Live Sázky - Strategie & Tipy pro rok 2023

Příchod nového tisíciletí se nesl ve znamení moderních technologií a internetu, jehož rozvoj navždy změnil ráz sportovního sázení. Náhle totiž bylo možné sázet na sportovní přenosy v reálném čase, což bylo do té doby absolutně nemyslitelné. Live neboli živé sázky se okamžitě staly oblíbenou disciplínou sázkařů, ale ten opravdový boom přišel až s vysokorychlostním internetem a kvalitními živými přenosy.

Pro většinu sázkařů je kvalitně propracovaný systém live sázek stěžejním bodem při rozhodování, u které sázkové kanceláře se zaregistrují. Poslední roky se tak jednotlivé sázkové kanceláře předhání v počtu nabízených zápasů k live sázkám, jakož i v množství živých přenosů. A ačkoliv předzápasové sázky mají stále své kouzlo, věnovat se pouze jim by byla chyba. Nejen, že sázet živě přináší řadu výhod, ale je to také velice zábavné. Pojďte se teď s námi ponořit do světa live sázek a objevte kouzlo tohoto fenoménu 21. století.

Sázková kancelář Hlavní body Hodnocení
live streamingu
Sportovní Sázet živě
Tipsport CZ
 • Živá TV
 • Mobilní přenosy
 • Statistika
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
> celá recenze
SynotTip CZ
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
> celá recenze
Betano CZ
 • Mobilní sázení
 • Cash Out
4.5
Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...
navštívit stránku
Chance CZ
 • Mobilní přenosy
 • Statistika
5.0
Fotbal, Tenis, Hokej, Basketball, Baseball, Volejbal, Házená...
navštívit stránku
> celá recenze

Procházet podle kategorie

Výhody live sázek oprotI předzápasovým sázkám

vsadit sporty naživo nebo předem

Jak už jsme předeslali výše, live sázení přináší sázkařům řadu nesporných výhod, které mohou šikovně využít ve svůj prospěch. Předzápasové sázky jsou totiž více o náhodě, neboť nikdy nevíte, v jakém rozpoložení se zrovna daný hráč nebo tým budou nacházet. Nehledě na to, že může přijít neočekávané zranění a jiné podobné scénáře, které zapříčiní změnu plánované sestavy, potažmo vývoj utkání.

Při sledování živého přenosu dokáže zkušený a všímavý sázkař postřehnout jednotlivé detaily, na jejichž základě učiní kvalitní rozhodnutí. To je hlavní důvod, proč se protřelí sázkaři věnují live sázkám. Nehledě na to, že sledování přenosů má ještě další výhody – požitek ze hry a pozorování týmů kvůli budoucím sázkám. Jak jsme totiž řekli, nejlepší je kombinovat předzápasové a live sázky dohromady, k čemuž nestačí pouze sledovat statistiky.

Co vám může live sázení nabídnout

Na světě je nepřeberné množství sázkových kanceláří, což také znamená obrovskou konkurenci. A právě z toho mohou těžit sázkaři, protože nejlepší sázkovky nabízí ty nejlepší dostupné funkce. V první řadě je však třeba zmínit, že základní výhodou live sázení jsou kurzy. Pro sázkaře jsou live kurzy mnohem relevantnější než ty předzápasové, neboť reflektují vývoj hry a dávají tak sázkařům mnohem větší šanci na výhru. A protože sportovní sázení je druhem lehkého hazardu, nelze opomenout, že live sázky přináší napínavé a vzrušující zážitky. Spoustu sázkařů tak sází ne pro peníze, ale jen pro zábavu a potěšení.

Nejlepší sázkové kanceláře Vás dostanou propracovanou sekcí live sázek, která Vám nabídne spoustu zajímavých funkcí. Jednou takovou funkcí jsou například live statistiky z daného utkání. Že je to samozřejmost? Možná byste se divili, kolik sázkovek nabízí pouze stream a výsledkovou tabuli. Co však máme na mysli my, jsou podrobné statistiky jako například počet rohových kopů ve fotbale nebo počet dvojchyb hráčů v tenise. Všechny tyto informace Vám zpříjemní sázení a pomohou Vám lépe se rozhodovat.

Nesmíme opomenout fakt, že některé sázkové kanceláře nabízí tzv. Cashout. Někteří z Vás tento termín znáte z předzápasových sázek, ale dokonce i na českém trhu najdeme kancelář, která nabízí cashout u live sázek. Princip spočívá v možnosti vyplacení jisté částky ještě před ukončením všech utkání na Vašem tiketu. Výše této částky je pak závislá na vývoji utkání, potažmo času, který zbývá do konce. V poslední době je tato funkce mnohými sázkaři hojně vyhledávána a není se čemu divit, jedná se o další krok kupředu.

Živé přenosy zápasů

Živé Přenosy ZápasůŽivé přenosy nebyly vždy samozřejmostí, ale poslední dobou se jejich počet rapidně zvyšuje. Aby ne, když má dnes většina lidí kvalitní internetové připojení, takže můžeme sledovat zápasy ve vysokém rozlišení. Kochat se živým přenosem můžeme i na mobilním telefonu, kde je to mnohdy lepší než na počítači. Nebudeme Vám radit, jak sledovat zápas, ale podíváme se na pár věcí, které byste měli o sledování live streamu u sázkových kanceláří vědět.

„Proč mi nejde spustit živý přenos?“ Tak přesně takhle zní jeden z nejčastějších dotazů, se kterými se sázkové kanceláře potýkají. Ačkoliv důvodů může být několik, často je viníkem sázkařovo neznalost podmínek. Většina sázkovek má nastavené určité podmínky pro sledování živého vysílání, a to z jednoho prostého důvodu – aby ji registrování uživatelé nevyužívali jako televizní stanici bez sázení. Proto je většinou
nutné podat sázku (alespoň jednu za 24 hodin, 3 dny, týden atd.). Každá sázková kancelář má tuto dobu
nastavenou jinak, ale vše najdete ve všeobecných podmínkách.

Sázkové kanceláře samozřejmě netočí zápasy samy, ale spolupracují s třetími stranami, které mohou mít také svá omezení. Stream tak nemusíte spustit na základě Vaší geografické lokace, což se týká zejména některých zahraničních sázkových kanceláří, ale není to běžné. Na jednu věc si ale přece jen musíte dát pozor, a sice Flash player. Ten stojí za většinou problémů s živými přenosy, takže pokud máte potíže, zkontrolujte, zdali ho Váš prohlížeč podporuje. Případně, máte-li ho povolený pro danou webovou stránku.

MultI-view – cesta budoucnosti

Nejlepší sázkové kanceláře přichází s novinkou zvanou Multi-view. Jedná se o možnost sledovat a sázet více utkání najednou. Jen si představte, že už nemusíte přepínat mezi jednotlivými zápasy, ale vše máte pěkně vedle sebe. Ne snad, že by Vám už neunikla žádná informace, stále jsme jen lidé a nemůžeme sledovat 5 zápasů najednou, ale rozhodně to ušetří čas a budete mít lepší přehled o dění v jednotlivých kláních. Dá se očekávat, že se tato funkce bude objevovat u více a více sázkových kanceláří, protože pro sázkaře je to ohromný krok dopředu.

Live sázení na mobilu

Mobilní telefony již naplno pronikly do světa sportovního sázení

Mobilní telefony již naplno pronikly do světa sportovního sázení a učinily ho ještě pohodlnějším, než býval. Nabízí totiž něco, co bylo ještě před 10 lety takřka nemyslitelné – sázet kdykoliv a odkudkoliv. V první řadě je třeba zmínit, že live sázky na mobilu se neustále zdokonalují, tudíž ani zdaleka ještě nejsou na svém úplném vrcholu. Přesto už nyní nabízí fantastický a pohlcující zážitek, který umocňují zejména živé přenosy. Jak už jsme zmínili o pár odstavců výše, sledovat live stream na mobilu je mnohem větší zábava, protože ho lze zvětšit na celý displej, což umocňuje požitek ze sledování. Nehledě na to, že podat si live sázku z mobilu je mnohdy ještě rychlejší než na počítači. A připočteme-li fakt, že dnešní sázkovky již běžně nabízí své mobilní aplikace s vychytávkami jako live trackery, statistiky nebo chat, tak není divu, že je tento způsob sázení stále více populární.

Široká nabídka sportů a sázkových příležitostí

Kvalitní sázkovou kancelář tvoří mix atributů, mezi kterými nesmí chybět rozmanitá nabídka sportů a live sázkových příležitostí. O tom, které sporty sázkové kanceláře preferují, rozhoduje především trh, na který cílí. Pro příklad můžeme uvést, že ve Spojených státech je to americký fotbal, basketbal či baseball. Naopak ve Velké Británii jsou oblíbeny například dostihové závody. My se ale zaměříme na české sázkaře, kteří si oblíbili zejména následující tři sporty.

Všichni se jistě shodneme na tom, že Češi milují lední hokej, který u nás platí za národní sport. Tuzemské sázkové kanceláře to samozřejmě vědí, a proto u nich najdeme nejrůznější hokejové ligy z celého světa, doplněné o řadu podpůrných sázek. Hokej je navíc sport, ve kterém padá poměrně dost gólů, což je nejen atraktivní pro diváka, ale také skvělé pro sázkaře. Sázet navíc můžete na nejrůznější věci, jako je počet trestných minut, vítěze konkrétní třetiny, střelce a mnoho dalších příležitostí.

Dalším oblíbeným sportem v našich končinách je samozřejmě fotbal, který má svou fanouškovskou základnu snad po celém světě. Tuzemské sázkové kanceláře si jsou vědomi faktu, že česká fotbalová liga láká ohromný počet sázkařů, a proto se hojně angažují ve sponzoringu této soutěže. Sázkaři mohou sázet nejen na konečný výsledek, ale také na počet karet, rohových kopů, střelce nebo třeba kdo bude mít zahajovací výkop. K většině utkání z nejrůznějších koutů světa je navíc k dispozici živý přenos.

Chance CZ Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
curacao
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ
Tipsport CZ Hodnocení
10/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
mfc
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ

Do třetice všeho dobrého tu máme svatý grál sázkařů – tenis. Jeden z nejoblíbenějších sportů na live sázení, protože nabízí ohromný počet sázkových příležitostí. Snad žádný jiný sport nenabízí takovou rozmanitost, jako právě tenis. Zápasy navíc nejsou časově omezeny, takže je to drama do posledního míčku. Většina sázkových kanceláří nabízí živé přenosy i z menších turnajů, což umocňuje požitek ze hry, ale především to dává sázkařům lepší přehled o průběhu hry.

Rozhodně ale nemůžeme opomíjet ani další sporty, které jsou nedílnou součástí nabídky kvalitní sázkové kanceláře. Můžeme si tak vsadit na sporty jako je basketbal, házená, atletika, golf nebo například snooker či motoristické sporty. Nabídku sázkových kanceláří pravidelně tvoří i bojové sporty nebo dokonce tzv. společenské sázky. V sekci „společenské sázky“ si můžete vsadit například na vítěze voleb, oscarů či jiných ocenění. Najdete tam ale i řadu jiných sázkových příležitostí ze společenského dění. Zkrátka, každý si u sázkových kanceláří najde to svoje oblíbené odvětví, na které může sázet.

Sílící vliv e-sportů

Turnaje počítačových her si postupně získávají stále větší počet přívrženců a sázkové kanceláře je pravidelně začleňují do své nabídky. Dalo by se říci, že e-sporty jsou zatím ještě ve svých začátcích, ale vše nasvědčuje tomu, že se nejedná jen o nějaký přechodný trend. Hraní počítačových her se stává profesionálním oborem, který generuje ohromné sumy peněz, takže kdo ví, možná se v budoucnu e-sporty probojují mezi nejvyhledávanější sázkové příležitosti.

Co když si vsadím přímo ze stadionu?

Karikatura vám ukáže, jak vsadit přímo ze stadionu

Možná Vás někdy napadlo vsadit si přímo ze stadionu, kde vše sledujete v reálném čase bez zpoždění. Budou ty vteřinky stačit, abyste uzavřeli sázku a měli tak jistou výhru? Teoreticky vzato to možné je, ale v praxi je to poněkud složitější. Za prvé, sázkové kanceláře mají na stadionech své skauty, kteří hlásí společnostem dění na place a ti jsou placeni za to, aby byli rychlejší než Vy. To ovšem stále neznamená, že je to nemožné. Důležitým faktorem je zde i to, že sázkové kanceláře mají programy na rozpoznávání pozdních sázek a mohou Vám například „zpomalit“ účet, což znamená, že odeslání live sázky Vám bude trvat mnohem déle.

Live sázky – vše, co jste potřebovali vědět

Nyní už víte, proč je live sázení mezi zkušenými sázkaři tak oblíbené. Nabízí řadu výhod oproti předzápasovým sázkám, které dávají sázkařům mnohem větší šanci na úspěšné tipy. Live sázky by měl zkrátka vyzkoušet každý, ať už zkušený sázkař nebo úplný nováček. Už jen kvůli požitku ze hry a adrenalinu, který tento způsob lehkého hazardu nabízí. My Vám přejeme hodně výherních tiketů a věříme, že pro Vás byl tento článek alespoň částečným přínosem.

Sázkové kanceláře nabízející live sázky

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM