Tipsport Aplikace - stažení a instalace pro Android a iOS

Rychlý rozvoj v oblasti chytrých telefonů a bezdrátového připojení zapříčinil, že se mobilní aplikace stala elementární součástí každé větší sázkové kanceláře a poptávka po ní je enormní.

Zobrazit více

Tipsport se v tomto ohledu vydal správným směrem a my jsme v naší recenzi otestovali všechny její stěžejní funkce. Od bonusových nabídek, přes kurzové a live sázení, až po kvalitu zákaznické péče. Dost už ale bylo abstraktních řečí, pojďme si ji rozebrat pěkně pod drobnohledem.

Ukaž méně
Recenze Mobilní App TipSport
TipSport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Cash Out
 • Statistika
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
Uvítací bonus 3000 Kč Získat bonus na TipSport

Návštěva mobilních stránek

Tipsport mobilních stránek

Desktopová verze nabízí vše, na co si při sázení vzpomenete, takže od mobilních stránek jsme měli opravdu velká očekávání. V okamžiku, kdy se objevila úvodní obrazovka, jsme věděli, že jsme svědky precizně odvedené práce. Příjemná kombinace barev dokreslovala svižné a zcela intuitivní prostředí, jehož hlavní výsadou je nepřeberné množství funkcí. Naše očekávání tak nakonec byla naplněna a my se s nadšením ponořili do světa sázek.

Mobilní stránky se krásně přizpůsobily displeji telefonu, čímž odpadla nutnost přejíždět zleva doprava při jejich prohlížení. Vše se tedy ovládá pouze posunutím nahoru či dolů, což je přesně to, co od mobilní verze stránek potřebujete. Co se týče samotného rozložení stránek, to se velice podobá počítačové verzi. Žádné zásadní změny se tedy nekonají, a pokud jste již s desktopovými stránkami Tipsportu obeznámeni, na těch mobilních se budete cítit jako doma.

Ať už budete hledat cokoliv, nemusíte se bát dlouhého proklikávání se k cíli. Vše máte jako na dlani a vlastně ani nepocítíte rozdíl od plnohodnotného webu. Ačkoliv to totiž na první pohled vypadá, že máte k dispozici pouze kurzové a live sázky, není tomu tak. V levém horním rohu se ukrývá šikovně umístěné tlačítko, po jehož rozkliknutí se zobrazí ostatní funkce. A protože naše zvídavost byla neukojitelná, vše jsme ihned vyzkoušeli, čímž jsme se zabavili na hodně dlouhou dobu. Ne, že by to bylo nějak složité bádání, ale těch funkcí je opravdu hojný počet a pracovat s nimi byla jedna radost.

Tipsport aplikace android

Všichni to známe, líbí se nám nějaká aplikace, ale bojíme se, že bude zbytečně zabírat moc místa v úložišti. Koneckonců, na stránky Tipsportu se můžu přihlásit i bez mobilní appky, ne? Chyba! Na stránky se sice přihlásit můžete, ale připravíte se o spoustu užitečných funkcí a především o čas. Jakkoliv jsou totiž mobilní stránky zpracovány na výbornou, aplikace Vám nabídne zcela nový rozměr zábavy.

Ať už jste náruživý sázkař nebo jen mírný nadšenec lehkého hazardu, tahle appka Vám rozhodně přiroste k srdci. Hned po prvním spuštění je totiž jasné, že se nejedná o žádné „béčko“ na poli mobilních sázkových aplikací, nýbrž o silného kandidáta na přední příčky. Zapomeňte na nějaké sekání a pomalé reakce, tady vše funguje bezchybně, dokonce i na starším modelu telefonu s androidem verze 4. Navíc je opravdu úsporná, neboť po instalaci zabírala něco kolem 35 MB. Kromě času a místa Vám bude poslušně šetřit ještě jednu věc – mobilní data. Těch není nikdy dostatek, tak proč s nimi zbytečně plýtvat na pomalejším webu, když můžete mít prvotřídní nástroj na mobilní sázení vždy po ruce.

Celá aplikace je laděna do kombinace bílé a světle modré barvy s oranžovými prvky, a působí opravdu příjemným a nenásilným dojmem. Bílá barva má navíc své výhody, a to zejména dobrou čitelnost za slunného počasí, což je pro mobilní zařízení klíčová vlastnost. Kurzová nabídka má světle šedé pozadí a tmavě šedé popisky, s čímž nejsme úplně spokojeni. Vhodnější by bylo použít černé písmo, aby byl text čitelnější, nicméně toto je čistě subjektivní záležitost, a ne každý s námi bude souhlasit.

HODNOCENÍ APLIKACE 5.0
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus
HODNOCENÍ APLIKACE 4.5
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus

Nejdůležitější tlačítka jsou umístěna na spodní liště, kde můžeme přepínat mezi kurzovými a live sázkami, diskuzním forem, tiketem a úvodní obrazovkou. K sázení víc netřeba, to však neznamená, že nenabízí i jiné, pokročilejší funkce. Ty se nám zobrazí po rozkliknutí tlačítka v levém horním rohu. A co všechno tedy dokáže? Na to se podíváme v následujících odstavcích.

Sázkové příležitosti jako na dlani

Lehkost, s jakou si vsadíte, je obdivuhodná. Tedy alespoň na české poměry. Předzápasová nabídka nabízí tolik příležitostí, že nebudete vědět, na co si vsadit dřív. Mobilní aplikace má navíc dobře zpracované vyhledávací filtry zápasů, které jsou zobrazeny ve formě posuvné lišty nad předzápasovou nabídkou. Chcete-li například vidět všechny zápasy, které se začnou hrát v průběhu následující hodiny, není problém. Samotné umístění sázky už je úplnou hračkou. Stačí kliknout na Vámi vybranou příležitost, která se ihned přidá na tiket. Pak už jen kliknete na tlačítko „Tiket“, které se nachází na spodní liště obrazovky a odešlete ho.

Skvěle zpracovaný systém live sázek Vás skutečně pohltí. Člověk by řekl, že na mobilu to nemůže být ono, ale opak je pravdou. S touhle aplikací jsou sázky z mobilního zařízení nejen jednoduché, ale především ohromně zábavné. Vše, na co jsme byli zvyklí z desktopové verze, zůstalo zachováno bez sebemenšího kompromisu. Ať už to jsou statistiky z průběhu zápasu, důležité události, živé přenosy nebo dokonce live fórum pro komunikaci s ostatními uživateli. Každá z vyjmenovaných funkcí funguje na výbornou, a navíc překvapivě svižně. Pro všechny soutěživé jedince tu máme ještě jednu dobrou zprávu, v mobilní aplikaci nebudete ochuzeni ani o soutěže k live přenosům!

Pokud jste si mysleli, že některé funkce nebudou u mobilního sázení dostupné, obávali jste se zbytečně. Tipsport předložil kompletní nástroj, ve kterém nechybí statistiky, analýzy, ani výsledkový servis. Pro bezesné noci je navíc přibaleno i Vegas Casino. Ovládání aplikace je zcela intuitivní a Vy si tak můžete vychutnat ničím nerušený požitek ze sázení i mimo pohodlí domova.

Tipsport mobilní aplikace pro iOS

Ve výčtu funkcí se nikterak neliší od androidové verze, avšak hodnocení a recenze některých uživatelů naznačují, že by mohla být o něco méně stabilní. Jednou z hlavních věcí, kterou budete muset řešit, je kompatibilita. Již jsme si řekli, že androidová verze běžela hladce i na starší verzi systému, ale pro vlastníky Apple zařízení tak dobrou zprávu nemáme. Pokud totiž máte iOS verzi nižší než 10.3, pak Tipsport aplikaci nespustíte. Je-li to právě Váš případ, nezbývá Vám nic jiného než využívat služeb mobilních stránek Tipsportu.

Registrace a bonusová nabídka

Pakliže jste si mysleli, že se přes mobilní aplikaci nezaregistrujete, musíme Vás vyvést z omylu. Celá registrace trvala sotva 5 minut. V pravém horním rohu kliknete na „Registrace“ a následně už jen vyplníte formulář, kde budete tázáni na své jméno, bydliště, e-mail, datum narození a telefonní číslo. Samozřejmě, pokud jste již u této sázkové kanceláře zaregistrováni a nyní si chcete pouze stáhnout mobilní aplikaci, znova se registrovat nemusíte. Jednoduše navštivte její webové stránky a v sekci „Mobilní aplikace“ si vyberte příslušnou verzi (android nebo iOS).

Možná Vás trochu zklame, že Tipsport nenabízí žádný speciální bonus za stažení a využívání své mobilní aplikace. To znamená, že si budete muset vystačit pouze se základní nabídkou bonusů, která se nikterak neliší od počítačové verze. Pokud jste však u Tipsportu nováčkem, můžete vstupní bonus za registraci využít i na svém mobilním zařízení. A nebojte se, menší obrazovka neznamená menší zábavu.

Jak na vklady a výběry

Vklad a výběr peněz, to jsou dvě základní funkce, které budete používat stále dokola. Za nás můžeme říci, že s touto mobilní aplikací to jde úplně samo. Pro vložení finančních prostředků na hráčské konto stačí kliknout na ikonku sázkaře v pravém horním rohu, čímž se rozbalí menu. Zde klikneme na „Vklady / Výplaty“ a následně už jen vybereme platební metodu. Dobrá zpráva je, že tato nabídka není nijak ochuzena od desktopové verze, takže máte na výběr dost možností, jak svůj hráčský účet dobít.

 • Visa
 • Mastercard
 • Bankovní převod
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafacard

S prvními vyhranými sázkami přijde čas na výběr finančních prostředků, který je neméně jednoduchý. Stačí, když budete následovat kroky z předešlého odstavce, akorát ve finální fázi si vyberete platební metodu v sekci „Výplaty“. Nemusíte se bát, že byste platili nějaké zvláštní poplatky za převod peněz přes mobilní aplikaci, vše funguje stejně jako na počítači.

Zákaznická podpora

Pakliže se vyskytne problém, můžeme ho řešit dvěma způsoby. Buď použijeme e-mail nebo zavoláme na příslušné telefonní číslo. Jakkoliv je druhá možnost rychlejší, ani po e-mailu jsme nečekali na odpověď dlouho. Oproti desktopové verzi však chybí možnost využití kontaktního formuláře, který je mnohem praktičtější než e-mail. Nejvíce však zamrzí, že mobilní aplikace Tipsport nenabízí live podporu. Pro uživatele je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob řešení problémů, protože jedině na chatu můžete efektivně komunikovat v reálném čase. Nezbývá než doufat, že i tato funkce časem přibude, čímž by se kvalita nabízených služeb opět posunula o něco výše.

Závěrečné hodnocení

ZÁVĚR

TipSport

OVĚŘENO

Klidně tedy můžete odhodit počítač a používat jen mobilní telefon, protože zde jsme se dočkali stejných funkcí, akorát v menším a možná i praktičtějším balení.

Uvítací Bonus 50000Kč Nainstalovat aplikaci

Ne nadarmo patří tahle sázková kancelář mezi elitu na českém trhu. Ačkoliv bychom našli drobné výhrady, pořád se jedná o špičkovou mobilní aplikaci, která dává Tipsportu náskok před tuzemskou konkurencí. Především díky nástrojům, kterými disponuje, neboť nabízí kompletní servis od předzápasových statistik a analýz, přes živé přenosy, až po podrobné pozápasové výsledky. Největším překvapením ale nebyla kvalita samotných funkcí, nýbrž to, že tahle appka neztratila téměř nic oproti své desktopové verzi.Další recenze mobilních aplikací

BOOKIE OS Hodnocení Živé
Přenosy
Funkčnost Přečtěte si více
Fortuna
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Živé přenosy
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Fortuna Aplikace
Chance
iOS
Android
Win
4.5
Yes
 • Živé přenosy
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Chance Aplikace
*Podmínky platí, více informací na webových stránkách provozovatele