Házená sázkové kanceláře – Informace pro hráče z České republiky

Házená možná nepatří mezi nejpopulárnější sporty, nebo není prvním, co si vybavíte, když se řekne online sázení v sázkové kanceláři. Ovšem tento sport je velmi zajímavý a ze sázkařského hlediska má také velký potenciál, čehož jsou si vědomi i české sázkové kanceláře, u kterých kurzové sázky na házenou běžně najdete. Jaká jsou pravidla sázení na házenou, a které české kanceláře tento sport nabízejí? Přečtěte si to v tomto článku!

Nejlepší sázková kancelář pro sázení na házenou 2023

Sázková kancelář Hlavní body Liga Mistrů EHF – Evropská liga Starligue Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Kde najdete sázení na házenou?

Základem toho, abyste mohli začít své putování za sportovním sázením s házenou, je to, že budete vědět, kam se obrátit. Proto jsme pro vás připravili přehled kanceláří, které se specializují na sázení na házenou v České republice.

Tipsport

Tipsport

Mezi nejznámější české sázkové kanceláře na internetu patří i tato léty prověřená stránka, kde najdete házenou a tyto její soutěže: Český pohár, Dánskou ligu, EHF – Evropskou ligu a Ligu Mistrů. Sázet můžete na zápas, poločas, počet gólů, sázku bez remízy, nebo na handicap. Na stránkách Tipsport si můžete vsadit jednoduše po dokončení registrace a čeká na vás vstupní bonus za dokončení registrace 150,- Kč zcela zdarma a uvítací bonus až 50 000,- Kč.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Fortuna

Fortuna

Kurzové sázky na házenou najdete také u fortuny, dalšího kvalitního českého sázkařského webu. Vsadíte si na ligy mužů i žen a to sice slovenskou ligu, polskou ligu, český pohár, francouzskou, dánskou, norskou a islandskou ligu, nebo Ligu mistrů. Kromě velkého výběru se můžete těšit na odměnu 900 Kč na první zápasy nebo vstupní bonus ve výši až 3000 Kč. Fortuna patří k hojně navštěvovaným českým webům a je rozhodně seriózní a bezpečná.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

U této kanceláře také najdete online sázení na házenou a těšit se můžete na EHF – Evropskou ligu, Český pohár, Ligu mistrů či Dánskou ligu. Chance patří k oblíbeným stránkám, které nabízejí také zajímavé bonusy a v případě, že dokončíte svou registraci, můžete se těšit na 200 Kč zdarma na první sázky a uvítací bonus za vklad ve výši až 2000 Kč. Dostupné sázky jsou stejné jako u předchozího poskytovatele – handicap, počet gólů, poločas, sázka bez remízy, nebo sázka na zápas.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

Skutečný milovník sázení na házenou si přijde na své u SynotTip sázkové kanceláře. Mezi dostupné ligy patří česká, španělská, německá, francouzská, islandská, dánská a švédská. Sázet můžete také na mezinárodní házenkářskou ligu a SynotTip vám k tomu poskytne uvítací bonus 500 Kč za dokončení registrace. Za první vklad máte také možnost získat bonus až 10 000 Kč. Vše na bezpečných a prověřených stránkách v češtině, které patří mezi velmi populární.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Na tomto webu se můžete těšit na něco nového a méně typického, a to sice dostupnost více lig. Najdete zde kromě české ligy, také ligu katarskou, dánskou a islandskou. Sázet můžete také na EHF – Evropskou ligu a všechny top ligy si můžete zobrazit v přehledné záložce. Sazkabet si pro všechny nováčky připravila bonus za první vklad až 5000 Kč a také odměnu 500 Kč za dokončení registrace. U Sazkabet najdete také live sázení na házenou.

Jak sázet na házenou?

Sázení na házenou by mělo být poměrně jednoduché, zejména pokud jste již trochu obeznámeni se sázkovými trhy. Házená se hraje mezi dvěma týmy se sedmi hráči a hra se skládá ze dvou patnáctiminutových poločasů s velmi malou poločasovou přestávkou. Zápasy jsou obvykle vysoce skórující, což může vést k akčním zápasům, což může pomoci vysvětlit rostoucí popularitu tohoto sportu.

Čtení kurzové sázky na házenou bude velmi jednoduché, pokud jste obeznámeni s tím, jak fungují sázkové trhy v Evropě. Protože se házená hraje převážně v Evropě, je pravděpodobné, že sázky na házenou budou nabízeny pouze na evropských sázkových stránkách. Proto byste se měli seznámit s desetinnými kurzy, které jsou reprezentovány jako desetinná čísla. Desetinné kurzy jsou pravděpodobně nejjednodušší na pochopení. Vše, co musíte udělat, abyste zjistili svou potenciální výhru, je vynásobit svůj vklad vybraným kurzem.

Typy sázek

V rámci sázení na házenou existuje několik trhů, na které můžete vsadit. Tradiční sázkový systém pro házenou umožňoval sázet pouze na výsledek události, ale v posledním desetiletí se sázkový průmysl vyvinul natolik, že můžete sázet na konkrétnější výsledky.

Vítěz ligy

V Evropě existuje několik populárních házenkářských lig a na jejich vítěze je možné si vsadit. Tato sázka bude mít dlouhodobý výhled, protože sezóny trvají zhruba 9 měsíců, i když se to liší v závislosti na lize.

Vítěz zápasu

Sázka na vítěze zápasu v házené je jednou z nejjednodušších sázek, jak uvádějí i pravidla sázení na házenou. V házenkářském zápase se utkají dva týmy a vyhrát může pouze jeden z nich. V házené je možná i remíza, ale vzhledem k vysokému skóre hry k ní dochází velmi zřídka.

Handicapy

Handicapová sázka v házené znamená, že jeden tým musí buď vyhrát, nebo neprohrát zápas o předem stanovený počet bodů. To se označuje znaménkem + nebo -. Pokud má tým za svým názvem znak +, může prohrát o číslo, které následuje za tímto symbolem. Stejně tak pokud má tým za svým názvem znaménko -, bude muset vyhrát hru o více než číslo, které následuje za tímto symbolem.

Celkový počet gólů

V házené si můžete vsadit na to, kolik gólů v zápase očekáváte. Vzhledem k tomu, že se hra vyznačuje vysokým počtem gólů, jsou často k dispozici možnosti v určitém rozmezí, například 1-10, 11-20, 21-30 atd.

Live sázení na házenou a live streaming

Live sázení je samozřejmě velmi populárním i v České republice, a není se čemu divit! Adrenalin, který tento způsob sázení přináší je skutečně velký. Na házenou můžete sázet u všech výše uvedených sázkových kanceláří, kde si jednoduše přejdete do sekce live a najdete házenou. Podívat se můžete také, které zápasy jsou aktuálně live streamovány. Kromě možnosti sázet v průběhu zápasu české kanceláře nabízejí také možnost cash-out, která vám umožňuje prodat váš sázkový tiket během zápasu. Pro live sázky můžete využít také aplikace sázení na házenou, které jsou volně ke stažení buďto na webech sázkových kanceláří, nebo v obchodech s aplikacemi pro Android telefony, či iOS.

Na jaké události sázet

Házená je stále populárnější, když typicky se s její popularitou setkáte pouze v určitých zemích. Ve světě je házená stále nejpopulárnější v Maďarsku, Francii, Německu a severských zemích. A jaké jsou nejvýznamnější události pro sázení na házenou, které patří k nejpopulárnějším v ČR?

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Liga mistrů EHF

Jedná se o celosvětově uznávanou evropskou soutěž klubové házené. Účastní se jí všechny přední týmy z nejlepších evropských zemí. Liga mistrů EHF je obvykle rozdělena do pěti hlavních fází. Na základě pořadí na seznamu kritérií a seznamu národních federací se týmy mohou do soutěže zapojit buď ve skupinové fázi, nebo ve fázi kvalifikace.

Mistrovství světa v házené IHF

Online sázení na házenou můžete využít také během Mistrovství světa v házené. Mezinárodní házenkářská federace je zodpovědná za pořádání mistrovství světa v házené mužů a mistrovství světa v házené žen. Na sedmadvaceti pořádaných mistrovstvích světa v házené mužů získalo titul jedenáct zemí. Zdaleka nejvíce jich získala Francie, která si zajistila šest titulů.

Starligue (Francie)

La Starligue je přední francouzská profesionální liga házené. Byla založena v roce 1952 a tvoří ji čtrnáct týmů. Tým, který vyhraje Coupe de la Ligue a/nebo Couple de France, získává nárok na účast v Evropské lize.

Tipy, jak sázet na házenou

Zde najdete nejlepší tipy pro sázení na házená

Pokud chcete dosáhnout úspěchu při sázení na házenou, doporučujeme použít účinnou strategii a dobře znát kurzové sázky na házenou. Vaše strategie by měla spočívat v určení, jakou část svého bankrollu utratíte za sázky, ale také specifika sázení na tento sport. Níže jsme uvedli některé tipy na sázení házená, které se vám můžou hodit.

 1. Pro začátek se zaměřte na totální sázky - Pokud máte dobré znalosti o házené, mělo by pro vás být celkem standardní zjistit, ve kterých zápasech padne pravděpodobně vysoký počet gólů. Nejlepším způsobem, jak to zjistit ze statistického hlediska, by bylo vyhledat průměrné součty zápasů, které příslušné strany hrají.
 2. Akumulátorové sázky používejte pouze, pokud znáte sázkový systém na házenou - Používání akumulátorových sázek je v házené velmi složité, protože abyste se dočkali výnosu, musí každý váš výběr vyjít správně. Riskantní na akumulátorových sázkách je, že se vaše tipy mohou ukázat jako dobře vybrané možnosti, ale pokud vás jeden tým nebo výsledek zklame, skončíte bez peněz.

Nejčastější otázky

 1. ⚖️ Je online sázení na házenou legální v České republice? Ano, online sázení je v ČR legální a nemusíte se bát, že byste měli jakýkoli problém v případě, že se budete držet legálních sázkových kanceláří, jako jsou například ty, které jsme uvedli v našem článku.
 2. 📜 Kde najdu seznam bezpečných sázkových kanceláří pro házenou? V České republice spravuje seznam legálních sázkových kanceláří Ministerstvo financí, které pravidelně aktualizuje seznamy bezpečných a legálních webových stránek. Na webu ministerstva najdete i seznam nelegálních webů.
 3. 🤾 Musím se registrovat, abych mohl sázet na házenou? Ano, většina sázkových kanceláří vyžaduje plné dokončení registrace před tím, než budete moci provést sázku o skutečné peníze. Má to ale i své výhody, jako je větší bezpečnost nebo uvítací bonusy!
 4. 📺 Kde se dozvím, jaký zápas házené můžu sledovat živě online? Každý web má svou specifickou sekci, ve které najdete, live sázení na házenou, včetně výpisu aktuálně streamovaných zápasů.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR