Jedna z prvních online sázkových kanceláří – bwin recenze

Tato sázková kancelář v současné době nepřijímá sázkaře z ČR!
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

Sázková kancelář bwin se může hrdě hlásit k nejstarším a nejnavštěvovanějším sázkovým kancelářím na světě. Na trhu působí již od roku 1997 a za tu dobu prošla zásadními změnami. Tou poslední bylo sloučení se společností GVC Holdings v roce 2016. Bwin provozuje činnost na základě licence o sportovních sázkách a kasinu, kterou získal na Gibraltaru. Naše bwin recenze vás provede základními i pokročilejšími funkcemi této sázkové kanceláře, a nahlédneme i do světa bonusů a mobilní aplikace.

Přehledné stránky, na kterých najdete vše, co potřebujete

Webové stránky sázkové kanceláře bwin nijak nevybočují ze standardů, ale za to nabízí přehledně uspořádané menu a intuitivní rozložení. Rozhodně se vám nestane, že byste někdy přišli o nějaký ten bonus či speciální akci, neboť veškeré highlighty jsou umístěny uprostřed úvodní obrazovky. Největší parádou jsou tzv. Last Minute sázky na liště u nabídky sportů, kde si můžete vsadit na zápasy, které se začnou hrát za méně než hodinu. Díky tomu vám už neunikne žádné utkání. Kromě toho najdete na stránkách sázkové kanceláře bwin i poker a kasino.

bwin

Celkové hodnocení: 8/10

 • Live sázky: 8/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 7/10
 • Bonusové nabídky: 9/10
 • Bezpečnostní: 8/10
Uvítací bonus 100% až do výše 200€

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

Platební metody

Visa, Mastercard, Skrill, PayPal, Apple pay

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Lední hokej, Tenis, Basketbal, Snooker, Atletika, Golf, Házená, Volejbal...

Registrace už nemůže být jednodušší

Jak se zaregistrovat na bwin?

Jednoznačnou výhodou, která mluví ve prospěch této sázkové kanceláře, je snadná a rychlá registrace, která nezabere ani 5 minut. Po vyplnění osobních údajů, jako je jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail, bude vytvořeno hráčské konto, které je následně potřeba ověřit vložením fotografie dokladu totožnosti. Tím celý proces registrace končí, ovšem pouze za předpokladu, že jste zadali správné a pravdivé údaje.

Kromě svých osobních údajů si budete muset vymyslet i unikátní přezdívku, kterou už později není možné měnit, proto rozmýšlejte pečlivě. Při vyplňování registračního formuláře si dejte pozor, abyste si správně navolili svou měnu a hlavně se nepřeklikněte při vytváření hesla k účtu. Formulář totiž nevyžaduje napsat heslo dvakrát (pro kontrolu), jak tomu obvykle bývá.

Poslední věc, kterou byste neměli při registraci opomíjet (pokud nechcete přijít o zajímavé nabídky a volné sázky) je zaškrtnutí políčka, zda a jak chcete dostávat informace o bonusových akcích, novinkách atd. Na výběr budete mít hned ze čtyř možností, a to e-mailem, telefonicky, formou SMS anebo dokonce poštou.

Sázejte bez obav aneb bezpečnost na prvním místě

Sázková kancelář bwin funguje pod dohledem Gibraltarské komise pro hazardní hry. Poskytovatelem webu je ElectraWorks Limited, která má licenci ve Velké Británii, a je tedy regulována komisí Velké Británie pro hazardní hry. Bwin se také řídí kodexem asociace European Gaming and Betting Association (EGBA), která dbá na přísné standardy ohledně bezpečnosti, zejména pak na ochranu mladistvých nebo závislosti na hře. Proto si u tohoto sázkového poskytovatele mohou založit účet pouze osoby starší 18let, což by ostatně měla být běžná praxe u všech solidních sázkovek.

Bwin KOMPLETNÍ PROFIL

 • 004312531726982
 • support.cs@bwin
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: Live chat: 30s – 60s, Email: 30 – 120 minut

Licence a regulace

 • 000-039011-R-319371-004
Gambling Commission

Založeno: 1997

Společnost: Trannel International Ltd

Ústřední úřad: Gibraltar; Velká Británie

Štědré uvítací bonusy, ovšem jak pro koho

Byly doby, kdy bwin nabízel perfektní vstupní bonusy a kdy se každý nový zákazník mohl těšit na pořádnou nadílku. Toto bujaré období vystřídala léta bez jakéhokoliv vstupního bonusu a dnes je to se vstupním bonusem trochu složitější. Jeho nabídka se totiž pro jednotlivé státy může značně lišit. Takže zatímco někde získáte 100% navýšení prvního vkladu až do výše 200 Eur, jinde se budete muset spokojit se sázkou zdarma v hodnotě 10 Eur. Rozhodně neuškodí zapátrat na internetu po webových stránkách, které mohou nabízet speciální kódy pro navýšení vstupního bonusu. Hlavně je potřeba dát si pozor na podmínky použití bonusu, protože většinou ho můžete u bwinu použít pouze na utkání s minimálním kurzem 1.70.

