTip
sport.synottip.cz

SynotTip v sobě kombinuje solidní sázkovou kancelář s kvalitním kasinem, čímž zaujme nejednoho sázkaře. Při bližším pohledu na jeho live sekci sportovního sázení zjistíme, že nabízí i přímé přenosy, které vás uchvátí kvalitou obrazu. Ačkoliv je počet live streamů znatelně menší oproti některým jiným sázkovým kancelářím, přesto má SynotTip hodně co nabídnout.

HRÁT NYNÍ
Fortuna
www.ifortuna.cz

Jedna z nejznámějších sázkových kanceláří v České republice, Fortuna, si nemůže dovolit zaostávat za konkurencí v oblasti live sázení, proto u ní najdeme hojný počet přímých přenosů k zápasům z různých oblastí sportu. Většina přenosů má čistý a kvalitní obraz, takže si sázkaři užijí hru do posledního detailu.

HRÁT NYNÍ
Sazkabet
www.sazka.cz

Sazkabet představuje vhodnou alternativu pro všechny sázkaře, kteří se kromě kurzových sázek chtějí věnovat i loteriím a losům. Pro některá sportovní utkání nabízí přímé přenosy, k jejichž sledování je pochopitelně potřeba se přihlásit. Je však potřeba počítat s tím, že u ní najdete méně přímých přenosů než u zaběhlejších kurzových sázkovek.

Live sázení a online sportovní přenosy patří neodmyslitelně k sobě

Kvalitní live stream neboli přímý přenos je důležitým prvkem pro každého sázkaře, který se věnuje live sázení. Nejde přitom pouze o požitek ze sázení, který se sledováním přenosu umocňuje, ale představuje jeden z nejdůležitějších nástrojů pro analýzu a rozhodování, na co vsadit. Díky live streamu může sázkař pohotově reagovat na aktuální dění na hřišti a sledovat například aktuální formu a rozpoložení každého týmu/závodníka. Pro kvalitní live sázení je zkrátka přímý přenos nezbytný.

Každá sázková kancelář je v tomto ohledu jiná a nabízí jiný počet přímých přenosů, avšak jednu věc mívají obvykle společnou. K sledování přímých přenosů na jejich stránkách je zpravidla nutné být přihlášen do svého sázkařského účtu. Některé sázkové kanceláře mají ještě dodatečné podmínky, jako například podat alespoň jednu sázku během X dní apod. To je zejména proto, aby se k nim lidi nechodili pouze dívat na přenosy, ale aby také něco vsadili.

Multi-view funkce vás uchvátí na první pohled

Tipsports umožňuje koukat 2 streamy najednou

Pro ještě větší komfort při sledování přímých přenosů a live sázení nám vybrané sázkové kanceláře poskytnou velice zajímavou funkci multi-view, která se během posledních let stala hitem v zahraničí. Tato funkce totiž umožňuje sledovat několik streamů najednou, díky čemuž může sázkař pohotově reagovat na vývoj různých zápasů. U některých sázkových kanceláří lze takhle sledovat klidně i 10 utkání naráz.

Pokud ale chcete zároveň sázet, pak doporučujeme sledovat maximálně 3 utkání. Některé tuzemské sázkové kanceláře nabízí funkci multi-view, kde však můžete sledovat maximálně dva zápasy. Pro kvalitní rozhodování je to však akorát. Další výhodou funkce multi-view je, že si sázkař může upravit streamovací plochu podle svých preferencí, tedy sám si určí, kde se bude konkrétní stream na obrazovce nacházet (vlevo, vpravo, nahoře, dole). Ačkoliv u nás funkce multi-view není tak rozšířená, věříme, že se to časem změní.

Jak a kde sledovat přímé přenosy sportovních utkání

Když přijde řeč na sledování online sportovních přenosů, tak kromě televize je dobré zkusit přímo sázkovou kancelář, zda nenabízí live stream. Pokud máte účet u více sázkových kanceláří, tak určitě stojí za to podívat se, zda některá z nich nevysílá váš oblíbený zápas. Pokud ne, bude nejspíše potřeba poohlédnout se po nějakém serveru, který hostí sportovní přenosy online zdarma. Někdy je možné najít živý přenos na Facebooku nebo na Youtube. Na Facebooku stačí zadat „sports“ do vyhledávání, vybrat sekci „videa“ a následně zaškrtnout políčko „živě“. Uvidíte, co se vám tam objeví.

