Aktuální Bonusy Sázkových Kanceláří – nechte se hýčkat sázkovkami

Kvalitní bonusová sekce bývá základním kritériem při rozhodování, kterou sázkovou kancelář zvolit. Je to zakotveno v lidské povaze, že si vybíráme ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky, a top sázkové kanceláře to vědí. Proto se neomezují na „pouze pro nové zákazníky“, nýbrž se starají i o své věrné sázkaře. Poptávka po bonusech je v současnosti tak veliká, že se sázkové kanceláře předhání v lepších nabídkách. Někdy je ovšem těžké vyznat se v podmínkách jednotlivých bonusů a mnoho nezkušených sázkařů snadno naletí.

Proto jsme tu my, abychom vše vysvětlili a ušetřili Vám zbytečné starosti a peníze. Následující řádky jsou věnovány nejčastějším otázkám a problémům, kterým musí sázkaři čelit. Není to jen pouhý návod, jak se v bonusech vyznat, nýbrž i naše osobní zkušenosti a tipy.

České Sázkové Kanceláře Bonusy - bez Vkladu 2022

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ BONUSY PLATNOST PODMÍNKY ZÍSKEJTE BONUS
TipSport
Hodnocení
10/10
100% do 50000 Kč Při prvním vkladu
 • O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet
 • Vždy po prosázení 1 000,00 Kč vám na herní účet dostaneš 100,00 Kč.
Získat bonus
celá recenze
Chance
Hodnocení
10/10
100% 2000 Kč Při prvním vkladu
 • Vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad
 • Vždy po prosázení 1 400,00 Kč vám na herní účet dostaneš 100,00 Kč.
Získat bonus
celá recenze
SynotTip
Hodnocení
9/10
500BB + 500 Kč + 10 000 Kč do 6 měsíců od prvního vkladu
 • Pokud do 6 měsíců od prvního vkladu vsadit se 10x, tak získáte celý 100% bonus
 • Vložíte 1.000 Kč. Pro získání bonusu 1.000 Kč musíte vsadit 10.000 Kč.
Získat bonus
celá recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
100% do 3000 Kč Při prvním vkladu
 • Bonusový kód ( VB3000 ) se zadává při registraci hráčského účtu.
Získat bonus
celá recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky.

Procházet podle kategorie

Podmínky Prosázení aneb Na Co Si Dát Pozor

Ještě předtím, než se zaregistrujete, byste si měli důkladně přečíst podmínky, jimiž se bonusová nabídka řídí. Některé z nejlepších sázkové kanceláře nabízí tisíce korun jako bonus, ale když danou částku musíte třicetkrát prosázet, tak už to tak slavné není a leckdo se nachytá. Navíc, většinou má sázkař omezenou dobu na prosázení, jejíž délka se u jednotlivých sázkovek liší. Mnohdy je také v podmínkách zakotveno, že se počítají pouze sázky s určitým minimálním kurzem (například kurz 1,8 a vyšší). Proto je třeba si dané podmínky nejen přečíst, ale především jim porozumět.

V podmínkách bonusů hledejte také, jaký typ sázek se počítá nebo na jaké sázkové příležitosti můžete vsadit. Zahrnují podmínky pouze předzápasové sázky nebo i live? Mějte na paměti, že někdy se Vám zobrazí pouze „neúplné“ podmínky prosázení a je jen na Vás, abyste si na stránkách našli jejich úplné znění.

Jak Získat Bonus

Oblíbenou nabídku pro nové hráče

Získat bonus za registraci není nic těžkého, prostě se zaregistrujete a tím se bonus automaticky aktivuje. Někdy je ovšem potřeba vložit při registraci kód nebo kliknout na odkaz v emailu. Mnoho sázkových kanceláří totiž rozesílá newsletter, aby nalákaly nové zákazníky. Pokud máte známého, který u dané sázkové kanceláře sází, můžete oba získat bonus, pokud Vám pošle odkaz k registraci on sám. Tento druh bonusu se většinou nazývá „Doporuč známého“ nebo „Přiveď kamaráda“. Vyplatí se zjistit si všechny podrobnosti předem, abyste se zbytečně nepřipravili o zajímavé bonusy. Někdy se také vyplatí sledovat sociální sítě sázkových kanceláří. Sázkovky moc dobře vědí, že na nich pokryjí ohromný počet zákazníků, takže tam vypisují různé soutěže a akce.

Najdou se ale i lidé, které bonusové nabídky nezajímají a prostě se chtějí jen zaregistrovat a vsadit si. V takovém případě se jednoduše zaregistrujte, vložte peníze na hráčský účet a začněte sázet. Využívání registračního bonusu samozřejmě není povinné, takže je jen na Vašem zvážení, jestli do toho půjdete nebo ne. Když už si ale chcete vsadit, pak by byla škoda propásnout některé zajímavé nabídky a finanční bonusy.

Uvítací bonus – hlavní lákadlo sázkových kanceláří

Právě jsme se dostali k bonusu, který nabízí téměř každá sázková kancelář. Vstupní bonus bývá stěžejním lákadlem pro nově příchozí, a proto ho také uvidíte v každém propagačním letáku jednotlivých sázkovek. Pyšní se nad ostatními bonusy jako páv, ale je to právě tento bonus, který bývá nejvíce zatížen podmínkami prosázení. Pro jeho získání je většinou nutné učinit vklad, od kterého se pak výše bonusu odvíjí. Lze ovšem narazit i na bonus za registraci bez vkladu.

Sázky Zdarma a Jejich Využití

Sázky bez rizika, jak je jim někdy přezdíváno, jsou hojně využívaným druhem bonusu. Jejich výhodou je, že nejsou závislé na výši vložených prostředků, ani na ničem jiném. Jakmile Vám tudíž sázková kancelář nabídne sázku zdarma, neváhejte ji využít. Tento typ bonusu je velice oblíbený, protože nemusíte vsadit své vlastní peníze. Jakmile podáte sázku zdarma a Váš tip vyjde, vyhrané peníze jsou Vaše. Pokud Vám však sázka nevyšla, rozhodně nemusíte zoufat, protože o nic ze svých peněz nepřijdete.

Chance CZ

Co dělá Chance CZ jedním z nejlepších bookmakerů v České republice?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
2 000 Kč Uvítací bonus
ifortuna

Jak vypadá iFortuna ve srovnání s jinými sázkové kanceláře?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky bez rizika
Ministerstvo financí České republiky
3 000 Kč Uvítací bonus

Ačkoliv se jedná o nabídku, která není podmíněna vkladem, určitá omezení se zde najdou. Prvně si musíte vsadit, což znamená, že dostanete-li sázku zdarma v hodnotě 100 Kč, nemůžete tyto peníze ihned vybrat. Skutečně musíte provést sázku v dané výši. Přečtěte si pořádně podmínky využití, neboť sázka zdarma může být podmíněna určitým minimálním kurzem tiketu, na což lidi mnohdy zapomínají. Další věc, na kterou je třeba dát si pozor, je časová omezenost bonusu. Sázky bez rizika mívají platnost jen několik dní, takže pozor ať tuto lhůtu nepromeškáte!

Ostatní Druhy Bonusů

Zvláštním druhem bonusu, který některé sázkové kanceláře nabízí, je navýšení celkového kurzu na Vašem tiketu. To je zpravidla možné díky věrnostním bodům, které získáváte za uzavřené sázky. V praxi bonus funguje tak, že si přidáte na tiket libovolné příležitostí, zvolíte částku, kterou chcete vsadit a následně využijete věrnostní body k procentuálnímu navýšení celkového kurzu.

Bonus Na Jiných Platformách

V posledních letech se ujal nový trend v oblasti bonusů, a sice nabízení bonusů napříč platformami. Spoustu sázkových kanceláří si dnes ke kurzovému sázení přibírá ještě kasino a hrací automaty, což je druh zábavy nepříliš odlišný od sportovního sázení. Spoustu sázkařů rádo vyzkouší blackjack v kasinu nebo nějaký ten hrací automat, a sázkové kanceláře si toho jsou vědomy. Proto někdy nabízí bonusy do kasina za uzavření kurzové sázky na určitý turnaj nebo sport.

Bonus Za Stažení Mobilní Aplikace

U některých, především pak zahraničních sázkových kanceláří, můžete narazit na bonus za stažení a využívání mobilní aplikace. Pravdou je, že před pár lety byl tento bonus častější, protože sázkové kanceláře chtěly nalákat zákazníky k využívání appky. Dnes je to mnohdy spíše naopak, sázkaři tlačí na sázkové kanceláře, aby vydaly pořádnou mobilní aplikaci, protože se bez ní mnozí ani neobejdou.

Bonus Cashback

Dalším druhem bonusu je tzv. Cashback, který u nás není úplně obvyklý, ale přesto ho některé tuzemské sázkové kanceláře sem tam zařadí do své nabídky. Cashback funguje tak, že z každého prohraného tiketu Vám sázková kancelář vrátí určité procento vkladu zpět. Většinou se jedná o 5-20%, což ve finále může dělat solidní sumu. Takto vrácené peníze si někdy můžete rovnou vybrat z účtu, ale mnohdy je potřeba je ještě jednou (nebo víckrát) vsadit. Kromě sázkových kanceláří je tento bonus nabízen také v kasinech po celém světě.

Poměrně běžnou záležitostí je také bonus za využití konkrétní platební metody. Ten většinou funguje tak, že pokud si vložíte peníze na hráčský účet pomocí dané platební metody, tak dostanete určité procento převáděné částky navíc jako bonus. Někdy se jedná o navýšení 20%, ale není výjimkou ani 100% bonus.

promo akce sázkové kanceláře a nabídky bonusových sázek
Hodnocení
10/10
Tipsport CZ
do
30 dnů
Uvítací Bonus 50 000 Kč Uplatněte na Tipsport CZ

Věrnostní Program a VIP Statusy

Ani stálí zákazníci nepřijdou zkrátka, alespoň ne u kvalitních sázkových kanceláří. Pokud se rozhodujete, kde sázet, nevybírejte jen podle lákavých vstupních bonusů, ale zjistěte si také, jak se daná sázková kancelář stará o své věrné zákazníky. Pokud to totiž se sázením myslíte vážně, pak by měl být pro Vás tenhle bod ze všech nejdůležitější. Proč sázet u sázkové kanceláře, která jen naláká nové zákazníky na sladký vstupní bonus a již se nestará o své „štamgasty“?! Existuje spoustu možností, jak pečovat o své stávající zákazníky, níže si některé ukážeme.

Spoustu sázkových kanceláří nabízí věrnostní body. Ty se obvykle získávají za uzavřené sázky (odeslané tikety), ale i zde platí jistá pravidla. Rozhodně byste si měli zjistit, za jakou minimální vsazenou částku je možné věrnostní body získat nebo dostanete-li je za předzápasové i live sázky. Každá sázková kancelář má pravidla a limity nastavené různě, nicméně jedno mají společné – výhody, které můžete za dané body čerpat. Někde za ně dostanete volné sázky, jinde Vám za ně třeba navýší kurz na dalším tiketu. Mnohdy si za věrnostní body můžete vybrat i věcné ceny v e-shopu.

Karikatura vám povědí o nejlepší bonusové nabídky

Některé sázkové kanceláře nabízí tzv. VIP statusy, které jsou lákavou nabídkou pro mnoho sázkařů. VIP statusy obvykle fungují na principu „čím víc sázíš, tím větší máš výhody“ a jsou rozdělené do několika kategorií (například status Gold, Silver, Platinum atd…). Pro jejich získání musí sázkaři splnit určité podmínky, které má každá sázková kancelář nastavené jinak. Může se jednat o výši finanční částky, kterou je nutné prosázet nebo třeba počet vsazených tiketů. Ať tak nebo tak, čím větší VIP status máte, tím větší z toho pro Vás plynou výhody.

Závěrečné Slovo k Bonusům

Bonusy představují jednu z důležitých vlastností sázkových kanceláří, která je hojně vyžadována ze strany sázkařů. Díky nim máte větší šanci na výhru, z čehož samozřejmě plynou peníze navíc. Kromě toho, jsou také důvodem, proč například u dané sázkové kanceláře zůstat. Pokud je zákazník spokojený a má ze sázení určité výhody, tak je menší pravděpodobnost, že odejde. Kvalitní sázkové kanceláře bonusy často obměňují, aby neupadly do stereotypu.

Z bonusových nabídek neplynou jen výhody, ale také určité podmínky, které musíte pro jejich získání splnit. Například nutnost prosázet určitou částku může být dosti ošemetné, zvlášť pokud je částka nastavena příliš vysoko. V takovém případě snad ani nemá cenu daný bonus využívat. Některé bonusy získáte například jen tehdy, vsadíte-li na konkrétní sport. A pokud tomuto sportu nerozumíte a nejste v něm zběhlí, můžete nakonec spíše prodělat. Některé bonusy sázkových kanceláří je zkrátka lepší nechat u ledu.

Snad každá sázková kancelář dnes nabízí nějakou formu vstupních bonusů i věrnostních programů, takže sázkaři mají bezpochyby z čeho vybírat. O to důležitější je vybírat pečlivě a nekývnout hned na první nabídku, která se namane. Naopak, je velice důležité, aby se každý sázkař pečlivě seznámil s podmínkami jednotlivých bonusů a pokud ještě není u žádné kanceláře registrovaný, tak by měl zvážit i ostatní vlastnosti dané sázkové kanceláře a nerozhodovat se pouze na základě blýskavého bonusu. Pamatujte, že žádný bonus nemusíte využívat, pokud nechcete, takže byste měli kývnout jen na ty, s jejichž podmínkami jste zcela srozuměni, a které akceptujete.

Naše nejlepší bonusové nabídky

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ BONUSY PLATNÝ PODMÍNKY ZÍSKEJTE BONUS
TipSport
Hodnocení
10/10
100%do 50000 Kč Při prvním vkladu
 • O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet
 • Vždy po prosázení 1 000,00 Kč vám na herní účet dostaneš 100,00 Kč.
Získat bonus
celá recenze
Fortuna
Hodnocení
10/10
100% do 3000 Kč Při prvním vkladu
 • Bonusový kód ( VB3000 ) se zadává při registraci hráčského účtu.
Získat bonus
celá recenze
Chance
Hodnocení
9/10
100% do 2000 Kč Při prvním vkladu
 • Vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad
 • Vždy po prosázení 1 400,00 Kč vám na herní účet dostaneš 100,00 Kč.
Získat bonus
celá recenze
*Podmínky platí.