Fortuna bonus – Skvělá herní knihovna a nabídka sázek

Jste nováčkem ve světě online kasin a sázkových kanceláří? Nemusíte se bát, máme pro vás praktický přehled bonusových nabídek pro jednu z nejlepších sázkových kanceláří na českém trhu! Fortuna vám nabízí skvělý výběr sázek, ale také kasinových her a její bonusy se vám budou jednoduše líbit!

Fortuna Bonusové nabídky
Bonus Popis bonusu Požadavky na prosázení Min. vklad Platnost bonusu
Fortuna bonus za registraci Až 1300 Kč za dokončení registrace Uzavření kvalifikační sázky do 14 dní 500 Kč 30 dní
Vegas Fortuna bonus 100% za vklad až do 25 000 Kč 10x 100 Kč 30 dní
Fortuna bonus za vklad 100% za vklad až do 3000 Kč Prosázení dvojnásobku vkladu 100 Kč -
Tipovačka 5000 Kč rozdělit mezi pět nejpřesnějších tipérů nemá specifické požadavky nemá specifické požadavky do konce soutěže

Procházet podle kategorie

Fortuna bonus registrace

Tento bonus je odměnou pro všechny nové hráče, kteří dokončí registrační proces o dvou fázích a částečně se jedná o Fortuna bonus bez vkladu. V první části musíte vyplnit registrační formulář a popravdě uvést své osobní údaje. Jméno, příjmení, datum narození, ale také telefon a e-mail. V druhé části registrace pak přijde na řadu ověření vaší identity. To můžete provést online nebo na pobočce Fortuna.

Bonus až 1300 Kč je rozdělený do částí. Nejprve musíte vložit alespoň 500 Kč na váš herní účet. První část bonusu získáte poté, co provedete váš první vklad na herní účet a můžete dostat až 1000 Kč. Po ověření vaší identity navíc dostanete další 300 Kč jako odměnu. Tento Fortuna bonus pro nové hráče můžete použít na vše první sázky nebo hry v online kasinu bez omezení. Podmínkou pro získání a splnění požadavků je uzavírání sázek s kurzem alespoň 1,5.

Fortuna bonus na vklad

Fortuna nabízí skvělé bonusy

U vašeho prvního vkladu je dobré přemýšlet o tom, jakou finanční částku vložíte, protože Fortuna vás podle toho odmění! Fortuna bonus na vklad má dva druhy, první z nich se vztahuje na hráče online kasina a druhý na sázkaře. Nyní se na oba zaměříme a podíváme se také na to, jaké jsou Fortuna bonus podmínky.

Vegas Fortuna bonus

Tento bonus je klasickým bonusem za vklad. Od Fortuny dostanete 100% vašeho prvního vkladu a to až do výše 25 000 Kč. Co musíte udělat, abyste na tento bonus měli nárok? Stačí pouze vložit minimální částku 100 Kč.

Přidělování bonusu je rozděleno do několika částí, takže se v podstatě nejedná o bonus za první vklad, ale bonus za vaše první 4 vklady. Na první vklad získáváte 100% bonus do výše až 3000 Kč, na druhý vklad 75% bonus do max. 5000 Kč, na třetí vklad 50% až do 7000 Kč a na čtvrtý vklad získáte bonus 25% do maximální částky 10 000 Kč.

Podmínkou tohoto bonusu je kromě plně aktivovaného hráčského účtu také požadavek na prosázení 10x. Podmínky musíte splnit do 30 dní od aktivace bonusu a některé hry se do jeho plnění nemusí započítávat. Proto doporučujeme vždy si přečíst aktuální podmínky před tím, než si bonus budete nárokovat.

Bonus za vklad 3000 Kč

Pro sázkaře na webu Fortuna je zde také velmi pěkný bonus za vklad. Fortuna vás odmění 100% za váš první vklad a to do maximální výše 3000 Kč. Podmínkou je minimální vklad alespoň 100 Kč. Pokud tedy vložíte 1000 Kč, Fortuna vám přidá dalších 1000 Kč jako odměnu.

I u tohoto bonusu musíte počítat se stanovenými podmínkami. První z nich je dokončená registrace a plně aktivní herní účet. Druhou podmínkou je prosázení dvojnásobku vkladu, který vložíte, abyste následně měli nárok na výběr výher získaných z bonusu, který vám sázková kancelář udělila.

Tipovací soutěž Megatrefa

V Megatrefa jsou různé typy soutěží, na které si můžete vsadit

Možná máte rádi fotbal a rádi předpovídáte, jaké výsledky budou mít jednotlivé zápasy? V tom případě vás bude rozhodně zajímat speciální tipovací soutěž od Fortuny, ve které máte možnost získat jackpot 1 900 000 Kč!

Nejedná se o žádný vstupní bonus Fortuna, tato akční tipovačka je určená pro všechny registrované na stránkách a k výhře postačí trefit výsledky několika zápasů v české fotbalové lize Fortuna. Účastnit se může skutečně každý a není potřeba nic platit.

V každém kole soutěže můžete získat zajímavé ceny, jako jsou finance na sázení nebo třeba dresy fotbalových klubů, pokud se na vás neusměje štěstí a netrefíte zápas a hlavní jackpot. K dispozici jsou také názory a odhady expertů na fotbal, takže vaše tipy můžete vytvářet podle jejich úsudku.

Tipovačka o 5000 Kč

Další ze sportovních nabídek je TIPovačka o 5000 Kč, ve které můžete získat odměnu 5000 Kč, pokud správně uhádnete výsledek zápasu a doplňující otázku. Opět hovoříme o fotbale a aktuální zápas, na který můžete tipovat, najdete na stránkách sázkové kanceláře. Každý kdo se této tipovací soutěže chce zúčastnit, musí být registrovaný na stránkách a pak už stačí vyplnit formulář s vaším tipem a odeslat jej!

Kromě Fortuna registrace bonus a nabídek určených pro první vklady, si tak přijde na své i každý již registrovaný hráč, který fandí sportovnímu sázení, nebo fotbalu.

Fortuna bonus code

Pro všechny, kteří by chtěli ještě víc, je tady Fortuna bonus kod. Ten můžete jednoduše zadat během vaší registrace a přijít si tak k dalším výhodám. Aktuálně není dostupný žádný bonusový kód, ale doporučujeme sledovat webové stránky, kde se tyto speciální nabídky často objevují.

Bonus Fortuna – Závěrečné shrnutí

U Fortuny se můžete těšit na pěknou nabídku bonusů, která rozhodně potěší ne jednoho nadšence do kasina a sázení. Pro nováčky je zde odměna za registraci až 1300 Kč, což je nebývale vysoký registrační bonus a to rozhodně oceňujeme. Kromě toho máte jako sázkař nárok na Fortuna vstupní bonus až 3000 Kč, anebo jako hráč kasina se štědrým bonusem až 25 000 Kč. Ten je navíc rozfázovaný do několika částí, což je výhodou pro ty, kteří mají radši pravidelné dávkování bonusů.

Fortuna má k dispozici také další výhody, promo akce a využít můžete i promo kód, který jednoduše zadáte během registračního procesu. Bonusy vám mohou pomoci se začátkem hraní a také si díky nim můžete troufnout na některé hry, které jste doposud nevyzkoušeli. Podívejte se na stránky na Fortuna a přesvědčte se sami!

Nejčastěji Pokládané Otázky

 1. 💳 Jaký je minimální vklad pro Fortuna bonus? Minimální vklad se může lišit pro každý bonus, proto doporučujeme pečlivě sledovat podmínky. Pro bonusy bez vkladu nemusíte provést žádný vklad, ale pouze dokončit registraci, jinak je minimální vklad obvykle 100 Kč.
 2. 💰 Můžu získat více Fortuna bonusů najednou? Ano, nárok máte na bonus za dokončení registrace a pak můžete ještě zvolit bonusy za vklad, buďto pro sekci Vegas nebo sázky.
 3. 🛡️ Jsou Fortuna bonusy bezpečné a legální? Ano, v případě sázkové kanceláře a online kasina Fortuna se nemusíte bát, že by na vás čekalo něco nečestného. Všechny bonusy jsou zcela legální a mají velmi jasně uvedené podmínky, za kterých je můžete získat.
 4. 💱 Omezují zvolené platební metody, jestli dostanu bonus? Fortuna bonusy se neváží ke specifickým platebním metodám. Proto se můžete klidně rozhodnout pro platební metodu, která vám vyhovuje, a pořád budete mít na bonus nárok.

Další recenze na sázkové kanceláře

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
**Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 25 zł* lub wyższej na swoje konto, to otrzymasz od nas kwotę odpowiadającą Twojemu kwalifikującemu się depozytowi w kredytach zakładu (aż do 300 zł*), kiedy postawisz kwalifikujące się zakłady o tej samej wartości i zostaną one rozliczone. Wyłącznie dla nowych użytkowników, Regulamin ma zastosowanie.