VictoriaTip Recenze – Sázková Kancelář, Která Ušla Ohromný Kus Cesty

Victoriatip už není v provozu
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport CZ Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 10 000 Kč Začít sázet
SynotTip CZ Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3 000 Kč Začít sázet
Chance CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2 000 Kč Začít sázet
Chance CZ Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Tato sázková kancelář je na trhu již od roku 2003 a není tedy žádným nováčkem. Dlouhá léta se však krčila ve stínu konkurence a nebylo o ni tolik slyšet, nicméně to se v posledních letech změnilo. Ruku v ruce s příchodem nových zákazníků, neustále rozšiřuje seznam nabízených služeb a dává o sobě znát i v médiích. Nyní se dostala do hledáčku i nám a Vy si tak můžete vychutnat plnohodnotnou recenzi této sázkové kanceláře, která je momentálně na vzestupu.

VictoriaTip CZ

Celkové hodnocení: 6/10

 • Live sázky: 7/10
 • Sporty k dispozici: 6/10
 • Platby: 6/10
 • Bonusové nabídky: 6/10
 • Bezpečnost: 7/10
Uvítací bonus250 Kčna ruku
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

První Návštěva Stránek

Vývojáři oblékli VictoriaTip do černého pozadí, které příjemně kontrastuje s matně zlatým textem. V horní části obrazovky se nachází vše potřebné k sázení tj. předzápasová nabídka, live sekce, výsledky a bonusové nabídky a soutěže. Pokud Vás zajímá něco jiného než právě uvedené funkce, budete muset sjet dolů na konec stránky.

Sportovní nabídka je umístěna podél levého okraje obrazovky, přičemž Váš tiket je na straně opačné, tedy vpravo. Takto rozložené stránky jsou k vidění téměř u všech sázkových kanceláří, takže se v tom nebudete zbytečně ztrácet.

Registrace v Několika Krocích

Jak se zaregistrovat na VictoriaTip?

Zaregistrovat se u VictoriaTip je snadné, stačí vyplnit online formulář, kam zadáte své jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo. Následně Vám bude doručen ověřovací e-mail, který musíte potvrdit. Tím Vám bude vytvořeno dočasné konto, které je nutné do 30 dnů ověřit na pobočce. Ze zákona se totiž musíte prokázat platným občanským průkazem, čemuž se ostatně nevyhnete u žádné sázkové kanceláře v ČR.

Peníze na Ruku a 100 % k Prvnímu Vkladu

Velikým lákadlem je příslib peněz, které budete moci po dokončení registrace ihned použít na sázky. V současné době totiž dostanou nově registrovaní členové 250 Kč na ruku, což je samo o sobě zajímavým bonusem. Jediné, co pro to musíte udělat, je dokončit ověření totožnosti na kterékoliv pobočce.

Poptávka po vstupních bonusech je v posledních letech enormní, není tedy divu, že se tahle sázková kancelář rozhodla přidat ještě něco navíc. Nabízí totiž bonus 100% k prvnímu vkladu, a to až do výše 10 000 Kč. Pakliže se rozhodnete tento bonus využít, budete muset vloženou částku prosázet 10x v kursu alespoň 2:1.

Ani Stálí Zákazníci Nepřijdou Zkrátka

VictoriaTip si cení svých zákazníků, proto zavedla věrnostní body, které můžete získat za podané sázky. Za každých 10 Kč, v kursu minimálně 1,11:1 získáte jeden bod. Pokud bude kurs na Vašem tiketu alespoň 10:1, získáte dokonce dva body. Maximální počet bodů na Vašem účtu je 10 000. A teď to nejdůležitější! K čemu můžete věrnostní body využít? Za body si můžete navýšit kurs na Vašem tiketu o 5 až 20%, což už dokáže případnou výhrou pěkně zahýbat.

Dále se můžete v průběhu roku těšit na různé soutěže, kterých je stále víc a víc. V nich se většinou hraje o podíl z banku, jež se rozdělí mezi sázkaře, kteří splnili všechny stanovené podmínky.

Cena pro Nejpilnějšího Sázkaře aneb „Srdcař Měsíce“

V rámci každého měsíce máte možnost hrát o jednu z pěti finančních výher. VictoriaTip totiž pořádá soutěž, jejíž jedinou podmínkou je vsadit si co nejvíce tiketů v hodnotě alespoň 200 Kč. Na vítěze pak čeká odměna v podobě 3 000 Kč. Finanční odměna je připravena pro všechny sázkaře umístěné do pátého místa, takže neváhejte a posílejte tikety!

Vsaďte Si na Sport i Politiku

Můžeme říci, že Victorka má ve svém repertoáru poměrně slušný počet sázkových nabídek, nicméně na vrchol to zatím stále nestačí. Kromě všeobecně oblíbených sportů, nabízí také zápasy z amerického a australského fotbalu, rugby, cyklistiky nebo třeba šipek. V poslední době se u ní rozmohly tzv. společenské sázky, a tak máme možnost vsadit si například na události z politického či ekonomického dění.

Vsadit si můžete také tzv. Duely, což jsou fiktivní zápasy nebo zápasy „na dálku“. Smysl těchto sázek spočívá v tom, že se vypíše zápas dvou týmů, které spolu ve skutečnosti nehrají, nýbrž každý z nich hraje s odlišným soupeřem. O výsledku pak rozhoduje počet gólů, kterého týmy ve svých zápasech dosáhly. Toto jsou sázky pro skutečné fajnšmekry, protože je nutné brát v potaz nejen kvalitu obou mužstev, ale i jejich soupeřů. Věřte, že si s Duely užijete spoustu zábavy i napětí, a ještě si otestujete své sázkařské schopnosti.

Vysoká Hladina Kurzů, Která Předčí i TOP Sázkovky

Budiž odpuštěno, že chybí obsáhlejší sportovní nabídka, neboť vše je dohnáno hladinou kurzů. Největší tuzemské sázkové kanceláře takové výše nedosahují, a zejména sázky na outsidera jsou tak u VictoriaTip skutečně výhodné. Pokud si vsadíte za větší částku nebo podáte tiket s více zápasy, rozdíl bude znatelný. Ostatně, vyzkoušejte to a posuďte sami…

Live Sázky a Živé Přenosy

V porovnání s předními sázkovými kancelářemi vypadají „živé“ sázky u VictoriaTip poměrně chudě.

Oproti předešlým rokům se počet live sázkových příležitostí zdvojnásobil, stále to však není žádná sláva. V porovnání s předními sázkovými kancelářemi vypadají „živé“ sázky u VictoriaTip poměrně chudě. To platí především pro počet nabízených utkání, doplňkové sázkové příležitosti k zápasům jsou slušné.

Jak jsme velebili vysoké kurzy u předzápasových sázek, zde je to přesně naopak. Hladina kurzů je poměrně nízká, ale to se asi dalo čekat, protože tato sázková kancelář cílí především na předzápasové sázky. Svědčí o tom i fakt, že zde nenajdeme živé přenosy, pouze jakousi animaci, která zobrazuje stav a vývoj utkání. Bohužel se zde nenachází ani live chat, tudíž sázkaři nemají možnost mezi sebou komunikovat a vyměňovat si cenné informace a tipy.

Věřme, že se v budoucnu dočkáme pár zásadních vylepšení, protože sekce „LIVE“ vypadá jinak velice slušně. Vše je uspořádáno přehledně a prostor je šikovně využitý. U některých zápasů je dokonce k dispozici trochu podrobnější statistika, takže potenciál tahle sázková kancelář rozhodně má.

Vynikající Výsledkový Servis a Propracované Statistiky

Hledáte-li výsledek zápasu, u VictoriaTip ho najdete snadno a rychle. Stačí kliknout na ikonu „Výsledky“ a hned Vám vyjede seznam odehraných zápasů. Můžete vyhledávat podle data odehrání i podle příslušného sportu či ligy. U většiny zápasů jsou výsledky skutečně podrobné, což jen dokazuje fakt, že byste tuhle sázkovku neměli opomíjet.

Ponořte Se do Světa Statistik

Statistické údaje jsou základním kamenem každého sázkaře, na nich stojí vše ostatní. Logicky tak budete vybírat kvalitní materiál a u VictoriaTip se Vám ho dostane. Statistiky jsou kvalitně zpracovány a u některých soutěží a zápasů najdete dokonce údaje, které byste u jiných sázkových kanceláří nenašli. Velice však záleží na konkrétní lize či týmu, takže někdy naopak můžete narazit na poněkud strohé statistiky. Pokud však Victorka vynaloží trochu větší úsilí do tvorby a doplňování statistických údajů, bude tahle sázková kancelář rájem pro předzápasové sázení.

Platební Metody

Pokud jste doufali, že si vsadíte pomocí elektronické peněženky, pak Vás musíme zklamat. VictoriaTip nabízí zatím tři způsoby vkladu finančních prostředků. Tím prvním je platební karta, se kterou budete mít peníze na hráčském účtu ihned. Okamžité připsání peněz Vás čeká také při použití ePlatby. Pokud se však rozhodnete pro třetí možnost - bankovní převod, počítejte s tím, že si počkáte zhruba 1-2 dny, než peníze dorazí. Při výběru z hráčského konta máte volbu poněkud usnadněnou, protože jediný způsob, jak si nechat peníze poslat, je bankovní převod.

Vždy samozřejmě můžete vkládat i vybírat prostředky v kamenných pobočkách, kterých je v ČR opravdu hojný počet. Jejich seznam naleznete na stránkách VictoriaTip v levém horním rohu.

Zákaznická Podpora Každý Den

Ať už nastane nějaký problém nebo jen budete zvídaví, vždy můžete využít služeb zákaznické podpory. Ta je pro Vás připravena v pracovní dny od 8 do 22 hodin, o víkendech a svátcích pak od 10 do 20 hodin. Kontaktovat ji můžete buď přes e-mail nebo přes telefon, což je samozřejmě rychlejší.

S Mobilní Aplikací Si Vsadíte Odkudkoliv

Mobilní aplikace od VictoriaTip je volně ke stažení na jejich webových stránkách a podporuje jak android, tak iOS. Po prvním spuštění na mě čekalo příjemné překvapení, protože aplikace nehájí klasické barvy této sázkovky, nýbrž kombinuje prvky červené a bílé. Je tedy mnohem lépe čitelná i na přímém světle, za což si Victorka zaslouží pochvalu.

Victoriatip Mobilní Aplikace
Victoria
 • Mobilní platby
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUS 250 Kčna ruku

Umístit sázku přes mobilní aplikaci je opravdu snadné, neboť prostředí je řešeno velice jednoduše, abyste se v něm zbytečně neztráceli. Bohužel zde chybí statistiky pro předzápasové sázky, takže si budete muset vystačit bez nich. Stejně tak jsme se nedočkali ani výsledkového servisu, což však nepovažujeme za takový prohřešek.

Co zde ale nechybí, je možnost vkladu a výběru finančních prostředků. Obě funkce jsou rychlé a převod peněz Vám nezabere ani minutu. Nalezneme zde také seznam poboček a kontaktní údaje pro případné dotazy. Aplikace je navíc opravdu skladná, nezabere ani 20 MB na disku. Pakliže by přibyly ještě statistiky k předzápasovým sázkám, byla by vskutku skvělým a jednoduchým pomocníkem při sázení.

Závěrečné Hodnocení

V mnoha ohledech se zdá, že má VictoriaTip našlápnuto na to, aby se stala opravdu kvalitní sázkovou kanceláří, ale spousta nápadů zůstává jaksi nedotažená. Osobně si myslím, že je tato sázkovka na dobré cestě, a především předzápasové sázky mají veliký potenciál.

Závěr

Victoria

Zavřeno

Victoriatip už není v provozu. Doporučujeme vyzkoušet některé ze sázkových kanceláří uvedených níže

Předzápasové statistiky má zpracované opravdu dobře, jenže mnohdy narazíme na nedoplněné údaje a kolonky tak zejí prázdnotou, což je ohromná škoda. V posledních letech ovšem zaznamenala značný progres a zapracovala na svých slabinách, takže pokud bude v tomhle tempu pokračovat, může se stát velikým konkurentem pro přední české sázkovky. Prozatím Vám ji doporučujeme především na předzápasové sázky, a to zejména díky vyšším hladinám kurzů a již zmíněným statistikám a výsledkovému servisu.


Nejlepší Sázkové Kanceláře

10/10
Tipsport CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
iFortuna
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR