Stolní tenis a sázkové kanceláře – Vše, co jste chtěli vědět o sázení na tento sport

Stolní tenis známe všichni, lidé ho běžně hrají na dovolené či jen tak se svými přáteli, ale málokdo ho sleduje v televize a vyzná se v něm. Ani sázkové kanceláře mu nevěnují takovou pozornost jako například fotbalu nebo hokeji, což znamená, že jejich kurzy nebývají úplně přesné. Mnozí sázkaři dokážou podobné odchylky v kurzech odhalit a náležitě jich využít. Pokud i vás zajímá sázení na stolní tenis a rádi byste se o něm dozvěděli víc, pak jste tu správně.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na stolni tenis 2023

Sázková kancelář Hlavní body Liga Pro Setka Cup TT Star Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Sázení na tenis v České republice

Sázení na stolní tenis v České republice není vůbec žádný problém. Takřka každá sázková kancelář má tento sport ve svém portfoliu, byť třeba nedosahuje takového věhlasu jako mnohé jiné sporty. Přesto však můžeme říct, že je poměrně oblíbený k sázení. Důkazem budiž nabídka Tipsportu a Chance, kde je tento sport uveden nahoře, v sekci „oblíbené sporty“. Stolní tenis láká především na live sázky, proto u něj nelze očekávat nějaký větší počet vedlejších předzápasových sázek.

Fortuna

Fortuna

Sázková kancelář Fortuna běžně nabízí poměrně veliký počet utkání ve stolním tenise, přičemž těšit se můžete na hlavní soutěže z celého světa. Samozřejmostí jsou i live sázky, u kterých většinou nechybí ani kvalitní stream. Ne vždy jsou sice k dispozici předzápasové statistiky a srovnání jednotlivých hráčů, nicméně tento nedostatek alespoň částečně eliminuje počet doplňkových sázek, které k utkáním Fortuna vypisuje. Nechybí sázka na první set, celkový počet odehraných setů, ale ani handicapové sázky na body.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Tipsport

Tipsport

Podíváme-li se na nabídku stolního tenisu u Tipsportu, tak zjistíme, že tato sázková kancelář nabízí relativně průměrný počet utkání. Mnohá z nich však najdeme i v live sekci, kde si obvykle můžeme užívat živé přenosy ve vysoké kvalitě a dostatek vedlejších sázek. Ani Tipsport však ke spoustě utkáním ve stolním tenise nenabízí předzápasové statistiky, které bývají pro ostatní sporty běžné. Sázková nabídka a dostupnost statistik se řídí zejména kvalitou turnaje/ligy.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Chance je oblíbená sázková kancelář, která si zakládá na rozmanité sportovní nabídce a pravidelných bonusech pro své zákazníky. Přesto její nabídka utkání pro tento sport nijak nevybočuje z řady ostatních sázkových kanceláří, ale za to nabízí kvalitní živé sázky včetně live streamů. Počet předzápasových vedlejších sázek není nijak závratný, proto se na ně vyplatí sázet živě, kde je nabídka mnohem pestřejší. Podobně jako u jiných sázkovek, i tady musíme počítat s tím, že k hodně zápasům nenajdeme předzápasová srovnání hráčů.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

SynotTip je sázková kancelář, která se nijak netají tím, že jejím hlavním zaměřením je fotbal, nicméně nijak nezaostává ani v nabídce stolního tenisu, která mnohdy předčí i věhlasnější sázkové kanceláře. Najdeme zde pochopitelně tuzemské i zahraniční ligy a turnaje, ke kterým pravidelně vypisuje slušný počet předzápasových sázek. Sázkaři se tak mohou těšit na handicapové sázky, vítěze setu nebo například na over/under. Nechybí pochopitelně ani live sázky, kde také najdeme dostatek vedlejších sázek, avšak bez live streamu.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Sazka je ve světě kurzových sázek poměrně důstojným soupeřem i těm nejlepším sázkovým kancelářím u nás, takže není divu, že v jejím repertoáru najdeme také solidní předzápasovou nabídku stolního tenisu. S počtem vedlejších sázek už to tak slavné není, ale rozhodně se můžete těšit na live sázky. Ty jsou sice bez živých přenosů, ale za to si užijete příjemné doplňkové sázky. Sazka běžně pokrývá všechny velké turnaje a známé světové i tuzemské ligy, takže je vždy na co sázet.

Jak sázet na stolní tenis?

Kurzové sázky na stolní tenis najdeme prakticky u všech sázkových operátorů, byť jich třeba nebude tolik jako u tenisu či fotbalu. K tomu, abychom si na stolní tenis mohli vsadit, je pochopitelně potřeba vybrat si nějakou sázkovou kancelář a provést u ní registraci. Jakmile toto učiníte, můžete si v nabídce vyhledat požadovaný sport a začít sázet. Na začátek je potřeba říct, že počet vedlejších sázek na jednotlivá utkání se může u různých sázkových kanceláří významně lišit. Ba co víc, většinou záleží na popularitě daného turnaje či ligy, případně na věhlasnosti jmen obou hráčů. Čím zvučnější jména ve světě stolního tenisu, tím pochopitelně více vedlejších sázek na zápas.

Mezi nejoblíbenější sázky na stolní tenis můžeme s čistým svědomím zařadit klasické sázky na vítěze, počet odehraných setů v utkání, počet bodů v jednotlivých setech (obvykle se jedná o sázku over/under, ale také handicapové sázky na počet bodů, případně setů. Určitě nedoporučujeme sázet na sudý/lichá počet bodů, ať už v setu nebo v utkání. Tato sázka je v podstatě pouze o náhodě a nepomůžete si tam žádnými statistikami ani sledováním vývoje zápasu.

Tuzemské sázkové kanceláře mnohdy vypisují opravdu málo předzápasových vedlejších sázek na stolní tenis, proto sázkaři raději vyhledávají live sázky, kde už je jejich počet podstatně vyšší. Je to mimo jiné dáno i tím, že se sázkové kanceláře tímto sportem příliš nezabývají a čerpají většinu dat pouze z oficiálních statistik.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Live sázení na stolní tenis a nabídka živých přenosů

V předchozích odstavcích už jsme tak trochu nastínili, že u stolního tenisu jsou live sázky hlavním lákadlem. Je to totiž podobné jako s tenisem, kde se jednak situace vyvíjí míček od míčku – hra má rychlý spád a neustále se mění – a také nabízí skvělou příležitost pro sázky over/under a handicapy. Právě tyto dva druhy sázek jsou u živého sázení nejoblíbenější, takže se sázkaři soustředí na ně. Když už sázíte online, je určitě dobré pustit si k tomu live stream, abyste viděli průběh hry a aktuální formu obou hráčů.

Mezi další oblíbené live sázky na stolní tenis patří bezpochyby přesný výsledek utkání (například 3:1 na sety), počet bodů v daném setu (více/méně) či vítěz konkrétního setu. Mnoho hráčů si také vsadí před zápasem a poté sledují utkání a sází tak, aby předešli ztrátě, případně ji minimalizovali. Ať už bude vaše strategie jakákoliv, jistě nám dáte za pravdu, že live sázení a stolní tenis jdou krásně dohromady.

Populární turnaje a ligy, na které Češi nejvíce sází

Stejně jako každý jiný sport, i stolní tenis má lepší a horší ligy po celém světě. Většina českých sázkařů pochopitelně sází na tu tuzemskou, protože se dá snadno a pohodlně sledovat. České ligy a turnaje mají tu výhodu, že si sázkaři mohou snáz zjistit okolní informace, díky kterým získají lepší přehled o formě obou hráčů. Přesto je potřeba počítat s tím, že webových stránek, které se zabývají stolním tenisem, není ani zdaleka tolik jako například u fotbalu nebo hokeje. Dále jsou u nás populární mezinárodní soutěže, kterých se účastní čeští reprezentanti, avšak u těchto sázek je potřeba dávat pozor na to, abyste se nenechali ovlivnit fanouškovským srdcem. Vždy sázejte hlavou, po důkladné předzápasové analýze.

Podíváme-li se za hranice naší země, najdeme spoustu kvalitnějších lig, z nichž stojí za zmínku například čínská Superliga či německá Bundesliga. Obě tyto ligy jsou velice kvalitní a nabízejí nejen zajímavé příležitostí k sázení, ale také napínavou podívanou. Za zmínku stojí také francouzská Pro Liga a ruská Liga Pro. Pochopitelně hodně táhnou i mezinárodní soutěže, kde se obvykle utkávají jen ti nejlepší hráči, a právě u těchto soutěží bývá běžně vypisován větší počet vedlejších sázek.

Strategie sázení na stolní tenis a užitečné tipy

Karikatura vám ukáže, jak vsadit přímo ze stadionu

Ačkoliv neexistují žádná obecně platná pravidla sázení na stolní tenis, několik základních věcí je přesto dobré dodržovat. Nebudeme se tu zabírat věcmi, která platí obecně pro všechny sporty, tedy například dodržování bankrollu a zodpovědné nakládání s financemi. Jelikož je tento článek o stolním tenise, budou nás zajímat pouze užitečné rady týkající se tohoto sportu.

Čtení žebříčku hráčů je sice důležité, nicméně to samé dělají i sázkové kanceláře, které podle něj sestavují kurzy. Chcete-li mít tedy nad sázkovou kanceláří výhodu, musíte sledovat i další věci. Určitě je dobré sledovat zákulisní informace, statistiky a současnou formu hráče, protože díky těmto informacím lépe posoudíte, zda je daný kurz výhodný, či nikoliv. Sázkaři by měli brát v potaz i rozdílné herní styly obou hráčů. To lze samozřejmě pouze v případě, že stolní tenis pravidelně sledujete a zajímáte se o konkrétní ligu/hráče. Pokud máte hráče dobře „nakoukané“, tak si možná všimnete, že určitý styl soupeře jim dělá problémy. Někomu mohou dělat problémy i hráči, kteří hrají pravačkou či naopak levačkou, což je třeba brát v potaz.

Při live sázkách si pak dávejte pozor na vítěze prvního setu. Je to totiž opět podobné jako s tenisem, kde favorité často prohrají úvodní sadu, ale poté přepnout na vyšší rychlost a otočí zápas. Přesně to se děje i ve stolním tenise, takže je vhodné nepropadat dojmu, že vítěz prvního setu musí vyhrát celý zápas. Pamatujte, že sázkové kanceláře nemívají přesné kurzy na stolní tenis, respektive často se stává, že se úplně pletou. Proto není vhodné vybírat si sázky podle kurzového favorita. Nevěřte slepě kurzům bookmakera a raději si zjistěte okolní informace, o které se sázkovky v případě stolního tenisu tolik nezajímají.

FAQ

 1. 🏓 U které sázkové kanceláře se dá dobře sázet na stolní tenis? Zrovna u tohoto sportu je to poměrně jedno, ale nikdy neuškodí vytvořit si účet hned u několika sázkových kanceláří najednou. Kurzy na jednotlivá utkání se totiž mohou docela dost lišit, takže je dobré sázet na konkrétní zápas tam, kde je nejvyšší. Online sázení na stolní tenis má tu výhodu, že všechny sázkové kanceláře máte na dosah jediným kliknutím.
 2. 📺 Jsou lepší předzápasové nebo live sázky na stolní tenis? Live sázení má pochopitelně své nesporné výhody, zejména když máte k dispozici i stream z utkání. Můžete se pak lépe rozhodovat podle aktuální formy obou hráčů a podle dění na hřišti. Na druhou stranu ani předzápasové sázky nejsou nijak špatné, ale rozhodně se vyvarujte sázení s několikadenním předstihem. Do té doby se totiž může stát spousta věcí, které by nakonec z vašeho favorita mohly udělat outsidera.
 3. 📱 Mohu sledovat stolní tenis z mobilního telefonu? To samozřejmě můžete. Dokonce se dá stáhnout aplikace k sázení na stolní tenis, kterou dnes disponují prakticky všechny sázkové kanceláře. U většiny z nich je možné také sledovat vybrané zápasy a sázet rovnou v průběhu hry. Internetové sázení už dávno není jen záležitostí stolních počítačů, proto neváhejte a sázejte odkudkoliv budete chtít.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR