Volejbal sázkové kanceláře – Naučte se sázet na tento sport

Volejbal se drží zhruba v polovině první desítky nejoblíbenějších sportů na světě, takže pro nikoho asi nebude překvapením, že si svůj status drží i mezi sázkaři. Jedná se o týmový sport, který má v České republice poměrně slušnou hráčskou i fanouškovskou základnu, a sázkové kanceláře jej pravidelně zařazují do své nabídky. Jestli se chcete ohledně sázení na volejbal něčemu přiučit, pak jste na správném místě.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na volejbal 2023

Sázková kancelář Hlavní body CEV Liga Pro GVL Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Sázení na volejbal v České republice – výběr nejlepších sázkových kanceláří

V České republice nenajdeme sázkovou kancelář, která by tento sport neměla ve své nabídce. Pravdou je, že některé nabízí více ligových i mezinárodních utkání než jiné, ale to pak záleží na preferencích každého sázkaře. Můžete si být jistí, že každá tuzemská sázkovka bude vypisovat zápasy z české Extraligy, ale i z nejprestižnějších světových lig. Přes léto, kdy bývá ligová pauza, se do popředí dostává plážový volejbal.

Tipsport

Tipsport

Sázková kancelář Tipsport je synonymem pro kvalitní sportovní nabídku, a volejbal v ní pochopitelně nemůže chybět. Sázkaři se tak mohou těšit na známé i méně známé ligy z celého světa, jimž pochopitelně v naší kotlině vévodí tuzemská extraliga. Dále vypisuje veliký počet mezinárodních utkání a pokrývá všechny větší akce. Navíc k jednotlivým zápasům poskytuje i předzápasové statistiky, aby se sázkaři mohli lépe rozhodovat. Samozřejmostí jsou i live sázky, u kterých obvykle nechybí ani kvalitní streamy.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Fortuna

Fortuna

Chcete-li pravidelně sázet na volejbal, s Fortunou určitě nešlápnete vedle. V její sportovní nabídce totiž najdeme populární národní ligy, a to jak v mužském, tak i v ženském podání. Mezinárodní akce jsou u takovéto věhlasné sázkové kanceláře samozřejmostí, stejně jako možnost vsadit si live. K mnoha utkáním budete mít možnost sledovat i živý přenos. Zákazníci Fortuny se mohou těšit na pravidelný příděl bonusů, z nichž žádný sice není určen přímo na volejbal, ale obvykle je můžete využít na libovolný sport.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Pokud hledáte sázkovou kancelář, která vám poskytne kvalitní zákaznickou péči, rozmanitou sportovní nabídku a příjemné uživatelské prostředí, pak rozhodně nepohrdnete Chancí. Volejbalové sázky jsou u ní na denním pořádku, a to jak předzápasové, tak i live. Sázkaři jistě ocení propracované statistiky k jednotlivým zápasům, jakož i přehledné menu a neustálé promo akce, které vás nenechají chladnými. Ačkoliv nejpopulárnějším typem sázky je sázka na vítěze utkání, u Chance si v klidu vsadíte i na mnoho jiných, vedlejších sázek.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

U této sázkové kanceláře si na volejbal vsadíte naprosto bez problémů, a to nejen na velké turnaje a známé ligy, ale i na ty méně prestižní. K většině utkání vypisuje poměrně dost sázkových příležitostí, což ocení zejména sázkaři, kterým nestačí prostá sázka na vítěze utkání.

Kromě předzápasových sázek si u SYNOT TIPu můžete vsadit i live, kde najdete běžné druhy sázek od handicapů až po over/under sázky. K předzápasovým sázkám pak obvykle nabízí i statistiky s porovnáním obou celků.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Sázková kancelář Sazka Bet rozhodně nezaostává za svou konkurencí, ba co víc, ona mnohdy nabízí větší počet volejbalových utkání než jiní operátoři. K předzápasovým sázkám běžně vypisuje hned několik sázkových příležitostí, a to obvykle over/under sázky a handicapy.

Samozřejmostí je i dostupnost live sázek na volejbal, kde si však budete muset vystačit bez streamů. Volejbalová nabídka je u Sazky opravdu rozmanitá, takže se můžete těšit na ligy ze všech koutů světa. K vybraným utkáním jsou dostupné i statistiky.

Jak sázet na volejbal

Rozhodli jste se, že chcete podávat kurzové sázky na volejbal, ale nevíte jak na to? Pak vězte, že je to v podstatě stejné jako při sázení na kterýkoliv jiný sport. V první řadě je pochopitelně potřeba zřídit si sázkařský účet u některé ze sázkových kanceláří. Jaké? To záleží jen na vás a na vašich preferencích. V momentě, kdy budete mít vytvořené hráčské konto, ho budete muset nechat ověřit, což lze provést buď online, nebo na pobočce. Následně už stačí pouze převést finance a začít sázet.

Volejbal je poměrně rozmanitý sport, alespoň co se týče sázení. Sázkové kanceláře na něj běžně vypisují různé sázky, z nichž mezi nejoblíbenější patří obyčejná sázka na vítěze utkání. U tohoto sportu se také dobře sází na handicapy (například na počet bodů v setu nebo na počet setů v zápasu). Vzhledem k tomu, že volejbal se hraje na hodně bodů, tak jsou také populární sázky over/under, kdy bookmaker vypíše bodovou hodnotu, a vy tipujete, zda bude překročena, či nikoliv. Volejbal a sázení jdou zkrátka dohromady!

Skvělou pomůckou při volejbal sázení mohou být i statistiky, které některé sázkové kanceláře poskytují k předzápasovým sázkám. Rozhodovat se však pouze na základě statistických údajů, aniž byste dané týmy alespoň trochu znali, je poměrně velký hazard. Každopádně co vám může ušetřit nějaké peníze, jsou pravidelné sázkařské bonusy. Když už vám sázková kancelář nějaký bonus nabídne, tak určitě stojí za to ho využít, pokud samozřejmě není zatížen přehnanými nároky na prosázení.

Live sázení na volejbal

Karikatura vám ukáže, jak vsadit přímo ze stadionu

Volejbal naštěstí patří mezi sporty, které běžně najdeme v live sekci sázkových kanceláří. Jednak je obecně oblíbený, ale také se na něj dobře sází. Například takové sázky na počet bodů v setu, které se běžně vypisují v podobě over/under, ale samozřejmě také v handicapech. A právě tyto druhy sázek jsou u sázkařů jedny z nejoblíbenějších. Dále se hojně sází na vítěze utkání/setu nebo na celkový počet setů v zápasu. Sázkovky běžně vypisují i sázku na přesné skóre konkrétního setu, ale tu nedoporučujeme sázet, protože právě ve volejbale je přesné skóre ještě větší vabank než například v hokeji.

U většiny sázkových kanceláří si k některým live utkáním budete moci pustit i live stream, což je skvělá pomůcka při rozhodování, na co vsadit. Jelikož se jedná o halový sport, tak není nikterak ovlivněn počasím, což je dobrá zpráva pro všechny sázkaře, neboť se hraje po celý rok. Ať už si zapnete live sekci kdykoliv, v drtivé většině případů tam najdete alespoň jedno probíhající utkání. Sázkové kanceláře totiž vypisují i zápasy z méně známých lig, na které však může být trochu ošemetné sázet, pokud s nimi nemáte žádnou zkušenost. Při rozhodování, na co vsadit, vám může pomoct i nějaká volně dostupná aplikace sázení na volejbal.

Sázení na volejbal v České republice – Populární eventy

V ČR pochopitelně nejvíc táhne tuzemská Extraliga, kde bývají v nabídce všechny její zápasy, k nimž se obvykle vypisuje hodně vedlejších sázek. Bylo by však mylné myslet si, že se sází pouze na mužské kategorie, protože ženský volejbal je taktéž oblíbený mezi sázkaři.

Co se týče zahraničních národních lig, tam obvykle záleží na nabídce konkrétní sázkové kanceláře, ale s jistotou u nich najdete velice oblíbenou italskou ligu, která patří k tomu nejlepšímu v Evropě. Té zdatně sekundují ruská liga s polskou. Samozřejmě nechybí ani národní ligy, které se nachází na jiných kontinentech, ale pro českého sázkaře jsou hlavním tahákem výše zmíněné.

Dále jsou pochopitelně velice oblíbené mezinárodní turnaje, zejména pak ty, kde je zastoupena Česká republika. Velice populární je z hlediska sázení například Světový pohár nebo Mistrovství světa ve volejbale. Tyto události vždy přilákají veliký počet sázkařů, byť toho někteří o volejbale příliš nevědí. Aby ne, když na těchto turnajích můžete vidět hráče světové špičky, kteří se pokouší získat medaili pro svou zem.

Ať už vyhledáváte jakoukoliv volejbalovou událost, určitě se před registrací do sázkové kanceláře ujistěte, že ji právě ona nabízí. Nikdy však není na škodu založit si hráčské konto u více sázkovek najednou, abyste měli více možností k sázení a využívali ty nejlepší nabídky kurzů.

Rady pro začátečníky i pokročilé hráče

Online sázení na volejbal je v podstatě totožné jako na jiné sporty. Ze všeho nejdůležitější je dodržovat zásady ohledně financí, tedy mít své peníze neustále pod kontrolou. Pro tyto účely je možné nastavit si limity, díky kterým utratíte jen přesně tolik, kolik si můžete dovolit. Vás ale patrně zajímá spíše nějaká strategie sázení na volejbal, že? Pak vězte, že nejlepší strategií je důkladně se seznámit s daným sportem, nastudovat si konkrétní ligu, na kterou chcete sázet, a pravidelně sledovat zápasy.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Síla týmu vs. síla individualit

Pamatujte, že volejbal je trochu jiný sport než fotbal nebo hokej. Samozřejmě je fajn mít v týmu nějaké hvězdné hráče, ale ti vám rozhodně nezaručí úspěch. Individuální kvality hráčů jdou ve volejbale trochu stranou, mnohem důležitější je sehranost celého týmu.

Sledujte herní rozvrh týmů

V některých ligách se může stát, že tým bude hrát několik těžkých zápasů v poměrně krátké době (v rozmezí několika dnů). V takovém případě může na hráče dolehnout únava, která by mohla ovlivnit vývoj celého zápasu.

Nesázejte na týmy, kterým fandíte

Tohle může být pro mnohé sázkaře trochu problém, jelikož mnozí z nich tíhnou k sázení „podle srdce“. Jakkoliv se to může zdát jako dobrý nápad, nedělejte to. Raději si daný zápas vychutnejte bez sázení, protože k oblíbeným týmům býváme méně kritičtí a připisujeme jim větší šance na úspěch, než by si reálně zasloužily.

Projděte si volejbalová fóra

Na volejbalových fórech se dají mnohdy zjistit zajímavé zákulisní informace, které se z novin nedozvíte. Samozřejmě je potřeba používat kritické uvažování a nevěřit všemu, co se tam napíše, protože kromě expertů přes tento sport tam budou i amatéři nebo trollové. Přesto tam můžete získat cenné rady a informace.

FAQ

 1. 🏐 Dá se na volejbal sázet podle nějakých strategií či pravidel? Žádná pravidla sázení na volejbal neexistují, nicméně strategie jsou běžně dohledatelné na internetu. Potíž se sázkovými strategiemi je ta, že jsou značně individuální a názory na ně se různí. Co to pro vás znamená? Že k tomu, abyste zjistili, zda vám daná strategie bude vyhovovat, ji zkrátka musíte vyzkoušet v praxi.
 2. 📜 Musím znát pravidla volejbalu, když chci na něj sázet? No, teoreticky nemusíte, nicméně to rozhodně doporučujeme. Automechanik vám také nezačne spravovat motor, aniž by věděl, na jakém principu funguje. A se sázením je to úplně stejné. Nejlepší sázkaři jsou ti, kdo danému sportu dobře rozumí, a to nejen co se týče statistik, ale i pravidel. Nejjednodušeji se je naučíte v praxi, tedy můžete vyrazit s přáteli do haly a zahrát si. Případně si nechte od někoho pravidla vysvětlit.
 3. 📈 Jsou předzápasové statistiky, které sázkové kanceláře vypisují, přesné? Pochopitelně, že jsou, žádná renomovaná sázková kancelář by vám záměrně nepodsouvala mylné informace. Tím neříkáme, že se nějaká chybka nemůže vloudit, nicméně je to velice nepravděpodobné. A pokud by se tak stalo, rozhodně by to nebylo záměrně. Předzápasovým porovnáním týmů můžete věřit, ale stejně byste se neměli rozhodovat jen podle nich. Sami byste měli danému sportu a lize, na kterou sázíte, rozumět.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR