Betfair v ČR recenze – Registrace & Licence

Betfair momentálně nepřijímá registraci z ČR.
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
  • Mobilní sázení
  • Živé přenosy
  • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
  • Mobilní sázení
  • Živé přenosy
  • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
  • Mobilní sázení
  • Živé přenosy
  • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Tato zahraniční sázková kancelář byla založena s příchodem nového tisíciletí a za dobu jejího provozu si získala řadu věrných fanoušků. V současné době nabízí jak sportovní sázení, tak i online kasino, poker a bingo. Ústředí společnosti nalezneme ve Spojeném království, na jehož trh se ostatně primárně zaměřuje. V dnešní recenzi si tuto sázkovou kancelář přiblížíme, ukážeme si její hlavní přednosti, jakož i možné slabiny. V neposlední řadě se podíváme také na její bonusovou nabídku a platební metody. Naše Betfair recenze vám zkrátka představí všechny klady a zápory této zahraniční sázkovky.

První návštěva stránek

Stránky sázkové kanceláře Betfair jsou laděny do kombinace žluté a černé barvy, což působí velice příjemně a nenásilně. Tuzemský sázkař může být trochu zklamán absencí českého jazyka, tedy pokud se rozhodnete u Betfair sázet, alespoň základní znalost anglického jazyka je na místě. Samotné rozložení stránek je poněkud odlišné od toho, na co jsme běžně zvyklí. Sportovní nabídka se nenachází na levé straně, nýbrž na horní liště a společně s ní je tam také sekce pro live sázky. Přihlášení do hráčského konta je situováno klasicky v pravém horním rohu. Orientace na stránkách není extra složitá, nicméně viděli jsme už přehlednější webové stránky, takže v tomto ohledu Betfair nepatří k tomu nejlepšímu.

Betfair CZ

Celkové hodnocení: 10/10

  • Live sázky: 10/10
  • Sporty k dispozici: 9/10
  • Platby: 10/10
  • Bonusové nabídky: 9/10
  • Bezpečnostní: 10/10
Uvítací bonus €20 bez zálohy

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

  • Živé přenosy
  • Live sázky
  • Mobilní sázení

Platební metody

Visa, Mastercard, Skrill, Bank transfers

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tenis, Házená, Hokej, Baseball, Motorsports, Curling ...

Registrace a přihlášení

Jak se zaregistrovat na betfair?

Pokud se rozhodnete zaregistrovat u sázkové kanceláře Betfair, můžete to udělat pomocí online registračního formuláře, ve kterém bude třeba vyplnit své osobní údaje včetně jména, data narození, e-mailové adresy a telefonního čísla. Budete také vyzváni k vytvoření uživatelského jména a nastavení tzv. bezpečnostní otázky, kterou budete muset zodpovědět v případě jakýchkoliv komplikací s vaším účtem. Dále je třeba zvolit si měnu, v jaké se vám budou peníze zobrazovat. Při registraci máte také možnost zadat akční promo kód, abyste získali vstupní bonus. Registrace není nikterak obtížná, zvlášť umíte-li alespoň částečně anglicky.

Bezpečnost a licence

Společnost Betfair sídlí na Maltě, kde získala licenci a odkud je také plně regulována a kontrolována. Jedná se o léty prověřenou sázkovou kancelář, která klade důraz na bezpečnost svých klientů. V současné době své služby bohužel nenabízí pro český trh, nicméně doufáme, že se tento stav časem změní. Sázení u společnosti Betfair je naprosto bezpečné, takže není důvod k obavám. Jak už, tak bývá u sázkových kanceláří zvykem, i Betfair musí dodržovat přísné bezpečnostní podmínky, které se vztahují jak k citlivým datům sázkařů, tak k převodu kapitálu. Jak tedy napovídá samotný název sázkové kanceláře, Beair sázky jsou fér.

betfair KOMPLETNÍ PROFIL

  • +44 203 059 88 88
  • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: 30s-1m přes chatu

Licence a regulace

  • MGA/CL2/294/2006
  • 000-039439-R-319330-003
Malta
Gambling Commission

Založeno: 2000

Společnost: PPB Counterparty Services Ltd

Ústřední úřad: Malta

Bonusy, které získá jen někdo

Sázková kancelář Betfair nabízí zajímavé a hodnotné bonusy, na které však nedosáhne každý. Důležitou roli zde hraje vaše geografická poloha, neboť v některých státech jsou bonusy nedostupné. Betfair nabízí vstupní bonus, který lze využít pouze na automatech a je v podobě volné sázky, která činí rovných 10 €. Tento bonus funguje tak, že jakmile se zaregistrujete a prosázíte 10 € (na určitých automatech), bude vám připsán na účet. Je ovšem zatížen podmínkami, tudíž je nutné prosázet jeho částku 10x.

Bonusy pro stávající uživatele

Betfair nenabízí žádný speciální věrnostní program a podobné věci, ale čas od času nabídne nějakou akci v podobě volné sázky nebo jiný druh bonusu. Všechny takové nabídky hledejte v sekci Betfair promos. Mnohdy vypíše akci, že při vsazení 5 € nebo 10 € na konkrétní sport, získáte stejnou částku v podobě sázky zdarma. Pokud ovšem plánujete využívat i další platformy sázkové kanceláře Betfair, jistě narazíte na vícero zajímavých bonusů. Nabízí například bonusy na poker, automaty i do kasina.

Ve sportovní nabídce najdete téměř vše

Přesně jak říká nadpis, kurzová nabídka v sobě skrývá takřka vše, na co si vzpomenete. Ať už jste milovníky fotbalu, ledního hokeje, tenisu nebo například šachů, o svůj oblíbený sport nepřijdete. A protože se Betfair hodně soustředí na anglický trh, najdeme v její sportovní nabídce také koňské dostihy a závody chrtů, které jsou na ostrovech velice populární. Nebudeme, ale ochuzeni ani o speciální sázky, jejichž obliba stále stoupá. Co se pak týče přidružených sázek, Betfair jich nabízí poměrně dost, a to zejména k fotbalovým utkáním. Dobrou zprávou je, že vypisuje i oblíbené asijské handicapy.

Oblíbená funkce cashout

Zatím stále ještě není pravidlem, aby tuto funkci sázkové kanceláře nabízely, proto oceňujeme každou, která tak učinila. Betfair funkci cashout nabízí a sázkaři tak mají možnost nechat si vyplatit výhru ještě před ukončením všech zápasů na tiketu. Pokud jste cashout ještě nikdy nevyzkoušeli, pak vězte, že vám dokáže ušetřit spoustu peněz a nervů. Doporučujeme však přečíst si předem podmínky cashoutu, protože je možné, že se nebude vztahovat na některé sporty či utkání. Abyste tedy předešli zbytečnému nedorozumění, raději se dopředu ujistěte, jak to je.

Kvalitní a přehledná live sekce

U betfair jedou live sázky v plném proudu 24 hodin denně

Pokud hledáte sázkovou kancelář, která nabízí kvalitní služby v oblasti live sázek, pak je pro vás betfair možná tou pravou. Disponuje totiž opravdu širokou nabídkou sportů a sázkových příležitostí, jakož i kvalitními live streamy. Problém však může nastat tehdy, nacházíte-li se ve „špatné“ geografické lokalitě. V takovém případě je dosti pravděpodobné, že se na žádný přímý přenos nepodíváte, a pokud ano, tak pouze na koňské dostihy. Pro určité státy jsou holt některé služby sázkové kanceláře Betfair zapovězeny, což je docela škoda.

Vklady a výběry finančních prostředků

Vložit peníze na hráčské konto je jednoduché a zvládne to opravdu každý, nicméně Betfair pro některé země poskytuje méně platebních metod než pro jiné státy. My se teď tedy podíváme na základní možnosti, které by měly být dostupné z většiny zemí.

Jak už, tak klasicky bývá, můžete využít služeb bankovního převodu, což je sice poměrně pohodlná možnost, ale transakce může trvat až 5 pracovních dní a minimální částka převodu činí 15 €. Druhou možností je využití platební karty, pomocí níž je převod okamžitý. Minimální limit pro převod pak činí 6 €. Pro mnohé sázkaře je zde ještě příjemnější možnost, a sice elektronická peněženka, a Betfair nabízí hned dvě. Tou první je Skrill, který je poměrně rozšířený i u nás v České republice. Převod pomocí Skrillu je okamžitý, avšak je třeba převést alespoň 10 €. Poslední platební metodou je Neteller, který rovněž představuje okamžitý převod finančních prostředků, limity jsou zde však o něco přísnější, neboť minimální částka převodu činí 15 €.

Výběr prostředků z hráčského konta je taktéž jednoduchý a můžete využít stejných platebních metod jako při vkládání. Výběr pomocí bankovního převodu trvá opět 2-5 dní a minimální částka transakce činí 10 €. Pokud se rozhodnete využít raději jednu z elektronických peněženek, tak své peníze obdržíte do 24 hodin, což se jistě vyplatí. Navíc, limity jsou minimální a začínají většinou na 1 €.

Mobilní aplikace pro Android i iOS

Pokud je Betfair v něčem opravdu skvělý, pak je to zajisté mobilní aplikace, která je dostupná pro obě nejpoužívanější platformy. Nechybí zde funkce jako cashout nebo live sázky, a navíc máte možnost získat zajímavé bonusové nabídky. Z hodnocení aplikace na App store je zřejmé, že se nejedná o nějakou podřadnou appku, neboť se pyšní velice dobrým ratingem 4.6 z 5, což jen potvrzuje má předchozí slova. Pokud si chcete aplikaci stáhnout, musíte být starší 17 let a měli byste mít operační systém iOS 9.0 nebo vyšší. K rozběhnutí aplikace na Androidu je zapotřebí operační systém verze alespoň 4.4. Pakliže tyto podmínky splňujete, nic vám nebrání ve stažení aplikace a objevování všech jejích funkcí.

Betfair Mobilní Aplikace
betfair
  • Mobilní platby
  • Live sázky
  • Včasná výplata / Cash Out
  • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
BONUSY €20bez zálohy

Kvalitní zákaznická podpora

Sázková kancelář Betfair využívá k zákaznické podpoře jednu z nejznámějších sociálních sítí na světě, a sice Twitter. Pokud mají zákazníci jakýkoliv problém nebo se jen chtějí něco dozvědět, mohou společnost kontaktovat přes Twitter od 8 do 23 hodin. Z některých zemí je také dostupný live chat, pomocí nějž se dočkáte odpovědi takřka okamžitě. U Betfair je dále možno sázet po telefonu, k čemuž slouží telefonní číslo, které najdete v záložce podpory. Zde je ovšem nastaven minimální limit pro sázku, který se pohybuje kolem 50 €.

Závěrečné hodnocení

Sázková kancelář Betfair je bezpochyby veliký hráč na poli sázkových kanceláří, ale jeho výhody jsou atrakvní jen pro sázkaře z určitých zemí. Předzápasová nabídka je na vynikající úrovni a nabídne spoustu známých i méně známých sportů. Ani live sekce není vůbec špatná, avšak to záleží na tom, jsou-li pro vás dostupné přímé přenosy.

Závěr

betfair

NENÍ DOSTUPNÝ

Betfair není momentálně k dispozici v České republice. Doporučujeme vyzkoušet některé ze sázkové kanceláře uvedených níže.

V čem však Betfair skutečně vyniká je mobilní aplikace, která je jedna z nejlepších na trhu a je dostupná jak pro Android, tak pro iOS. V konečném důsledku to však vypadá tak, že Betfair je vhodná především pro sázkaře z Velké Británie a Irska. Ostatní státy jsou v jistých věcech znevýhodněny. Státy východní Evropy včetně Slovenska, Chorvatska a ČR jsou na tom prakticky nejhůře, neboť pro ně Betfair nenabízí přímé přenosy, ani většinu bonusů. Naše doporučení je tedy následující, jste-li osoba s trvalým pobytem na Britských ostrovech, pak byste ji rozhodně měli vyzkoušet. Pro ostatní sázkaře existuje spoustu jiných a lepších sázkových kanceláří, které jsou jim běžně dostupné.Více recenzí sázkové kanceláře

Tipsport
  • Live sázky
  • Živé přenosy
  • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
iFortuna
  • Live sázky
  • Živé přenosy
  • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
MaxiTip
  • Live sázky
  • Live chat podpora
  • Živé přenosy
Ministerstvo financí ČR