TrustPay – Co to je a jak funguje okamžitý převod

TrustPay je online platební brána, která umožňuje platit platebními kartami (TrustCard) a online bankovním převodem. Mezi její největší přednosti patří okamžitý převod a fakt, že zahrnuje všechny větší banky v ČR. Zároveň také podporuje 11 různých měn a její platby jsou zabezpečeny nejmodernějšími technologiemi, takže nehrozí únik dat a informací. V následujících řádcích si platební bránu TrustPay trochu víc přiblížíme a podíváme se, kde s ní můžete platit.

Bonusové nabídky při platbě přes TrustPay

Hodně lidí se ptá, jestli mohou očekávat nějaké finanční výhody, když zaplatí pomocí TrustPay. Některé sázkové kanceláře, kasina či obchody sice mohou nabízet bonusy za vklad pomocí této platební metody, nicméně v současné chvíli se nic takového neděje. Dokonce ani ze strany společnosti TrustPay nelze očekávat žádné výhodné nabídky, jedná se zkrátka o platební bránu, která slouží k rychlé a bezpečné platbě na internetu.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE
SÁZKY
MOBILNÍ
APLIKACE
CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
  • Mobilní sázení
  • Live sázky
  • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Jak dlouho trvá převod?

TrustPay

Jak už jsme zmínili výše, převod finančních prostředků přes platební bránu TrustPay je okamžitý a je přitom jedno, jaký druh platby zvolíte. Převody pomocí platebních karet i online bankovních převodů trvají stejně dlouho. Navíc při použití TrustPay odpadá nutnost zadávání údajů o příjemci platby, variabilního symbolu atd., což činí celý proces platby pohodlnějším a rychlejším. Nespornou výhodou oproti klasickému bankovnímu převodu je i fakt, že veškeré platby jsou realizovány i o víkendech a státních svátcích, takže peníze budete mít na svém herním účtu okamžitě, a to za jakýchkoliv okolností (v závislosti na konkrétní bance to může trvat až hodinu).

Výhody a nevýhody služby TrustPay

Vzhledem k tomu, že platební brána TrustPay umožňuje platit platebními kartami a zároveň ještě online platebním převodem, tak výhoda je v tomto případě bezpochyby na její straně. Drtivá většina převodů je navíc realizována okamžitě, nicméně v závislosti na vaší bance může trvat až 1 hodinu. Dále je třeba podotknout, že za její použití se neplatí žádné poplatky a představuje menší riziko zneužití oproti klasickým platebním kartám. Někomu může vadit, že je dostupná jen ve vybraných zemích, a to především ve Střední a Východní Evropě, kde navíc podporuje pouze vybrané banky (v ČR momentálně 8 bank).

České banky, které podporuje TrustPay: Česká spořitelna, Raiffeisenbank, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Fio banka, UniCredit Bank a mBank.

Jak probíhá platba přes TrustPay

Platební brána pro online platby TrustPay

Jak už jsme zmínili výše, placení přes službu TrustPay je rychlé, pohodlné a zvládne ho každý. Při výběru platební metody klikněte na tlačítko TrustPay a zadejte požadovanou částku převodu, načež budete přesměrováni na stránky této platební brány, kde se budou nacházet jednotlivá platební tlačítka bank. Až vyberete svou banku, stránka TrustPay vás přesměruje na vaše internetové bankovnictví, kde už bude vše předvyplněné, takže se nemusíte starat o žádné zadávání údajů. Stačí se do něj pouze přihlásit a potvrdit platbu.

Tento proces se může zdát na první pohled zdlouhavý, nicméně pravdou je, že trvá mnohem kratší dobu a je pohodlnější než platba klasickým bankovním převodem či kartou, protože TrustPay vyplní veškeré údaje za vás.

Plaťte bezpečně s TrustPay

TrustPay je plně zabezpečená platební brána, která je regulována Národní bankou Slovenska a je členem Mastercard, Visa a UnionPay. Všechny platby probíhají přes certifikované platformy, které splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy. Vezmeme-li to kolem a kolem, tak (pokud vyberete možnost platby online bankovním převodem) je mnohem bezpečnější než platby obyčejnými platebními kartami, neboť nemusíte zadávat číslo karty ani žádné jiné citlivé údaje. Riziko zneužití je tedy podstatně menší.

A ještě jedna dobrá zpráva, společnost TrustPay je totiž původem ze Slovenska, což znamená, že v případě problémů můžete snadno kontaktovat její zákaznickou podporu i bez znalosti cizího jazyka. Na internetu se objevují vesměs pouze pozitivní zkušenosti s TrustPay, což indikuje, že vaše finance u této platební brány budou v bezpečí.

Limity převodu a platební poplatky

Skvělá věc na službě TrustPay je, že se jedná o bezplatnou platební bránu, která není omezena žádnými zbytečnými limity. Proto se stala oblíbenou platební metodou mnoha internetových obchodů. Na druhou stranu tu máme sázkové kanceláře, které si takřka vždy nějaký ten limit nastaví, přičemž se klidně může stát, že budou požadovat nějaký ten poplatek za převod (ačkoliv to v dnešní době nebývá zvykem). Nejnižší možná částka převodu obvykle začíná na 100 Kč, ale je to značně individuální. Důležité však je, že samotná platební brána TrustPay je zcela osvobozena od poplatků a limitů.

Časté dotazy (FAQ)

Jiné platební metody