O Nas

Hledáte informace týkající se sázkových kanceláří nebo sázení obecně? Pak jste tu správně, neboť na naší stránce naleznete vše, co jste chtěli vědět. Primárně se zaměřujeme na sázkové kanceláře, které získaly licenci pro provoz na našem území, a u kterých je tedy legální sázet z České republiky.

Tato stránka vznikla v roce 2018 a je určena především pro sázkařskou komunitu. Naším hlavním cílem je poskytnout nezkreslené a důvěryhodné recenze o online sázkových kancelářích, u kterých je bezpečné sázet. Při sestavování recenzí vycházíme z více než 20 leté praxe v oblasti sportovního sázení, podložené znalostmi o chodu sázkových kanceláří. Našim čtenářům předkládáme ty nejdůležitější informace, které k sázení potřebují, jakož i naše osobní rady a postřehy.

Pokud byste si rádi vsadili, ale bojíte se nekalého jednání ze strany sázkových kanceláří, pak vás můžeme uklidnit. Každý sázkař má svá práva, a proto existuje hned několik různých institucí, které dohlíží na to, aby nebyla porušována. Tyto instituce dohlíží na férovost hry, bezpečné zacházení s osobními údaji sázkařů a v neposlední řadě také zajišťují bezpečné finanční transakce. V našem seznamu navíc naleznete pouze prověřené a důvěryhodné sázkové kanceláře, tudíž není absolutně žádný důvod k obavám.

Většina sázkařů si dnes žádá pořádnou porci bonusů a sázkové kanceláře to moc dobře vědí, proto se mezi sebou v nabídkách bonusů předhání. My zase víme to, že někdy může být složité vyznat se v jednotlivých bonusech, proto jsme pro vás připravili sekci, ve které vás s nimi důkladně seznámíme. Najdete zde všechny možné druhy bonusů, jakož i nejčastější věci, na které si dát pozor.

Protože víme, jak důležitou roli dnes hraje mobilní sázení, vytvořili jsme pro vás speciální sekci o mobilních aplikacích, ve které najdete recenze aplikací od většiny sázkových kanceláří. Všechny aplikace jsme sami otestovali, tudíž vám předkládáme pouze relevantní fakta a postřehy. Pokud jste ve sportovním sázení nováčkem, pak vězte, že kvalitní mobilní aplikace vám tyto chvilky lehkého hazardu ještě více zpříjemní.

Tomáš Chavalka

awatar autora

Tomáš si našel cestu k sázení začátkem nového tisíciletí, kdy se věnoval výhradně pobočkovým sázkám. S rozvojem internetu a moderních technologií přešel postupně na online sázení, které se pro něj stalo hlavním zdrojem příjmů. Tom je pro nás něco jako guru v oblasti sportovního sázení a mezi jeho nejoblíbenější sporty patří tenis a lední hokej.

Pavel Klásek

awatar autora

Pokud bychom hledali odborníka na rozvíjející se trend e-sportů, šli bychom jednoznačně za Pavlem. Pavel je totiž nadšený počítačový hráč a sázkař, který se pravidelně účastní tuzemských ESL klání. Kromě toho také zajišťuje technický chod naší redakce, neboť je vystudovaným „ajťákem“.

Romana Jírová

awatar autora

Romča je důležitou členkou týmu, neboť má za úkol analyzovat chování jednotlivých bookmakerů a sázkových kanceláří. S její 7 letou praxí v jedné z největších tuzemských sázkových kanceláří je pro nás cenným zdrojem informací. Jak o sobě sama říká, její největší vášní jsou live sázky, které ji zásobují pravidelnou dávkou adrenalinu.

Radek Kotval

awatar autora

Radek s námi spolupracuje externě z ciziny a podává nám informace o zahraničních sázkových kancelářích. Sázení se začal věnovat, když mu bylo 19 let, nicméně sport sleduje odmala. Rád si ze sebe dělá srandu, že je doslova posedlý statistikami, které si každý den vede.