Recenze sázkové kanceláře Maxitip – Mobilní aplikace

Nedoporučujeme hrát na MaxiTIP
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Synottip
Hodnocení
9/10
 • Live sázky
 • Mobilní sázení
 • Cash Out

Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 10 000 Kč Začít sázet
ZJISTIT VÍC
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

V dnešní recenzi se podíváme na mobilní aplikaci od sázkové kanceláře Maxitip, která je na trhu již od roku 1999. V současné době usiluje Maxitip o pozici třetí nejlepší sázkové kanceláře na tuzemském trhu, a k tomu je samozřejmě zapotřebí i kvalitní mobilní aplikace. My jsme si jejich appku stáhli a vyzkoušeli na vlastní kůži, abychom vám mohli předložit relevantní fakta. Pojďme se tedy nyní podívat, jestli si zachovává vše, co její počítačová verze, a zda se vůbec může měřit s těmi nejlepšími.

Maxi-Tip Mobilní Aplikace
Maxi Tip
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroid
BONUSY 100%do 1000Kč

Mobilní webové stránky Maxitip

Dobrá zpráva pro všechny, kteří nechtějí stahovat mobilní aplikaci, Maxitip totiž disponuje mobilními webovými stránkami, které jsou ovšem pouze v prozatímním provozu. To znamená, že některé funkce, jako například registrace, jsou z nich momentálně nedostupné. Jak ale Maxitip na stránkách uvádí, na vylepšení mobilních stránek momentálně pracuje, takže doufejme, že se co nejdřív dočkáme plnohodnotné verze.

Zatím tomu tedy není tak, že by překypovaly hromadou funkcí, nicméně na vsazení tiketu jsou naprosto dostačující. Jako veliké plus hodnotíme jejich rychlou odezvu, která funguje opravdu na výbornou. Mobilní stránky se navíc krásně přizpůsobí velikosti vašeho displeje, takže máte přehled o celé obrazovce.

Mobilní aplikace Maxitip

Мaxitip MOBILNÍ APLIKACE PRO RYCHLÉ SÁZENÍ

Nyní se dostáváme k hlavnímu bodu naší recenze, a sice k samotné mobilní aplikaci od Maxitipu, která je dostupná od roku 2017 pro operační systémy Android a iOS. Ke stažení je přímo na stránkách Maxitipu, přičemž iOS verzi najdete i v Apple Store.

Uživatelské prostředí je vyladěné do typických barev této sázkové kanceláře, přičemž na hlavní stránce najdeme přehled těch nejzajímavějších sportů. Jedním kliknutím se pak hravě přeneseme na seznam všech sportů, které jsou momentálně k dispozici. Navíc máme možnost označit si hvězdičkou své oblíbené sporty, které se nám budou následně zobrazovat vždy nahoře. Stejná funkce je navíc dostupná i pro samotné ligy, což je užitečné takřka pro všechny, protože všichni máme své oblíbené ligové soutěže a turnaje.

S Appka je přehledně zpracovaná a uživatelské prostředí se vyznačuje rychlou odezvou, takže by vás od sázení nemělo nic zdržovat. Sázkař navíc může využít možnost jednoduché filtrace událostí na základě času, kdy se budou hrát (dnes, zítra, do 3 hodin, do 30 minut atd.). Tolik tedy k uživatelskému prostředí, které hodnotíme kladně, a to zejména pro svou přehlednost a rychlou odezvu.

Jak se v mobilní aplikaci zaregistrovat?

Na horní liště rozklikneme tlačítko „přihlásit se“, kde následně vybereme možnost „registrace“. Při registraci budeme dotázáni na přihlašovací jméno (přezdívku), heslo a kontaktní údaje, které musí být vyplněny pravdivě, jinak se vám nepodaří dokončit registraci. Připravte se tedy na to, že bude potřeba zadat jméno, telefonní a emailový kontakt, adresu a datum narození s rodným číslem. Rovněž můžete vyplnit pole „datová schránka“, pokud ji vlastníte a přejete si být přes ni kontaktováni.

Poté zaškrtněte políčka, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a klikněte na tlačítko „pokračovat“. V následujícím kroku vám bude zaslán PIN kód na telefonní číslo, které jste uvedli ve formuláři. Až tento kód zadáte do příslušné kolonky, bude vám vytvořeno dočasné konto, které následně bude nutné do 30dní ověřit.

MaxiTip
HODNOCENÍ APLIKACE 4.5
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus
HODNOCENÍ APLIKACE 5.0
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus

Jak na sázky?

Sázet přes mobilní appku od Maxtipu zvládne každý, stačí pouze kliknout na požadovanou sázku, která se vám následně přenese na tiket. Ten najdete v pravém horním rohu aplikace. Skvělou zprávou je, že kromě klasických sázek je možné podat i sázky systémové, což znamená, že ne každá sázková příležitost na tiketu musí nutně vyjít, abychom z ní i přesto měli zisk.

Jak na sázky na MaxiTip aplikace?

To provedeme tak, že jednotlivé sázkové příležitosti označíme písmeny abecedy (pod jedním písmenem může být i více sázkových příležitostí – lze je tedy rozdělit do skupin), načež ještě máme možnost označit některé písmenem T. Skupiny označené písmenem T musí vyjít, jinak sázku prohrajete. Ptáte se, proč by je tedy někdo takto označoval? Je to jednoduché, tyto skupiny totiž zvyšují kurz na tiketu, a tím představují větší možnost zisku.

Co znamená funkce rychlá sázka?

V předešlém odstavci jsme zmínili, že po kliknutí na požadovanou sázkovou událost, se tato událost automaticky přesune na tiket, který je schován pod tlačítkem v pravém horním rohu. Nemusí tomu tak nutně být, pokud zapnete funkci „rychlá sázka“, kterou najdete na horní liště pod symbolem stopek.

Majitelé chytrých hodinek zbystřete! Nová verze aplikace SYNOTTIP je optimalizovaná pro použití s chytrými hodinkami, což naleznete v hlavním menu v sekci Nastavení. Můžete si tak nastavit, zda chcete přijímat sázenky z hodinek, zakázat na hodinkách live události atd. Všechny tyhle funkce jistě přijdou vhod zejména na cestách a ve ztížených podmínkách.

Tato funkce je užitečná v případě, že nehodláte sázet na víc než jednu sázkovou příležitost, protože jakmile na ni kliknete, automaticky vyjede ze spodní lišty tiket, kde už jen navolíte požadovanou výši sázky a jednoduše ho odešlete. Není třeba na tom hledat nic složitého, jedná se ale o velice užitečnou funkci, která vám dokáže ušetřit nějakou tu vteřinku navíc.

Přednastavte si rychlá tlačítka pro podání sázky

U mnoha sázkových kanceláří jsme si již zvykli, že na tiketu jsou přednastavená tlačítka pro rychlé zadání výše sázky. V mobilní aplikaci Maxitip jsou tato tlačítka nastavena na 25 Kč, 50 Kč, 100 Kč a 150 Kč. V nastavení si však může každý sázkař tyto částky upravit k obrazu svému, za což musíme Maxitip pochválit, neboť každý má jiné finanční možnosti a preference, a touto funkcí jistě potěší nejednoho sázkaře.

Na co si v mobilní aplikaci Maxitip vsadíte?

Maxitip má ve svém repertoáru klasiky, jako tenis, hokej, fotbal, basketbal, volejbal, házenou, dostihy, americký fotbal, ale třeba i šipky, speciální sázky (politické, společenské atd.) a šachy. Nabídne nejrůznější ligy z celého světa, známé i méně známé, nebo například pohárové soutěže. Ačkoliv jeho sportovní nabídka netrhá rekordy v počtu sportovních odvětví, stále se jedná o slušnou porci, ze které si dozajista něco vyberete.

Podíváme-li se na doplňkové sázky, pak zjistíme, že nechybí nic z desktopové verze, takže strádat nebudeme. Nechybí sázky na počet gólů v zápase, handicapy, dvojité sázky, ani sázky na střelce gólů a mnoho dalších událostí.

Co nám trošičku dělá vrásky, je absence předzápasových statistik, které zkrátka k sázení patří, tudíž by měly být přítomny i v mobilní aplikaci. To, že tomu tady tak není, je rozhodně veliké mínus.

Další funkce mobilní aplikace

Další funkce mobilní aplikace MaxiTip

Maxitip aplikace nevyniká žádnými speciálními funkcemi, které by vás poslaly do kolen, ale přesto v ní lze něco málo nastavit. Například si můžete zvolit, zda chcete, aby vám Maxitip zasílal informace s vyhodnocením vašeho tiketu. Musíte tedy mít v nastavení povolené notifikace od dané aplikace.

Další funkce se týká bezpečnostního opatření, které se vám může hodit nejen při krádeži telefonu, ale v případě, kdy svůj mobilní telefon sdílíte s další osobou. V sekci nastavení je totiž možnost nastavit si PIN kód pro přístup do aplikace, bez kterého ji nikdo nebude moci použít.

V neposlední řadě tu máme nastavení týkající se přímo tiketu. Maxitip vám totiž dává možnost volby, zda chcete akceptovat změny kurzů při odesílání tiketu nebo ne. Lze dokonce nastavit, aby se přijímaly pouze změny na vyšší kurz. Spoustu sázkařů tuto možnost běžně využívá.

Naše výtky k mobilní aplikaci Maxitip

První výtka putuje na vrub live sázkám, kde jednak chybí live streamy z utkání, což sice není příjemné, ale dalo by se to pochopit, avšak pouze za předpokladu, že by místo nich Maxitip nabídl kvalitní zápasové statistiky. Sázet živě bez streamu či alespoň podrobnějších statistik ze zápasu, je čirý vabank.

Dalším nešvarem je kontaktování zákaznické podpory, které by bohatě stačilo například přes kontaktní formulář v aplikaci. Jenže tato aplikace vám přesměruje na internetový prohlížeč nebo email, za což rozhodně body nepřidáme. Nikdo si nestahuje mobilní aplikaci, aby ho z ní při takových zásadních úkonech vyhazovala.

Celá appka je rychlá a má dobrou odezvu, ale se stabilitou je to horší. Občas zkrátka při podávání tiketu spadne, s čímž se potýká více uživatelů, a nejde tedy o ojedinělý případ. Na tom by měli vývojáři zapracovat jako první.

Rozdíl mezi androidem a iOSem

Pro pořádek si nejprve ujasněme, že k plynulému chodu iOS verze budete potřebovat iOS 8.0 a vyšší, přičemž u androidu bude zapotřebí verze 4.4 a vyšší. Pro oba operační systémy jsou k dispozici takřka totožné funkce, ale bohužel i podobné nešvary. Nestabilita, o které jsme psali v předchozím odstavci, se nevyhýbá ani jednomu z nich. Pokud jste navíc vlastníkem iPadu, pak nejspíš budete mít problém, protože se této appce nedostalo optimalizace pro tablety.

Závěrečné hodnocení mobilní aplikace Maxitip

Začněme nejdříve nešvary, které by bylo dobré v co nejkratší době odstranit. Hodně uživatelů aplikace od Maxitipu hlásí problémy se stabilitou, která je základním kamenem všeho. Bez ní to mezi elitou rozhodně nepůjde. Body nepřidáme ani za absenci předzápasových a live statistik, jejichž přítomnost by usnadnila práci všem sázkařům, kteří nyní musí dohledávat informace a statistiky jinde.

ZÁVĚR

MaxiTip

OVĚŘENO

Posledním větším problémem, který jsme za dobu testování zjistili, je přesměrování na internetový prohlížeč, když chcete kontaktovat zákaznickou podporu.

Uvítací Bonus 1000Kč

Zakončeme to ale pozitivně, protože i přes nestabilitu, je tato aplikace uživatelsky přehledná a může se pyšnit skutečně rychlou odezvou. Dokonce tu najdeme i pár vychytávek, jako například uzamčení aplikace PIN kódem nebo nastavení „rychlé sázky“, díky níž si hravě vsadíte dvěma kliknutími.

Všehovšudy je Maxitip aplikace takovým středem na poli mobilních sázkových aplikací, který neurazí, ale ani nenadchne. Pokud vás ale baví její počítačová verze, pak vám nejspíš bude stačit i tato appka.

Další recenze na sázkové aplikace

BOOKIE OS Hodnocení Živé
Přenosy
Funkčnost Přečtěte si více
TipSport
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Tipsport Aplikace
Chance
iOS
Android
Win
4.5
Yes
 • Živé přenosy
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Chance Aplikace
SynotTip
iOS
Android
Win
4.5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
SynotTIP Aplikace
*Podmínky platí, více informací na webových stránkách provozovatele