Problém s českými stránkami, které nabízí přímé přenosy zdarma, je ten, že u většiny z nich živé přenosy nefungují. Někdy dané stránky vůbec nereagují. Podobný problém se však vyskytuje i v zahraničí, spoustu kvalitních streamovacích stránek ukončilo své působení. Přesto můžete vyzkoušet například https://www.sportrar.tv/#live, kde najdete především fotbal, basketbal a tenis. Je to poměrně dobrá stránka, která obsahuje odkazy na live přenosy, z nichž některé se vysílají živě na Youtube. Jednou z nejlépe fungujících stránek je v současnosti https://en3.sportplus.live.

Některé sportovní zápasy jsou zdarma i na americké ESPN, jejíž služby jsou však v některých zemích nedostupné. Pokud ale využíváte VPN připojení, tak nebude problém. Za vyzkoušení stojí i http://livetv.sx/, kde najdete některé zápasy live, případně odkazy na sledování na jiných stránkách.

U podobných streamovacích služeb, které fungují zdarma, je zapotřebí počítat s tím, že se vám budou zobrazovat nepříjemné vyskakovací reklamy, které vás občas přesměrují jinam, s čímže se bohužel nedá nic dělat. Někdy je dobré najít si diskusní fórum sázkařů či sportovních fanoušků, neboť tam mnohdy naleznete odkazy na konkrétní zápas apod.

Živé přenosy fotbalových utkání – Ligy z celého světa

Fotbal je v celosvětovém měřítku nejoblíbenější sport vůbec, proto na drtivé většině stránek bude dominovat právě tento sport. Dobrá zpráva je, že spoustu sázkových kanceláří vysílá živě nejen zápasy z velkých lig, ale i z těch úplně nejmenších. V Česku je to zejména Chance, Tipsport a Fortuna, kdo svým klientům nabízí hodně slušnou porci live streamů. Fotbal živě na internetu zdarma naleznete také na stránce en3.sportplus.live/football/, a to včetně ženského fotbalu!

Tenisová utkání nemusíte sledovat jen v televizi

Tenis je ve světě také velice oblíbený a u sázkových kanceláří běžně najdete i utkání hráčů z druhé pětistovky, proto obvykle není třeba hledat nikde jinde. Poměrně slušnou stránkou na živé přenosy tenisových utkání je https://en3.sportplus.live/tennis, která sice nenabízí nejlepší kvalitu záznamu, ale rozhodně je to lepší než nic.

Jak a kde sledovat živé přenosy hokeje

Co se týče hokeje, tam je to jednodušší, protože například NHL je běžně streamovaná u sázkových kanceláří a bývá dostupná i přímo na stránkách NHL.com. Ani s českou ligou nebývají problémy, neboť drtivá většina zápasů se objevuje u sázkových kanceláří. Z jiných lig můžete sledovat online přenosy na stránce https://en3.sportplus.live/ice_hockey/.

Sledujte živé přenosy motoGP

Pro milovníky motoristických sportů máme také dobrou zprávu, protože kromě televize a sázkových kanceláří existuje ještě jedna možnost, a sice https://motorsport.tv/livestream. Na této webové stránce se nachází obrovský počet závodů z nejrůznějších sérií, a dokonce je dostupná i aplikace do mobilu, kterou lze stáhnout pro iOS i Android. Většina závodů je navíc archivována, takže si můžete závod pustit i zpětně. Ke sledování některých závodů je potřeba se přihlásit a případně si zaplatit členství, které je dostupné za necelých 120 Kč měsíčně. Za dané peníze však dostanete parádní přenosy ze všech možných závodů.

Live scores aneb online výsledky bez videa

Pokud se vám nedaří najít live stream utkání, které byste rádi sledovali, pak nezoufejte, máte totiž ještě jednu možnost, která s největší pravděpodobností vyjde. Většina sportovních utkání je totiž dostupná prostřednictvím live scores, což jsou živé výsledky bez videa – možná to není to, co jste původně chtěli, ale pořád lepší než nic. Stránky s online výsledky jsou velice oblíbené, protože některá utkání holt nejsou streamovaná, takže fanoušci mají alespoň nějakou představu o dění na hřišti.

Mezi nejoblíbenější stránky patří livescorehunter.com, kde najdeme výsledky z nejrůznějších sportů. Tato stránka se nejvíce zaměřuje na fotbal, tenis, lední hokej, basketbal, volejbal, baseball a házenou. Přesto zde najdeme i výsledky z motorových sportů, e-sportů, atletiky atd. Podobně laděná stránka je scoreboard.com, případně livescore.com.

Na výše zmíněných stránkách naleznete ohromný počet live výsledků ze všech myslitelných sportů a lig. Některé z nich už dokonce podporují češtinu (Scoreboard.com), což je dobrá zpráva pro všechny, kdo neumí anglicky.

FAQ

Sázkové kanceláře nabízející live sázky

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM