Hokej sázkové kanceláře — Vše o sázení na tento sport

Lední hokej je náš národní sport, který sleduje ohromná část populace, zejména pak mezinárodní turnaje. Není tedy divu, že si tuzemské sázkové kanceláře zakládají na kvalitní a rozmanité nabídce nejen české extraligy, ale i mnoha jiných soutěží z celého světa. Jak se ale zapojit do sázkařského procesu a najít pořádnou sázkovou kancelář, která nabízí kvalitní hokejové sázkové příležitosti? To a mnohem více rozebereme v tomto článku, kde se dozvíte i několik zajímavých tipů, jak sázet na lední hokej.

Nejlepší sázkovou kancelář pro sázení na hokej 2023

Sázková kancelář Hlavní body NHL KHL SHL Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Hokej a sázení – Jak na to?

Dobrou zprávou pro všechny příznivce tohoto sportu je, že lední hokej najdeme u všech sázkových kanceláří, které jsou českým sázkařům momentálně k dispozici. Kdyby je totiž nenabízely, hodně by na tom tratily, neboť je to jeden ze tří nejvyhledávanějších sportů u nás. Sázení na hokej v České republice má totiž svou letitou tradici. Pokud ještě nejste registrovaní u žádné sázkové kanceláře nebo jste nespokojeni s tou stávající, možná vás inspirujeme níže. Přinášíme vám krátké představení pětice TOP sázkovek na českém trhu.

Fortuna

Fortuna

Jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších sázkových kanceláří u nás, to je Fortuna. Lidé si jí váží nejen pro důvěryhodnost, ale také díky rozmanité hokejové nabídce, která zahrnuje nejen věhlasné ligy, ale dokonce i ty méně známé — nižší hokejové ligy z různých zemí nejsou výjimkou.

Každý sázkař navíc jistě uvítá i počet vypsaných příležitostí k jednotlivým zápasům, kde si vsadíte například na střelce utkání, počet kanadských bodů hráčů, handicapy, over/under, sázku bez remízy a mnoho dalších oblíbených sázek.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Tipsport

Tipsport

S Tipsportem nešlápnete vedle, protože hokejové zápasy má tahle sázkovka v malíku. Ať už jste fanoušky zámořských soutěží, Kontinentální ligy, tuzemské Extraligy či jakýchkoliv jiných lig z celého světa, Tipsport je takřka jistě bude mít ve své nabídce.

Věřte, že vás mile překvapí i počet doplňkových sázek, který se u některých utkání vyšplhá i přes padesátku. Tipsport má k většině zápasů připraveny kvalitní statistiky a srovnání týmů, které vám pomohou při rozhodování, na koho vsadit.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

Zavítáte-li na webové stránky SynotTipu do sekce „Hokej“, narazíte na bohatou nabídku všech možných ligových soutěží napříč Evropou, ale i z dalších částí světa. Synot se pyšní hojným počtem sázkových příležitostí k jednotlivým zápasům, jakož i užitečnými předzápasovými statistikami.

Nenajdeme u něj sice live streamy, ale ve všem ostatním se může hravě měřit s těmi nejlepšími sázkovými kancelářemi u nás. Nabízí zajímavé sázky na hokej, například o kolik gólů vyhraje vítězný tým nebo ve které třetině padne nejvíce branek.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Sázková kancelář Chance patří k tomu nejlepšímu, co může tuzemská scéna nabídnout, takže asi nikoho nepřekvapí, že pokrývá ohromné množství hokejových soutěží napříč kontinenty. K většině utkání vypisuje veliký počet sázkových příležitostí, ze kterých si každý vybere to své.

Také Chance poskytuje svým sázkařům předzápasové statistiky a přímé porovnání obou týmů, takže nemusíte nic složitě hledat. Ke spoustě zápasům navíc poskytuje živé přenosy ve vysoké kvalitě, díky kterým budete mít přehled o všem, co se na hrací ploše děje.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

Sportovní sázková kancelář od Sazky je poměrně mladá oproti většině jiným českým operátorům, nicméně je od samého začátku důstojným konkurentem. Ve své hokejové sekci ukrývá solidní počet zápasů ze všech důležitých a oblíbených lig z celého světa, přičemž ostatním sázkovkám bez problémů konkuruje i počtem vypisovaných sázkových příležitostí.

Samozřejmě si u ní vsadíte na handicapy, počet gólů v jednotlivých třetinách i v zápase, over/under, dvojtip nebo například na střelce utkání. Stejně jako ostatní zmíněné kanceláře, i Sazkabet nabízí předzápasové statistiky.

Jak sázet na hokej

Pokud hledáte kurzové sázky na hokej, pak se nemusíte bát, že byste u nás narazili na sázkovou kancelář, která je nenabízí. Jsme hokejový národ, takže je všem operátorům jasné, že bez tohoto sportu to nepůjde. Většina sázkových příležitostí se pak týká spíše celých týmů či herních situací než jednotlivých hráčů. U individualit obvykle nalezneme jen, zda vstřelí v utkání gól nebo kolik získají kanadských bodů.

Oblíbenými sázkami jsou například over/under, kde bookmaker vypíše určitou hranici (například 4,5 gólu), a sázkaři hádají, zda padne méně, nebo více branek. Často se také sází na vítěze třetin, nebo zda oba týmy dosáhnou v utkání určitého počtu branek. Někteří sázkaři si troufají i na přesné skóre zápasu, kde sice bývají vyšší kurzy, ale přece jen je taková sázka více méně o štěstí.

V případě, že jsou kurzy na vašeho favorita zápasu nízké a nestojí za ten risk, můžete využít tzv. handicapové sázky, kdy se týmu přičte fiktivní gólová ztráta (například 2 góly), čímž se rapidně zvýší kurz. Tento druh sázky je velice oblíbený, avšak je potřeba využívat ho jen v případě, kdy jste opravdu přesvědčeni, že daný tým zvítězí větším gólovým rozdílem, než je udávané fiktivní manko.

Možných sázek je požehnaně, přičemž některé sázkové kanceláře vypisují specifické sázky, které se u žádné jiné sázkovky neobjevují. Pochopitelně nejvíce sázkových příležitostí je vypisováno na atraktivní ligy a soutěže jako je například NHL, KHL, Mistrovství světa nebo naše Extraliga. Přesto mnohdy nalezneme zajímavé doplňkové sázky i u méně známých týmů. Někdy narazíme dokonce i na téměř nesmyslné sázky, které slouží spíše pro pobavení sázkařů, případně aby si sázková kancelář namastila kapsu (protože je vysoce nepravděpodobné, že se daná vypsaná příležitost skutečně stane).

Live sázení na hokej a živé přenosy utkání

Karikatura vám ukáže, jak vsadit přímo ze stadionu

Hokejové live sázky jsou oblíbené nejen u nás, ale i jinde ve světě. Požitek z online sázení na hokej umocňuje nejen kvalitní nabídka sázkových příležitostí či live stream, ale i takové maličkosti jako je například live chat, kde můžete konverzovat s ostatními hráči a vyměňovat si své poznatky a tipy. Některé tuzemské sázkové kanceláře všechny tyto věci nabízí, čímž se pochopitelně řadí v seznamu na pomyslné stupně vítězů.

Při live sázkách se vyplatí sázet na konkrétní události v jednotlivých třetinách, například počet gólů/vyloučení ve druhé třetině, zda padne gól v určitém časovém rozmezí či kdo bude střelcem branky. Obvykle nechybí ani handicapové sázky a over/under, které jsou u sázkařů velice oblíbené.

V neposlední řadě je nutné dodat, že mnohé sázkové kanceláře vypisují k atraktivním hokejovým zápasům zajímavé soutěže o hodnotné ceny či věrnostní body, které dělají z už tak zábavného live sázení neobyčejně vzrušující jízdu. V podobných turnajích totiž máte možnost poměřit síly s ostatními sázkaři, a ještě vyhrát nějakou tu cenu.

Oblíbené hokejové turnaje a soutěže

Česká republika je země s dlouhou hokejovou tradicí, takže nikoho nepřekvapí, že se tu například při Mistrovství světa hokejem žije. Jakmile hraje česká reprezentace na nějakém větším turnaji, celá země se na chvíli zastaví a všichni napjatě sledují, jak tohle tažení dopadne. To pochopitelně platí také pro Zimní olympijské hry, které se konají jednou za 4 roky. Toto jsou dvě hlavní události, které žádná jiná nepřekoná, i když dost fanoušků sleduje i Karjala Cup. Nicméně Mistrovství světa a Olympiádu sledují i lidé, kteří tomuto sportu jinak nevěnují pozornost.

Mezi fanoušky hokeje je pochopitelně velice oblíbená i česká Extraliga, která pravidelně táhne na stadiony davy lidí. Nemůžeme však opomenout ani NHL a KHL, tedy dvě patrně nejlepší ligy na světě, ve kterých hrají jen ti nejlepší. Méně sledované, ale přesto stále kvalitní ligy, jsou například švédská Elitserien, finská Liga nebo slovenská Extraliga. Ať už je pro vás hlavním lákadlem kterákoliv ze zmíněných soutěží, buďte si jistí, že vám k nim české sázkové kanceláře zprostředkují parádní sazkové příležitosti.

Několik tipů k sázení na lední hokej

Sázet na hokej můžete jen podle svého uvážení, nicméně pokud se chcete sázení doopravdy věnovat a rádi byste rapidně zvýšili své šance na úspěch, pak bude zapotřebí začít se mu věnovat o něco víc. Ačkoliv na internetu nalezneme různé systémy sázení na hokej, ne vždy jsou tyto strategie účinné. Žádná obecně platná pravidla sázení na hokej totiž neexistují, ale můžeme vám nabídnout pár rad a tipů, které vám pomohou stát se lepšími sázkaři.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Porovnávejte útočné a obranné řady týmů

Hokej je v tomto poměrně specifický, protože hráči zde hrají v jednotlivých řadách (lajnách), které se v průběhu zápasu střídají na ledě. Trenér může měnit jejich nasazení v závislosti na strategii soupeře a průběhu hry. Pokuste se analyzovat jednotlivé útočné řady a schopnost jejich vzájemné spolupráce. Jak na to? Sledujte utkání, dělejte si klidně poznámky a naučte se správně číst ve statistikách. Nestačí jen přečíst si výsledek utkání v novinách, musíte pravidelně sledovat zápasy.

Dejte si pozor na góly do prázdné branky

Toto platí pouze pro live sázky, zejména pak sázíte-li na počet gólů v utkání nebo ve třetí třetině. Pokud tým vede rozdílem tří a více branek, tak asi není moc důvod k obavám, že by soupeř odvolával gólmana. Nicméně jednogólové manko je v takovém případě reálnou hrozbou. Pokud je tedy stav 4:3 a vy ke konci třetí třetiny vsadíte, že padne méně než 7,5 gólů, můžete si o pár minut později trhat vlasy. Prohrávající tým totiž s největší pravděpodobností odvolá brankáře, čímž vznikne obrovská příležitost pro skórování do prázdné branky, což se také často stává.

Nepodléhejte pokušení sázet s předstihem

Říkáte si, že když už jsou vypsané zápasy na měsíc dopředu, tak proč toho nevyužít a nevsadit rovnou na všechna utkání? Chyba! Nikdy totiž nevíte, co se do té doby může stát. Tým mohou sužovat zranění hráčů, případně ztratí formu. Takové sázky byste posléze mohli hořce litovat. Dokonce i sázky s pouze dvoudenním předstihem mohou skončit špatně. Nezřídka se stává, že tým ohlásí změny v sestavě až pár hodin před začátkem zápasu.

FAQ

 1. 💵 Kolik potřebuji peněz k sázení na hokej? To záleží na tom, kolik můžete reálně postrádat ze svého rozpočtu. Vždy, když dotujete své herní konto, raději vždy počítejte s tím, že o dané peníze přijdete. Na herní účet se vyplatí dát alespoň 200 Kč a víc, abyste měli alespoň nějaký základ. Pamatujte, že byste neměli sázet více než zhruba 10 % svého bankrollu. To znamená, že při 200 Kč na účtu byste měli podávat sázky v maximální výši 20 Kč.
 2. 💰 Jak vyhrávat sázky pravidelně? O tomto tématu by se dal napsat celý článek, ale pokusíme se to podat ve stručné verzi. Nejdůležitějším předpokladem pro dlouhodobé výhry je znalost konkrétního sportu a ligy, na které se chystáte sázet. Nestačí si jen přečíst v novinách výsledky a podívat se do tabulky. Čím lépe se budete orientovat v prostředí, na které hodláte sázet, tím bude pravděpodobnost výhry vyšší. Pochopitelně nic nejde hned, takže se nenechte odradit začátečnickými nezdary.
 3. 🕐 Počítá se do hokejových sázek i prodloužení? Obvykle ne. Pokud je sázka myšlena včetně prodloužení, takřka vždy to u ní bude napsané. Pokud to tam není, tak se bere pouze základní hrací doba.
 4. 📱 Nabízí nějaká mobilní aplikace sázení na hokej? Většina sázkových kanceláří má vlastní mobilní aplikaci, pomocí které můžete sázet nejen na tento sport, ale také na všechny ostatní. Skvělá zpráva je, že tyto aplikace jsou bezplatné.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR