U kterých sázkových kanceláří si nejlépe vsadíte na fotbal?

Od doby, kdy se internet dostal do většiny domácností, je fotbal nejvyhledávanějším sportem sázkařů, a to nejen u nás, ale po celém světě. Z toho důvodu si sázkové kanceláře dávají záležet na předzápasových statistikách, počtu vypsaných sázkových příležitostí nebo na rozmanitosti nabídky fotbalového segmentu. Pokud jste fanoušek tohoto sportu, pak vás jistě bude zajímat tento článek, kde se dozvíte, jak vybrat vhodnou sázkovou kancelář pro fotbal nejvyhledávanějším sportem sázkařů a na co vůbec sázet.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na fotbal 2023

Sázková kancelář Hlavní body Premier
League
Serie A La Liga Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Kde si vsadíte na fotbal?

Sázení na fotbal v České republice má dlouholetou tradici, proto není divu, že se o něj zajímá tolik lidí. Tuzemští sázkaři však prozatím nemají na výběr z většího počtu sázkových kanceláří, jelikož drtivá většina zahraničních sázkovek nemá licenci od MF ČR. Není však proč zoufat, neboť za posledních pár let prošla většina tuzemských sázkových kanceláří obrovskou proměnou, a dostala se na úroveň světové špičky. Zejména pak online sázení na fotbal dostálo velkých změn, když v nabídce přibyly ligy z celého světa. Níže vám představujeme hlavní pětici, ze které si jistě vyberete tu správnou sázkovou kancelář pro vás.

Tipsport

Tipsport

Hledáte-li opravdu rozmanitý fotbalový trh, kde si budete moct vsadit na nejrůznější ligy z celého světa, ať už z Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Afriky či Austrálie, Tipsport vás rozhodně nezklame. U vybraných států si dokonce budete moci vsadit i na nižší ligy. Tipsport mimo jiné vyniká i kvalitou a počtem live streamů či rozmanitostí sázkových příležitostí k jednotlivým utkáním. Když k tomu přičteme i pravidelné soutěže a bonusové nabídky, tak není divu, že je jedničkou na našem trhu.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Fortuna

Fortuna

Fortuna nabízí hojný počet lig ze všech koutů světa, přičemž u některých zemí si budete moci vsadit i na třetí nebo čtvrtou ligu. Samozřejmě nejvíce sázkových příležitostí najdeme u české ligy, Premiere League či v mezinárodních soutěžích, ovšem ani ostatním soutěžím nechybí patřičná dávka rozmanitosti. V klidu si tu vsadíte handicapy, klasický over/under, sázku bez remízy či na přesné skóre atd. Fortuna vám nabídne také propracované statistiky a spoustu přímých přenosů ve vysoké kvalitě.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Pestrá škála fotbalových lig a soutěží ze všech světových kontinentů je u Chance samozřejmostí, a k tomu navíc dostanete přehledné předzápasové statistiky a případné analýzy od ostatních sázkařů. K mnoha vybraným utkáním si budete moci pustit živý přenos ve vysoké kvalitě, což je pro spoustu sázkařů důležité. Ze sázkových příležitostí si pak můžete vybrat například handicapy, počet gólů v utkání, střelce gólů, počet červených karet a mnohem, mnohem více. Chance také často vypisuje k vybraným utkáním soutěže o věrnostní body.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

Hlavním sportovním odvětvím, na které se SynotTip zaměřuje, je právě fotbal, proto můžete očekávat kvalitní zážitek. Samozřejmostí jsou utkání z těch největších světových lig, ale pozornost se tu dostává i marginálním soutěžím, o kterých jste možná doposud ani neslyšeli. Pro Synot je typická široká škála sázkových příležitostí, kterou hravě konkuruje i věhlasnějším sázkovým kancelářím. Sázkaři se mohou těšit na předzápasové statistiky a plno bonusových nabídek, avšak musí se obejít bez live streamů.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Sazka se v posledních letech hodně zvedla a přidala do svého portfolia mnohem více fotbalových soutěží z nejrůznějších zemí světa, ke kterým zároveň vypisuje i hodně sázkových příležitostí a doplňkových sázek. Over/Under, handicapy, počet branek/karet/rohů, to vše tu s přehledem najdeme. Při rozhodování, na koho vsadit, nám pak pomohou dostupné statistiky k jednotlivým utkáním. Samozřejmostí jsou i live sázky, které Sazka vypisuje i k nižším ligovým soutěžím.

Jak sázet na fotbal?

Pokud jste se rozhodli sázet na fotbalová utkání, prvním krokem bude pochopitelně výběr vhodné sázkové kanceláře a následná registrace s ověřením údajů. Poté už stačí pouze vložit peníze na hráčské konto a vyhledat kurzové sázky na fotbal. Většina sázkových kanceláří dnes navíc nabízí nějakou formu uvítacího bonusu, nejčastěji v podobě 100% navýšení k prvnímu vkladu.

Jak už jsme psali výše, fotbal sázkové kanceláře milují, neboť jde na něj většina sázek. Z toho důvodu bývá v seznamu dostupných sportů na prvním místě. Sázkové kanceláře si dávají nejvíce záležet na kvalitě a počtu sázkových příležitostí u nejoblíbenějších a nejznámějších soutěží, to znamená, že v ČR bude vždy propracovaná domácí liga, Premier League, mezinárodní klubové soutěže a dále pak Bundesliga, La liga, Ligue 1 a Seria A. Přesto však najdeme spoustu sázkařů, kteří preferují méně známé ligy z celého světa, což musíte vzít v úvahu při výběru vhodné sázkové kanceláře.

Druhy sázek aneb na co si můžete vsadit

Pochopitelně není nutné sázet pouze na vítěze utkání, to by ostatně byla trochu nuda. Sázkové kanceláře vypisují k jednotlivým zápasům spoustu doplňkových sázek, z nichž některé jsou oblíbenější než jiné. Někdy je sázkaři sází jen tak pro zábavu, ale většinou si vybírají takové sázkové příležitosti, u kterých cítí, že by mohli vyhrát.

Over/Under

Česky tato sázka zní „Nad/Pod“ a sází se při ní na nejrůznější věci, od počtu gólů, karet, rohových kopů až přes počet autových vhazování. Bookmaker vždy vypíše určitou hranici (nejběžněji ve formě desetinného čísla), například že v utkání padne 2,5 gólů. Sázkaři pak sází buď na to, že padne méně než 2,5 gólů, nebo naopak více. Důvodem, proč se tato sázka vypisuje v desetinném čísle, je eliminování případné remízy. Nikdy totiž nemůže padnout dva a půl gólu, ale pouze víc, nebo míň (např. dvě nebo tři branky, čímž odpadá remíza).

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy se během poslední doby stala velice oblíbenou, a to právě u fotbalových utkání. Lze ji použít pouze u sportů, které mohou skončit třemi způsoby – výhra domácích, remíza, výhra hostů. U této sázky se odstraní možnost remízy, čímž se sice sníží výsledný kurz, ale zároveň se zvýší naše šance na úspěšný tip. Můžeme tedy vsadit pouze na výhru domácího celku, nebo hostů. V případě, že utkání skončí remízou, bude zápas na tiketu vyhodnocen kurzem 1, tedy vrátí se vám váš vklad.

Oba týmy vstřelí gól

Velice oblíbená sázka, zejména pak v případě, že proti sobě nastoupí dva ofenzivně laděné týmy. Při této sázce totiž sázíme na to, že jak domácí mužstvo, tak i to hostující, vstřelí alespoň jednu branku. Jestli oba týmy vstřelí více, už nehraje žádnou roli.

Střelci utkání

Sázka na střelce utkání bývá někdy ošemetná, ale přesto ji sázkaři mají rádi. Zde sázíme na to, zda dá konkrétní hráč gól, či nikoliv. Tahle sázka je možná o něco oblíbenější v hokeji, kde přece jen padá více branek za zápas.

Live sázení na fotbal a přímé přenosy

Takřka každá kvalitnější sázková kancelář dnes nabízí live sázky, protože značná část sázkařů preferuje sázet během hry. Důvody jsou jasné, lze tak lépe reagovat na aktuální formu obou týmů a vývoj zápasu. Ne však každá sázková kancelář poskytuje live streamy, tedy živé přenosy utkání. To pak záleží na každém sázkaři zvlášť, zda je pro něj tato funkce důležitá, nebo se bez ní v klidu obejde.

Mezi nejoblíbenější live sázky patří již zmiňovaný over/under, a to jak na počet gólů, tak i rohových kopů. Například u dominantního a ofenzivně laděného týmu bude větší pravděpodobnost, že bude mít více rohových kopů než jeho pasivní soupeř. Dále jsou velice oblíbené sázky dvojitá šance a sázka bez remízy, pomocí nichž se můžeme efektivně vyhnout nepříjemné remíze. Více o těchto sázkách najdete v sekci Průvodce sázením.

Populární fotbalové události u českých sázkařů

Každý stát má svá specifika, co se týče sportovních preferencí, ale přesto se v mnohém shodneme se zbytkem světa. Zejména pak v celosvětově uznávaných soutěžích a akcích, které lákají fotbalové fanoušky napříč pěti kontinenty. Jedná se zejména o Ligu mistrů a Evropskou ligu, což jsou mezinárodní klubové soutěže. Dále pak Euro a Mistrovství světa, kde mohou fanoušci fandit svým národním barvám. Na všechny zmíněné události jde ohromný počet sázek, takže jistě chápete, že se v tomto byznysu točí obrovské peníze. Sázkové kanceláře si obzvlášť zakládají na tom, aby byl počet sázkových příležitostí na podobné události co největší, a navíc obvykle pořádají různé soutěže o zajímavé ceny.

Podíváme-li se události, které jsou specifické pouze pro české fanoušky, pak je to jednoznačně Pohár FAČR, ve kterém se spolu běžně střetávají prvoligové týmy s mužstvy z nižších lig, což zvyšuje atraktivitu zejména pro fanoušky týmů z nižších soutěží. Nesmíme však opomenout ani slovenské soutěže a poháry, kterým se u nás také dostává pozornosti.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Pár rad k fotbalovým sázkám

Spoustu začínajících sázkařů projíždí sázkovou nabídku svého bookmakera a neví, na co vsadit. Možností je opravdu spoustu, což může být ze začátku poněkud matoucí. My vždy zastáváme názor, aby sázkaři sázeli pouze na sporty a události, o kterých mají dobrý přehled. Tím pochopitelně zvýší své šance na úspěšný tip, avšak není třeba zoufat, pokud vám to hned ze začátku nepůjde, sázení chce zkrátka praxi. Věnujte se statistikám, předzápasovým informacím a v neposlední řadě také sledujte samotné zápasy.

Nikdy nesázejte podle svého srdce, ale dejte spíše na rozum. Pokud budete sázet podle toho, kterému týmu fandíte, nemusí se vám to vyplatit. Stejně tak nedávejte veškeré své peníze na jednu kartu. Raději je rozdělte mezi několik dílčích sázek s menším ziskem, jinak o ně brzy přijdete. U sportovního sázení není důležité vydělat hromadu peněz z jednoho tiketu, nýbrž udržet se v plusu z dlouhodobého hlediska. Můžete také využít různé strategie a systémy sázení na fotbal, ale pamatujte, že nic nefunguje na sto procent.

O pár odstavců výše jsme psali o sázení na počet rohových kopů a o tom, jak taková sázka může mít racionální základ. Týmy s velikou útočnou silou, které běžně dávají hodně gólů, mohou mít logicky více rohových kopů. Naopak mužstva s perfektní obranou nebudou inkasovat tolik branek. Jděte na to chytře a přemýšlejte o silných a slabých stránkách jednotlivých týmů – podle toho sázejte.

Bohužel (nebo bohudík), žádná obecná pravidla sázení na fotbal neexistují, takže si každý sázkař musí najít to, co mu bude vyhovovat. My věříme, že vás tato vzrušující cesta pohltí, a nezbývá nám nic jiného, než vám popřát hodně úspěšných tipů ve vašem sázkařském tažení.

FAQ

 1. 🔒 Je sázení fotbalových sázek bezpečné? Za předpokladu, že budete sázet u licencovaných sázkových kanceláří, tak samozřejmě ano. Všechny sázkovky, které jsme zmínili v článku, mají platnou licenci od Ministerstva Financí České republiky, tudíž nemáte nejmenší důvod k obavám.
 2. 🏒 Jsou fotbalové sázky oblíbenější než sázky na hokej? Možná to neplatí pro každý stát na světě, ale u nás rozhodně ano. Stejně tak je fotbal nejoblíbenějším sportem z globálního hlediska, ale pochopitelně se najdou země, kde tolik populární není. Hokej je u nás prozatím na druhém místě, nicméně s poměrně velikou ztrátou na první příčku.
 3. Můžu používat různé strategie, když chci sázet na fotbal? Strategiím jsme se nikdy nebránili, ale každý si musí najít takovou, která bude jemu osobně vyhovovat. Každá strategie má své přívržence i odpůrce, proto je jen na vás, abyste je postupně vyzkoušeli a vybrali si tu svoji. Mnoho úspěšných sázkařů však nepoužívá žádnou speciální strategii, a přesto jsou dlouhodobě v plusu.
 4. Vyplatí se sázet na méně známé fotbalové ligy?To záleží na tom, jak moc daným ligám rozumíte. Pokud se v těchto ligách orientujete, tak se to určitě může vyplatit, zvlášť vezmeme-li v úvahu, že jim sázkové kanceláře nevěnují takovou pozornost a mohou klidně udělat chybu v kurzech. Nejednou se tak stalo, přičemž z toho spoustu sázkařů profitovalo. Rozhodně bychom na ně ale nesázeli, pokud o nich vůbec nic nevíte, a když, tak jen čistě pro zábavu bez vidiny zisku.

Přehledy Nejlepší Sázkové Kanceláře

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR