Florbal sázkové kanceláře - Užitečné tipy, kde a jak na tento sport sázet

Florbal patří mezi oblíbené a hojně sázené sporty, protože v lecčems připomíná populární lední hokej. V České republice máme kvalitní florbalové ligy, a to nejen profesionální, ale taktéž amatérské, do kterých se může zapojit kdokoliv. I proto je tento sport velice oblíbeným cílem sázkařů, kteří navíc využívají velkého počtu zajímavých sázkových příležitostí. Jakých? Na to se podíváme v dnešním článku, přičemž si také řekneme, kde na florbal nejlépe sázet a na jaké věci si dávat pozor.

Nejlepší sázková kancelář pro sázení na florbal 2023

Sázková kancelář Hlavní body WFC EFC SSL Nabídka Další informace
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 50000 Kč Začít sázet
Tipsort Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
Yes
Yes
Yes
500BB + 500 Kč + 10000 Kč Začít sázet
SynotTIP Recenze
fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Procházet podle kategorie

Sázení na florbal v České republice – Nejlepší bookmakeři

Jak už jsme si řekli v úvodu, florbal patří mezi relativně oblíbené sporty nejen českých, ale i zahraničních fanoušků, byť třeba nedosahuje popularity fotbalu či ledního hokeje. Skvělou zprávou pro všechny nadšence tohoto sportu je, že ho najdeme de facto u každé tuzemské sázkové kanceláře, protože kdyby ne, sama by se okrádala. Pojďme ale nyní zjistit, které sázkovky jsou na florbalové sázky nejlepší a co která z nich nabízí:

Tipsport

Tipsport

Tato sázková kancelář je jedničkou na českém trhu, tudíž asi nebude překvapením, že i její florbalová nabídka dosahuje obrovských kvalit. Běžně pokrývá největší světové ligy a turnaje, ale samozřejmě u ní najdeme i méně známé. Většina sázkařů jistě ocení, že Tipsport dává u předzápasových sázek k dispozici statistiky týmů a že tento sport nabízí i ve své live sekci. Samozřejmě nechybí ani live streamy s live chatem, kde se můžete radit a diskutovat s ostatními sázkaři.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Fortuna

Fortuna

Fortunou nešlápnete vedle, a to ani v případě, že budete chtít sázet výhradně jen na florbal. Tato sázková kancelář totiž nabízí sázky na nejrůznější klubové ligy, mezinárodní soutěže, ale také některé menší turnaje. Mnoho utkání nabízí i k live sázkám, přičemž u některých zápasů nechybí ani streamy. Jak noví, tak stávající klienti Fortuny se mohou těšit na vynikající bonusy a pravidelné akce, jaké vám nabídne málokterá kancelář.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Chance

Chance

Sázková kancelář Chance má naprosto totožnou sportovní nabídku s tou od Tipsportu, neboť obě sázkovky jsou součástí stejného holdingu. Kromě skvělé sázkové nabídky se můžete těšit i na vychytané bonusy, které tato sázková kancelář rozdává několikrát do měsíce. K většině florbalových utkání navíc vypisuje větší počet sázkových příležitostí, a to zejména u live sázek, které má Chance skutečně propracované. Nechybí dokonce ani kvalitní live streamy.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

SynotTip

SynotTip

Synot Tip se za poslední roky vypracoval v jednu z nejlepších sázkových kanceláří na tuzemském trhu, a to nejen díky své rozmanité sportovní nabídce, ve které nechybí ani florbal, ale také díky vylepšené zákaznické péči a hojnému zásobování svých klientů bonusovými nabídkami. Synot Tip nabízí i live sekci, ve které však zatím nenajdeme mnoho live streamů. V každém případě se ale můžete těšit na propracovaná předzápasová srovnání obou týmů, což vám umožní lepší rozhodování, na co si vsadit.

Navštivte hned

18+, *Podmínky platí.

Sazkabet

SazkaBet

U této sázkové kanceláře není jisté, zda florbal bude mít v nabídce, protože jej zařazuje pouze sporadicky, v případě, že se jedná o skutečně lákavý zápas či turnaj. Přesto, když už se tento sport objeví v nabídce, má co nabídnout. Kromě zajímavých kurzů u předzápasových nabídek, je to také rozmanitost sázkových příležitostí při live sázení. Sazka svým klientům rovněž poskytuje různé bonusy a procentuální navýšení ke vkladu.

Jak sázet na florbal

Sázení na florbal není o nic složitější než sázení na kterýkoliv jiný sport. V první řadě je samozřejmě důležité vytvořit si herní účet u jedné ze sázkových kanceláří, přičemž její výběr závisí čistě na vašich preferencích. Jakmile si vyberete, bude potřeba provést registraci, což uděláte snadno během pár minut z domova. Poté ji však bude nutné ověřit. Ověření může proběhnout dvěma způsoby, buď dojdete na pobočku, kde předložíte svůj občanský průkaz, nebo to zvládnete po internetu. Druhá možnost je samozřejmě pohodlnější, nicméně ne každá sázková kancelář ji podporuje, a navíc záleží i na tom, u jaké banky máte otevřené konto.

Nejoblíbenější sázky na tento sport

Online sázení na florbal není nikterak specifické, to znamená, že zde najdeme podobné sázkové příležitosti jako u jiných sportů. Je však potřeba zmínit, že počet vypisovaných sázek hodně ovlivňuje atraktivita daného utkání. Pokud spolu hrají dva méně známé týmy nebo jedná-li se o nepříliš kvalitní ligu, pak se také může stát, že vám nezbude nic jiného, než si vsadit pouze na vítěze utkání. To je ostatně nejoblíbenější sázka vůbec. Víte, jaké jsou ty další?

Sázka na počet gólů

Této sázce asi netřeba slov, jednoduše sázíte na počet vstřelených branek, a to buď za jednu třetinu, nebo celkovou hrací dobu (to je vždy specifikováno). Pokud není určeno jinak, jedná se o sázku, ve které sázíte na součet branek obou týmů. Jiné by to bylo v případě, kdy by bylo napsáno například „Počet gólů domácích“.

Over/under

Česky by to bylo „nad/pod“, ovšem mnoho sázkových kanceláří používá anglické termíny. U tohoto druhu sázky se běžně vypisuje určitá hranice gólů (nebo čehokoliv jiného), přičemž sázkaři tipují, zda jich bude v daném časovém období více, nebo méně. Hodnoty, které bookmaker vypisuje, jsou obvykle udávány v desetinném čísle, například 4,5 gólů, aby se předešlo případné remíze sázky.

Vítěz zápasu do rozhodnutí

Díky této sázce pokryjete nepříjemnou možnost remízy, která by mohla ohrozit vaši výhru. Vítěz utkání do rozhodnutí totiž znamená, že se do sázky počítá konečný vítěz po případném prodloužení. Nelze přesně říci, jaká sázka je pro vás nejlepší, protože to je značně individuální, ale v každém případě je důležité, abyste tomuto sportu alespoň částečně porozuměli, než se pustíte do sázení.

Live sázení na florbal

„Živé“ sázky jsou pro mnohé sázkaře vůbec to nejlepší, na co mohou u sázkových kanceláří narazit. Proč? Jednoduše proto, že sázení v průběhu utkání přináší celou řadu výhod. Kromě pořádné dávky napětí a adrenalinu také určitou výhodu nad sázkovou kanceláří, neboť sledujete průběh utkání, z nějž můžete odvodit dění v následujících minutách, potažmo výsledek zápasu. To samozřejmě platí zejména v případě, kdy je dostupný také live stream, který už dnes poskytuje většina sázkovek.

Při live sázkách se sázkaři zaměřují zejména na sázky over/under a handicapy, proto je najdeme téměř u všech utkání. Bookmakeři také vypisují sázky na počet vyloučení, žlutých karet, ale také třeba trestných nájezdů. Jedno je jisté, když už sázková kancelář zařadí nějaké utkání do live sekce, tak si můžete být jisti, že k němu bude vypisovat dostatečný počet událostí, takže si rozhodně přijdete na své.

Na jaké turnaje Češi sází?

Jak už to tak bývá, některé turnaje a ligy jsou oblíbenější než jiné, čímž samozřejmě nechceme shazovat ty, kterým se nedostává větší popularity. Pravdou ale je, že čím populárnější událost, tím k nim zpravidla sázkové kanceláře vypisují větší počet sázkových příležitostí, což je pochopitelně pro sázkaře lákavé.

Podíváme-li se na mezinárodní turnaje, těm nepochybně vládne Mistrovství světa, za nímž je v těsném závěsu také Mistrovství Evropy. Nad oběma turnaji však visí ještě jeden, a sice ten, který se koná jednou za 4 roky. Ano, skutečně se jedná o Olympijské hry.

Mezi obecně nejlepší ligy na světě můžeme bezpochyby zařadit finskou či švédskou. U nás v republice je však hodně oblíbená i naše Extraliga, a to jak mužská, tak ženská. Dále se také pořádají různé prestižní klubové turnaje, z nichž nemůžeme opomenout Czech Open. Tento turnaj hostí nejen tuzemské celky, ale také manšafty z těch nejlepších evropských lig, tedy švédské, finské či švýcarské.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Sázkové tipy na florbal

Zde najdete nejlepší tipy pro sázení na florbal

Co se týče strategie sázení na florbal, tam je potřeba říct, že každý sázkař je v tomto směru odlišný. Zatímco pro někoho funguje jedna věc, jinému tatáž věc přinese pouze trápení. Proto je nesmírně důležité zkoušet nové věci buď nanečisto, nebo pouze za malý obnos, jehož případná ztráta nijak neublíží vaší kapse.

Stanovte si své limity

Jedna z těch nejzákladnějších věcí, které byste měli udělat, ať už se rozhodnete sázet na cokoliv. Měli byste mít nastavené pevné limity, které za žádných okolností nepřekročíte. Tyto limity se mohou týkat například maximálního obnosu peněz, který za sázení utratíte nebo který během určitého období (třeba dvou dnů) prosázíte. Limity si ale můžete nastavit také na dobu, kterou sázením strávíte, čímž můžete předejít nejen ztrátě financí, ale také vytvoření závislosti na sázkách.

Sázejte rozumem, ne srdcem

Není nic horšího, než když sázkař sází na své oblíbené týmy, kterým urputně fandí. U takových sázek jste totiž značně zaujatí, čili nedokážete racionálně zvážit všechny možné klady a zápory. To je pochopitelně problém, který vás může stát nemalé peníze.

Sledujte novinky a statistiky týmů z vybrané ligy

Vyberte si jednu nebo dvě hlavní ligy, které budete pravidelně sledovat a s jejichž týmy se důkladně seznámíte. Tyto týmy pak sledujte na sociálních sítích, vyhledávejte si aktuální informace o zraněních a soupiskách k jednotlivým duelům. Vždy se snažte být o krok dál před sázkovými kancelářemi, protože právě informací získané navíc, vám nakonec mohou přinést výhru.

FAQ

 1. 👩 Dá se sázet i na ženský florbal? Ovšem, ale musíte počítat s tím, že těch utkání bude méně než u mužských kategorií. Ať už chceme, nebo ne, mužské kategorie jsou pro fanoušky obvykle lákavější, proto jich také sázkové kanceláře vypisují víc. To však v žádném případě neznamená, že byste si na ženský florbal nemohli vsadit. Kurzové sázky na florbal jsou dostupné pro obě kategorie.
 2. 🏆 Jak se můžu stát lepším sázkařem na florbal? V prvé řadě si pojďme nejprve ujasnit, že žádná univerzální pravidla sázení florbal neexistují, protože sázení je dosti individuální záležitostí. Přesto však můžete udělat něco pro to, abyste se stali lepšími sázkaři. Jedná se zejména o znalost daného sportu, tedy nejen pravidel, ale také jednotlivých týmů a lig, na které sázíte. Zůstaňte v kontaktu s děním okolo florbalu, sledujte novinky a změny v sestavách jednotlivých týmů.
 3. 📱 Mohu na florbal sázet ze svého telefonu? Ano, můžete. Většina sázkových kanceláří má totiž volně ke stažení aplikaci, která vám sázení přes mobil značně usnadní. Sázet z mobilu se však dá i přes mobilní webové stránky, jen musíte počítat s tím, že to bude méně pohodlné a svižné. K dispozici jsou i aplikace sázení na florbal, kde můžete najít užitečné tipy na výsledky utkání. Florbal sázení z mobilu je dostupné prakticky odkudkoliv, kde máte signál, čímž předčí stolní počítače.

Přehled nejlepších sázkových kanceláří

9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Betano CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR