Recenze Sázkové Kanceláře SazkaBet – registrace & bonusovy kod

Nedoporučujeme hrát na Sazkabet CZ
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport CZ Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 10 000 Kč Začít sázet
SynotTip CZ Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3 000 Kč Začít sázet
Chance CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2 000 Kč Začít sázet
Chance CZ Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Sazka se drží na trhu již od roku 1956 a v posledních deseti letech značně rozšířila své služby. Většina lidí ji zná díky loterijním sázkám (Sportka, Eurojackpot) a losům. Sazkabet se pyšní rozsáhlou sítí kamenných poboček, jejichž počet přesahuje 6500. V tomto ohledu ji patří první místo mezi českými sázkovými kancelářemi. V roce 2009 pak zavedla online sportovní sázení, čímž se dostala do hledáčku ještě více potenciálních zákazníků a dnes má již nezanedbatelnou základnu sportovních sázkařů. Její snaha, konkurovat největším sportovním sázkovým kancelářím v ČR, nabrala obrátek a je o ni stále více slyšet. Proto jsme se na ni zaměřili a vyzkoušeli všechny její funkce. Pojďme se teď společně podívat, co si pro nás připravila.

SazkaBet CZ

Celkové hodnocení: 9/10

 • Live sázky: 9/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 9/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnost: 10/10
Uvítací bonus3 000 Kč
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

Jednoduché, ale efektivní webové stránky

Internetové stránky SazkaBetu jsou zařízeny opravdu jednoduše, až se může zdát, že tam snad něco chybí. To však vůbec není pravda a po pečlivém zhlédnutí celých stránek zjistíte, že nic víc k sázení skutečně netřeba. V pravém horním rohu se nachází kolonka pro přihlášení a registraci, kam patrně zavedou první Vaše kroky, budete-li si chtít vsadit. Jakmile se přihlásíte, objeví se vpravo nahoře ještě tlačítko „Moje sázky“, kde naleznete nejen své vsazené sportovní tikety, ale také Vaše tikety do loterijních sázek.

Kurzová nabídka je umístěna klasicky na levé straně obrazovky, přičemž na pravé straně se nachází tiket. Výraznou změnou, oproti jiným sázkovým kancelářím, je horní lišta, kde se nachází pouze dvě položky – kurzové sázky a live sázky. Po přihlášení přibude na horní liště ještě tlačítko „Otevřené sázky“ a „Historie sázek“. Všechny ostatní funkce jsou umístěny v rozbalovacím menu v levém horním rohu. Najdeme zde například „Losy“, „Bonusy“, „Loterie“ a další položky.

SazkaBet CZ KOMPLETNÍ PROFIL

Průměrná doba odezvy: 30s-2min přes chatu, 1-2 dnů přes email

Licence a regulace:

 • Ministerstvo financí ČR
mfc

Založeno: 2009

Společnost: SAZKA Group

Ústřední úřad: Praha

SazkaBet Registrujte se snadno a rychle

Online registrace je u SazkaBet jednoduchá, stačí klasicky vyplnit registrační formulář a následně Vám bude vytvořeno 30 denní dočasné konto. Během těchto třiceti dnů je nutné ověřit Vaše údaje na jedné z kamenných poboček Sazky. Pakliže se nechcete registrovat online, můžete jít rovnou na pobočku a zařídit vše tam.

Máte-li ovšem bankovní účet u AirBank, České Spořitelny nebo u Monety, nemusíte již kvůli ověření totožnosti docházet do pobočky! Vše lze zařídit pohodlně z domova prostřednictvím e-bankovnictví, kde schválíte své údaje. Věřme, že se tento krok kupředu osvědčí jako efektivní, a že další banky budou postupně přibývat.

Využijte nabídku lákavých bonusů k registraci

Nově registrovaní sázkaři mohou využít nabídku bonusů k registraci, které Vám zpříjemní vstup do světa SazkaBetu. Noví členové získají 100 Kč ihned po vyplnění registračního formuláře a je jen na Vás, na co tyto peníze vsadíte. Pokud navíc ověříte správnost svých údajů, čímž dokončíte registraci, získáte dalších 200 Kč na své hráčské konto.

Sazkabet.CZ

Co dělá SazkaBet jedním z nejlepších bookmakerů na trhu?

 • Živé přenosy
 • Mobilní Aplikace
 • Live sázky
 • Uživatelská zkušenost
Ministerstvo financí ČR
100% do 3000 Kč

Co dělá Tipsport jedním z nejlepších bookmakerů na trhu?

 • Živé přenosy
 • Mobilní Aplikace
 • Live sázky
 • Sázení na e-sporty
Ministerstvo financí ČR
Bonus do 50 000 Kč

To ale stále není vše, neboť SazkaBet nabízí ještě bonus 100% k prvnímu vkladu, a to až do výše 3000 Kč. Pro vyplacení bonusu je nutné splnit následující pravidla: prosázet desetinásobek požadovaného bonusu v kurzu 2,00 a vyšším, na což máte přesně 90 dní od jeho aktivace. Až splníte požadované podmínky, bonus Vám bude vyplacen.

Jak Si Vsadit u SazkaBet CZ

Sázky u SazkaBet
>
<
 • SazkaBet domovská stránka
  Sazkabet tiket SazkaBet CZ live sazky Bonusové nabídky - SazkaBet ČR
 • Sazkabet tiket
  SazkaBet domovská stránka SazkaBet live sazky Bonusové nabídky - SazkaBet ČR
 • SazkaBet live sazky
  Bonusové nabídky - SazkaBet ČR SazkaBet domovská stránka Sazkabet tiket

Sázky u SazkaBet je jednoduchá

Vsadit si není žádná věda, stačí, když si vyberete sport a zápas, a následně kliknete na sázkovou příležitost, která se ihned přidá na Váš tiket na pravé straně obrazovky. Takto můžete přidávat ještě další příležitosti a poté už jen zadáte částku vkladu a odešlete tiket tlačítkem „Vsadit“. Průběh Vaši sázky můžete sledovat pomocí tlačítka „Otevřené sázky“ na horní liště webových stránek. A pozor, můžete mít rozdělané až čtyři tikety najednou!

Většina sázkových kanceláří má nastavené limity pro minimální a maximální výši sázky a SazkaBet není výjimkou. Nejnižší možná částka, za kterou si můžete podat tiket, je 10 Kč. Nejvyšší možná výhra na jednom tiketu pak činí 5 milionů korun. Každý předzápasový tiket, který si vsadíte, je možné do 5 minut zrušit.

Pokud si vsadíte AKO tiket, tedy tiket s několika sázkovými příležitostmi, SazkaBet Vám navýší výhru až o 100%. Ptáte se, jak to funguje? Čím více sázkových příležitostí na tiket umístíte, tím větší AKO bonus získáte. Například při patnácti sázkových příležitostech na tiketu, se Vám potenciální výhra navýší o 50%!

Vylepšená kurzová nabídka stojí za to

Od roku 2017 zaznamenala sázková kancelář SazkaBet změny k lepšímu. Právě tehdy totiž změnila platformu a začala využívat služeb firmy SBTech, což výrazně posílilo její kurzovou nabídku. Na výběr tak máme opravdu hojný počet sportovních odvětví, jakož i jednotlivých lig a zápasů. Co se pak týče odvozených sázkových příležitostí k danému utkání, i tam je z čeho vybírat. U některých zápasů najdete opravdu slušný počet odvozených sázek, který mnohdy převyšuje TOP české sázkovky. Předzápasová nabídka je tak skutečně atraktivní, za což si SazkaBet vysloužil naši pochvalu.

SazkaBet Live sázky, ze kterých sI vybere každý

Jestliže se ještě před pár lety krčil SazkaBet v pomyslném rohu, dnes vlastní jednu z nejobsáhlejších live nabídek na tuzemském trhu. To platí zejména pro fotbal, tenis, hokej, basketbal a baseball. Počet nabízených zápasů z těchto sportovních odvětví je opravdu vynikající, takže sázkaři mají z čeho vybírat. Počet odvozených sázek k jednotlivým zápasům je také slušný. Co se týče výše kurzové hladiny u live sázek, ta je srovnatelná s jinými sázkovými kancelářemi, takže sice nenadchne, ale ani neurazí.

Samozřejmostí je i nabídka živých přenosů k vybraným utkáním. Dokonce i v tomto směru může SazkaBet konkurovat těm nejlepším, protože ponouká hojný počet live přenosů v kvalitním rozlišení. Jen velikost obrazovky by mohla být lepší, neboť na některých zařízeních je obrazovka přenosu opravdu malá.

Funkce cashout, jak ji neznáme

Tato funkce je trochu odlišná od všeho, na co jsme u českých sázkových kanceláří zvyklí. Samozřejmě, stále se jedná o předčasné vyplacení tiketu, nicméně SazkaBet nabízí tuto funkci ve vylepšeném podání.

Můžete si nechat předčasně vyplatit jak předzápasové sázky, tak i live, což je velice příjemná změna. Podmínkou, pro předčasné vyplacení, je alespoň jeden zápas na tiketu, vyhodnocený jako výherní. Funkce cashout je navíc dostupná i v případě, jsou-li ostatní zápasy na tiketu rozehrány, což u mnohých sázkovek nebývá zvykem.

Kombinujte live a předzápasové sázky

SazkaBet nabízí velice zajímavou funkci, na kterou nejsme v tuzemských končinách zvyklí. Běžně totiž bývá zvykem, že musíte sázet zvlášť předzápasové a zvlášť live sázky. U této sázkové kanceláře to však neplatí a Vy je tak můžete kombinovat dle libosti. Rozhodně to stojí za vyzkoušení, protože tímto způsobem se dají vytvořit opravdu zajímavé tikety.

Mobilní aplikace od Sazkabet.cz

Nenechte se zmýlit mobilní aplikací Sazka, protože ta funguje pouze pro loterijní sázky! Trochu s podivem musíme říci, že SazkaBet zatím nenabízí mobilní aplikaci na sportovní sázení, což je v dnešní době poměrně zarážející. Na stránkách této sázkové kanceláře jsme zjistili, že je to dáno přechodem na novou platformu, nicméně trvá to již poměrně dlouhou dobu. Na jednu stranu tak vidíme snahu stát se rovnocenným soupeřem největším českým sázkovkám, abychom následně zjistili absenci tak užitečného a žádaného nástroje. Alespoň, že jsou k dispozici mobilní stránky, které naštěstí fungují dobře. Nemůžeme se, ale zbavit dojmu, že šikovná aplikace by pozvedla úroveň SazkaBetu o level výše, takže věřme, že se ji skutečně co nevidět dočkáme.

SazkaBet CZ Mobilní Aplikace
SazkaBet CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUSY 100%

Vklady a výběry finančních prostředků

S mírným zklamáním musíme říci, že u SazkaBet máte jen dvě možnosti vkladu finančních prostředků. Můžete využít standardní bankovní převod, kde však musíte počítat s prodlevou zhruba 1-3 dnů, než se finance připíší na Vaše hráčské konto. Pro většinu lidí tak bude příjemnější a pohodlnější druhá možnost, a sice vklad pomocí platební karty. Ten probíhá okamžitě, takže budete moci sázet ihned po provedení transakce.

Ještě omezenější možnosti jsou při výběru prostředků z hráčského účtu, neboť ten lze provést pouze bankovním převodem. Musíme však ještě podotknout, že vždy máte možnost vkladu či výběru peněz na některé ze Sazka poboček.

Centrum zákaznické podpory

U Sazky patrně využijete zákaznickou podporu více než u jiných sázkových kanceláří. To je dáno především rozmanitostí jejích webových stránek, které nabízí různé loterijní hry, kurzové sázení, losy atd. Pokud budete potřebovat poradit, máte na výběr z několika možností. V první řadě Vám doporučujeme hledat odpovědi v „Nejčastěji hledaných otázkách“, protože i my jsme tam našli mnohé odpovědi

Pokud první varianta selže a Vy svou odpověď nenajdete, můžete zákaznickou podporu kontaktovat přes formulář, ve kterém vyplníte své jméno a podrobně popíšete svou otázku. Můžete ovšem také využít služeb online podpory, kde se odpovědi na svou otázku dočkáte během pár minut.

Konečné hodnocení SazkaBetu

ZÁVĚR

SazkaBet

NEOVĚŘENO

V tomto směru je Sazkabet na dobré cestě a pokud do budoucna zapracuje na svých slabinách, mohl by se brzy těšit velké popularitě.

Poslední rok a půl ukazuje potenciál, který se v této sázkové kanceláři skrývá. SazkaBet dostál mnoha změn a konečně vyšlápl vpřed správnou nohou. Díky nové platformě je nabídka sázkových příležitostí na vysoké úrovni, což SazkaBetu výrazně pomohlo. Nám se zalíbily některé funkce, které u jiných sázkovek nejsou dostupné, jako například kombinace předzápasových a live sázek, nebo vylepšený cashout. Ačkoliv to stále nestačí na první příčky, SazkaBet ukazuje cestu, kterou by se mohlo vydat více sázkových kanceláří v České republice.

Nejlepší online sázkové kanceláře

10/10
Tipsport CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
iFortuna
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR