Cashout – Jak funguje předčasná výplata

V následujícím článku se společně podíváme na funkci Cashout, kterou dnes nabízí většina sázkových kanceláří po celém světě. Jedná se o předčasné vyplacení tiketu, které vám může ušetřit spoustu peněz a nervů. Pokud tedy vaše oblíbená sázková kancelář tuto funkci podporuje, určitě neuškodí, když se o ní dozvíte víc.

Nejlepší Sázkové Kanceláře Nabízejí Cashout

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ HLAVNÍ BODY REGULACE LIVE SÁZKY APLIKACE CASH OUT NABÍDKA DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do10 000 Kč Začít sázet
Synottip Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
Chance CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do2 000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
iFortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Live sázky
 • Živé přenosy

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do3 000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Co znamená cashout?

Co je cashout? Tato funkce je u sázkařů velmi oblíbená, jelikož umožňuje předčasné vyplacení podaného tiketu. Můžete tedy získat peníze ještě předtím, než skončí všechny zápasy/události, na které jste vsadili. Je však důležité zmínit, že nezískáte celou částku, kterou byste dostali v případě, že byste nechali tiket doběhnout do konce. Přesto je tato funkce velice užitečná, protože vám může jednak snížit ztráty z případné prohry (když se zápasy na vašem tiketu nevyvíjejí dobře) nebo vám zaručí alespoň nějakou výhru.

Jak a kdy využít cash out?

Každá sázková kancelář má trochu jiné podmínky pro využití cashoutu, nicméně základní princip, který jsme uvedli v předchozím odstavci, je stejný všude. Některé sázkové kanceláře umožňují předčasnou výplatu tiketu pouze u AKO sázek (předzápasových), jiné nabízí cash out i pro LIVE sázky. Moc často se nevyplácí u sázek systémových, neboť ty samy o sobě skýtají určitou výhodu pro sázkaře.

Jak už jsme zmínili výše, každá sázková kancelář má podmínky cashoutu nastaveny jinak, avšak obvykle je potřeba mít na tiketu alespoň jeden uhodnutý výsledek, abyste tuto funkci mohli použít. Je však nutné uvědomit si, že pokud využijete cash out, tak i kdyby zbylé zápasy na tiketu následně vyšly ve váš prospěch, žádné další peníze už nedostanete. Použití funkce cash out je tedy tak trochu o taktizování a strategii, ale určitě je to užitečný nástroj, který vám může zachránit nemálo peněz.

Příklady využití cashoutu

Řekněme, že máme na tiketu 3 hokejové zápasy, z nichž už se dva odehrály v náš prospěch. Nejsme si ale úplně jistí, že ten třetí zápas vyjde (nebo nechceme zbytečně riskovat), a tak využijeme funkci cashout a necháme si proplatit část z celkové možné výhry. Vsadili jsme například 100 Kč a maximální možná výhra při uhodnutí všech tří výsledků činí 548 Kč. My jsme však tiket uzavřeli po dvou vítězných utkáních, takže dostaneme „jen“ 379 Kč. Princip je jasný, máme jistou alespoň nějakou výhru a nemusíme zbytečně riskovat, že všechno prohrajeme.

Příklad pro minimalizaci ztrát

Dejme tomu, že máme vsazené 4 zápasy, z nichž první dva vyšly, ale ten třetí a čtvrtý se nevyvíjí dobře. Oba týmy, na které máme vsazeno, prohrávají o gól či dva. V takovém případě můžeme buď čekat a modlit se, že oba týmy zápas otočí, nebo zvolíme funkci cash out, kde sice s největší pravděpodobností nedostaneme zpět celou vsazenou částku, ale zachráníme z ní alespoň něco. Pokud jsme opět vsadili 100 Kč, tak v takové situace získáme třeba 50-70 Kč. Nebudeme sice v plusu, ale minimalizujeme tím ztráty.

Vyplatí se používat cashout?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože vždy záleží na konkrétní situaci. Funkcí cashout můžete zachránit počáteční vklad sázky a získat alespoň nějakou výhru, ale také se můžete připravit o ještě větší výhru. Proto je důležité stanovit si vlastní priority a rozhodovat se vždy na základě aktuální situace. Časem si jistě vytříbíte svoje dovednosti v taktizování, které vám pomohou lépe využívat tuto funkci.

Cashout strategie a taktizování

Základní cash out strategie sázení

Věřte, nebo ne, ale někteří sázkaři využívají strategie, které jsou právě na této funkci založené. Na internetu jich najdete spoustu, ale žádná pochopitelně nefunguje na 100 %, to by ji pak využíval každý. I u strategií musí mít hráč přehled o konkrétních sportech a utkáních, proto úspěšnými sázkaři bývají ti, kdo se o daný sport dennodenně zajímají. Jak jsme již řekli, strategií je několik, ale my se nyní podíváme na jednu z nejběžnějších.

Obvykle se jedná o tiket složený ze dvou událostí, z nichž první má jen minimální hodnotu kurzu a musí skončit před začátkem následujícího utkání na tiketu. Sází se tedy na takovou příležitost, u které je sázkař přesvědčen, že skutečně vyjde (s kurzem do 1,1). Dejme tomu, že daná příležitost skutečně vyjde a nyní čekáme na druhý zápas, kde jsme vsadili například na počet gólů v utkání +1,5. Vybíráme takové utkání, ve kterém se očekává větší počet branek a zároveň kurz by měl jít přes 1,20. V momentě, kdy padne první gól, můžeme vybrat výhru.

Předzápasové tikety vs. Live sázky

Dříve nebylo tak výhodné využívat cashout u předzápasových sázek, protože ho nebylo možné vybrat v momentě, kdy bylo něco z tiketu rozehrané (a někde to stále nejde). To znamená, že jste tuto funkci mohli použít pouze tehdy, když například skončil jeden zápas a další se ještě nezačal hrát. Dnes už spoustu sázkových kanceláří umožňuje předčasnou výplatu i u rozehraných zápasů z předzápasového tiketu.

Chance CZ Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
curacao
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ
Tipsport CZ Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
mfc
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ

Výhodou předzápasových sázek je, že máte dostatek času zhodnotit veškeré statistiky k utkání a případně se poradit s ostatními sázkaři. Na druhou stranu skýtá i řadu nevýhod oproti živému sázení.

Při předzápasové sázce se totiž může stát, že někdo vypadne ze soupisky kvůli zranění či jiným okolnostem nebo trenér může nasadit nováčky týmu. To pochopitelně ovlivní zápas. Stejně tak nemůžete dopředu vědět, v jakém rozpoložení se hráč/tým bude nacházet. Nikdo nemá formu každý den, ale u live sázek s přímým přenosem alespoň uvidíte, jak to jednotlivým týmům dneska jde. Navíc můžete flexibilně reagovat na nastalé situace.

Než však začnete sázet, ujistěte se, že vaše sázková kancelář podporuje cashout nejen pro předzápasové sázky, ale i live. Poté můžete začít sázet po malých částkách, abyste se nejprve s touto funkcí seznámili.

Které sázkové kanceláře nabízejí cashout?

Tipsort
www.tipsport.cz
Chance
www.chance.cz

Funkce předčasné výplaty sázkových webů se u nás rychle rozšířila, takže ji dnes najdeme u mnoha sázkových kanceláří. Například ChanceTipsport ji nabízejí už několik let. Obě tyto sázkové kanceláře spadají pod stejný holding, takže jejich nabídka je identická. Liší se jen v určitých detailech (například v bonusové nabídce apod.). U těchto dvou sázkových kanceláří si můžete být jistí skvělým zákaznickým servisem, velikým výběrem sázkových příležitostí a ohromným počtem živých přenosů.

Fortuna
ifortuna.cz

Ani Fortuna však nezůstává pozadu a dává svým klientům k dispozici cashout. Podobně jako u předchozích dvou sázkových kanceláří, i zde si z nabídky dostupných sportů a sázkových příležitostí vybere každý to své. Jistě zaujme i kvalitou live streamů či bonusovou nabídkou, která je štědrá nejen pro nováčky, ale i pro stálé klienty.

SynotTip
sport.synottip.cz

Pokud jste si mysleli, že tady výčet sázkových kanceláří podporujících funkci cashout končí, tak jste na omylu, neboť musíme zmínit ještě SYNOT TIP. Tato sázková kancelář prošla velikou změnou k lepšímu a dotahuje se na pomyslný stupeň vítězů. Synot se pyšní skvělou bonusovou nabídkou a solidním počtem sázkových příležitostí. Dokonce i live sekce funguje na jedničku, Synot totiž nově přináší i živé přenosy z vybraných utkání. Není jich sice moc, ale přesto je sympatické, jak dělá vše pro to, aby potěšil své zákazníky.

FAQ