Fortuna recenze – Návod jak se zaregistrovat a získat bonus, sázení, výhody a zkušenosti

Fortunu můžeme bezpochyby zařadit mezi největší sázkové kanceláře na tuzemském trhu a svým klientům toho má hodně co nabídnout. Ať už se jedná o systém uvítacích a věrnostních bonusů, live sázky nebo třeba propracovanou mobilní aplikaci, která je výborným pomocníkem zejména na cestách.

Zobrazit více

Fortuna navíc není pouze internetovou sázkovou kanceláří, ale nabízí i širokou síť kamenných poboček po celém území ČR. Pojďme se na ni tedy podívat podrobněji. Naše Fortuna recenze vám přináší kompletní informace o této české sázkové kanceláři.

Ukaž méně

Celkové hodnocení: 9/10

 • Live sázky: 9/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 9/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnost: 10/10
Uvítací bonus3 000 Kč
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

Registrace u iFortuna

Ačkoliv máte dvě možnosti, jak se zaregistrovat, návštěvě kamenné pobočky se stejně nevyhnete. Můžete tam zajít rovnou a vše potřebné vyplnit na přepážce, s čímž Vám pomůže tamní pracovník. Pokud ovšem sedíte u počítače a chcete se zaregistrovat ihned, můžete to udělat i online.

V takovém případě je nutné vyplnit registrační formulář přímo na stránkách Fortuny, kam zadáte své jméno, e-mail, telefonní číslo a adresu. Po vyplnění Vám bude vytvořeno „dočasné“ hráčské konto a poběží Vám třiceti denní lhůta na dokončení registrace v některé z kamenných poboček. Při vyplňování formuláře vždy uvádějte správné údaje, neboť na pobočce budete vyzváni k předložení občanského průkazu.

Pakliže váháte s registrací kvůli bezpečnosti, pak nebojte. Fortuna vlastní licenci od Ministerstva financí ČR a sázení u ní je zcela bezpečné.

iFortuna KOMPLETNÍ PROFIL

Průměrná doba odezvy: 30s přes chatu, 30-60min přes email

Licence a regulace:

 • Ministerstvo financí ČR
mfc

Založeno: 2009

Společnost: Fortuna Entertainment Group

Ústřední úřad: Praha

Design stránek a uživatelské prostředí

Pokud jste někdy narazili na sázkovou kancelář, která sice nabízela pestrou škálu sázkových příležitostí, ale na jejíž stránkách jste si připadali jak v internetovém bludišti, pak vězte, že u Fortuny se Vám to nestane. Jednoduchý, ale efektní design, spolu s intuitivním uživatelským prostředím, Vám zpříjemní každou sázku.

Na levém okraji najdeme přehledný seznam jednotlivých sportů, po jejichž rozkliknuti se zobrazí všechny dostupné ligy a soutěže. Nechybí ani možnost zobrazení zápasů, které se začnou hrát v nejbližších hodinách.

Horni lišta slouží k přepínání mezi předzápasovými sázkami, live sázkami, bonusy a Casinem. Nachází se zde i záložka „Komunita“, která slouží jako diskuzní fórum registrovaných sázkařů. Na pravé straně obrazovky pak můžeme přepínat mezi novinkami ze světa sportu a tiketem.

iFortuna Bonusy

Většinu lidí zajímá při výběru sázkové kanceláře zejména bonusový systém a Fortuna to moc dobře ví. Není tedy překvapením, že u ní najdeme nabídku stálých i sezonních bonusů a soutěží, z nichž některé opravdu stojí za to! Přijdou si zde na své jak nově registrovaní, tak i stávající uživatelé.

Uvítací Bonus

Fortuna svůj uvítací bonus s oblibou mění, někdy se tedy noví hráči dočkají první sázky bez rizika, jindy například navýšení prvního vkladu až o 100%. V současné době dokonce nabízí možnost výběru ze dvou různých uvítacích bonusů.

Co dělá Chance jedním z nejlepších bookmakerů v České republice?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
2000 Kč Vkladový bonus

Jak vypadá Fortuna ve srovnání s jinými sázkové kanceláře?

 • Živé přenosy
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Sázky bez rizika
Ministerstvo financí České republiky
300 Kč Bonus bez vkladu

Jedním z nich je právě navýšení prvního vkladu o 100%, a to až do výše 3000 Kč. Vždy je ale třeba důkladně si přečíst podmínky jednotlivých bonusů, protože například zde musíte uzavřít sázky v hodnotě pětinásobku součtu počátečního vkladu a odpovídající výše vstupního bonusu. Teprve poté Vám bude bonus připsán na účet. Sázky musí mít kurs minimálně 1.95.

Další možností je zvolit si bonus „Vsaď až 200 Kč a získej čtyřnásobek navíc“. Zde jsou podmínky mnohem přívětivější, jelikož pro získání tohoto bonusu postačí vsadit si jednonásobek prvního vkladu. Provedete-li první vklad ve výši 200 Kč, tak po uzavření sázky ve stejné hodnotě, získáte 800 Kč jako bonus. Započítávají se pouze sázky v kursu 1.5 a vyšším.

Bonusy a Výhody pro Stávající Zákazníky

Několikrát do roka se můžeme těšit na „sportovní maraton“, kde se hraje o bank v hodnotě od 400 000 Kč výš. Pravidla jsou jednoduchá, po dobu trvání maratonu je třeba uzavřít každý den sázku (většinou v hodnotě 50 Kč nebo 100 Kč). Sázkaři, kteří tuto podmínku splní, si mezi sebe rozdělí zmíněný bank, přičemž minimální garantovaná výhra bývá 100 Kč.

Pokud to se sportovním sázením myslíte vážně, pak se Vám bude jistě líbit, že za každou uzavřenou sázku získáváte věrnostní body. Tyto body můžete následně směnit za věcné ceny nebo například za sázku bez rizika.

iFortuna Sportovní Nabídka

U Fortuny se Vám rozhodně nestane, že byste neměli na co vsadit. Nabízí široké spektrum sportů i jednotlivých lig a soutěží. Tuzemští sázkaři nejvíce sází na lední hokej, fotbal a tenis. Není proto divu, že právě tyto sporty mají nejpropracovanější nabídku. Ale i milovníci motorizovaných sportů, šachů či kulečníku, si přijdou na své. V poslední době se navíc v nabídce objevuje stále více sázkových příležitostí na počítačové hry neboli ProGaming, což jen potvrzuje, že tahle sázková kancelář jde s dobou. Ať už tedy sázíte na cokoliv, vždy je z čeho vybírat!

Jak na sázky

Jak vsadit na Fortuna CZ

Jednodušší už to být nemůže, díky přehledně uspořádaným stránkám si vsadíme během několika vteřin. Po kliknutí na sázkovou příležitost se na pravé straně obrazovky objeví rozdělaný tiket. Vášniví sázkaři jistě ocení, že můžeme mít rozdělané až čtyři tikety najednou, mezi kterými lze snadno přepínat jediným kliknutím. Sázky navíc nejsou zatíženy manipulačním poplatkem.Druhy sázek

Jaké nabízí Fortuna CZ sázky? Fortuna rozlišuje dva základní druhy sázek - AKO a SÓLO. SÓLO tiket obsahuje pouze jednu sázkovou příležitost, zatímco tiket s označením AKO jich obsahuje více. Kurs u AKO sázek je pak vypočítáván součinem kursů jednotlivých sázkových příležitostí na daném tiketu. Jakmile některá sazková příležitost na tiketu nevyjde, tiket je proherní.

Tomu se lze vyvarovat využitím dalšího druhu kursových sázek, tzv. MAXIKOMBI. Je to systémový druh sázky, kde je na tiketu více sázkových příležitostí, přičemž ne všechny musí nutně vyjít. V praxi to znamená, že máme-li na tiketu například 7 různých zápasů, z nichž dva nám nevyjdou, tak stále můžeme vyhrát. Tím se riziko prohry podstatně snižuje, nicméně zároveň s tím se sníží i celkový kurs daného tiketu.

Zajímavým druhem sázky je bezpochyby tzv. Dvojitá šance. Jedná se o kombinaci sázek na výsledek poločasu a celého zápasu. Tuhle možnost u jiných sázkových kanceláří nenajdete a v praxi vypadá sázka následovně:

U mnohých zápasů si lze vsadit například střelce branky, počet kanadských bodů hráče v ledním hokeji či například počet rohových kopů ve fotbale. V nabídce najdeme dokonce i tzv. společenské sázky, kde si můžeme vsadit na to, kdo vyhraje volby nebo například Oscara.

Předčasné vyplacení yiketu

Tuto funkci zavedla Fortuna CZ poměrně nedávno, ale byl to rozhodně krok kupředu. Jakmile máte na tiketu více zápasů, z nichž některé již vyšly, můžete požádat o předčasné vyplacení. Podmínkou však je, že žádný zápas nesmí být rozehraný.

Připsání peněz z výhry

Vyhodnocení tiketu obvykle probíhá velice rychle, do 10-15 minut od skončení zápasu. Jakmile je tiket vyhodnocen, peníze se ihned objeví na Vašem hráčském účtu a můžete s nimi dál disponovat. Pakliže se vyhodnocení tiketu protáhne, bývá to nejčastěji z důvodu čekání na oficiální statistiky k danému zápasu, takže není třeba panikařit.

Live sázky

Vsadit si na sportovní událost v reálném čase a z pohodlí domova bylo kdysi sci-fi, nicméně s rozvojem internetu se „živé" sázky stály jedním z nejoblíbenějších způsobů hazardu. A jak si s nimi Fortuna poradila?

Rozhodně si zaslouží velkou pochvalu za přehlednost, která je při live sázení ještě důležitější než u předzápasových sázek. V levém okraji máme jednotlivé zápasy, seřazené podle druhů sportu, takže nemusíme nic složitě hledat. Zápasy, které nás zajímají, si můžeme dokonce označit hvězdičkou, což je přesune úplně nahoru. Vše tedy budeme mít hezky po ruce. Pravý okraj obrazovky nabízí opět Váš tiket a pod ním se ještě nachází chat, kde si můžete vyměňovat tipy nebo sdílet své tikety s ostatními sázkaři.

Počet sázkových příležitostí u live sázek bývá velice slušný, nicméně přijetí tiketu bookmakerem někdy trvá trochu déle. Může se tedy stát, že než ho přijme, sázková příležitost zanikne nebo se změní kurs.

Někomu by jistě mohla přijít vhod tzv. rychlosázka, díky které si vsadíte pouhým kliknutím na kurs sázkové příležitosti, avšak tuto funkci je nutné zvlášť aktivovat.

iFortuna Živé přenosy, ze kterých si vybere každý

iFortuna.CZ je sázková kancelář, která nabízí opravdu hodně živých přenosů, a to z nejrůznějších sportů a soutěží. Je až neuvěřitelně návykové přepínat mezi desítkami sportovních přenosů, protože takový výběr v televizi prostě nenajdete. Vše běží hladce, nikde se nic neseká a pro sportovní sázení je přenos naprosto dostačující.

Platební metody a výběr peněz

Pro mnohé existuje stále ještě atraktivní způsob osobního vkladu a výběru peněžních prostředků na některé z kamenných poboček. Pojďme se teď ale podívat, jaké máme možnosti online vkladu a výběru peněz.

Vklad prostředků na hráčský účet

Nejpomalejší metodou je bezesporu bankovní převod, neboť připsání platby trvá zpravidla 1-2 pracovní dny. Pokud ale chcete mít peníze na účtu ihned, můžete použít například platební kartu. Využít lze i platbu přes GoPay peněženku nebo platební bránu Vaší banky (seznam podporovaných bank najdete na stránkách Fortuny). Vklad je možný již od částky 100 Kč a je oproštěn od jakýchkoliv poplatků.

Výběr prostředků z hráčského konta

Online lze vybrat peníze pouze bankovním převodem. Standardní doba převodu je opět 1-2 dny a není zatížen žádnými poplatky ze strany sázkové kanceláře. Hranice minimální a maximální částky není stanovena. Co se týče osobního výběru peněz na pobočce, tam si můžeme odnést maximálně 5000 Kč za den.

Rychlá mobilní aplikace, která šetří data

Mobilní aplikace od Fortuny běží svižně a můžeme na ni v klidu sledovat všechny živé přenosy. Ačkoliv je oproti počítačové verzi upravená a „osekaná“, najdeme v ní vše, co k sázení potřebujeme. Fortuna aplikace je rychlá i tehdy, nejsme-li připojeni na wi-fi. Data v telefonu nijak výrazně neubývají, takže můžeme bez obav sázet, ať jsme kdekoliv.

iFortuna Mobilní Aplikace
iFortuna
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUSY 3 000 Kč Získejte na
iFortuna

Zákaznická podpora

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, nezoufejte. Fortuna CZ má k dispozici několik způsobů, kterými se s ní můžete spojit. Nejjednodušší je použít online chat, který je k dispozici 24 hodin denně a kde Vám vždy někdo poradí. Využít lze i kontaktní formulář, kde popíšete svůj problém a pracovník zákaznické podpory se s Vámi následně v co nejkratším termínu spojí. Poslední možností je využití telefonní linky, která je k dispozici vždy od 08:00 do 22:00 hodin.

Ostatní služby

Přestože jsme zaměřeni na sportovní a kursové sázení, nesmíme opomenout fakt, že sázková kancelář Fortuna nabízí také Casino, které ponouká možnost zahrát si různé automaty, ruletu či kupříkladu blackjack. Celý tento projekt je poměrně nový a Fortuna neustále rozšiřuje nabídku her a služeb. Už teď je ovšem z čeho vybírat. Na vlastní kůži jsme online casino vyzkoušeli a můžeme ho s čistým svědomím doporučit.

Naše hodnocení

ZÁVĚR

Fortuna

Ověřeno

Rozhodujete, kterou sázkovou kancelář zvolit, rozhodně byste neměli Fortunu opomíjet, protože patří k tomu nejlepšímu, co může tuzemský trh nabídnout

Uvítací Bonus 3000Kč Nárok na Fortuna

Na první pohled nás zaujala pestrá nabídka sportovních příležitostí a velice příjemné uživatelské prostředí. Opravdu povedená je i mobilní aplikace, která je oproštěna od zbytečných animací a prvků, které by ji zpomalovaly. Celkový dojem trochu kazí live sázky, kde je stále ještě prostor pro zlepšení. Na druhou stranu vítáme funkci předčasného vyplacení tiketu a sázky „dvojitá šance“, kterou nikde jinde nenajdeme. Nové Casino navíc posouvá Fortunu ještě dál.Další recenze na sázkové kanceláře

9/10
Chance CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
10/10
Tipsport CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
**Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 25 zł* lub wyższej na swoje konto, to otrzymasz od nas kwotę odpowiadającą Twojemu kwalifikującemu się depozytowi w kredytach zakładu (aż do 300 zł*), kiedy postawisz kwalifikujące się zakłady o tej samej wartości i zostaną one rozliczone. Wyłącznie dla nowych użytkowników, Regulamin ma zastosowanie.