DOXXbet recenze – kvalitní sázková kancelář ze Slovenska

Nedoporučujeme hrát na DOXXbet
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

V dnešní recenzi se podíváme na slovenskou sázkovou kancelář DOXXbet, která se poprvé objevila na trhu v podobě kamenné pobočky v roce 1994. Od té doby urazila ohromný kus cesty a stala se z ní mezinárodní společnost. Na online trh se dostala v roce 2006 a rozhodně nezahálela, neboť o čtyři roky později rozšířila svůj sortiment o online kasino. V roce 2018 se DOXXbet sloučila se společností Betx SK, aby společně vytvořily ještě silnější a lepší sázkovou kancelář. Vy se s námi nyní můžete sami přesvědčit, je-li pro vás tou pravou, protože rozhodně má co nabídnout.

DOXXbet

Celkové hodnocení: 8/10

 • Live sázky: 8/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 8/10
 • Bonusové nabídky: 8/10
 • Bezpečnostní: 9/10
Uvítací bonus 100% do 2000 €

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

Platební metody

Visa, Mastercard, Skrill, paysafecard

Sporty:

Fotbal, tenis, hokej, snooker, bojové sporty, e-sporty...

Jak stránky DOXXbet vypadají?

Webové stránky sázkové kanceláře DOXXbet jsou už od prvního pohledu pěkně uspořádané a působí opravdu uživatelsky přívětivě. Na druhou stranu vás může trochu překvapit ohromné množství informací, které se na stránkách nachází. Od nejrůznějších funkcí až po reklamní bannery a bonusové nabídky.

Rozhodně považujeme za důležité, že si tvůrci dali záležet a vytvořili webové stránky, které vypadají moderně, a zároveň poskytují nespočet důležitých informací. Vše, co potřebujete, je totiž takřka na dosah a není třeba dlouhého hledání a klikání. Velice pěkná je zejména výsuvná lišta se sportovní nabídkou, která zbytečně nezabírá místo na obrazovce.

DOXXbet licence a otázka bezpečnosti

První otázka, kterou si většina sázkařů položí, se týká bezpečnosti a licencí. V dnešní době naštěstí není problém ověřit si, zda je sázková kancelář legitimní. My vám můžeme potvrdit, že DOXXbet je plně licencovaná a zabezpečená. Získala licenci od Ministerstva Financí na Slovensku. Na stránkách této sázkové společnosti najdete dokonce i užitečné odkazy pro případ závislosti na hazardních hrách.

Kromě licencí a regulací hovoří v její prospěch také zkušenosti jednotlivých uživatelů. Vzhledem a funkcemi se pochopitelně nemůže zavděčit všem, avšak z hlediska bezpečnosti je DOXXbet naprosto v pořádku, a nic vám tak nebrání ji vyzkoušet.

DOXXbet KOMPLETNÍ PROFIL

 • +421 911 569 909
 • info@doxxbet.sk
Průměrná doba odezvy: Do 2 minut po chatu, 30-90 minut po emailu

Licence a regulace

 • MF/018412/2017-622
Ministerstva Financí na Slovensku

Založeno: 1994

Společnost: DOXXbet

Ústřední úřad: Žilina, Slovensko

DOXXbet registrace s bezpečnostním ověřením

Pokud jste se rozhodli, že to s DOXXbet zkusíte, musíte pochopitelně projít procesem registrace, která sice není složitá, ale i tak pár minut zabere. Čím vším tedy musíte projít, abyste mohli účet naplno využívat?

Jak se zaregistrovat na DOXXbet?

V prvním kroku je nutné zadat svou e-mailovou adresu, telefonní číslo a rodné číslo. Dále je tam kolonka pro tzv. Skaut kód, ovšem pokud kód nemáte, můžete ji klidně přeskočit. Poté už jen zaškrtnete políčka, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, potvrdíte svou plnoletost, a kliknete na tlačítko ZAREGISTROVAT.

V tuto chvíli obdržíte SMS s kódem, který v následujícím kroku vepíšete do příslušné kolonky a opět potvrdíte. Jakmile toto provedete, DOXXbet vám odešle na e-mail registrační kód, který si musíte uschovat, spolu s aktivačním linkem. Poté už jen kliknete na link a doplníte všechny ostatní údaje.

Až projdete všemi kroky registrace, můžete učinit svůj první peněžní vklad. Ten provedete pomocí jedné z podporovaných platebních metod, o kterých se dočtete dále. Mějte na paměti, že veškeré kroky, kterými při registraci musíte projít, slouží především pro vaši bezpečnost, aby někdo cizí nezneužíval vaše údaje.

DOXXbet bonusy – vyberte si ten svůj

Bonusová nabídka bývá pro mnohé sázkaře jedním z hlavních lákadel, což vede k tomu, že se sázkové kanceláře předhání v lepší nabídce. Sázková kancelář DOXXbet si pro nové sázkaře připravila opravdu štědrý bonus 100 % k prvnímu v kladu, a to až do výše 2000€, což už je pořádná suma.

Pravidla bonusu jsou úměrná tomu, kolik peněz vložíte na účet. Učiníte-li vklad do 100€, bude ho nutné prosázet 10x, avšak pro vklad 2000€ ho musíte prosázet 16x. Zároveň platí, že je nezbytné umístit na tiket alespoň 3 sázkové příležitosti s kurzem min. 1.45. První vklad financí na herní konto je třeba provést do 14 dnů od registrace, přičemž na splnění podmínek prosázení máte 90 dnů.

DOXXbet

Co dělá DOXXbet jedním z nejlepších bookmakerů?

 • Živé přenosy
 • Mobilní Aplikace
 • Live sázky
 • Uživatelská zkušenost
Ministerstva Financí na Slovensku
100% do 2000 €
TipSport

Jaký je rozdíl mezi TipSport a DOXXbet?

 • Živé přenosy
 • Mobilní Aplikace
 • Live sázky
 • Uživatelská zkušenost
Ministerstvo financí ČR
100% do 50 000 Kč

Ke vstupnímu bonusu lze připočítat ještě tzv. Bezrizikovou sázku, kterou můžete kombinovat s hlavním bonusem. Bezriziková sázka znamená vrácení peněz v případě, že vaše první sázka byla nevýherní. Opět zde ale fungují určité podmínky – první sázka musí mít na tiketu alespoň 3 události s minimálním kurzem 1.50. Pokud váš tip nevyjde, DOXXbet vám vrátí až 20€ zpět.

Bonusy i pro stávající sázkaře

Bonusy za stálí hráči v DOXXbet

Ani stálí hráči nepřijdou zkrátka, protože DOXXbet nabízí zajímavé bonusy pro každého. Například tzv. Kompenzace – pokud vsadíte tiket s kurzem alespoň 100 a jeden zápas bude nevýherní, DOXXbet vám vrátí vklad. Kdyby se však jednalo o tiket s kurzem 500, kde je jeden zápas nevýherní, obdržíte 15násobek svého vkladu.

Pro stálé zákazníky bude jistě velikým lákadlem DOXXbet klub, což je věrnostní program této sázkové kanceláře. Za každých vsazených 0,50€ získáte 1 bod do věrnostního konta. Tyto body můžete následně směnit za sázky zdarma, reklamní předměty či elektroniku.

Dalším druhem bonusu, na který se můžete těšit, je Skaut bonus. Jak už samotný název napovídá, jedná se o speciální bonus, který získáte za přivedení dalšího sázkaře k DOXXbet. Následně budete každý měsíc pobírat 5 % ze zisku, který sázková kancelář z přivedeného hráče obdrží.

Jaké sporty DOXXbet nabízí?

Sportovní nabídka DOXXbet je poměrně štědrá, ale především je blízká českému sázkaři. Můžete si tedy klasicky vsadit na tenis, hokej a fotbal. Tyto sporty jsou u nás bezesporu nejoblíbenější. To však neznamená, že by tahle sázkovka nenabízela i další sportovní odvětví. Na své si zde přijdou i milovníci následujících sportů: basketbal, baseball, házená, volejbal, zimní sporty, atletika, golf, šachy, futsal, florbal, americký fotbal, rugby, bojové sporty, snooker, e-sporty atd.

Ale pozor, u DOXXbet najdete také virtuální sporty, kde je velice oblíbená například fotbalová Liga mistrů. Z toho je patrné, že tato sázková kancelář jde s dobou a snaží se svým klientům poskytnout co největší možný výběr.

Jaké nabízí DOXXbet sázky?

U DOXXbet najdeme širokou škálu běžných i méně běžných trhů a sázkových příležitostí, takže si tu vybere každý. Mezi oblíbené trhy patří například handicapy, které tu najdeme v poměrně hojné míře. Dále pak sázky over/under, počet gólů, výsledek poločasu/setu/třetiny atd. Velice často sázené jsou i dvojtipy, tedy sázky, kdy sázíme na vítězství domácího týmu či remízy, vítězství hostujícího týmu či remízy, nebo vítězství domácího či hostujícího týmu bez remízy.

Velice oblíbenou sázkou je například to, zda oba týmy vstřelí gól (nebo více gólů). Sázková kancelář DOXXbet udělala v tomto směru obrovský kus dopředu, a to zejména díky již zmiňovanému sloučení s Betx SK, které vyústilo ve vylepšení některých funkcí a sázkových trhů.

Jak si u DOXXbet vsadit?

Jak vsadit na Doxxbet?

Pokud se stále ještě rozhodujete, zda si u sázkové kanceláře DOXXbet otevřete herní účet, tak vám nyní předložíme další důvod, proč tak učinit. Tato sázkovka totiž vsadila na jednoduchý (myšleno ovládáním) systém podání sázky, respektive tiketu. Tiket funguje naprosto intuitivně, a především nabízí vše, co si od něj sázkař může přát. Navíc je vám k dispozici i funkce cash-out, což je možnost prodat rozehraný tiket, u kterého nechcete riskovat, že by nakonec nevyšel.

Jaké možnosti tedy máte? V první řadě si pochopitelně můžete vsadit „jednoduchý“ tiket, tedy jednu nebo více sázkových příležitostí, přičemž všechny musí vyjít, abyste brali peníze. DOXXbet ovšem nabízí i „rozpisový“ tiket, kde si navolíte kombinace jednotlivých sázkových příležitostí, z nichž některé nemusí nutně vyjít, abyste něco vyhráli. Dále si můžete například navolit, zda chcete přijímat změnu kurzu při podání sázky, čehož mnoho uživatelů nadšeně využívá. Lze si dokonce i nastavit, že chcete přijímat pouze změnu snížení, nebo naopak zvýšení kurzové hladiny.

Přehledné live sázky DOXXbet

Live sázky považuje většina sázkařů za to nejlepší, co může sázková kancelář nabídnout. Nám se uspořádání této sekce u DOXXbet opravdu líbí, neboť vše je přehledně seřazeno (a barevně odlišeno) podle jednotlivých sportů. Nejvíc jsou tu zastoupeny fotbalové, hokejové a tenisové zápasy, což se dalo pochopitelně čekat. U některých utkání funguje velice pěkný live tracker, který zobrazuje aktuální dění na hřišti, a k tomu ještě statistiky ze zápasu.

Jediným nedostatkem této sázkové kanceláře je absence přímých přenosů, bez kterých je zážitek z live sázení pouze poloviční. Ne každý sázkař na nich však lpí, navíc v dnešní době není takový problém najít si konkrétní přenos jinde na internetu. V každém případě působí live sázky opravdu příjemným dojmem, takže proč je nezkusit?

Mobilní aplikace DOXXbet

Jako každá pořádná sázková kancelář, i DOXXbet disponuje mobilními stránkami a mobilní aplikací. Mobilní stránky fungují přehledně a svižně, což už však nemůžeme říct o mobilní aplikaci, která má stále své mouchy a potřebuje doladit.

DOXXbet Mobilní Aplikace
DOXXbet
 • Mobilní aplikace
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
Dostupné v:
iOSAndroid
Uvítací bonus 100%do 2000 €

Appka je k dispozici pro iOS i Android, přičemž můžeme potvrdit, že na Androidu funguje lépe. Možná dost záleží na konkrétním telefonu, protože jsme se ptali různých uživatelů, z nichž někteří byli opravdu spokojeni, a jiní měli časté problémy. Pokud se rozhodnete pro vyzkoušení aplikace, pak iOS verzi stáhnete klasicky v App Store, ovšem androidovou verzi v Google Play nenajdete. Tu je totiž potřeba stáhnout přímo ze stránek sázkové kanceláře.

Vklady a výběry finančních prostředků

Na začátek je potřeba říct, že s výplatou peněz u této sázkové kanceláře nebývají žádné problémy, takže se nemusíte obávat, že byste své peníze nedostali. Teď už jde pouze o to, jak své herní konto můžete dotovat, a jaké máte možnosti výběru finančních prostředků.

Asi nikoho nepřekvapí, že lze vkládat finance pomocí platební karty a bankovního převodu. Výhodou karty je především okamžitý převod peněz na hráčské konto, kdežto u bankovního převodu budete 1-3 dny čekat. Dále máme k dispozici i online bankovní převod, kde se nám rovněž peníze převedou takřka ihned (možná s několika minutovým zpožděním). Pokud jste majiteli elektronické peněženky Skrill, tak můžete jásat, protože i tuto platební metodu DOXXbet podporuje. A nemůžeme opomenout ani vklady pomocí Paysafecard, která je oblíbená zejména u lidí, kteří nemají bankovní konto nebo nechtějí používat své citlivé bankovní údaje na internetu.

Minimální výše vkladu obvykle činí 10 EUR, pouze u platby kreditní kartou a online bankovního převodu je minimální částka stanovena na 5 EUR. Pro výběr finančních prostředků z hráčského účtu máte k dispozici stejné možnosti, kromě Paysafecard a online bankovního převodu. Nejjednodušší možností bývá zpravidla převod na bankovní účet nebo využití elektronické peněženky.

Zákaznická péče DOXXbet

Kvalitní zákaznická podpora je důležitá pro všechna odvětví podnikání, ovšem mnohdy za moc nestojí. U DOXXbet je to naštěstí naopak, protože její zaměstnanci jsou proškolení a ochotní vám pomoci.

Vždy je dobré mít na výběr, takže zákaznickou podporu můžete kontaktovat hned několika způsoby. První možností je kontaktní formulář, který je uživateli hojně využívaný v momentě, kdy nepotřebují radu okamžitě. Pro pomoc v reálném čase doporučujeme využit služeb live chatu, kde se pomoci domůžete ihned. Dále máte samozřejmě možnost využít telefonního nebo e-mailového kontaktu, což jsou dnes již méně oblíbené formy zákaznické podpory.

Konečné hodnocení DOXXbet

ZÁVĚR

DOXXbet

NEOVĚŘENO

Tato sázkovka působí solidním a uživatelsky přívětivým dojmem, za což dáváme palec nahoru.

Sázení u DOXXbet si zamilujete, stejně jako některé nabízené bonusy. Dále můžeme pochválit kurzovou nabídku a zákaznickou péči, která se vám bude snažit pokaždé vyjít vstříc.

Na druhou stranu jsme našli i pár much, které je potřeba doladit, aby byl požitek ze sázení ještě intenzivnější. Jedná se především o absenci přímých přenosů v sekci live sázek a mobilní aplikaci, se kterou občas bývají potíže. Ale jedno je jisté, se sázkovou kanceláří DOXXbet určitě nešlápnete vedle.

Nejlepší online sázkové kanceláře

iFortuna
 • Live sázky
 • Mobilní aplikace
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR
Chance
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČRADM