Surebets Kalkulačka - Sázení bez Rizika

V dnešním článku bychom vám rádi představili sázky na jistotu, které můžete znát také jako sázky arbitrážní. Sázky na jistotu jsou zcela legitimní způsob sázení, při kterém sázkař generuje zisk, ať už zápas dopadne jakýmkoliv výsledkem. Arbitrážní sázky nejsou nikterak složité, nicméně je potřeba jistá trpělivost, píle a porozumění základním principům. K ovládnutí sázek na jistotu bude zapotřebí také trocha matematiky, avšak není důvod k obavám, neboť jde o vcelku jednoduché propočty. V následujících odstavcích vás seznámíme se vším potřebným a celý princip si ukážeme na konkrétním příkladu.

Základní principy sázky na jistotu

sure bets kalkulačka - Jak vyhledat sázky na jistotu?Sázka na jistotu zahrnuje sázky na všechny možné výsledky zápasu. To znamená, že například ve fotbale vsadíme na výhru domácích, hostů, i na remízu. Uzavřeme tedy celkem tři jednotlivé sázky. Na každý jednotlivý výsledek ovšem vsadíme jinou částku, kterou musíme předem vypočítat. Pokud se vám nechce pouštět do výpočtů, pak existuje ještě jedna, jednodušší, možnost. Na internetu existuje celá řada webových stránek, na kterých lze najít kalkulačku určenou právě na propočty arbitrážních sázek.

Jedna z věcí, kterou musíte mít na paměti, je nutnost disponovat sázkařským kontem u několika různých sázkových kanceláří. Žádná sázková kancelář totiž nevypíše takové kurzy, aby u nich byly sure bets možné. Pokud byste vsadili na všechny výsledky zápasu u jedné sázkové kanceláře například u Fortuna, tak byste s jistotou prodělali. Například u tenisu, kde jsou pouze dva možné výsledky, se vypisují sázky cca 1,85 na domácího hráče a 1,85 na hráče hostujícího. Vsadíme-li na oba výsledky 100 Kč, tak budeme mít dohromady vsazeno 200 Kč, přičemž maximální možný zisk je 185 Kč, což by znamenalo ztrátu.

Jak tedy na to? V první řadě je třeba počítat s vyhledáváním rozdílných kurzů u jednotlivých sázkových kanceláří. Tento krok je asi nejnáročnější z hlediska času, a proto již vznikly desítky webových stránek, které se přímo zaměřují na vyhledávání sure bets. Mnohé z nich jsou ovšem placené, což nemusí být lákadlem pro každého. U českých sázkových kanceláří je pak jeden zásadní problém, a sice podobná hladina kurzů, což sázky na jistotu dost komplikuje. Je proto dobré mít sázkařské konto u některých zahraničních sázkových kanceláří, kde je ta rozmanitost podstatně větší.

Jak tedy vidíte, sázky na jistotu nejsou jen o prostém sázení na všechny možné výsledky zápasu. Je tu mnohem víc věcí, které je potřeba vědět a znát. Pokud by totiž sázky na jistotu byly tak jednoduché, všechny sázkové kanceláře by již dávno zkrachovaly.

Jak vyhledat sázky na jistotu

Jak už jsme zmínili v předešlém odstavci, u arbitrážních sázek nestačí pouhé sázení, nýbrž musíme aktivně vyhledávat vysoké rozdíly v kurzech. Člověk navíc musí být opravdu trpělivý a zároveň i rychlý, neboť příležitost pro arbitrážní sázku netrvá příliš dlouho. Důvod, proč tomu tak je, je ten, že ostatní sázkaři je vyhledávají také.

Softwary a upozornění na sure bets

V dnešní době existují nejrůznější programy a softwarové vychytávky, které vás upozorní na možnost arbitrážní sázky. Technika už navíc natolik pokročila, že některé programy již přímo aktivně vyhledávají podobné příležitosti. Nevýhodou takových programů je pak zejména to, že za ně musíte většinou platit, což spoustu lidí odradí. Druhým nedostatkem je, že daný program používá víc lidí, kteří mohou být rychlejší než vy.

Diskuzní fóra

Na diskuzních fórech a v nejrůznějších komunitách také můžete najít užitečné tipy. Tuto metodu využívají zejména lidé, kteří nemají čas sami vyhledávat sázkové příležitosti a nechtějí zároveň platit za počítačové programy. Problémem je, že jsou diskuzní fóra veřejná a využívá je spoustu lidí (podobně jako počítačové programy), což opět vede k prchavosti správného okamžiku. Navíc, rozhodně zde nenajdete ty nejlepší příležitosti.

Pátrání na vlastní pěst

Pakliže se rozhodnete pro tuto možnost, musíte počítat s tím, že vyhledáváním strávíte poměrně dost času. Na druhou stranu je tato metoda jedna z nejefektivnějších, protože si vše děláte po svém. Nespornou výhodou je také to, že máte šanci najít arbitrážní sázku ještě předtím, než na ní narazí kdokoliv jiný.

Každá metoda s sebou však nese jistá úskalí a zde je největším problémem jednak již zmíněná časová náročnost, a pak také možnost, že provedete nesprávné výpočty, a nakonec spíše proděláte.

Kde sázet surebets?

Co dělá Tipsport CZ jedním z nejlepších bookmakerů v České republice?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
50 000 Kč Uvítací bonus

Jak vypadá Chance CZ ve srovnání s jinými sázkové kanceláře?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky bez rizika
Ministerstvo financí České republiky
2 000 Kč Uvítací bonus

Jak na výpočet

V první řadě je potřeba zjistit, zda se nám skutečně naskytla příležitost k arbitrážní sázce, či nikoliv. Je tedy nutné zjistit nejlepší kurzy na oba možné výsledky (například výsledek zápasu u tenisu nebo sázky „under“ a „over“). Poté, co tak učiníme, aplikujeme následující výpočty na všechny možné výsledky. Výsledek výpočtu je vyjádřen v procentech.

Zde je příklad:
(1 ÷ kurz sázky) x 100

Jako příklad můžeme použít zápas mezi Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem, kde je kurz na 1,87 na Rogera a 2,19 na Rafaela. Výpočet by probíhal následovně:

 • (1÷1,87) x 100 = 53,48 %
 • (1÷2,19) x 100 = 45,66 %
 • 45,66 + 53,48 = 99,14 %

V tomto případě se jedná o arbitrážní sázku, neboť výsledek je menší než 100 %. Pokud by vám vyšlo více než 100 %, nejedná se o arbitrážní sázku a mohli byste prodělat! Čím níž je výsledek pod 100 %, tím větší je potenciální profit z arbitrážní sázky.

Výpočet částky ke vsazení

Nejprve si musíte určit, kolik chcete celkem vsadit. Dejme tomu, že si chceme vsadit 1 000 Kč, výpočet pak bude vypadat následovně.

 • (53,48 % x 1000 Kč) ÷ 99,14 % = 539,44 Kč
 • (45,66 % x 1000 Kč) ÷ 99,14 % = 460,57 Kč

Na tomto příkladu bychom vydělali minimálně 8 Kč a maximálně 60 Kč. Pakliže ale najdete potenciální arbitrážní sázku a jste už v tomto ohledu alespoň trochu zběhlí, pak se samozřejmě nemusíte omezovat jen na částku 1 000 Kč. Na tomto příkladu je nicméně velice dobře vidět, že surebets opravdu fungují, jen ten profit není příliš veliký. Jak už jsme zmínili výše, na internetu lze najít i surebet kalkulačka neboli tzv. surebet calculator, kam zadáte kurzy a ona vám ukáže, zda se jedná o arbitrážní sázku a kolik byste případně měli vsadit.

Pozor na některé nevýhody sázek na jistotu

Nic není úplně bez rizika a u sure bet to platí dvojnásob. Jakkoliv se zdá být tento systém na první pohled dokonalý, přináší s sebou jistá rizika, se kterými by měl každý potenciální sázkař počítat.

Zrušení nebo omezení sázkařského účtu

Závěrečné zhodnocení

Sure betting byl kdysi velice oblíbený způsob sázení, který si ovšem sázkové kanceláře začaly hlídat. Dnes je tento fenomén spíše v ústraní, což ovšem neznamená, že nemá co nabídnout. Využívat výhod tohoto systému je nejlepší například ve spolupráci s partou přátel, kde potenciální sázky vyhledáváte společně a společně také sázíte. Není třeba podotýkat, že v takovém případě nabírají sázky na jistotu i jistého sociálního rozměru, což je jen bonus navíc . Rozhodnete-li se tento systém sázení zkusit, ať už ve skupině nebo sólo, dobře se seznamte se všemi potenciálními riziky, jakož i s pravidly jednotlivých sázkových kanceláří. Není nic nepříjemnějšího než očekávat jistý zisk, a nakonec přijít o všechno.

Tuzemské sázkové kanceláře pro surebets

iFortuna
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM