Recenze Sázkové Kanceláře MaxiTIP – Bonus, Výhody a Zkušenosti

Nedoporučujeme hrát na MaxiTIP
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport CZ
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport CZ Recenze
SynotTip CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 10 000 Kč Začít sázet
SynotTip CZ Recenze
Betano CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3 000 Kč Začít sázet
Chance CZ
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2 000 Kč Začít sázet
Chance CZ Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Spoustu sázkařů slyší o Maxitipu poprvé, a to i přesto, že tahle sázková kancelář funguje již 20 let. Drtivou většinu své existence však poskytovala pouze sázky na pobočkách, takže se jí nedostávalo přílišné pozornosti. Přelomový byl pro ni rok 2017, kdy získala licenci pro provoz online sportovního sázení. Od té doby se postupně dostává do povědomí českých sázkařů a buduje si svou vlastní online sázkařskou komunitu. My vám nyní přinášíme ucelený pohled na tuto sázkovou kancelář, abyste se mohli sami rozhodnout, zdali je pro vás ta pravá.

Maxi-Tip CZ

Celkové hodnocení: 8/10

 • Live sázky: 8/10
 • Sporty k dispozici: 8/10
 • Platby: 7/10
 • Bonusové nabídky: 7/10
 • Bezpečnost: 8/10
Uvítací bonus1 000 Kč
*Podmínky platí! Další informace naleznete na webových stránkách provozovatele

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

PLATEBNÍ METODY

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

První návštěva stránek Maxitipu

Důležitou součástí každé sázkové kanceláře jsou přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky, na kterých lze vše bez problému najít. Maxitip takovými stránkami naštěstí disponuje, takže v tomto směru není důvod k obavám. Maxi tip vsadil na kombinaci černé a tmavě zelené barvy, které má ostatně i ve svém logu. Na horní liště nalezneme tlačítka pro přepínání mezi kurzovými sázkami, live sázkami a bonusy. Hned pod ní se nachází tlačítka pro statistiky, výsledky utkání, ale také pro zákaznickou podporu. V pravém horním rohu se pak nachází konto sázkaře.

Na levé straně obrazovky na nás čeká nabídka sportů, u které samozřejmě nechybí ani filtry, pomocí nichž můžeme nastavovat časové rozmezí zobrazovaných zápasů. U Maxitipu lze nastavit, aby se zobrazovaly zápasy, které začínají do 30 minut, hodiny, 3 hodin, 12 hodin, ale také například utkání, která se budou hrát zítra, pozítří atd. Nachází se zde i vyhledávací pole pro vyhledávání konkrétních týmů a hráčů. Pravá strana obrazovky je pak uzpůsobena pro tiket. Bohužel, nelze mít rozděláno víc tiketů najednou.

Maxi-Tip CZ KOMPLETNÍ PROFIL

Průměrná doba odezvy: 1min přes chatu, 30-60min přes emai

Licence a regulace:

 • Ministerstvo financí ČR
mfc

Založeno: 2017

Společnost: MAXI-TIP a.s

Ústřední úřad: Praha

Registrace bez nutnosti docházení na pobočku

Pokud se vám nechce docházet na kamennou pobočku Maxitipu, ale přesto byste se u něj rádi zaregistrovali, existuje pohodlné řešení – online registrační formulář. Ten najdeme u každé sázkové kanceláře, avšak po jeho vyplnění nám běží 30denní lhůta, během níž se návštěvě pobočky stejně nevyhneme. To však u Maxi tipu neplatí! Nabízí totiž službu kurýra, který na vaši žádost přijede až k vám domů. Celá tato služba je navíc zdarma, neboť náklady na kurýra hradí sám Maxitip. Pokud nechcete službu kurýra využít, můžete své registrační údaje ověřit na pobočce nebo na Czechpointu.

Maxitip Bonusová nabídka, která vás nadchne

Bonusová nabídka Maxitipu je odlišná od nabídky většiny tuzemských sázkových kanceláří. Některé bonusy jsou vhodné spíše pro „velké hráče“, kteří se nebojí vysokých částek, avšak najdeme zde i velice výhodný bonus pro každého. K prvnímu vkladu nabízí 10 %, a to až do výše 100 000 Kč, což je opravdu hodně vysoká částka. Pokud navíc provedete vklad do 5 dní od plné registrace, máte možnost získat až 1 000 Kč na sázky zdarma! Tento bonus funguje tak, že kolik peněz na svůj účet vložíte, tolik získáte na sázky zdarma, a to až do výše 1 000 Kč. Není zatížen žádnými podmínkami prosázení, ani minimálním kurzem tiketu.

Maxi-Tip CZ Hodnocení
8/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
mfc
Platební metody
visamastercardskrill
Chance CZ Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Cash Out
 • Živé přenosy
curacao
Platební metody
visamastercardskrill
VyzkoušetVÍCE INFORMACÍ

MaxiTIP Bonusy pro stávající zákazníky

Maxi tip nenabízí žádné věrnostní body, za to však odměňuje aktivní sázkaře bonusy, které dosahují výše až 1 000 Kč za týden! Maxitip každý týden vyhodnocuje, kolik jste za posledních 7 dní prosázeli a na základě toho vám vypočítá výši bonusu. Pokud jste prosázeli alespoň 5 000 Kč, získáte 100 Kč zdarma. Bonus ve výši 200 Kč čeká na ty, kdo prosází alespoň 15 000 Kč. Sázíte-li opravdu aktivně a po větších částkách, máte možnost získat 500 Kč, a to v případě, že prosázíte alespoň 50 000 Kč za týden.

Na nejvyšší bonus, tedy 1 000 Kč, dosáhnou ti sázkaři, jejichž sázky překročily za poslední týden hranici 200 000 Kč.

Sportovní nabídka s vysokou hladinou kurzů

Počet nabízených sportů je dostačující, stejně tak i počet jednotlivých lig a soutěží. Doplňkových sázek sice není tolik, jako u předních tuzemských sázkových kanceláří, nicméně rozhodně je z čeho vybírat. Najdeme zde všechny známé sporty jako tenis, fotbal, lední hokej, basketbal, baseball nebo například volejbal. Ale i příznivci šachů, motoristických sportů, snookeru, squashe či šipek si přijdou na své. Nejvíce ale překvapí hladina kurzů, která je vyšší než u nejlepších českých sázkovek. Rozhodně stojí za to vyzkoušet je na vlastní kůži.

Vynikající předzápasové statistiky

Statistiky k utkáním jsou alfou a omegou každého sázkaře, avšak sázkové kanceláře tuto sekci mnohdy až nesmyslně opomíjejí. Maxitip k nim naštěstí nepatří a předkládá nám obsáhlé statistiky, v nichž najdeme většinu důležitých informací. Ať už se jedná o tenis, hokej nebo volejbal, vždy máme k dispozici přehledné a užitečné tabulky. Můžeme se podívat na „head to head“ statistiky, které porovnávají oba týmy, ale nalezneme zde i podrobnější informace o každém týmu, lize atd. U hokejových soutěží zjistíme i nejlepšího střelce ligy, nejlépe bodovaného hráče nebo například střelecky nejproduktivnější týmy. S touto sekcí jsme tedy nadmíru spokojeni a věříme, že vy budete také.

Live sázky, které stojí za vyzkoušení

Karikaturní postavička vám ukáže jak umístit live sázky

Ačkoliv nabídka zápasů a sportů není tak obsáhlá jako u některých jiných sázkových kanceláří, rozhodně byste sekci live neměli opomíjet. Maxitip v současné době neposkytuje přímé přenosy, avšak nahrazuje je poměrně solidně propracovanými zápasovými statistikami. Live statistiky ze zápasů jsou u Maxitipu na opravdu vysoké úrovni a poskytují velké množství informací. Navíc, podobně jako u předzápasových sázek, i tady nás potěšila vysoká hladina kurzů, která je opět o něco lepší než u největších tuzemských sázkových kanceláří.

Platební možnosti u Maxi tipu

Stejně jako ostatní české sázkové kanceláře, i Maxitip disponuje řadou poboček, kde lze vložit peníze v hotovosti. Tento scénář je však pro většinu sázkařského světa poněkud nepohodlný, tudíž se nyní podíváme na možnosti online vkladu. První možností, jak vložit peníze na sázkařský účet, je bankovní převod. Tato operace však může trvat i několik dní, proto bude výhodnější možnost číslo dvě. Tou je dotace konta pomocí platební karty, která zaručuje okamžitý převod peněz. Poslední možností, jak navýšit stav prostředků na hráčském účtu, je ePlatba, pomocí níž je převod rovněž okamžitý.

Stabilní mobilní aplikace pro Android i iOS

Vlastníte-li zařízení s operačním systémem iOS, můžete si aplikaci Maxitip stáhnout buď přímo ze stránek a nebo můžete využít App store. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, vaše zařízení musí splňovat minimální požadavky pro bezproblémový chod, tedy operační systém verze 8.0 a novější. Aplikace je k dispozici v českém a anglickém jazyce a instalační balíček zabírá něco kolem 35 MB.

U zařízení s androidem je situace poněkud odlišná, neboť v Google Play tuto aplikaci, stejně jako aplikace jiných sázkových kanceláří, nenajdete. Je to dáno postojem společnosti Google vůči hazardu, který na svých stránkách nechce podporovat. Stáhnout ji tak můžete pouze na stránkách Maxitipu a k jejímu plynulému chodu budete potřebovat operační systém verze 4.3 a vyšší.

Maxi-Tip CZ Mobilní Aplikace
Maxi-Tip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUSY 100%

Mobilní aplikace má svěží vzhled a příjemné uživatelské prostředí, které se jen tak neomrzí. Vsadit si přes mobilní aplikaci od Maxitipu je snadné a zvládne to opravdu každý, avšak pár nedostatků zde přece jen najdeme. Největším zklamáním je absence předzápasových statistik, které jsou v počítačové verzi opravdu vynikající. O to více jsme očekávali jejich začlenění do mobilní verze, což by posunulo celou aplikaci o úroveň výš. Naštěstí jsme se dočkali alespoň událostí ze zápasu při live sázkách.

Rychlá technická podpora

Maxitip nabízí kvalitní a rychlou technickou podporu, která vám pomůže vyřešit každý problém během několika málo minut. Kontaktovat ji můžete třemi způsoby. Jednak je na stránkách Maxitipu k dispozici kontaktní formulář, který funguje tak, že vyplníte svou e-mailovou adresu, oblast dotazu a následně už jen popíšete svůj problém a formulář odešlete. Druhá možnost je ještě pohodlnější, neboť tato sázková kancelář nabízí dokonce i online chat, který funguje takřka bezchybně. Pokud tedy potřebujete rychlou pomoc, online chat je jasná volba. Chat je k dispozici každý den od 9 do 22 hodin. Většina lidí zcela jistě sáhne po jedné z již zmíněných možností, nicméně pokud by vám ani jedna z nich nevyhovovala, můžete kontaktovat podporu i přes e-mail, který najdete na stránkách Maxitipu.

Maxitip Závěr

Maxitip je na českém trhu už dvacet let, ale celá doba poskytovala pouze pobočkové sázení. Na poli online kurzového sázení je tak nováček, což musíme vzít v úvahu.

MaxiTip

Ověřeno

Naše konečné stanovisko je takové, že hledáte-li sázkovou kancelář pro předzápasové sázky, Maxitip je vynikající volbou. Zejména pak kombinace vysokých kurzů a vyspělé statistiky dává tomuto sázkové kanceláři alespoň malý náskok před konkurencí.

Uvítací Bonus 100% do 1 000 Kč

Patrně ještě nějakou chvíli potrvá, než jeho služby zdokonalí a přizpůsobí je potřebám sázkařů. To však neznamená, že dnes neměl co nabídnout, ba naopak! Maxitip nás mile překvapil například vysokou úrovní kurzů a složitými statistikami, což je skvělá kombinace pro předzápasové i live sázky. Do budoucna by chtěl začlenit i přímé přenosy, což se pochopitelně těšíme. Musíme také vyzdvihnout zákaznickou podporu, protože online chat je v našich končinách stále ještě poměrně výjimečně.Více recenzí sázkové kanceláře

10/10
Tipsport CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
SynotTip CZ
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR
9/10
iFortuna
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Ministerstvo financí ČR