Chance Aplikace Recenze – Elegantní a Rychlý pomocník při Sázení

Již několik let spadá Chance pod holding Tipsportu, což se odráží ve stylizaci mobilní aplikace, jejíž menu nápadně připomíná právě aplikaci od Tipsportu. Chance si od ní bere to nejlepší, nicméně dál pokračuje po vlastní cestě.

Zobrazit více

Při psaní této recenze vycházíme z vlastních, mnohaletých zkušeností, které jsme nasbírali při jejím užívání. Nebudeme se zabývat srovnáním s aplikací od Tipsportu, ale zaměříme se výhradně na Chanci. Podíváme se, kde má své silné stránky a zhodnotíme i její nedostatky. V neposlední řadě si pak ukážeme praktické tipy a informace, které se Vám při jejím používání jistě budou hodit.

Ukaž méně
Chance Mobilní Aplikace
Chance
 • Live sázky
 • CASH OUT
 • Statistika
 • Bonus za stažení své aplikace
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
Uvítací bonus 2000 Kč Získat bonus na Chance

Na mobilních stránkách najdete vše, co potřebujete

CHANCE MOBILNÍ APLIKACE PRO RYCHLÉ SÁZENÍ

Většina lidí preferuje mobilní aplikaci od mobilních stránek, nicméně když není jiné zbytí, tak i internetové stránky na mobilu přijdou vhod. Chance je má řešené velice přehledně a jednoduše, přičemž největším plus, je zachování takřka všech funkcí, které nabízí mobilní aplikace. Jakmile na stránky zabrousíte, ihned se před Vámi objeví seznam sportů, na které si můžete vsadit. Ten je rozdělen na dvě části – první část obsahuje „oblíbené sporty“, ale najdeme zde i významné soutěže (například Mistrovství světa atd.). Druhá část již obsahuje všechny zbylé sporty, seřazené dle abecedního pořadí.

Stránky mají šikovně řešenou spodní lištu, na které nalezneme tlačítka pro přepínání mezi kurzovými sázkami, live sázkami, ale i tiketem a fórem. Pokud bychom se chtěli dostat k dalším funkcím, na které jsme z desktopové verze zvyklí, stačí rozkliknout menu v levém horním rohu. Najdeme zde výsledky zápasů, analýzy k utkáním, bonusy, ale také Vegas kasino. Největší rozdíl mezi mobilní aplikací a mobilními stránkami, je v rychlosti načítání a spotřebě mobilních dat. Mobilní aplikace navíc nabízí ještě větší míru komfortu a pohodlného užívání. Opusťme tedy již téma mobilních stránek a vrhněme se rovnou na aplikaci.

Chance Aplikace

Také se Vám již stalo, že jste si stáhli mobilní aplikaci sázkové kanceláře, ale její funkce se ani zdaleka nepřibližovaly tomu, co nabízela desktopová verze? Nám se to stalo již mnohokrát, ale u Chance nic podobného rozhodně nehrozí. Tato aplikace uspokojuje veškeré potřeby sázkařů a nabízí takřka všechny funkce, které nalezneme v počítačové verzi. Aplikace je oděna do typických barev sázkové kanceláře Chance, tudíž horní a spodní lišta hájí barvu zelenou, přičemž pozadí aplikace je šedivé. Pochopitelně, ani zde nemohou chybět prvky oranžové, která k Chanci patří již od dob jejího založení.

Tlačítka na spodní liště jsou stejná, jako u mobilních stránek, o kterých jsme již psali výše. Co ale opravdu potěší, je posuvná horní lišta při výběru časových filtrů. Praktické a elegantní řešení, díky kterému nemusíme nic složitě vyhledávat. Když rozklikneme určitý sport, vyjede nám seznam soutěží a lig, které jsou pro něj dostupné. Rozhodně také kvitujeme možnost, přidat si kteroukoliv soutěž do oblíbených, a to prostým stisknutím hvězdičky vedle jejího názvu. Seznam svých oblíbených soutěží následně najdeme na horní liště, pod tlačítkem „Můj výběr“.

S aplikací jsme doposud neměli žádné problémy, běží vcelku hladce i při pomalejším připojení, což samozřejmě oceňujeme. Na její prostředí si okamžitě zvyknete a sami jistě poznáte, že jednodušší už to být snad ani nemůže. Nejen, že je přehledná, ale také pravidelně aktualizovaná, což zaručuje optimální výkon a pohodlí.

Stáhněte si Android nebo iOS verzi

Aplikace od Chance je pochopitelně dostupná pro obě hlavní platformy, přičemž obě verze jsou u svých uživatelů velice oblíbeny. V první řadě se podíváme na aplikaci pro Android, pro jejíž bezchybný chod, byste měli mít operační systém verze 4.4 a vyšší. Je možné, že ji rozběhnete i na starší verzi, nicméně výkon, a především některé funkce, budou značně omezeny. Aplikace je ke stažení pouze na stránkách sázkové kanceláře, neboť Google Play Store se v současné době distancuje od hazardu.

Vlastníci přenosných zařízení s operačním systémem iOS, zbystřete! App Store nemá podobná opatření, jako Google Play, tudíž tam aplikaci od Chance najdete. K jejímu rozběhnutí budete ovšem potřebovat operační systém iOS 10.3 a vyšší. Aplikace je k dispozici ve třech jazycích – v češtině, slovenštině a angličtině. K tomu, abyste aplikaci mohli stáhnout, musíte být také starší 17let. Hodnocení na App Store jsou z drtivé většiny kladná, což jen podtrhuje to, co jsme psali na začátku – tahle appka patří k tomu nejlepšímu na českém trhu.

HODNOCENÍ APLIKACE 4.5
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus
HODNOCENÍ APLIKACE 5.0
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus

Chance nabízí ještě další dvě možnosti, jak aplikace pro obě platformy stáhnout. Jednak můžete na jejích stránkách zadat telefonní číslo, načež Vám přijde bezplatná SMS s odkazem na instalaci. Druhou možností je pak načtení QR kódu, taktéž na oficiálních stránkách sázkové kanceláře. Všechny tyto varianty naleznete v sekci „Mobilní aplikace“.

Zaregistrujte se přes mobil

Registrace přes mobilní zařízení je stejně jednoduchá, jako na počítači. Jediné, co k tomu potřebujete, je vyplnit registrační formulář, kam zadáte údaje, jako své jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a datum narození. Pokud máte akční kód, na jehož základě můžete získat bonus, neváhejte ho zde uvést. Pokud jste již u Chance zaregistrovaní, znova se pochopitelně registrovat nemusíte – prostě si aplikace stáhněte a přihlaste se do svého účtu.

Chance bohužel nenabízí žádný speciální bonus za stažení a využívání mobilní aplikace, což je škoda. Nicméně čas od času má akci na volná točení ve Vegas kasinu, která platí pouze pro použití v mobilní aplikaci. Proto se rozhodně vyplatí sledovat sekci „Bonusy“, případně její sociálně sítě.

Live sekce, která vás pohltí

Mobilní verze obsahuje všechny funkce desktopové verzi tudíž si můžeme naplno vychutnat požitek ze live sázení. Mobilní aplikace nabízí kvalitní tracker i živé přenosy, které bez problému fungují i na pomalejším internetovém připojení. Pochopitelně, i zde můžete sázet pomocí Goldenů a zvyšovat jimi kurz tiketu. K dispozici jsou i všelijaká nastavení samotného tiketu, jako je například přijmutí/odmítnutí změny kurzů při jeho odesílání nebo volba tzv. „rychlých tlačítek“. Celá live sekce funguje naprosto hladce a načítání jednotlivých zápasů je neuvěřitelně rychlé. Možná zde trochu schází funkce „rychlého vsazení“, která by umožňovala podat sázku jedním dlouhým kliknutím. Celkově jsou však live sázky u Chance na hodně vysoké úrovni a nabízí vše, co k sázení potřebujete.

Vklady a výběry – rychlé, bezpečné a komfortní

Spoustu lidí se bojí platit přes mobilní zařízení, ačkoliv je to stejně bezpečné, jako na počítači. Každá sázková kancelář musí dodržovat vysoké standardy, co se týče převodu peněžních prostředků, takže věřte, že Vaše finance budou bezpečně převedeny přesně tam, kam mají. Vložit nebo vybrat peníze, můžete kliknutím na ikonku „sázkaře“ v pravém horním rohu, kde se objeví rozbalovací menu. V něm se hned nahoře nachází „Vklady/Výplaty“, kde uskutečníte převod. Na výběr máte ze stejných možností platby, jako v desktopové verzi, přičemž neplatíte žádný speciální poplatek za převod z mobilního telefonu. Celý proces vkladu nebo výběru peněz, je otázkou maximálně 2 minut.

 • Visa
 • Mastercard
 • Bankovní převod
 • Skrill
 • Mastercard

Ostatní funkce aplikace

V aplikaci si můžete nastavit, aby Vám chodila oznámení o vyhodnocení tiketů, ale také třeba notifikace při příchozích soukromých zprávách. Zajímavé možnosti máte také v nastavení sekce „Diskuzní fórum“, kde si můžete nastavit, které příspěvky mají být ignorovány, tedy že se Vám nebudou zobrazovat. Jedná se například o příspěvky obsahující odkaz na analýzy, odkaz na tiket nebo odkaz na live tiket. Tyto funkce jsou opravdu užitečné, protože spoustu lidí podobné příspěvky nezajímají a tady mají možnost je filtrovat. Můžete si také nastavit, aby se diskuze sama od sebe každých 30 vteřin aktualizovala.

Další funkce, která by se Vám mohla hodit, se týká live příležitostí. Můžete zde například povolit či zakázat přijímání změny kurzů při odesílání tiketu. Dokonce je možné nastavit i výši akceptovatelné změny hladiny kurzu (například o 0.12 atd.). V neposlední řadě je k dispozici také jedno bezpečnostní opatření, a sice přihlašování pomocí otisku prstu, což je v současnosti velice populární a vyhledávané.

Podpora pro zákazníky

Ačkoliv doufáme, že podporu nebudete nikdy potřebovat, tak vždy je dobré vědět, jak se dovolat pomoci v případě problému. V aplikaci máme méně možností než v desktopové verzi, nicméně stále můžeme využít telefonní kontakt pro naléhavé případy. Pokud problém není akutní, Chance nabízí také e-mailovou podporu. Jednoduše napíšete e-mail, ve kterém popíšete svůj dotaz a odešlete ho na příslušnou adresu. Pracovník zákaznické podpory Vám následně odpoví v co nejkratším termínu. Podpora je dostupná každý den od 8 do 23 hodin.

Závěrečné hodnocení

Vytvořte pořádnou aplikaci na mobilní sázení, není nikterak jednoduché. Chanci se však podařilo a předložilo nám vynikající aplikaci, pomocí které si vsadíme kdykoliv a odkudkoli.

ZÁVĚR

Chance

OVĚŘENO

Kvalitní mobilní aplikace na sázení není moc, rozhodně byste tuhle neměli opomíjet.

Uvítací Bonus 2000Kč Nainstalovat aplikaci

Nejdůležitějším prvkem aplikace je rozhodně to, že v sobě skrývá téměř všechny funkce, které získáme v desktopové verzi. Rychlost, jakou se vše načítá, je adekvátní, navíc je aplikace pravidelně aktualizovaná, což zaručuje její perfektní chod a nejnovější funkce. Pravda je, že androidová verze je o něco stabilnější než verze pro iOS, ale ani majitelé Apple zařízení nebudou zklamáni.Další recenze na sázkové aplikace

BOOKIE OS Hodnocení Živé
Přenosy
Funkčnost Přečtěte si více
TipSport
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Tipsport Aplikace
fortuna
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Fortuna Aplikace
*Podmínky platí, více informací na webových stránkách provozovatele