Recenze SYNOT TIP aplikace sázkové kanceláře

Je to už nějaký ten rok, co první verze mobilní sázkové aplikace od SYNOT TIPu spatřila světlo světa, avšak tehdy měla ještě hodně much a potřebovala pořádně doladit. Během posledního roku se to Synotu, zdá se, povedlo, a proto jsme se rozhodli podívat se na ni pěkně zblízka.

Zobrazit více

V následujících odstavcích si rozebereme její nejdůležitější funkce, řekneme si něco k uživatelskému prostředí, bonusům, funkcím tiketu, a v neposlední řadě si rozebereme její silné a slabé stránky. To vše, abychom vám usnadnili rozhodování a pomohli vám s výběrem mobilní aplikace šité na tělo vašim potřebám a preferencím.

Ukaž méně
SYNOT TIP Mobilní Aplikace
SYNOT TIP
 • Live sázky
 • CASH OUT
 • Statistika
 • Bonus za stažení své aplikace
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
Uvítací bonus 10000 Kč Získat bonus na SYNOT TIP

Mobilní webové stránky SYNOT TIP

Pokud zrovna nemáte čas stáhnout si aplikaci od SYNOT TIPu, ale přesto se nutně potřebujete na svém mobilu dostat na jeho webové stránky, pak můžete být v klidu, protože Synot je optimalizoval pro mobilní zařízení, takže se krásně přizpůsobí velikosti vašeho displeje. Stránky jsou poměrně responsivní, přičemž neztrácí nic z toho, co nabízí jejich počítačová verze.

Jedinou výtku máme k řazení live zápasů, které by mohlo být trochu přehlednější. Veškeré live zápasy jsou zobrazeny pod sebou, ale nejsou rozděleny do jednotlivých kategorií podle druhu sportu, což je docela škoda. Jde však pouze o zvyk, to nejdůležitější je, že jsou rychlé a snadno si přes ně vsadíte.

SYNOTTIP aplikace

SYNOTTIP MOBILNÍ APLIKACE PRO RYCHLÉ SÁZENÍ

Designově se podobá počítačové verzi, kde je dominantním prvkem oranžový pruh v horní části obrazovky, který tvoří hlavní lištu. Jedinou změnou je barva pozadí, které není typicky černé, nýbrž se mu dostalo bílé podoby. Tuto změnu však přijímáme s nadšením, neboť bílé pozadí na displeji znamená mnohem lepší čitelnost na slunečním světle.

Soubor SYNOT TIP apk můžete stáhnout přímo ze stránek sázkové kanceláře. Pokud jste majiteli zařízení značky Apple, pak ji můžete samozřejmě vyhledat i v Apple Store. K plynulému chodu budete potřebovat iOS 10.3 a vyšší. Pro android aplikaci se pak doporučuje verze 4.4 a vyšší.

SYNOT TIP aplikaci značně vylepšil oproti předchozím rokům, protože v současné době funguje skutečně rychle, a i přes občasné problémy s „padáním“, se jedná o solidní počin. Je sice pravdou, že uživatelské prostředí působí hodně jednoduše, nicméně svou funkci plní dobře.

Přihlášení a registrace

Pokud už jste se registrovali na počítači nebo na pobočce, pak už se pochopitelně znovu registrovat nemusíte. Stačí jen kliknout na tři vodorovné proužky v levém horním rohu, kde vyjede zajímavě řešené menu. Tam vyberete možnost Přihlášení, a pak už jen vyplníte své přihlašovací údaje.

Jestliže ale registraci nemáte, pak v tomtéž menu vyberete možnost Registrovat, kde se vám následně zobrazí registrační formulář. Předem zdůrazňujeme, že všechny údaje musí být vyplněny pravdivě, jinak nebude možné registraci dokončit..

HODNOCENÍ APLIKACE 4.5
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus
HODNOCENÍ APLIKACE 5.0
 • Všechny sporty dostupné
 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Speciální bonus

Připravte se tedy, že budete dotázáni na jméno a příjmení, datum narození, emailovou adresu a telefonní číslo. Pod telefonním číslem je tlačítko „Ověřit“, po jehož zmáčknutí vám přijde SMS s kódem, který zadáte do příslušné kolonky.

Následně si jen zvolíte přihlašovací jméno a heslo k hráčskému účtu, zaškrtnete políčko s prohlášením, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Poté už jen stačí stisknout tlačítko „Registrovat“, a bude vám vytvořeno dočasné konto, které bude třeba do 30dnů ověřit.

Sázejte na vše, na co jste zvyklí

Pokud se domníváte, že je tahle appka osekaná oproti desktopové verzi, pak vás musíme vyvést z omylu. Vsadíte si tu na vše, na co jste zvyklí z počítače. Kromě klasických sportů, jako lední hokej, fotbal, basketbal, tenis, volejbal, je tu i řada méně rozšířených sportovních odvětví, a nutno dodat, že jsou všechny poměrně přehledně uspořádány.

Už tedy víme, že v mobilní sázení aplikaci nepřijdeme o žádný sport, ale jak je to se sázkovými trhy a vedlejšími sázkami? Odpověď je stejná, jako v předchozím odstavci, najdete tu opět úplně všechno. Ať už se bavíme o sázce na počet gólů, střelce utkání, handicapy apod., tahle appka vás rozhodně o nic neochudí.

Druhy sázek a podání tiketu

V mobilní aplikaci od Synotu máme na výběr ze dvou druhů sázek – klasické a systémové. Systémové sázky jsou takové, kde je na tiketu více událostí rozdělených do různých skupin, přičemž ne každá skupina musí nutně vyjít, aby byl tiket výherní. V praxi to znamená, že máme na tiketu třeba čtyři sázkové příležitosti, z nichž jedna nevyjde, ale my přesto obdržíme výhru, i když ne v plné výši.

Samotné podání tiketu není žádná věda, stačí pouze označit vámi vybrané sázkové příležitosti, které se automaticky přesunou na tiket, který zobrazíte kliknutím na ikonku tiketu v pravém horním rohu. Jste-li zvyklí sázet pravidelně stejné částky, pak si můžete v nastavení navolit, aby se vám na tiketu tato částka automaticky vyplňovala, což vám ušetří nějakou tu vteřinku navíc. Dále je možné změnit nastavení ohledně přijímání změny kurzů při odesílání tiketu.

Užitečné funkce aplikace SYNOT TIP

I přes některé mouchy se tu najde řada zajímavých funkcí, které udělají radost nejednomu sázkaři. Tak například je zde dostupná oblíbená funkce cashout, která umožňuje předčasné vyplacení tiketu, i když ještě nebyly dohrány všechny sázkové příležitosti. Díky tomu se můžete vyhnout větším ztrátám a ušetřit nějaké ty „kačky“ navíc.

Majitelé chytrých hodinek zbystřete! Nová verze aplikace SYNOTTIP je optimalizovaná pro použití s chytrými hodinkami, což naleznete v hlavním menu v sekci Nastavení. Můžete si tak nastavit, zda chcete přijímat sázenky z hodinek, zakázat na hodinkách live události atd. Všechny tyhle funkce jistě přijdou vhod zejména na cestách a ve ztížených podmínkách.

Další užitečnou funkci si dovolíme uvést jedním slovem – notifikace. Pokud opět zabrousíme do nastavení, pak nalezneme možnost povolit či zakázat upozornění o výhrách. Dokonce je možné konkrétně si nastavit, ke kterým událostem chcete dostávat upozornění (výsledky poločasů, čtvrtin, góly, vyloučení atd.). Takhle specifikovanou nabídku vítáme s otevřenou náručí, a doufáme, že ji brzo uvidíme ve všech mobilních aplikacích.

Co je ještě potřeba doladit?

SynotTip aplikace Živé přenosy

Ani SYNOT TIP se nevyhnul určitým nešvarům, z nichž některé jsou závažnější, a jiné možná spíše subjektivní. Faktem ale je, že v mobilní verzi kurzového sázení chybí předzápasové statistiky, bez nichž se nesází úplně nejlépe. Přibývá tak hledání výsledků a statistik na internetu, což stojí nějaký ten čas a úsilí. Ačkoliv ani v počítačové verzi nenajdeme statistiky úplně u všeho, tak u důležitějších a oblíbenějších zápasů bývá jejich přítomnost pravidlem. Proto by nebylo od věci pomýšlet časem na jejich doplnění i pro mobilní zařízení.

Dále se nám úplně nezdá doba připsání peněz na účet. Abyste nás nepochopili špatně, tenhle problém není na každodenní bázi, ale občas zkrátka trvá i čtvrt hodiny, než se peníze po převodu platební kartou připíšou na vaše hráčské konto.

Mezi jednoznačně největší mínus však považujeme fakt, že aplikace se zdá být trochu nestabilní. Zatímco někdy funguje naprosto perfektně a nevyskytne se sebemenší chybička, tak jindy docela dost zlobí a „padá“. Také se nám stalo, že se špatně zobrazovaly některé nápisy a sportovní sekce.

Zákaznická podpora v aplikaci

Když dojde na řešení problémů, pak můžeme vybírat z několika možností. SYNOT TIP sice nenabízí kontaktní formulář ani live chat, nicméně je dostupná bezplatná telefonní linka, což je (v mobilní aplikaci) více než žádoucí. Tu najdeme v hlavním menu v sekci „Kontakt“, společně s dalšími kontaktními údaji. Dále je tu také emailová adresa a odkazy na facebookový a twitterový účet.

Zákaznická péče je k dispozici denně od 8:00 do 24:00 hodin. Její pracovníci jsou většinou ochotní a snaží se pomoci, ačkoliv někdy trvá trochu déle, než se ozvou. V každém případě se jedná o vcelku kvalitní službu, která se snaží pomoci svým klientům.

Rozdíl mezi verzemi pro iOS a Android

Obě verze jsou si velice podobné, vizuální podobou se liší jen minimálně. Z našeho testování se zdá, že SYNOT TIP android aplikace vykazuje o něco lepší stabilitu než verze pro iPhone. V konečném důsledku obvykle záleží především na typu telefonu a verzi operačního systému.


Hodně uživatelů mobilních zařízení od značky Apple by mohly odradit negativní recenze v Apple Store, neboť aplikace si tam vysloužila opravdu mizivé hodnocení. Tato hodnocení jsou však více než rok stará, a od té doby se leccos změnilo. Celá appka prošla řadou aktualizací, které výrazně zlepšily její výkonnost a uživatelské rozhraní. Zkuste ji proto dát šanci a uvidíte sami.


Závěrečné hodnocení mobilní aplikace SYNOT TIP

Když dojde na hodnocení mobilní verze SYNOT TIPu, diskutující se obvykle rozdělí na dva nesmiřitelné tábory, a my už nyní víme proč. Ani jeden z těch táborů si přitom nevymýšlí, jen má zkrátka úplně jiné preference.

ZÁVĚR

SYNOT TIP

OVĚŘENO

Se nám tu líbilo hned několik věcí, které rozhodně stojí za zmínku. Například velice podrobné nastavení notifikací, kde si může každý nastavit, o kterých událostech chce být informován.

Uvítací Bonus 10000Kč Nainstalovat aplikaci

Dále musíme pochválit optimalizaci pro chytré hodinky, která udělá radost nejednomu uživateli, přičemž nemůžeme opomenout ani svižnou reakční dobu a vcelku jednoduché ovládání. SYNOT TIP se zkrátka hodně zlepšil, a i když má ještě rezervy, tak tahle aplikace už se dá úplně v klidu používat místo počítačové verze.

Na druhou stranu nám třeba úplně nesedlo rozložení sekcí pro kurzové a live sázky, ačkoliv to do svého hodnocení nezahrnujeme, protože jde o čistě subjektivní dojem. Nicméně absence předzápasových statistik, a vlastně i nějakých podrobnějších statistik při live utkáních, je skutečným mínusem. K tomu musíme bohužel přičíst i občasnou nestabilitu aplikace.

Další recenze na sázkové aplikace

BOOKIE OS Hodnocení Živé
Přenosy
Funkčnost Přečtěte si více
TipSport
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Tipsport Aplikace
Chance
iOS
Android
Win
4.5
Yes
 • Živé přenosy
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Chance Aplikace
fortuna
iOS
Android
Win
5
Yes
 • Live sázky
 • Rozmanitost trhu
 • Speciální nabídky
Fortuna Aplikace
*Podmínky platí, více informací na webových stránkách provozovatele