Lákavá nabídka pro stálé zákazníky

Pokud se vám nelíbí vstupní bonusová nabídka této sázkové kanceláře, pak vězte, že výhody a akce pro věrné sázkaře vás dostanou. Nenabízí sice klasický věrností program, kde byste získávali věrnostní body za každou uzavřenou sázku, ale za to můžete hrát každou chvíli o zajímavé ceny v podobě volných sázek nebo rovnou celých finančních částek. K tomuto účelu je dobré sledovat nabídky na hlavní stránce, nebo ještě lépe – nastavte si pravidelné notifikace, třeba na svůj emailový účet.

Tolik druhů sportu, že nebudete vědět, na co si dřív vsadit

Co se týče sportovní nabídky, bwin patří k absolutní špičce na trhu, neboť nabízí více než 90 různých druhů sportu, ke kterým denně vypisuje až 30 tisíc sázek, takže se opravdu nemusíte bát, že byste si neměli na co vsadit. Tuzemské sázkaře nejvíce láká fotbal, lední hokej a tenis, a přesně tyhle sporty jsou u bwinu na prvním místě. To ovšem neznamená, že by odsunul ostatní sporty na druhou kolej.

Ve stálé nabídce nalezneme i řadu méně protřelých sportovních odvětví, ať už se jedná o bandy, kriket nebo například šachy. Samozřejmostí je i nabídka e-sportů. Značná část sázkařů si v posledních letech oblíbila tzv. společenské sázky, a přesně těmi se můžete bavit i u bwinu. Z této kategorie stojí za to zmínit například sázky na politiku či společenské sázky. Kromě toho zde nalezneme i kategorii Zábava, kde se pravidelně objevují sázky na vítěze hudebních a filmových cen.

Chytré rozdělení jednotlivých sázkových příležitostí

Také jste zvyklí, že jsou všechny sázkové příležitosti vypsány pod sebou a člověk musí neustále scrollovat a hledat, aby si vybral přesně to, na co si chce vsadit? Bwin tento problém vyřešil po svém, a tak u něj můžete jednoduše na horní liště přepínat mezi jednotlivými kategoriemi, jako jsou asijské handicapy, počet gólů, přesný výsledek utkání či poločasu atd.

Samotných sázkových příležitostí ovšem není tolik, jako u některých jiných sázkovek, což nám přišlo jako velká škoda. Respektive, abychom byli přesnější, jsou zápasy, u kterých najdeme přes sto sázkových příležitostí, kdežto u jiných utkání bychom je napočítali na prstech obou rukou. Ani samotný kurz není nijak zvlášť oslnivý, byť v porovnání s českými sázkovými kancelářemi si vede dobře. Problém je, že není stabilní a často dost kolísá, na což je třeba dát si pozor.

Vsaďte si rychle a jednoduše s bwinem

Sázet u této sázkové kanceláře je radost, zvlášť pokud nejste příliš náročný sázkař, který potřebuje hromadu funkcí. K většině utkání máte k dispozici přehledné a podrobné statistiky, což už je v dnešní době vcelku běžnou praxí. Asi nebude překvapením, že si bwin neúčtuje žádný manipulační poplatek za přijetí sázky. Jediné, co vás může teoreticky zbrzdit, je dosažení maximálního limitu pro výhru, který činí 6 milionů korun za týden. Drtivá většina sázkařů však na takovou částku rozhodně nedosáhne, takže ten limit klidně zase můžete pustit z hlavy.

live sázky na bwin

Ačkoliv je samotné podání sázky u bwin snadné, přece jen se nám příliš nelíbí funkce tiketu. Na takhle vyspělou a věhlasnou sázkovou kancelář je zkrátka až moc obyčejný a jednoduchý. Jediné, co lze využít, je funkce systémové sázky, kde však nejsou dopředu rozepsány všechny možné varianty výhry, nýbrž pouze ta nejvyšší. Těžko říct, zda se to do budoucna změní, ovšem v tuto chvíli je to pro nás rozhodně zklamání.

Velký výběr live sázek pro každého

Zatímco u předzápasových sázek jsme měli určité výhrady, s live sekcí jsme relativně spokojeni. Nalezneme zde dostatek zápasů a k nim vypsaných sázkových příležitostí, což je u bwinu už jakýsi standard. Samozřejmostí jsou také přímé přenosy, i když jich není tolik, kolik bychom jich od přední sázkové kanceláře čekali. V tomto ohledu má ještě bwin co zlepšovat.

U některých utkání budete mít k dispozici live tracker, který funguje poměrně přesně, takže i když není k dispozici přímý přenos, o dění na hřiště rozhodně nepřijdete. Šikovnou funkcí je tzv. Multi-náhled, který vám umožní sledovat kurzovou nabídku hned na dva zápasy najednou, což jistě přijde vhod nejednomu sázkaři.

S mobilní aplikací od bwinu už nebudete chtít sázet přes počítač

S mobilní aplikací od bwinu nešlápne žádný sázkař vedle, což potvrzuje i vynikající hodnocení v Apple Store, kde si tato šikovná appka vysloužila 4.7 hvězdiček z 5. Vezmeme-li v úvahu fakt, že je využívána sázkaři z nejrůznějších koutů světa, pak je to skutečně parádní výsledek. Ani verze pro Android ničím nezaostává a stáhnout si ji můžete přímo ze stránek bwinu.

Mobilní aplikace nabízí totožné funkce jako desktopová verze a je tedy vhodným společníkem nejen na cesty, ale i na běžné sázení v pohodlí domova. Jediná škoda je, že bwin neposkytuje žádný speciální bonus za stažení appky, což je ale dnes už v podstatě výjimka.

Jednou z hlavních výhod je bezesporu překlenutí jazykové bariéry, jelikož bwin si dal práci s tím, aby byla aplikace přeložena do jazyků všech zemí, na jejichž trhu legálně působí. Tím dává jasně najevo, že jsou pro něj důležití opravdu všichni sázkaři, nejen ti anglicky mluvící.

bwin Mobilní Aplikace
bwin
 • Mobilní platby
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
100%až do výše 200€

Vklady a výběry financí na tisíc způsobů

Jestli je bwin v něčem napřed, tak jsou to možnosti vkladu a výběru peněz, ze kterých si skutečně vybere každý. Naprostou samozřejmostí jsou převody přes bankovní účet nebo kreditní kartu. Pokud jste zastánci internetových peněženek, pak máte na výběr ze společností jako Skrill, PayPal, NETELLER, Abaqoos, ecoPayz a mnoho dalších. Využít můžete i služeb paysafecard, INSTADEBIT, Ticket Premium apod. Majitelé iPhonů jistě uvítají možnost platit pomocí služby Apple Pay.

Výběrové a vkladové limity se mohou u jednotlivých platebních metod lišit, tudíž je zapotřebí seznámit se s nimi dopředu. Stejně tak se bude lišit i doba zpracování vašeho požadavku. Dobrou zprávou však je, že společnost bwin nestrhává žádné poplatky za manipulaci s penězi.

Zákaznická péče se mění k lepšímu

Vyvstane-li nějaký problém, se kterým budete potřebovat poradit, pak máte na výběr ze tří možností, jak kontaktovat podporu. První je přes telefon, ovšem volat lze pouze na zahraniční čísla (nejbližší jsou v Německu a Rakousku), takže pokud nemluvíte plynule cizím jazykem, pak tato možnost odpadá. O poznání lepší už je to s kontaktním formulářem, kde vám obvykle do 30 až 120 minut odpoví na váš e-mail.

Teprve nedávno učinila sázková kancelář bwin významného pokroku, když konečně spustila live chat, po kterém sázkaři už dlouho volali. Tady se dočkáte odpovědi takřka okamžitě, což je obrovský krok kupředu a přidává to bwinu zase nějaké body navíc.

Pár slov na závěr

Závěr

Bwin

Není dostupný

Ačkoliv bwin kdysi patřil k tomu nejlepšímu, co svět sportovního sázení mohl nabídnout, za poslední roky se mírně posunul ke středu průměrnosti, ačkoliv si stále drží své nepochybné kvality, a to zejména v oblasti široké a rozmanité sportovní nabídky.

Důležitým aspektem úspěchu je také špičková mobilní aplikace, která je dostupná sázkařům ze všech koutů světa. Na druhou stranu by nebylo špatné zapracovat na nabídce přímých přenosů a na bonusové nabídce, k níž jsme měli určité výhrady. Celkově vzato je však bwin vynikající sázkovou kanceláří, u níž je radost sázet, a naše redakce ji proto vřele doporučuje.

Více recenzí sázkové kanceláře

Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM
MaxiTip
 • Live sázky
 • Live chat podpora
 • Živé přenosy
Ministerstvo financí ČR