Tipsport Sázková Kancelář – Registrace, nabídka, výhody a zkušenosti

Tipsport platí v současné době za jedničku mezi českými sázkovými kancelářemi a s téměř třiceti letou praxí, patří také k těm nejstarším. Vyznačuje se zejména hojným počtem funkcí a v mnohém se dokonce může měřit i se světovými kancelářemi.

Zobrazit více

Po celé republice můžeme narazit na jeho pobočky, jejichž počet se blíží jednomu tisíci. Pokud Vás zajímá více, ať už se to týká zkušeností se sázením, seznamu bonusů nebo dalších praktických informací, pak rozhodně čtěte dál. My Vám dnes totiž přinášíme kompletní recenzi tohoto giganta na poli kurzového sázení.

Ukaž méně

Celkové hodnocení: 10/10

 • Live sázky: 10/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 10/10
 • Bonusové nabídky: 10/10
 • Bezpečnost: 10/10
Uvítací bonus50 000 Kč
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

Bonus za registraci – „tisícovka“ na ruku

Bonus v podobě 100% na první vklad sice není žádnou výjimkou, nicméně Tip sport ho nabízí až do neuvěřitelné výše 50 000 Kč. Hlavním lákadlem však bylo 1000 Kč na první sázky zcela zdarma. Peníze byly připsány v podobě Netů (bodů), za které jsme mohli vsadit na libovolné zápasy. V případě výhry se již připsaly na účet skutečné peníze. A takový bonus už stojí za to využít!

Nutno podotknout, že bonus v podobě 1000 Kč není ve stálé nabídce Tipsportu, ale je součástí sezónní akce. Čas od času se zkrátka Tipsport rozhodne nalákat nové zákazníky vysokým vstupním bonusem, což samozřejmě stojí za využití. Pokud Vás zajímá aktuální Tipsport bonusová nabídka, navštivte oficiální stránky Tipsportu. Klasický vstupní bonus bývá ve výši 150 Kč, což je také velice slušné, vezmeme-li v úvahu, že ho není třeba několikrát prosázet.

Věrnostní programy a další výhody

Tipsport CZ nabízí svým stálým zákazníkům věrnostní body (Nety), které se získávají za podané tikety. Jeden Net má cenu 1 Kč, což je velice praktické, neboť nemusíte nic složitě přepočítávat a vždy zcela přesně víte, kolik máte.

Tipsport CZ Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
mfc
Platební metody
visamastercardskrill
Chance CZ Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
curacao
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ

Nyní pozor, máte-li totiž známého, který by se chtěl k Tipsportu také přidat, pak neváhejte a pošlete mu svůj odkaz k registraci. Pokud se dotyčný zaregistruje přes Vámi sdílený odkaz a provede první vklad, pak získáte 200 Netů jako bonus. Samozřejmostí pak je, že Tipsport nabízí řadu sezonních akcí a soutěží pro své stávající zákazníky.

Každou chvíli se hraje o nějaký podíl z banku, přičemž soutěžit o něj může každý registrovaný sázkař. Celoročně se hraje tzv. Tipliga, což je systém soutěží, podobný fotbalovým ligám. Začínáte úplně v té nejnižší lize a postupně se snažíte probojovat výš a výš. Každá liga trvá jeden měsíc a hraje v ní maximálně 16 hráčů.

Na základě Vašich výsledků pak buď sestoupíte o ligu níž, zůstanete ve stejné nebo postoupíte do vyšší soutěže. Tipliga je u sázkařů velice oblíbeným „sportem“.

Nejširší nabídka sportovních zápasů na tuzemském trhu

Tipsport CZ se pyšní pestrou nabídkou sportů a sázkových příležitostí, která ho staví vysoko nad ostatní české sázkové kanceláře. Ať už preferujete předzápasové sázky nebo jste spíše fanouškem live sázení, vždy máte k dispozici opravdu veliký výběr. V České republice jsou nejoblíbenějšími sporty fotbal, tenis a lední hokej, u kterých naleznete spoustu nejrůznějších lig a soutěží z celého světa. Ale ani fanoušci méně oblíbených sportů, nepřijdou zkrátka. Můžete si vsadit například na šachy, kriket, e-sporty, ale třeba i na leteckou akrobacii. Samozřejmostí jsou i společenské sázky, které mnohdy slouží spíše pro pobavení sázkařů, než že by je brali nějak vážně.

Vše, co k sázení potřebujete, a ještě něco navíc

Jedním z nejdůležitějších prvků, jsou statistiky obou týmů (či hráčů). Zobrazují až 100 posledních utkání každého z nich, a k tomu ještě jejich vzájemná střetnutí. Samozřejmostí je i přehledná ligová tabulka. Spoustu lidí také využívá funkci rozložení sázek na dané utkání. Díky ní zjistíte, kolik lidí si vsadilo na výhru domácích, hostů či na remízu. Pro nezkušené sázkaře nutno podotknout, že sázet podle většiny se nemusí vyplatit.

Live sázky, které vás ohromí

Většina zkušených sázkařů preferuje live sázky před těmi kurzovými, tudíž nároky na live sekci jsou opravdu vysoké. Tipsport online splňuje ty nejvyšší standardy a sázení živě si u něj skutečně užijete. Nejen, že nabídka zápasů konkuruje některým světovým kancelářím, ale k dispozici máte i nejrůznější funkce, které Vám usnadní práci. Můžete si například „pohrát“ s nastavením svého tiketu, kde lze zapnout sázku jedním kliknutím. Co se pak týče sportovní nabídky, nejvíce sázkových příležitostí najdete u fotbalu, ledního hokeje a tenisu. To však neznamená, že byste neměli na výběr i z jiných sportů, ba naopak! Tipsport je pověstný rozsáhlou nabídkou, ze které si vybere každý.

Live sekce nabízí také trackery, které znázorňují aktuální dění na hřišti, což je vhodné zejména tehdy, není-li k dispozici přímý přenos. Dále zde nalezneme zápasové statistiky, komentáře k utkání a pochopitelně i, již zmíněné, přímé přenosy. K tomu, abyste přímý přenos spustili, je zapotřebí uskutečnit za posledních 30 dní sázku, jejíž hodnota činí minimálně 30 Kč. Podobné pravidlo platí téměř u všech sázkových kanceláří a má za úkol zamezit zneužívání sázkové kanceláře jako televizní stanice.

Tipsport TV - přímé přenosy na jednom místě

Sledujte na TV Tipsport exkluzivně

U Tipsportu nyní naleznete i sekci „TV“, kde jsou vypsány všechny přímé přenosy, které budou následovat. Jedná se o televizní program, seřazený podle jednotlivých sportů i podle času. Vše tak máte přehledně na jednom místě a není už třeba dlouhého vyhledávání plánovaných živých přenosů. Tipsport navíc přináší ještě jednu zajímavou funkci – v TV programu si nyní můžete nastavit upozornění na konkrétní zápas. Pokud tuto funkci využijete, tak Vám 15 minut před začátkem utkání přijde notifikace.

Tipsport nabízí širokou škálu sportovních přenosů z nejrůznějších sportů z celého světa, avšak největší požitek budete mít z tuzemské hokejové extraligy. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že pouze u ní, si budete moci pustit přenos přes celou obrazovku. Ale ani u jiných sportů nebudete rozhodně zklamáni, neboť Tipsport online u svých přenosů nabízí vynikající rozlišení až 720p. Pokud tedy máte dostatečně rychlé internetové připojení, tak se Vám otevírá svět prvotřídní kvality.

Předzápasové analýzy aneb inspirujte a nechte se inspirovat

Je to již nějaký ten pátek, co Tipsport zavedl předzápasové analýzy, které může psát každý registrovaný sázkař. Pokud Vás tedy zaujala nějaká sázková příležitost a rádi byste se podělili o svůj tip s ostatními, tady máte příležitost. Co nás potěšilo, je možnost vyhledat analýzu podle preferencí uživatele. Můžete si tedy nastavit hledání podle autora analýzy, časového období, sportu, ratingu analýzy nebo dokonce podle výše kurzu.

kreslená postavička

Není nikterak neobvyklé, že sázkaři mají své oblíbené autory analýz. Aby ne, když ti nejlepší mají vysokou procentuální úspěšnost svých tipů, z čehož mohou ostatní sázkaři těžit. Pokud je navíc analýza úspěšná a inspiruje více uživatelů, získává za ni autor body (Nety). To znamená, že úspěšné analýzy jsou přínosem jak pro ostatní sázkaře, tak pro autora samotného.

Statistiky z odehraných zápasů do posledního detailu

Také Vás nebaví neustále hledat výsledky na internetu? Pak máte další důvod, proč vyzkoušet sázkovou kancelář Tipsport. Tipsport totiž nabízí skvěle propracované statistiky z odehraných zápasů, což Vám ušetří čas i námahu. Vše si můžete najít během několika sekund, protože celá sekce výsledků je přehledně uspořádaná. Vzhledově se moc neliší od předzápasové nabídky, takže pokud se Vám podařilo si vsadit, najít výsledek už pro Vás nebude problém.

Kromě výsledku jednotlivých klání, se dozvíte i sebemenší detaily z každého zápasu. Ve fotbale například počet rohových kopů, nebo který tým měl zahajovací výkop. U jiných sportů zase pohodlně zjistíte, kdo získal první bod zápasu, kolik se hrálo gamů v jednotlivých setech atd. Rozepisovat tu jednotlivé možnosti by bylo opravdu na dlouho, takže proč se raději nepřesvědčíte sami?

Probuďte v sobě spisovatele a staňte se hvězdou blogů

Zajímáte se o nějaký sport, tým nebo ligu a rádi se o své postřehy podělíte s ostatními? Výborně! Sekce „Blogy“ je pro Vás jako dělaná. Tato funkce má navíc své nepochybné výhody, neboť ti nejlepší autoři dostávají odměny v podobě bodů (Netů), které se odvíjí od celkového ratingu. Všechny texty musí být v rozmezí 1 500 až 20 000 znaků a pochopitelně musí být relevantní ke sportu. Máte tedy skvělou příležitost psát o věcech, které Vás baví, a ještě za to sbírat klubové body.

Vyberte si z celé řady platebních metod

Tipsport online dokazuje, že je jedničkou na českém trhu i širokým výběrem z dostupných platebních prostředků. Samozřejmostí je platba hotově na pobočce, bankovním převodem nebo platební kartou. Na rozdíl od většiny ostatních tuzemských sázkových kanceláří, však nabízí také možnost platit pomocí elektronické peněženky, konkrétně Skrillu. Pokud nevlastníte platební kartu, můžete využít například metodu Paysafecard, což jsou předplacené karty, které zakoupíte po celé republice. Velice zajímavou a na naše poměry neobvyklou možností, je platba pomocí kryptoměny, a sice té nejznámější – Bitcoinu. Jak tedy vidíte, opravdu je z čeho vybírat, takže každý sázkař si tu přijde na své.

S vegas casinem nuda nehrozí

online ruleta a nejlepší hry na trhu

MPřestože nabídka sportů a soutěží je opravdu veliká, může se stát, že nebude nic zajímavého k sázení. Ani tehdy však není třeba opouštět aplikaci, protože Casino jede non-stop. Pokud Vás lákají hrací automaty, tak budete jistě spokojeni, neboť ve Vegas Casinu jich je poměrně dost. S nabídkou stolních her už to tak slavné není. K dispozici jsou pouze dvě rulety (obě European), což je momentálně z nabídky stolních her vše. Pokud má tedy někde Tipsport prostor ke zlepšení, je to právě v sekci online casino. Určitě by neuškodilo přidat ještě blackjack, poker a další druhy rulet, k čemuž se dle posledních zpráv patrně schyluje.

Zákaznická podpora Tipsportu

Možná trochu s podivem jsme se nedočkali live chatu, který by u takovéto prvotřídní sázkové kanceláře rozhodně neměl chybět. Nezbývá nám tedy než se spokojit s tím, co Tipsport nabízí, což jsou následující tři způsoby kontaktování podpory. V první řadě můžeme zavolat na zákaznickou linku, což je bezpochyby nejrychlejší způsob řešení problému. Dále máme k dispozici kontaktní formulář, přes který je komunikace také poměrně rychlá. Poslední možností, je pak kontaktovat podporu přes e-mail. Je však třeba vzít na vědomí, že zákaznická podpora „nejede“ nonstop, ale je k dispozici od 8 do 23 hodin. Odezva pracovníků podpory je ve většině případů velice rychlá, takže byste, při jejím kontaktování, neměli na odpověď čekat dlouho.

Závěrečné hodnocení

Tipsportu sázkařům dopřává spoustu nejrůznějších funkcí, které jinde v ČR nenajdeme. Tipsport online se navíc snaží neustále inovovat své služby a vymýšlí nové funkce, kterými by potěšil své zákazníky

ZÁVĚR

TipSport

Ověřeno

Pokud váháte, má-li cenu registrovat se u Tipsportu, pak vězte, že má. Ne nadarmo je tato sázková kancelář na absolutním vrcholu mezi českými sázkovými kancelářemi.

Uvítací Bonus 100% do 50 000 KčNárok na Tipsport

Tento inovativní postoj, dává jakýsi příslib do budoucna, že se bude dále zlepšovat a „půjde s dobou“. To je ostatně jedna z nejdůležitějších vlastností každé sázkové kanceláře – přizpůsobit se novým technologiím a požadavkům sázkařů. Tipsport všechny tyto body splňuje, a ačkoliv by se našlo pár drobných nedostatků, na kterých je třeba trochu zapracovat, rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co u nás najdete. My Vám tak tuto sázkovou kancelář můžeme s klidným svědomím doporučit a přejeme Vám mnoho úspěchů při sázení a co nejvíce výherních tiketů.Další recenze na sázkové kanceláře

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
**Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 25 zł* lub wyższej na swoje konto, to otrzymasz od nas kwotę odpowiadającą Twojemu kwalifikującemu się depozytowi w kredytach zakładu (aż do 300 zł*), kiedy postawisz kwalifikujące się zakłady o tej samej wartości i zostaną one rozliczone. Wyłącznie dla nowych użytkowników, Regulamin ma zastosowanie.