Betway recenze 2020 – Sázková kancelář, která jde nahoru

Tato sázková kancelář v současné době nepřijímá sázkaře z ČR!
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Online sázková kancelář Betway byla poprvé spuštěna v roce 2006 a hned od začátku musela čelit mnoha nepříjemným chvilkám. Nakonec však zabojovala, provedla několik změn ve vedení společnosti, a vyšvihla se mezi prověřené a kvalitní sázkové kanceláře. V současné době se neustále snaží zlepšovat své služby, což dokazuje i poměrně dobré hodnocení spokojených uživatelů. Pojďme se nyní podívat na stěžejní funkce této sázkové kanceláře, jakož i na věci, které je potřeba ještě zlepšit.

Intuitivní rozložení a rychlá pomoc

Prostředí webových stránek Betway je příjemné, zvláště pak oceňujeme intuitivní rozložení. V pravém horním rohu se klasicky nachází kolonka pro přihlášení do účtu, na horní liště zase můžeme přepínat mezi sportovními sázkami, kasinem a e-sporty. Co se nám líbí asi nejvíce, je tlačítko pro podporu, které je umístěné přímo uprostřed pod horní lištou, takže v případě problému či dotazu se snadno a rychle domůžete pomoci. Na první pohled je zřejmé, že na stránkách této sázkové kanceláře nebudete ztrácet čas zbytečným hledáním a složitým proklikáváním

Betway

Celkové hodnocení: 9/10

 • Live sázky: 9/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 8/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnostní: 9/10
Uvítací bonus až 30€ v podobě sázky zdarma

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • e-Sports

Platební metody

Visa, NETELLER, Skrill, Paypal

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Tennis, E-sporty, Basketbal, Golf...

Registrace u Betway a ověření totožnosti

Jak se zaregistrovat na Betway?

Odkaz na registraci nalezneme v pravém horním rohu, odkud budeme přesměrováni na registrační formulář, který sestává z několika kroků. V první řadě si musíte nastavit uživatelské jméno/heslo a zadat platnou emailovou adresu. Dalším krokem registrace je vyplnění osobních údajů včetně jména, data narození a země. Poté následuje vyplnění adresy a můžete si dokonce nastavit i denní, týdenní a měsíční limity, které nechcete překročit. Tento krok je ovšem nepovinný, takže poslední nutností už je pouze nastavení měny a zaškrtnutí potvrzení, že jste se seznámili s podmínkami. Nechcete-li přijít o speciální nabídky, určitě zvolte metodu, jakou je chcete dostávat (email, SMS, telefon, pošta).

Následně budete vyzváni k ověření vaší totožnosti, kterou provedete nejjednodušeji tak, že naskenujete nebo vyfotíte svůj občanský průkaz či pas a elektronicky ho odešlete. Dále můžete být vyzváni k ověření adresy, což pro vás fakticky znamená vyfotit či naskenovat např. účet za energie, telefon atd.

Betway licence - užívejte si sportovního sázení bez obav

Navzdory tomu zběsilému startu, o kterém jsme mluvili v úvodu, Betway se postupně vypracovala v prověřenou a důvěryhodnou sázkovou kancelář. Je totiž držitelem hned dvou licencí, a to od Malta Gaming Authority (MGA) a UK Gambling Commission, která platí za jednu z nejpřísnějších na světě. Díky tomu může Betway poskytovat své služby po celém světě, ačkoliv se nejvíce zaměřuje na evropské země. Jak už to tak ovšem bývá, v některých státech nemůže operovat kvůli tamním zákonům.

Betway KOMPLETNÍ PROFIL

 • 0808 238 9841
 • support@betway.com
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: 2 minuty přes chat, Email: 30 – 120 minut

Licence a regulace

 • UKGC 000-039372-R-319367
 • MGA 39372
Gambling Commission
MGA

Založeno: 2006

Společnost: Betway Limited

Ústřední úřad: 9 Empire Stadium Str, Gzira, Malta

Kromě toho, že disponuje platnými licencemi, dále spolupracuje se společnostmi, které dohlíží na kvalitu a dodržování pravidel u hazardních her, jako například eCOGRA, GambleAware, GamCare atd. Pokud jste tedy měli o této společnosti pochybnosti, pak vězte, že nemáte proč.

Uvítací Betway bonus v podobě sázky zdarma

Pro spoustu sázkařů jsou důležité bonusy, protože právě ty ukazují, jak moc se sázková kancelář zajímá o své zákazníky. S Betway se vám dostane uvítacího bonusu v podobě volné sázky, a to až do výše €30. Bonus ovšem získáte pouze tehdy, zaregistrujete-li platnou kreditní nebo debetní kartu a provedete první vklad do 7 dnů od registrace sázkařského účtu. Následně se vám volná sázka objeví v uživatelském menu, ovšem využít ji budete moct až tehdy, co prosázíte výši vašeho prvního vkladu, tj. při vkladu €10 je nutné prosázet tuto částku, abyste odemkli sázku zdarma – nemusíte ji však prosázet najednou, nýbrž je možné rozdělit ji do několika sázek s minimálním kurzem 1.75.

Uvítací bonus na betway

Bonusová nabídka Betway pro stálé zákazníky

S bonusy to u Betway nikdy nebylo moc horké, ovšem v průběhu posledních let se leccos změnilo a my si tak můžeme užít alespoň pár zajímavých nabídek. Mezi takové patří například tzv. Klub sázek zdarma, kde stačí každý týden od soboty do pátku prosázet alespoň €25 a následně dostanete dvě volné sázky v hodnotě €5. Tato nabídka platí stále, a vy tak máte možnost získat volné sázky v hodnotě €10 každý týden.

Sázková kancelář Betway nabízí i jiné druhy bonusů, které však nejsou dostupné pro všechny. Hodně záleží na tom, z jakého regionu pocházíte, takže nejlepším způsobem jak zjistit, zda máte k dispozici nějaký ten zajímavý bonus, je kontaktovat zákaznickou podporu společnosti, nebo se podívat ve svém uživatelském menu.

Sportovní nabídka pro milovníky fotbalu

U Betway se sice nedočkáme nějaké extra propracované sportovní nabídky, ale rozhodně má co nabídnout. Už při prvním pohledu na její webové stránky je zřejmé, že jejím největším favoritem je fotbal, na který vypisuje opravdu slušné množství sázek. Dále sází hodně na e-sporty, tenis a basketbal, přičemž radost budou mít i fanoušci amerického fotbalu. Kromě toho zde najdeme i sázky na politiku či speciální sázky. Ovšem kromě zmíněného fotbalu jsou ostatní sporty trochu ochuzené oproti jiným sázkovým kancelářím.

Vzhledem k tomu, že se zaměřuje primárně na Spojené Království, nemůžou zde chybět ani závody koní a chrtů. A přesně ze stejného důvodu vypisuje i kurzové sázky na irské sporty (například Galský fotbal). Pokud jste navíc milovníky golfu, pak věřte, že se sázkovou kanceláří Betway rozhodně nešlápnete vedle.

U Betway je na co sázet

Jak už jsme zmínili výše, Betway se zaměřuje zejména na trh s fotbalem, a právě zde najdeme také největší počet doplňkových sázek. Nedosahuje sice kvalit těch nejlepších sázkových kanceláří, nicméně jako taková zlatá střední cesta funguje dobře. Nabízí totiž sázky typu dvojitá šance, handicapy, přesný výsledek, poločas-zápas, sázky bez remízy apod. Samozřejmě nechybí ani počet rohových kopů nebo karet.

S basketbalem a hokejem je to podobné, takže tu nalezneme handicapové sázky, vítěze třetin/čtvrtin nebo dokonce i speciální sázky na konkrétní hráče. Dále se Betway soustředí i na tenis, kde se v hlavní sezóně dočkáme slušné porce doplňkových sázek, leč hlava se vám z nich nezamotá. Kdo si ovšem přijde na své, jsou milovníci dostihových závodů a amerického fotbalu, protože oba tyto sporty jsou zde na vysoké úrovni.

Vsaďte si a využijte funkci cash-out

V první řadě je nutné zmínit, že sázkový tiket není vidět, dokud nekliknete na konkrétní sázku, teprve poté vyjede po pravé straně. Vsadit si je skutečně jednoduché a říká se, že v jednoduchosti je krása. Pokud jste nenáročný sázkař, pak určitě. Ovšem sázíte-li rádi například systémové sázky nebo si rádi jinak hrajete s tiketem, pak budete nejspíš zklamaní. Sázkový tiket u Betway je prostá záležitost bez špetky inovace, takže si vsadíte jen AKO a Multi sázku. Záleží tedy čistě na vašich preferencích, zda vám to takhle vyhovuje. Alespoň částečnou útěchou může být, že si na tiketu můžete zaškrtnout, zda chcete přijímat všechny změny v kurzu při podání sázky, nebo ne.

Dobrou zprávou je, že Betway zařadil do svého repertoáru velice oblíbenou funkci cash-out, která funguje opravdu dobře. U každého zápasu máte ikonku, zda je u něj tato vychytávka k dispozici, takže vždy dopředu víte, na čem jste. Neméně důležitou funkcí je i přehledný seznam vámi podaných sázek, které najdete na pravé straně hlavní lišty se sporty (nad tiketem).

Betway - live sázky, které nenadchnou ani neurazí

live sázky na betway

Sázíte-li rádi live, pak rozhodně nemějte velká očekávání, protože v současné době je tato sekce u Betway na hranici průměrnosti. Sice se vám nestane, že byste neměli na co vsadit, nicméně žádný extra velký repertoár zápasů na vás nečeká. A vezmeme-li v potaz i fakt, že kurzy při live sázkách dosahují spíše nižší hranice, tak se nejedná o nic zajímavého. Dokonce se nepodíváte ani na přímý přenos, tedy pokud nejste ze Spojeného království, Irska či Švédska, protože ten je dostupný jen pro tyto země.

Ale abychom jen nekritizovali, tak musíme ocenit alespoň snahu o jakýsi live tracker, který sice nenajdeme u všech zápasů, nicméně je to krůček kupředu. Celkově to vypadá, že se sázková kancelář postupně vzmáhá a dá se očekávat, že v budoucnu bude své služby vylepšovat.

Mobilní aplikace Betway – poznejte komfort mobilního sázení

V předchozím odstavci jsme neměli příliš dobrých zpráv na rozdávání, ovšem u mobilní aplikace Betway je to jiné. Všichni asi chápeme, že nenabízí víc funkcí než desktopová verze, nicméně musíme uznat, že funguje na výbornou. Uživatelské prostředí je velice jednoduché na používání a zaručuje skvělý komfort při online mobilním sázení. Důkazem jsou i skvělá hodnocení na App Store, kde si tato appka vysloužila skvělých 4.7 hvězd z 5. Pokud navíc budete mít s aplikací problémy, pak je hravě vyřešíte za pomoci live chatu, který i na mobilním zařízení funguje nonstop. Mobilní aplikace je k dispozici na platformách Android a iOS.

Betway Mobilní Aplikace
Betway
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Předčasná výplata / Cash Out
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
Uvítací bonus až 30€v podobě sázky zdarma

Rozmanitá nabídka vkladů a výběrů

K dotaci hráčského konta máte na výběr z poměrně solidního množství nejrůznějších metod a elektronických peněženek, přičemž minimální vklad činí 10€. Využít můžete metody od klasického vkladu pomocí kreditní karty, až po ecoPayz, Skrill, NETELLER, paysafecard, Trustly, Giropay, bankovní převod apod. U mnohých z těchto metod jsou peníze připsány okamžitě, takže je budete moci ihned využít na své sázky. Pro bližší přehled a informace o rychlosti převodu raději kontaktujte zákaznickou podporu, která vám jistě ráda poradí.

S výběrem finančních prostředků už sice tolik možností nemáte, nicméně stále jich je víc, než kolik nabízí většina českých sázkových kanceláří. Zůstávají nám tu klasické možnosti jako Skrill, NETELLER Paypal, Visa, bankovní převod atd. Ačkoliv jsou převody obvykle velice rychlé (1-2 dny), tak u některých metod mohou trvat 3 až 7 pracovních dní. Maximální výše výběru není stanovena, tudíž v tomto ohledu máte volnou ruku.

Zákaznické péče Betway

V dnešní době už se pomalu upouští od klasických e-mailů, které jsou často nahrazovány kontaktním formulářem nebo live chatem. A právě druhý zmíněný je nejlepší a nejrychlejší způsob kontaktování zákaznické podpory, kterého se vám u Betway dostane. Ačkoliv stále nabízí možnost řešit problémy přes e-mail, pro registrované sázkaře je nejsnazší cestou právě live chat, který je k dispozici 24 hodin denně. V dnešní době má každý člověk na spěch, takže dostat odpověď do pár minut je důležitým kritériem mnohých sázkařů. Kromě přímých forem pomoci jsou k dispozici i odpovědi na nejčastěji hledané otázky (FAQ).

Hodnocení na závěr

Závěr

Betway

Není dostupný

Sázková kancelář Betway je na dobré cestě, jak se stát velikým hráčem v sázkařském prostředí. Za poslední roky totiž ušla ohromný kus cesty a dokázala se vyhoupnout ze dna vzhůru, takže dnes platí za bezpečnou a spolehlivou sázkovou kancelář.

Větším zklamáním je pouze její live sekce, která nutně potřebuje „oživit“ svou sterilní a nudnou atmosféru. Jako protipól tu pak máme vynikající mobilní aplikaci, se kterou má rozhodně potenciál konkurovat top sázkovkám. Pokud tedy setrvá na vlně příznivých změn z posledních let, rozhodně stojí za to dát jí šanci.


Více recenzí sázkové kanceláře

iFortuna
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM
MaxiTip
 • Live sázky
 • Live chat podpora
 • Živé přenosy
Ministerstvo financí ČR