Recenze Sázkové Kanceláře Chance – Návod jak se zaregistrovat a získat bonus

V dnešní recenzi se podíváme na sázkovou kancelář, která je na poli kurzového sázení ostříleným veteránem. Poprvé bylo možné vsadit si u ní v roce 1991, přičemž od té doby sbírala cenné zkušenosti, díky nimž je dnes jednou z nejuznávanějších sázkových kanceláří u nás.

Zobrazit více

Od roku 2013 je Chance součástí holdingu Tipsport, což můžeme poznat i z velice podobné nabídky sportů a sázkových příležitostí. Pojďme se tedy společně podívat, co tato sázková kancelář nabízí a čím nás může překvapit. Rozebereme si její bonusový systém, kurzovou nabídku, ale i zákaznickou péči a mnoho dalších věcí.

Ukaž méně

Celkové hodnocení: 9/10

 • Live sázky: 10/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 10/10
 • Bonusové nabídky: 10/10
 • Bezpečnost: 10/10
Uvítací bonus2 000 Kč
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Sázky na e-Sporty

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bitcoinů, Paysafecard

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Hokej, Basketball, Baseball, Volejbal, Házená...

Design, který nenudí

Je to již pár let, co webové stránky Chance CZ prošly proměnou a změnily svůj vzhled. Nyní se tak můžeme kochat kombinací šedé a zelené barvy, přičemž nalezneme i prvky původní oranžové. Vše je krásně čitelné, a především příjemné pro oči, takže klidně můžete sázením trávit celé hodiny. Uspořádání stránek je přesně takové, na jaké jsme u českých sázkových kanceláří zvyklí.

Vlevo tak najdeme sportovní nabídku, vpravo tiket a v pravém horním rohu přihlašovací údaje. Velice šikovně řešená je horní lišta, na které najdeme takřka vše potřebné. Celkově můžeme říci, že se Chance CZ pyšní velice přehlednými stránkami, na kterých se rozhodně neztratíte.

Chance CZ KOMPLETNÍ PROFIL

Průměrná doba odezvy: 1-2 dnů přes email

Licence a regulace:

 • Ministerstvo financí ČR
curacao

Založeno: 2009

Společnost: Chance AS

Ústřední úřad: Praha

Bonus je nicméně vyplácen po částech, takže po každých prosázených 10%, Vám bude vyplaceno 10% z bonusové částky. Ještě je nutné dodržovat kurz minimálně 2:1. Pokud vsadíte tiket s menším kurzem, nebude se Vám započítávat do částky nutné k prosázení.

Chance však nabízí ještě jeden bonus, který není zatížen žádnými podmínkami, stačí se pouze zaregistrovat. Pokud totiž dokončíte plnohodnotnou registraci v kamenné pobočce, dostanete 200 Kč na sázení zcela zdarma. Bonus Vám bude vyplacen v podobě tzv. Goldenů, což jsou věrnostní body. Jeden Golden se pak rovná 1 Kč.

Bonusy a věrnostní program pro „věrné“ sázkaře

Jak jsme již zmínili výše, Chance CZ nabízí věrnostní body (Goldeny), které jsou součástí věrnostního programu Golden Club. Tyto body získáváte za každý vsazený tiket, ať už se jedná o předzápasovou nebo live sázku. Čím vyšší kurz na Vašem tiketu, tím vyšší odměna v podobě Goldenů. Chance také velice často pořádá soutěže v live sázkách, kdy vypíše soutěž k určitému zápasu. Do soutěže se může přihlásit kterýkoliv sázkař, přičemž výhry, plynoucí ze soutěží, jsou většinou připsány právě v podobě Goldenů. Goldeny pak například můžete zaplatit tiket, stejně jako klasickými penězi. Dále si za ně můžete navýšit kurz na Vašem tiketu, případně si dokonce můžete vybrat některý z dárkových předmětů Chance CZ.

Kurzová nabídka nejvyšší kvality

Kurzová nabídka této sázkové kanceláře vychází z nabídky Tipsportu. To znamená, že se u ní dočkáte opravdu velikého počtu zápasů z nejrůznějších sportů a soutěží po celém světě. Pro většinu tuzemských sázkařů jsou nejatraktivnějšími sporty tenis, fotbal a lední hokej, a právě u těchto sportovních odvětví Vás čeká největší výběr sázkových příležitostí. Můžete sázet na střelce branky, počet rohových kopů ve fotbale, počet trestných minut v hokeji nebo první set/zápas v tenise. Chance CZ nabízí i asijské handicapy nebo tzv. sázku bez remízy. K některým utkáním vypisuje až kolem 60 doplňkových sázek, což znamená jediné – je z čeho vybírat!

Chance myslí i na fanoušky ostatních, méně oblíbených sportů, takže u ní najdeme například bojové sporty jako MMA nebo box. Nechybí ani letecká akrobacie, squash, volejbal nebo basketbal. V poslední době se do obliby českých sázkařů dostal také baseball a Chance pravidelně vypisuje sázky na americkou MBL nebo na japonskou a mexickou ligu. Sázet můžete i na šachy, šipky, motoristické a e-sporty, ale ani společenské sázky nezůstaly bez povšimnutí. Pravdou je, že společenských sázek vypisuje čím dál víc a pravidelně můžete sázet například na vítěze voleb u nás i v zahraničí. Zkrátka, na své si přijde opravdu každý, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali.

Live sázky, které vás uchvátí

Jedna z věcí, které Vás budou zajímat nejvíce, je patrně live sekce. V dnešní době je možné sázet live téměř u všech sázkových kanceláří, nicméně najít opravdu kvalitní a propracovanou live sekci, nemusí být vůbec snadný úkol. O to více ceníme kvalitu zpracování „živých“ sázek u Chance, neboť se nám zde dostává přesně toho, co potřebujeme. V první řadě je to intuitivní prostředí, které navíc působí esteticky příjemně. Ihned po spuštění sekce „Live“ je zřejmé, že i nabídka sázkových příležitostí je více než dostačující. Ne nadarmo řadíme Chanci k tomu nejlepšímu na českém trhu. Sportů a zápasů, na které můžeme sázet, je totiž opravdu hodně, a navíc jsou šikovně seřazené do jednotlivých kategorií.

Velikým plus je pak možnost označit svá oblíbená utkání, která se budou následně zobrazovat úplně nahoře. Vždy tak o nich budete mít přehled a nemusíte je pracně vyhledávat mezi ostatními zápasy. U každého utkání jsou navíc zobrazeny statistiky obou týmů, včetně jejich vzájemných střetnutí. Tento počin kvitujeme, neboť mnohdy bývají statistiky pouze u předzápasových sázek. K dispozici máte také live chat, který slouží jako diskuzní fórum u jednotlivých zápasů, ale také jako místo pro sdílení jednotlivých tiketů. Co se pak týče samotné výše hladiny kurzů, ta ničím nepřekvapí, ale ani neurazí – je to v podstatě takový český standard.

Kvalitní přímé přenosy včetně live trackerů

Přímé přenosy jsou alfou a omegou každé live sekce a Chance Vám jich nabídne požehnaně. A když už k nějakému zápasu chybí přenos, vždy je k dispozici tracker nebo zápasové statistiky. Kvalita přenosů bývá většinou výborná, takže si můžete v klidu užívat ničím nerušený sportovní zážitek. Co se týče statistik z průběhu utkání, záleží zápas od zápasu. Zpravidla ta nejatraktivnější utkání, mívají nejpropracovanější statistiky. Ať už se ale rozhodnete sázet na cokoliv, určitě nebudete zklamáni.

Vychytaná aplikace do mobilu Chance CZ

Mobilní aplikace je dnes základem téměř všech sázkových kanceláří, nicméně samotná appka ještě nemusí znamenat kvalitu. Na trhu najdeme spoustu aplikací nejrůznějších kvalit, avšak zde jsme se naštěstí dočkali vynikajícího nástroje na mobilní sázení. Chance aplikace nabízí vše, na co jsme zvyklí z desktopové verze, takže nechybí live chat, ani Vegas Casino. Jak už, tak bývá zvykem, je dostupná pro operační systémy Android a iOS. K tomu, abyste ji rozběhli na iOSu, budete potřebovat operační systém 10.3 nebo novější. Hodnocení na App Store naznačují, že se jedná o opravdu kvalitní počin, neboť tamní hodnocení se pohybuje kolem 4.2 z 5. Chcete-li mít tedy svou sázkovou kancelář neustále po ruce, rozhodně si aplikaci stáhněte.

Chance CZ Mobilní Aplikace
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUSY 2 000 Kč Získejte na
Chance CZ

Široká nabídka platebních metod

Chance nabízí poměrně rozmanité platební metody, tedy alespoň na české poměry. Většinou je u nás možné platit pouze bankovním převodem a platební kartou, což zde samozřejmě můžete také. K tomu ale můžete využít i elektronickou peněženku Skrill, což je vynikající nástroj pro ty, kdo mají rádi rychlé internetové platby. Další možností, jak dotovat své sázkařské konto, je zakoupit předplacenou kartu Paysafecard. Chance ale nabízí ještě jednu velice zajímavou možnost, kterou ocení především milovníci kryptoměn. Nyní lze totiž dotovat konto pomocí Bitcoinů. Pochopitelně, vždy můžete zajít do jedné z poboček a vložit peníze hotově.

Oblíbená funkce cashout

Představte si, že máte na tiketu 5 zápasů, z nichž 3 již vyšly, ale Vy se teď obáváte, že Vám zbylé zápasy, které se teprve hrají nebo se budou hrát, pokazí tiket. V takové situaci můžete využít funkci Cashout, která Vám umožní nechat si vyplatit výhru předčasně. Samozřejmě, částka výhry bude menší, neboť nejsou vyhodnoceny všechny události na tiketu. Tuto funkci lze využít v případě, že máte alespoň jednu událost na tiketu vyhodnocenou jako výherní. Ovšem pozor, Cashout nefunguje při live sázkách, ale pouze u sázek předzápasových.

Závěrečné hodnocení

Protože je pod vedením Tipsportu, tak obě tyto sázkové kanceláře mají sjednocený chat a diskuzní fórům, takže se do diskuze zapojí mnohem více sázkařů než u jiných sázkových kanceláří.

ZÁVĚR

Chance

OVĚŘENO

S touto sázkovou kanceláří rozhodně nešlápnete vedle, což dokazuje i její oblíbenost v kruhu sázkařů.

Uvítací Bonus 2000Kč Nárok na Chance

Kurzová nabídka je opravdu pestrá a patří k tomu nejlepšímu, co u nás najdeme. V případě, že hledáte sázkovou kancelář se zažitou praxí, bezpočtem funkcí a pozitivními recenzemi, Chance je pro Vás jako dělaná. Na závěr ještě musíme říci, že ačkoliv je Chance pod vedením Tipsportu, tak obě fungují nezávisle na sobě. Jste-li tedy zaregistrováni u Tipsportu a chcete sázet u Chance, musíte se u ní zvlášť zaregistrovat. A pokud tak učiníte, věříme, že svého rozhodnutí nebudete litovatDalší recenze na sázkové kanceláře

10/10
Tipsport CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
iFortuna
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR