Kriket sázkové kanceláře – Objevte kouzlo tohoto sportu

Kriket je ve světě poměrně populárním sportem, v mnoha zemích má dokonce dlouhou tradici. V České republice ovšem nepatří mezi příliš vyhledávané sporty, dokonce ani ve školách se obvykle nehraje. Myslet si ale, že na něj tuzemští sázkaři zanevřou, by byla velká chyba. Je však potřeba vědět, u kterých sázkových kanceláří si na něj nejlépe vsadíte, a od toho jsme tu my. Dále se podíváme na oblíbené sázky na tento sport, prestižní turnaje a předáme vám i několik zajímavých rad.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na kriket 2024

Sázková kancelář Hlavní body LL20 LL40 ZIL Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Sázení na kriket v České republice – Kde si vsadit?

Hned na úvod je potřeba zmínit, že kriket je pro českého fanouška jedním z méně lákavých sportů, což se pochopitelně negativně odráží i na nabídce jednotlivých sázkových kanceláří. Jde zejména o to, že vypisovaných turnajů, zápasů a koneckonců i sázkových příležitostí k utkáním není tolik, jako u mnoha jiných sportů. Přesto si jistě přijdete na své, stačí si jen vybrat tu správnou sázkovou kancelář.

Fortuna

Fortuna

Sázková kancelář Fortuna má kriket ve své stálé nabídce, což je určitě dobrá zpráva. Hodně se zaměřuje například na zápasy a turnaje v Anglii, ale v průběhu roku vypisuje sázky i k utkáním z jiných zemí. Najdeme u ní samozřejmě i ženský kriket. Fortuna se může pyšnit kvalitním zákaznickým servisem, dlouholetou praxí a lákavými bonusy, které potěší nejen nové hráče, ale i ty stávající. Na vybrané zápasy si budete moct vsadit i live.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

Milovníci kriketu si SynotTip zcela jistě oblíbí, protože tento sázkový operátor patří k tomu nejlepšímu, co svět kriketových sázek v ČR nabízí. Kromě solidního počtu utkání a turnajů, které pokrývá, se můžete těšit i na podrobné předzápasové statistiky a srovnání obou týmů. SynotTip vás přivítá štědrým vstupním bonusem, kterým to však nekončí. Pro své věrné zákazníky si pravidelně připravuje různé soutěže, akce a bonusy, které vám jistě budou po chuti.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Tipsport

Tipsport

Kriketoví nadšenci nebudou z Tipsportu úplně nadšení, neboť v jeho stálé nabídce se tento sport bohužel nevyskytuje. Nicméně pravdou je, že do ní bookmakeři tu a tam nějaké zápasy či turnaje přidají, ovšem pouze v případě, že se jedná o skutečně atraktivní událost, která přitáhne více sázkařů. Proto v tuto chvíli nelze očekávat, že bychom tam našli kriketové ligy z celého světa. Čeští sázkaři si holt na kriket tolik nepotrpí.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Sázková kancelář Chance patří pod stejný holding jako Tipsport a jejich kurzová nabídka bývá totožná. Proto ani u Chance nenajdeme kriket v kurzové nabídce sportů, tamní bookmakeři ho přidávají jen sporadicky, když se hraje něco skutečně zajímavého. Chance je ale skvělou sázkovkou na drtivou většinu jiných sportů, má kvalitní zákaznickou péči a své klienty si hýčká luxusními bonusovými nabídkami, které opravdu stojí za to. Mimo jiné má i propracovanou sekci live sázek a předzápasových analýz.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Ani Sazka nemá kriket ve své stálé nabídce sportů, což však neznamená, že nikdy žádné zápasy nevypisuje. Má to nastavené tak, že její bookmakeři vyhledávají jen ty nejprestižnější události, na které nalákají alespoň určitý počet sázkařů. Jinak by se jim to samozřejmě nevyplatilo. Přesto je Sazka kvalitní sázkovou kanceláří, u které se dá vsadit na celou škálu nejrůznějších sportů. Spoustu utkání je navíc možné sázet i živě, což jistě ocení nemalý počet sázkařů.

Jak sázet na kriket

Pohráváte si s myšlenkou, že byste začali sázet na kriket? Proč ji neuskutečnit? Je to opravdu jednoduché, jediné, co k tomu potřebujete, je ověřený účet u sázkové kanceláře dle vašeho výběru. Registraci lze provést v klidu z pohodlí vašeho domova a taktéž i ověření totožnosti (pouze u vybraných sázkových kanceláří).

U kriketu je více než kdy jindy vhodné, abyste si zřídili sázkařský účet u více sázkových kanceláří. Ptáte se proč? Vypisovaných zápasů je obecně málo, ale každá sázkovka zařazuje do své nabídky jiné. To znamená, že spojíme-li dohromady sportovní nabídku několika různých sázkových kanceláří, dostane se nám poměrně slušné porce atraktivních kriketových utkání. Netřeba zmiňovat, že každý bookmaker také vypisuje jiné sázkové příležitosti k utkáním, tak na to myslete, abyste měli z čeho vybírat.

Atraktivní sázky na tento sport

Výše jsme už zmínili, že tuzemské sázkové kanceláře nevypisují moc vedlejších sázek k zápasům, což je samozřejmě škoda, neboť u kriketu lze teoreticky sázet na spoustu věcí. Pro sázkové kanceláře je však rozhodující poptávka, a ta je v ČR nízká. Z toho samozřejmě vyplývá, že nejoblíbenější sázkou na kriket je u nás obyčejná sázka na vítěze utkání. Zatímco někdy máme na výběr ze tří možností (výhra hostů, remíza, výhra domácích), tak jindy se tato sázková příležitost vypisuje v podobě vítěze do rozhodnutí (včetně super overu), tedy bez remízy.

Dalším typem kurzové sázky na kriket, na kterou můžete narazit, je počet bodů v utkání. Tato sázka je velice oblíbená v podobě over/under, kdy bookmaker vypíše určitou bodovou hranici, a vy hádáte, zda konečný počet bodů bude vyšší nebo nižší. Lze ji však vypsat i jako přesné skóre, což je ovšem příliš velký vabank, takže na ni nedoporučujeme sázet.

Nemůžeme opomenout ani sázku na vítěze turnaje nebo ligy, kde však tipujeme s větším předstihem na několik dní i měsíců dopředu. Tyto sázky jsou velice populární, ale sázet na celou sezonu ještě před jejím začátkem je také trochu riskantní. Proto nikdy není od věci počkat si na prvních pár utkání, a teprve poté vsadit na svého favorita.

Live sázení na kriket

Co se týče live sázek, ty pro vás budou patrně mnohem lákavější, neboť k nim sázkové kanceláře vypisují větší počet sázkových příležitostí než k těm předzápasovým. Kromě sázek, které jsme zmínili v předchozím odstavci, si při live sázení běžně užijete i velice oblíbené handicapové sázky, sázky na počet bodů ve směně, ale i spoustu dalších. Nabídka kurzů je závislá zejména na atraktivitě daného zápasu a samozřejmě také na sázkové kanceláři, u které sázíte.

Pro většinu sázkařů jsou live sázky tou nejlepší možnou volbou, protože jsou jednak hodně adrenalinové, a navíc jim poskytují jistou výhodu oproti sázkám předzápasovým. Děje se tak zejména tehdy, máte-li k dispozici i live stream, kde sledujete průběh utkání. Takto se můžete rozhodovat na základě aktuálního dění na hřišti, což pochopitelně zvyšuje přesnost vašeho tipu. Mnoho tipérů také nedá dopustit na live chat, kde mohou komunikovat s ostatními sázkaři a vyměňovat si s nimi poznatky a zkušenosti. Ten však nebývá dostupný u všech sázkových kanceláří.

Oblíbené kriketové turnaje u českých fanoušků

Několikrát již bylo řečeno, že kriket u nás nepatří mezi oblíbené sporty, tudíž asi nikoho nepřekvapí, že se našim tuzemským ligám nedostává moc mediální ani jiné pozornosti. Přitom zde máme hned tři ligy: Letní liga na 20 sad, Letní liga na 40 sad a Zimní indoor liga. Větší fanouškovská základna by tomuto sportu jistě prospěla, protože rozhodně má co nabídnout. Česká republika má i svůj reprezentační tým (Lions), který však nesoutěží v prestižních turnajích. Zúčastňuje se turnaje Central Europe Cup a také mezinárodních přátelských utkání.

Když se podíváme na mezinárodní kriketovou scénu, tak bezpochyby musíme zmínit Mistrovství světa, které se koná každé 4 roky. Tento turnaj má zvláštní formát, neboť se ho vždy účastní 10 řádných členů ICC (International Cricket Council), které doplní další 4 týmy, jež se kvalifikují z Mezinárodního turnaje ICC.

Mezi jeden z nejlepších týmů na světě patří Austrálie, jejíž kriketová liga je poměrně prestižní a vyhledávaná. Samozřejmě nemůže chybět ani Anglická liga, turnaje T20, bangladéšská Premiere League, karibská Premiere League či pákistáncká Super Liga.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Rady a tipy pro online sázení na kriket

Sázení na kriket není žádná alchymie, ale přesto je dobré dodržovat určité zásady, abyste zbytečně nepřišli o své finance. Netřeba zmiňovat správné nakládání s financemi či sázení u licencovaných sázkových kanceláří. Spoustu sázkařů využívá různé strategie sázení na kriket, které mohou být nápomocné, ale určitě ne samospasné. Je potřeba dávat dobrý pozor a každou takovou strategii nejprve řádně vyzkoušet buď nanečisto, nebo pouze za malý obnos.

Zde najdete nejlepší tipy pro sázení na kriket

Žádná obecně platná pravidla sázení na kriket neexistují, každý sázkař musí přijít na to, co jemu samotnému vyhovuje. Určitě byste se ale měli věnovat statistikám a celkově sledovat tento sport. Naprosto zásadní věcí je znalost pravidel kriketu. Berte také v potaz věci, které mohou ovlivnit výsledek utkání, což není jen soupiska zraněných hráčů, ale také například počasí. To totiž značně ovlivňuje kvalitu hřiště, a tím pádem se může měnit šance na úspěšné doběhy. Rázem se tak může zvrtnout vaše sázka na celkový počet bodů.

Předzápasová srovnání týmů (tzv. Head-to-head) jsou také velice důležitá, protože výjimečná aktuální forma jednoho týmu ještě neznamená prohru toho druhého. Je totiž možné, že aktuálně rozjetý tým neumí hrát proti konkrétnímu soupeři, což lze vyčíst právě z porovnání obou manšaftů. Hodně zde hrají roli herní styly jednotlivých týmů, které mohou být více či méně efektivní proti jiným herním stylům.

FAQ

 1. 🏏 Jaká sázková kancelář je nejlepší na kriket? Z tuzemských kanceláří je velice těžké vybírat, protože ani jedna z nich nevypisuje mnoho utkání. Proto doporučujeme vytvořit si sázkařské konto u více operátorů naráz, abyste měli z čeho vybírat. Jejich sázková nabídka se totiž mnohdy značně liší, takže zatímco jedna sázková kancelář nabízí jeden turnaj a druhý ne, jiná sázkovka to může mít přesně naopak.
 2. 💰 Existují speciální bonusy pro sázení na kriket? V České republice určitě ne, protože kriket u nás není příliš populární. Nicméně sázkové kanceláře nabízí svým klientům řadu bonusových nabídek, které lze obvykle využít na kterýkoliv sport z jejich nabídky, takže technicky vzato byste nějaký bonus na kriket použít jistě mohli. U většiny sázkových kanceláří je k dispozici i mobilní aplikace k sázení na kriket, za jejíž používání taktéž můžete dostat nějaký ten bonus.
 3. 🏆 Musím hrát kriket, abych byl dobrým sázkařem na tento sport? Nikoliv, řada dobrých hráčů jsou špatnými sázkaři a naopak. Je však potřeba znát pravidla tohoto sportu a věnovat se mu trochu víc (stačí pasivně). Zkrátka a dobře musíte sledovat své oblíbené kriketové týmy a ligy, naučit se číst ve statistikách a hlavně vás to musí bavit! Nenechte se odradit případným počátečním neúspěchem, protože nic nejde hned.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR