Skrill recenze – lídr v oblasti elektronických plateb

Skrill (dříve Moneybookers) je jedna z nejoblíbenějších elektronických peněženek na světě a je dostupná v téměř 200 zemích. Počet zákazníků, využívajících tuto službu, již dosáhl hranice 20 milionů a noví stále přibývají. A protože se zabýváme sportovním sázením, byla by chyba opomenout fakt, že některé sázkové kanceláře v ČR zařadily Skrill mezi své platební metody. V následující recenzi Vám představíme klady a zápory této e-peněženky.

Bezpečné a plně licencované obchodování

Online platby se společností Skrill

Patrně první věc, která napadne každého potenciálního zájemce, je bezpečnost. Jedná se o manipulaci s Vašimi penězi, takže je jen logické, že se budete dožadovat nejvyššího stupně zabezpečení. Prostá odpověď typu „Je to zcela bezpečné“ Vás nejspíše neuklidní, takže se pojďme podrobně podívat na bezpečnostní prvky Skrillu.


Nejlepší sázkové stránky, které používají službu Skrill

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE
SÁZKY
MOBILNÍ
APLIKACE
CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Regulace úřadem finanční etiky

Skrill byl prvním vydavatelem elektronických peněz, který získal ve Spojeném království licenci. Je regulován Úřadem Finanční Etiky (FCA), což znamená, že je zavázán dodržovat jedny z nejpřísnějších předpisů pro platební služby na světě. Jeho bezpečnost je srovnatelná s kteroukoliv bankovní službou. Všechny údaje i transakce jsou chráněny Secure Socket Layer technologií (SSL) s bezpečnostním šifrováním. Nemusíte se tedy obávat o své citlivé údaje.

Dvoufázové ověření pro větší bezpečnost

Tato funkce je dobrovolná, pokud se tedy obáváte hackerských útoků na svůj účet, můžete ji zapnout v nastavení. A v čem tato ochrana spočívá? Kromě e-mailu a hesla, které jsou běžně užívány jako přístupové údaje, Vám vždy při přihlášení přijde ještě bezpečnostní 2FA kód na mobil nebo jiné zařízení. Tím se stanou potenciální útoky na Váš účet mnohem složitější.

Založte si účet zdarma

Skrill
>
<
 • skrill homepage
  podrobnosti účtu Skrill registrace Skrill Registrace krok za krokem Skrill JAK TO FUNGUJE?
 • podrobnosti účtu Skrill registrace
  skrill homepage Skrill Registrace krok za krokem Skrill JAK TO FUNGUJE?
 • Skrill Registrace krok za krokem
  JAK Skrill FUNGUJE? skrill homepage podrobnosti účtu Skrill registrace

Jak Skrill funguje

Skrill je k dispozici kompletně v češtině, což Vám registraci i jeho užívání dost usnadní. Za vytvoření účtu nic neplatíte a vše navíc probíhá velice rychle. Dbejte však na to, abyste při vyplňování registračního formuláře uváděli správné a pravdivé údaje. Pro dokončení registrace je třeba ještě verifikovat e-mailovou adresu. Abyste mohli Váš Skrill účet využívat naplno, budete požádáni o doplnění a ověření pár dalších údajů. Jedná se zejména o ověření totožnosti a bydliště. Jakmile tento proces dokončíte, můžete si v klidu užívat všech výhod, které Vám Skrill nabízí.

Jaké můžete očekávat poplatky?

V první řadě je nutné říci, že Skrill je jedna z nejlevnějších elektronických peněženek, a přesto nabízí prvotřídní služby. To je ostatně důvod, proč se k ní připojují noví a noví zákazníci. Následující odstavce jsou pro představu, protože sazebníky se mohou
kdykoliv změnit. Chcete-li mít aktuální informace, navštivte oficiální webové stránky Skrillu.

Vklady finančních prostředků

Na výběr máte z několika možností, my se však zaměříme pouze na ty nejpoužívanější v ČR. Zdaleka nejvýhodnější metodou je používat bankovní převod, protože jedině při bankovním převodu neplatíte žádné poplatky.

Dále můžete využít i platební kartu, ovšem v takovém případě počítejte s poplatkem ve výši 1,90%. Doporučujeme používat karty VISA a Mastercard, protože některé jiné značky karet nemusí být v určitých zemích dostupné. Poslední možnost, na kterou se podíváme, je převod z jiné elektronické peněženky, konkrétně Neteller. Tuto platební metodu však nedoporučujeme, neboť je zpoplatněna 3%.

Výběr finančních prostředků

Vybrat peníze ze Skrill účtu můžete dvěma způsoby, přičemž ani jeden není zdarma. To, která z následujících metod je výhodnější, záleží především na výši převáděné částky. Pokud se rozhodnete pro výběr pomocí platební karty, můžete očekávat poplatek ve výši 7,5%. Při převodu větších sum to dělá poměrně velikou částku, proto je výhodnější druhá možnost. Tou je bankovní převod, jež je zpoplatněn fixní částkou 5,5 EUR (cca 150 Kč).

Přeposílání peněz mezi účty

Za příjem finančních prostředků nic neplatíte, tudíž si v klidu můžete nechat posílat peníze na své Skrill konto. Co se týče odesílání peněz z Vašeho účtu, to je zatíženo poplatkem ve výši 1,45%, přičemž minimální částka poplatku činí 13,52 Kč.

Jak na vklady a výběry u sázkové kanceláře

Online platby se skrill

Pakliže jste se rozhodli vložit peníze na hráčské konto pomocí Skrill účtu, podívejte se nejprve na podmínky převodu u dané sázkové kanceláře. Najdete tam výši platebních limitů i případné poplatky. Peníze se na hráčský účet připíší okamžitě, ačkoliv výjimečně to může trvat až 24 hodin. A jak na to? Na stránkách vaší sázkové kanceláře si najděte možnosti vkladu finančních prostředků a vyberte metodu Skrill. Abyste mohli přeposílat peníze, musíte nejprve tuto platební metodu zaregistrovat, což uděláte pouhým zadáním e-mailové adresy Vašeho účtu.

Vybrat peníze z hráčského konta je neméně jednoduché, ale opět si předem zjistěte platební limity a případné poplatky. Každá sázková kancelář je má totiž nastavené jinak, tudíž se vždy raději ujistěte. Připsání peněz na Skrill účet probíhá většinou ještě v týž den, takže se nebojte dlouhého čekání.

Předplacená platební karta mastercard k vašemu skrill účtu

Pokud byste ke svému účtu chtěli kartu, můžete o ni zažádat. Jedinou podmínkou je ověřený účet a minimální zůstatek 10 EUR. Kartu budete moci využívat ke Všem možným platbám i výběrům z bankomatů, přičemž Vám budou účtovány následující poplatky: roční poplatek za vedení karty ve výši 10 EUR a 1,75% za výběry z bankomatu. Pokud bude nutné převádět peníze z jiné měny, tento převod je zpoplatněn 3,99%. Toto jsou jediné poplatky, které zaplatíte, tudíž ostatní platby a nákupy máte zdarma.

Jen vy jste pánem svého účtu

Možná jste si někdy řekli, že nepotřebujete účet u elektronické peněženky, protože už jeden bankovní účet máte. To je však veliká chyba, protože Skrill není banka! Těžko říct, odkud pochází toto nedorozumění, nicméně faktem je, že na rozdíl od klasické banky, u Skrillu jste pánem svého účtu pouze Vy a jen Vy tak máte kontrolu nad veškerými vloženými financemi.

Mobilní aplikace skrill aneb mějte svůj účet stále po ruce

Díky mobilní aplikaci můžete mít tuto e-peněženku neustále u sebe. K dispozici je android i iOS verze a obě pochopitelně s českou lokalizací. Stáhnout je můžete na Apple Store a Google Play. Mobilní aplikace je uživatelsky přívětivá a ovládání je zcela intuitivní.

Všechna důležitá tlačítka jsou umístěna na spodní liště. Najdeme zde tlačítko pro vklad finančních prostředků, odesílání plateb i výběr peněz. Hodláte-li si poslat peníze na Skrill a rádi byste je tam měli ihned, pak Vám doporučujeme použít kartu VISA, protože pouze s ní máte zaručený okamžitý převod.

online sázková aplikace
Tipsport
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Předčasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné na:
iOSAndroid
Uvítací Bonus 100% do 50 000 Kč Nárok na
Tipsportu

Mobilní aplikace nabízí i zákaznickou podporu, včetně seznamu nejčastějších dotazů (FAQ). Zákaznická podpora funguje na bázi online formuláře, kam napíšete svůj dotaz a jednoduše vyčkáte na odpověď. Pomocí aplikace si také můžete prohlížet klasické webové stránky Skrillu, a to bez nutnosti aplikaci opustit, což považujeme za obrovský přínos.

Vip program plný výhod

Kdo plánuje převádět větší sumy, nechť zbystří pozornost! Tato elektronická peněženka totiž nabízí VIP program naditý výhodami. Je rozdělen do čtyř kategorií podle výše zobchodované částky za čtvrtletí. Následující řazení VIP statusů je bráno od nejnižšího po nejvyšší: Bronze - 6 000 EUR, Silver – 15 000 EUR, Gold – 45 000 EUR a Diamond – 90 000 EUR.

A na co se můžete těšit? Všechny statusy mají například nepřetržitou 24/7 podporu. Největším tahákem je ovšem oproštění od většiny poplatků, což platí pro statusy Silver a vyšší. Ani status Bronze však není k zahození, neboť poplatky v tomto VIP programu jsou podstatně nižší než u běžných uživatelů. Jako VIP člen budete mít i řadu jiných výhod, výše popsané jsou pouze ty nejzajímavější.

Co se stane, když svůj účet nevyužíváte?

Pokud svůj účet alespoň občas využijete, nemusíte se bát poplatků, protože vedení účtu je v takovém případě zdarma. To ovšem neplatí v případě, kdy se do účtu nepřihlásíte 12 měsíců po sobě. Tehdy Vám začne Skrill strhávat měsíční poplatek ve výši 3 EUR, a to až do chvíle, kdy peníze na Vašem účtu dojdou. 12 měsíců je nicméně dlouhá doba, a pokud si jednou účet založíte, patrně ho díky jeho výhodám budete využívat pravidelně.

Obchodujte s digitální měnou

Je to už nějaký ten pátek, co první Bitcoin spatřil světlo světa a zahájil tím davové šílenství. Lidé po celém světě začali „těžit“ tuto kryptoměnu, která se postupně stala běžným způsobem placení. Elektronické peněženky však většinou odmítají podporovat Bitcoiny, což se Vám se Skrillem nestane. Převod této měny je okamžitý, avšak dopředu si zkontrolujte případné poplatky u Skrillu i u druhé strany.

Bonusy u sázkových kanceláří

Některé sázkové kanceláře a kasina mohou nabízet extra bonusy za to, že provedete vklad pomocí Skrillu. Takové bonusy bývají nejčastěji v podobě volných sázek, točení apod. Seznam sázkovek a kasin, které tyto bonusy nabízí, je dostupný na oficiálních stránkách Skrillu, případně se informujte přímo u Vaší sázkové kanceláře.

Co dělá z Chance jednu z nejlepších bookmakerů v České republice?

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Prověřeno uživateli
Ministerstvo financí České republiky

Proč vybereme Tipsport pro nejlepší sázkovou kancelář v České republice?

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Prověřeno uživateli
Ministerstvo financí České republiky

Zákaznická podpora v českém jazyce

Že internetové peněženky nemívají podporu v češtině? Pravda, avšak Skrill je příjemná výjimka. Nastane-li problém a Vy budete potřebovat poradit, stačí napsat e-mail. Reakce bývá obvykle rychlá a zákazníci jsou s touto službou nadmíru spokojeni. V opravdu naléhavých případech je možné využít telefonní kontakt, avšak číslo je zahraniční a cena hovoru se tak může prodražit.

Závěrečné Hodnocení Skrillu

I přes obrovský počet spokojených uživatelů, je tato moderní e-peněženka mnohdy opomíjena. V poslední době ji však některé tuzemské sázkové kanceláře zařadily do seznamu svých platebních metod, což znamená, že poptávka po ni je. Aby ne! Skrill patří k tomu nejlepšímu, co může svět elektronických peněženek nabídnout, a to nejen díky nízkým poplatkům.

Kvalita a množství nabízených služeb je na špičkové úrovni, navíc je tento způsob platby akceptován širokým spektrem sázkových kanceláří a Kasin po celém světě. Skrill jde prostě s dobou, takže i do budoucna můžeme jistě očekávat nějaká ta vylepšení, aby neztratil na aktuálnosti.

Top 3 online sázkové kanceláře

iFortuna
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM