Neteller recenze – bezpečné platby na každém kroku

Ačkoliv elektronické peněženky nejsou v ČR využívány tak, jako ve světě, některé sázkové kanceláře je u nás podporují. Jejich obliba postupně roste a sázkové kanceláře je začínají začleňovat do svých platebních metod. Neteller patří ke špičce v oblasti e-peněženek, a proto jsme mu vyhradili samostatnou recenzi.

Pomocí Netelleru můžete snadno, rychle a bezpečně posílat peníze na internetu. Jedinou podmínkou je, že příjemce také musí mít Neteller účet. Ve světě najdeme spoustu sázkových kanceláří a online Kasin, využívajících tuto platební metodu, takže proč se s ní neseznámit? V následujících odstavcích se tak společně podíváme, co je Neteller zač, a jaké výhody nám využívání jeho služeb přinese.

Základní informace o Netelleru

Internetová peněženka Neteller

Neteller je veliký hráč na poli e-peněženek, který má téměř dvaceti letou zkušenost. Za tu dobu se rozšířil prakticky do celého světa a lidé tak mohou využívat jeho služeb ve více než 200 zemích. Navíc je kontrolován pomocí Financial Service Authority, což zajišťuje prvotřídní bezpečnost a nejvyšší standardy. Z pohledu českého zákazníka mu nejvíce ubírá na kráse zejména fakt, že nenabízí český jazyk, a to jak pro své webové stránky, tak pro zákaznickou podporu.

Navzdory rozšířenému přesvědčení, že elektronické peněženky jsou jakýmsi druhem bank, není to pravda. Neteller nijak nedisponuje s penězi svých uživatelů, nemůže s nimi obchodovat, ani je půjčovat. Všechny prostředky na Vašem Neteller účtu patří jen Vám a jen Vy máte pravomoc s nimi nakládat.

Nejlepší sázkové stránky, které používají službu Neteller

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE
SÁZKY
MOBILNÍ
APLIKACE
CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Založení Neteller účtu

Registrace u Netelleru je jednoduchá

Registrace u Netelleru je jednoduchá, stačí pouze vyplnit online formulář, kam zadáte své osobní údaje. Následně Vám bude vytvořen účet, který bude mít status „neověřený“. V tuto chvíli budete mít omezené možnosti manipulace s účtem, takže bude potřeba provést ještě verifikaci. Tu provedete vkladem financí na účet a dodržením pár dalších kroků, na které budete tázáni. Jakmile toto dokončíte, můžete si začít užívat všech výhod, které Vám Neteller nabízí.

Objevte svět vip statusů

Zákazníci, kteří dosáhnou na některý z VIP statusů, budou moci čerpat z široké nabídky výhod a akcí. V současné době rozlišuje Neteller pět VIP statusů – Bronzový, Stříbrný, Zlatý, Platinový a Diamantový. K tomu, abyste na ně dosáhli, musíte splnit jedinou podmínku – proobchodovat určitou částku peněz za rok. U nejnižšího, tedy bronzového statusu, činí tato částka 10 000 USD. Výhod, které z tohoto věrnostního programu můžete čerpat, je opravdu nepřeberné množství a většinou se jedná zejména o nižší poplatky, transakční limity atd.

Poplatky a limity u sázkových kanceláří

Ačkoliv většina sázkových kanceláří neúčtuje žádný poplatek za převod peněz z Neteller účtu, rozhodně to neberte jako dogmatickou pravdu a raději se předem přesvědčte. Každá sázkovka je jiná a co je samozřejmostí u jedné, nemusí nutně platit u druhé. To samé platí i pro transakční limity, tedy minimální a maximální částku převodu. Sázkové kanceláře mívají tyto hranice nastavené různě.

Je Neteller kompatibilní s jinýmI elektronickýmI peněženkamI?

Stručná odpověď je ano, ale jistě tušíte, že to nebude tak jednoduché. Ačkoliv Neteller skutečně akceptuje platby od a do většiny dalších elektronických peněženek, nemusí tomu tak být vždy. A co více, poplatky za převod jsou mnohdy vysoké, protože každá e-peněženka si je účtuje jinak. Platí zde tedy stejné doporučení, jako u převodu peněz do sázkových kanceláří, a sice důkladné ověření všech možných poplatků předem.

Pošlete peníze z e-peněženky Neteller

Vklad prostředků na neteller účet

Vložit peníze na svůj účet můžete několika způsoby, my se nyní podíváme na ty nejčastěji používané v ČR. Klasicky můžete použít platební kartu, u které je třeba počítat s poplatkem ve výši od 1,9% do 4,95%. Mnohem výhodnější, ale pomalejší řešení, je pak tuzemský bankovní převod, který je zdarma. K dispozici je také poměrně oblíbená metoda Paysafecard, která je zatížena poplatkem ve výši 7,5%. O něco výhodněji pak vyjde použití jiné e-peněženky, konkrétně tedy Skrillu, neboť tam se poplatek pohybuje ve výši 3%. Ještě dodáme, že svůj účet můžete dotovat také pomocí bankovní převod, který je zdarma, což Vás bude stát na poplatcích 1% z převáděné částky.

Výběry prostředků z neteller účtu

Jestliže u dotování Vašeho konta máte možností plno, při výběru peněz tomu tak není. Patrně nejpoužívanější metodou v České republice, bude klasický bankovní převod. Ten je zpoplatněn fixní částkou 7,5 EUR, takže doporučujeme vybírat méně často po větších sumách. Dále je možné vybírat peníze pomocí předplacené Neteller karty NET+, kde se poplatky pohybují v rozmezí 0 - 1,75%.

Vyzkoušejte předplacenou kartu Net+

Posílání peněz z e-peněženka Neteller

Kdo by v dnešní době nepoužíval platební kartu, která poskytuje rychlé a pohodlné platby v kamenných i online obchodech. Jednu takovou kartu můžete vlastnit přímo k Vašemu Neteller účtu, takže ho budete mít vždy po ruce. Karta Net+ je dostupná v 8 různých měnách, přičemž čeští zákazníci většinou volí Euro.

První kartu dostanete zdarma a za každou další zaplatíte 2,5 EUR. Platby v obchodech, restauracích a jiných zařízeních jsou zdarma, avšak je-li nutný převod mezi dvěma měnami, bude zpoplatněn částkou ve výši 3,99%. Roční poplatek za vedení karty pak činí 10 EUR. Net+ kartu ovšem nelze používat na hazardní hry, což platí nejen online, ale také ve fyzických kasinech apod.

Transakční limity

Výši transakčních limitů určuje víc věcí, například VIP statusy. My se však podíváme na limity, způsobené neověřením svého Neteller účtu. Někteří lidé totiž mají v plánu využít služeb Netelleru pouze jednou, takže je pro ně zbytečné dokončovat plnohodnotnou registraci. V takovém případě se však vystavují výrazným transakčním limitům. Pokud svůj účet neověříte zasláním kopie Vašich dokladů, budete moci poslat maximálně 75 EUR. Pokud svůj účet ověříte, ale budete chtít poslat peníze na dosud neověřený účet, Neteller Vám dovolí odeslat maximálně 225 EUR.

Mobilní aplikace neteller

V dnešní době je poptávka po mobilních aplikacích enormní, není tedy divu, že taková světem protřelá společnost, jako je Neteller, tento výdobytek poslední doby nabízí. Pro zařízení s operačním systémem android je zdarma ke stažení na Google play, přičemž pro její plynulý chod je zapotřebí mít android 4.1 nebo vyšší. Trochu méně radostná zpráva pak je, že hodnocení této aplikace je 3,1 z 5, což se rozhodně nedá považovat za dobrou vizitku.

online sázková aplikace
Tipsport
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Předčasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné na:
iOSAndroid
Uvítací Bonus 100% do 50 000 Kč Nárok na
Tipsportu

Pokud vlastníte mobilní zařízení s operačním systémem iOS, i Vy si můžete aplikaci zdarma stáhnout. Najdete ji na App Store a jediné, co k jejímu stažení budete potřebovat, je iOS verze alespoň 8.0. Přes mobilní aplikaci lze provádět všechny důležité operace, jako je posílání a příjem peněz nebo výběr a vklad finančních prostředků.

Obchodujte s kryptoměnou

Neteller se dříve urputně bránil všem úvahám o začlenění Bitcoinu mezi své platební metody. Pak ale přišel rok 2015 a nečekané oznámení Netelleru, že tuto kryptoměnu začne uznávat jako jednu z možností vkladu. A bitcoinová komunita mohla jásat! Neteller je tak jednou z mála elektronických peněženek, které tuto možnost nabízí. A co je hlavní, poplatky za užívání této kryptoměny jsou docela nízké, takže se opravdu vyplatí.

Bonusy za platbu pomocí Netelleru

Některé světové sázkové kanceláře a kasina nabízí zajímavé bonusy, když svůj první vklad provedete přes Neteller účet. Bonusy jsou nejrůznějšího rázu, nejčastěji však 100% částky k prvnímu vkladu, sázky zdarma nebo volná točení v kasinu. Seznam sázkovek a kasin, které tyto bonusy nabízí, naleznete přímo na stránkách Netelleru v pravém horním rohu („Exclusive offers“). Kromě hazardních her, nabízí také bonusy u některých Forex brokerů, takže na své si přijdou i obchodníci s měnami.

Co dělá z Chance jednu z nejlepších bookmakerů v České republice?

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Prověřeno uživateli
Ministerstvo financí České republiky

Proč vybereme Tipsport pro nejlepší sázkovou kancelář v České republice?

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Prověřeno uživateli
Ministerstvo financí České republiky

Poplatky za neaktivitu

Pokud svůj účet nepoužíváte po dobu čtrnácti po sobě jdoucích měsíců, Neteller Vám začne strhávat až 40 dolarů ročně. Tato částka Vám může být stržena maximálně třikrát, což znamená, že po 38 měsících neaktivity bude Váš účet uzavřen. Nemusíte se ale obávat, že by Vám vznikl nějaký dluh, protože strhávání poplatků se vždy zastaví na nule. Po prvních třinácti neaktivních měsících obdržíte e-mail, který Vás na případné poplatky upozorní a Vy jim tak můžete ještě předejít.

Zákaznická podpora Netelleru pro případné dotazy

Může se stát, že si nebudete s něčím vědět rady nebo budete prostě jen zvědaví. To nejlepší, co můžete v takovém případě udělat, je kontaktovat zákaznickou podporu. Bohužel, live chat není dostupný, takže se budete muset spokojit s jinou metodou. V první řadě se vždy podívejte na seznam nejčastějších otázek v záložce „Support“. Nachází se zde skutečně mnoho užitečných informací, a dokonce můžete vyhledávat Vámi hledaná slova ve vyhledávači. Pokud však nenajdete, co jste hledali, pak Vám nezbývá, než kontaktovat zákaznickou podporu přes e-mail nebo telefonní číslo. Pokud to není skutečně urgentní, e-mail je lepší volba, neboť telefonní číslo je zahraniční a ani samotný operátor nebude hovořit česky.

Naše hodnocení

Neteller je veliký hráč na poli elektronických peněženek, ačkoliv u nás není příliš rozšířený. Důvodem, proč tomu tak je, by mohla být chybějící podpora českého jazyka, což je pro některé lidi zásadní problém. Faktem je, že ve světě je tato e-peněženka velice hojně využívána právě pro hazardní hry, ke kterým mnohdy nabízí zajímavé bonusy. Celkově platí Neteller za jakousi dvojku ve svém oboru, což je v celosvětovém měřítku výborný úspěch. Jen by to chtělo trochu rozšířit své služby a vytvořit českou podporu, protože dokud se tak nestane, zůstane Neteller českými sázkovými kancelářemi a kasiny zcela jistě opomíjen.

Top 3 online sázkové kanceláře

iFortuna
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM