Unibet recenze – sázková kancelář ze Skandinávie

Tato sázková kancelář v současné době nepřijímá sázkaře z ČR!
Doporučujeme zkusit TipSport, kde můžete obdržet až 50 000 Kč bonus.

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ FUNKCÍ REGULACE LIVE SÁZKY MOBILNÍ APLIKACE CASH OUT BONUS DALŠÍ INFORMACE
Tipsport
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 50 000 Kč Začít sázet
Tipsport Recenze
Chance
Hodnocení
10/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Asijsky Handicap
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 2000 Kč Začít sázet
Chance Recenze
Fortuna
Hodnocení
9/10
 • Mobilní sázení
 • Živé přenosy
 • Sázky na e-Sporty
Ministerstvo financí České republiky
Yes
Yes
Yes
100% do 3000 Kč Začít sázet
Fortuna Recenze
*Platí Obecné podmínky, časová omezení a další výjimky. Pro více informací navštivte webovou stránku bookmakera.

V dnešní recenzi se podíváme na švédskou sázkovou kancelář Unibet, která se na trhu pohybuje už více než 20 let. Za tu dobu si vytvořila velice slušnou sázkařskou základnu, jež sestává zejména z uživatelů Skandinávie a střední Evropy. My vám ji dnes představíme ze všech možných úhlů, podíváme se například na jejich bonusovou sekci, kvalitu zákaznické podpory, ale i na mobilní aplikaci a sportovní nabídku

Žádné zbytečné proklikávání – vše na jednom místě

Když se poprvé dostanete na stránky Unibetu, možná si budete připadat trochu zmatení, neboť se od většiny českých sázkových kanceláří poměrně liší. Tato sázková kancelář totiž využívá prostor naplno, takže po prokliknutí do sportovních sázek uvidíme vlevo klasicky seznam sportů (seřazený abecedně), uprostřed pak nadcházející sportovní události a vpravo ještě výpis žhavých live sázek. Ačkoliv jsou stránky na první pohled trochu nepřehledné, jde spíše o zvyk, protože po chvíli zjistíte, že tu máte k dispozici ohromné množství funkcí na jednom místě.

Oficiální licence a ochranná opatření

Unibet je bezpochyby důvěryhodná sázková kancelář, která je součástí Kindred Group, což je jedna z největších společností zabývající se hazardem. Licenci získala u MGA (Malta Gaming Authority), což je jedna z nejznámějších institucí pro vydávání licencí. Celá webová stránka podléhá nejpřísnějším bezpečnostním opatřením, která jsou srovnatelná s těmi v bance. Ať už jde tedy o manipulaci s finančními prostředky nebo ochranu osobních údajů, vaše data jsou vždy v bezpečí.

Unibet

Celkové hodnocení: 10/10

 • Live sázky: 8/10
 • Sporty k dispozici: 9/10
 • Platby: 8/10
 • Bonusové nabídky: 7/10
 • Bezpečnostní: 8/10
25€ zpět na uvítanou

SPECIÁLNÍ CHARAKTERISTIKA

 • Živé přenosy
 • Live sázky
 • Mobilní sázení

Platební metody

Platební karty, bankovní převod, Skrill, paysafecard

SPORTOVNÍ TRHY

Fotbal, Hokej, Basketbal, Závody koní, Závody chrtů ...

Snadná a rychlá registrace u Unibet s bonusem

Jak se zaregistrovat na Unibet?

Při registraci u Unibet budete nejprve vyzváni, abyste zvolili stát, ze kterého pocházíte. Na základě toho vám bude nabídnut vstupní bonus, který se u jednotlivých zemí dost liší. Následný postup už je však pro všechny stejný. Musíte pravdivě vyplnit své osobní údaje, a to včetně jména, adresy, telefonního čísla a emailu. Dalším krokem je vytvoření hesla a odpovědi na kontrolní otázku pro případ zapomenutí nebo ztráty hesla. Poté je zapotřebí souhlasit s podmínkami vstupního bonusu, abyste ho získali!

Třífázové ověření totožnosti

Po dokončení registrace vás čeká třífázové ověření totožnosti, respektive ověření totožnosti, adresy a platební metody. K ověření totožnosti musíte nahrát fotografii platného průkazu (řidičský průkaz, cestovní pas), poté přichází na řadu ověření vaší adresy, a to nejlépe nahráním fotografie či pdf souboru s vyúčtováním za energie (plyn, elektřina, voda atd.).

Nakonec je nutné ověřit i platební metodu čili pokud hodláte dotovat své konto za pomoci své platební karty, budete ji muset vyfotit z obou stran. Z důvodu bezpečnosti však zakryjte, nebo následně v počítači vymažte prostřední číslice účtu tak, aby zůstalo viditelných jen prvních 6 a poslední 4 číslice. Na druhé straně karty pak zakryjte třímístné CSC/CVC číslo. Tím bude registrace dokončena a vy budete moci naplno využívat své hráčské konto.

Unibet KOMPLETNÍ PROFIL

 • 0800329393
 • info@unibetsupport.com
 • Live chat podpora
Průměrná doba odezvy: do minuty přes chat; do 15 minut po emailu

Licence a regulace

 • MGA/B2C/106/2000
Malta

Založeno: 1997

Společnost: Trannel International Ltd

Ústřední úřad: Malta

Parádní vstupní bonusy pro každého

Pokud vás lákají pořádné vstupní bonusy, pak je sázková kancelář Unibet pro vás tou pravou. Jak už jsme zmínili výše, welcome bonusy se pro jednotlivé státy liší, nicméně výhodné jsou pro všechny. Ať už se jedná o vrácení vaší první Unibet sázky do výše 40£ nebo 200% bonus do částky 100€. Co se týče podmínek prosázení, pro sportovní sázky obvykle platí, že je nutné prosázet bonusovou částku 3x, a to s minimálním kurzem 1,40. Před použitím bonusu si vždy přečtěte podmínky prosázení a použití.

Unibet bonusy na každém rohu

vstupní bonusy na Unibet

Ačkoliv se u této sázkové kanceláře nedočkáte věrnostního programu, kde byste získávali body za každou uzavřenou sázku, bonusů pro stávající zákazníky je i tak požehnaně. Mnohdy jsou dokonce sázkařům nabízeny individuálně, tedy podle toho, na co daný sázkař nejraději sází a co ho zajímá. V průběhu roku nabízí bonusy v nejrůznějších formách, ať už sázky zdarma, vrácení peněz při prohrané sázce, bonus za vklad, procentuální navýšení výhry apod. Další bonus na vás čeká v momentě, kdy doporučíte sázkovou kancelář svým známým. Podmínkou však je, že se dotyčný skutečně zaregistruje a bude u Unibet sázet.

Široké spektrum sportovních nabídek

Kurzová nabídka Unibet se zaměřuje především na fotbal, lední hokej a basketbal, u kterých naleznete ohromný počet doplňkových sázek. Fotbalové sázkové příležitosti jsou nejhojnější pro evropské ligy, zatímco lední hokej táhne především NHL a KHL. Ačkoliv český sázkař může být v klidu, neboť se v repertoáru Unibetu objevují i české ligy a nutno podotknout, že jak ve fotbale, tak v hokeji je opravdu z čeho vybírat.

Ani další sporty však nezůstaly opomenuty, a tak se můžete těšit například na pravidelné dávky wrestlingu, atletiky, elektronických sportů a mnoho dalších. Každý týden tu naleznete také několik sázek na televizní soutěže, které jsou poslední dobou velice oblíbené. Unibet dost cílí na britské sázkaře, takže budete moct pravidelně sázet i na závody chrtů či koní, což například u tuzemských sázkových kanceláří nenajdeme.

Je libo handicapové sázky?

Unibet nabízí poměrně solidní porci doplňkových sázek, ačkoliv jejich počet nikterak nevybočuje ze zaběhnutých standardů. V tomto ohledu budou nejspokojenější fotbaloví a basketbaloví fanoušci, neboť u těchto sportů si vsadíte v podstatě na cokoliv. Nechybí zde například tzv. dvojitá šance, handicapy (klasické i asijské), počet rohových kopů, sázka na hráče, který vstřelí nejvíce gólů nebo který nasbírá nejvíce bodů za zápas apod.

Určitě potěší, že například u české nejvyšší fotbalové ligy vypisuje přes sto doplňkových sázek, čímž se alespoň částečně přibližuje tuzemským sázkovým kancelářím. Pokud bychom se bavili o Premier league, tam už české sázkovky hravě převyšuje, protože na jeden zápas vypisuje až přes 300 různých doplňkových sázek, což je tak trochu ráj pro všechny fotbalové nadšence.

Podat sázku je opravdu jednoduché

Asi první věc, která vás při pohledu na stránky překvapí, je absence tiketu, který běžně bývá umístěn na pravé straně obrazovky. Ovšem není důvod panikařit, neboť po kliknutí na příslušnou sázku vyjede malý tiket ze spodní lišty a vy si tak můžete pohodlně a rychle vsadit. A právě pohodlí a rychlost sázky jsou jedinými plusovými vlastnostmi, kterými se může Unibet chlubit, když dojde na uzavření sázkové příležitosti. Nenabízí totiž v podstatě nic navíc.

Nalezneme zde pouze možnost systémové sázky, což je sázka na minimálně tři různé události, z nichž jedna nebo více nemusí nutně vyjít, aby byl váš tiket vyhodnocen jako výherní. Největší problém spatřujeme v tom, že u systémových sázek chybí rozpis všech možných výherních kombinací.

Kromě faktu, že je tiket skoupý na funkce, je jinak velice příjemně řešený, protože nezabírá místo na obrazovce, a především je snadný na obsluhu. Dále kvitujeme zobrazení popisku, zda je u vámi vybrané sázky dostupná funkce předčasného vyplacení (cash-out).

Live sázky se statistikami a vším potřebným

U Unibet jedou live sázky

Jednou z nejdůležitějších součástí každé sázkové kanceláře jsou bezpochyby live sázky, a Unibet si s nimi poradil opravdu výborně. Zejména u fotbalu máme k dispozici nepřeberné množství informací na jednom místě. Když totiž rozklikneme zápas, kromě sázkových příležitostí vidíme i přímý přenos (případně live tracker), statistiky z utkání, předzápasové statistiky, a dokonce i ligovou tabulku. Tohle všechno vám pomůže lépe se zorientovat a vybrat tu správnou sázkovou příležitost, ze které budete profitovat.

Jediné, v čem by se mohla Unibet trochu zlepšit, je nabídka přímých přenosů. V tuhle chvíli jich není tolik, na kolik jsme zvyklí od tuzemských sázkovek. Co ale potěší, je funkce cash-out, díky které můžete prodat svůj tiket ještě před vyhodnocením všech zápasů. Vezmeme-li to kolem a kolem, tak live sázky patří k tomu nejlepšímu, co Unibet nabízí. Akorát nečekejte žádný extra vysoký kurz a budete spokojeni.

Mobilní aplikace Unibet – zvučné jméno nemusí znamenat kvalitu

Mobilní stránky nabízí vše, co jejich počítačová verze, takže v tomto ohledu jsme s nimi naprosto spokojeni. Ovšem na starších a méně výkonných mobilních zařízeních se stránky načítají pomalu a můžou se sekat. Tomuto neduhu však (možná) předejdete instalací aplikace, která je dostupná jak pro Android, tak pro iOS.

Pokud bychom vycházeli čistě z recenzí, které jsou dostupné na Apple Store, pak by z toho tato appka nevyšla zrovna nejlépe, neboť tamní hodnocení se pohybuje hodně nízko, kolem 2.6 hvězdiček z 5. Takto nízké hodnocení se jen tak nevidí a nutno podotknout, že na starších iPhonech zkrátka nefrčí tak rychle, jak by měla. Ani s funkčností to není tak žhavé, protože podat sázku může být občas docela náročný a zdlouhavý úkon. Celkově je mobilní aplikace od Unibet při nejmenším rozpačitým počinem, jelikož se zdá, že vývojáři něco honem rychle vyprodukovali, ale neměli už čas to sami otestovat a vyzkoušet.

Unibet Mobilní Aplikace
Unibet
 • Mobilní platby
 • Live sázky
 • Včasná výplata / Cash Out
 • Živé přenosy
Dostupné v:
iOSAndroidWindows Phone
25€zpět na uvítanou

Vkládejte a vybírejte peníze dle libosti

Jak už to, tak bývá, některé platební metody jsou výhodnější a pohodlnější než jiné. Jednou z nejrychlejších a nejvýhodnějších platebních metod bývá vklad pomocí platební karty, a Unibet v tomto ohledu není výjimkou. Výše jsme psali, že je nejprve nutné platební kartu ověřit, ovšem vězte, že se to plně vyplatí. U této platební metody totiž neplatíte žádné poplatky, a navíc se vám peníze připíšou na hráčský účet takřka okamžitě.

Dále je tu možnost využít některou z elektronických peněženek, jako například Skrill, NETELLER nebo ecoPayz, ovšem pro některé země mohou být aplikovány poplatky. Proto je vždy důležité seznámit se předem s pravidly vkladu a výběru prostředků. Mezi další populární metody vkladu patří Trustly a paysafecard (poplatek 3 %) – u obou jsou peníze převedeny okamžitě.

Pro výběr finančních prostředků z hráčského účtu máte opět k dispozici platební kartu, kde je minimální limit pro výběr 15 EUR a maximální limit 50 000 EUR. Stejně tak můžete využít i elektronickou peněženku, ovšem maximální částka pro převod činí 13 000 EUR. V neposlední řadě si lze nechat peníze poslat na bankovní účet, což je nejpraktičtější metoda, neboť je zde nastaven pouze minimální limit 15€ a žádný maximální. U všech těchto možností je však nutné počítat s prodlevou, která může činit až několik dní.

Rychlá pomoc v nesnázích

V oblasti zákaznické péče se názory na tuto sázkovou kancelář poněkud rozcházejí, nicméně my jsme s ní měli velice dobrou zkušenost. Celkem třikrát jsme kontaktovali jejich zákaznickou podporu přes e-mail a live chat (pokaždé v jinou dobu) a vždy se nám dostalo brzké odpovědi.

Zvolíte-li metodu live chatu, pak zpravidla nebudete čekat déle než jednu minutu, což se hodí zejména v případě, kdy potřebujete naléhavě poradit. E-mailem se pak dočkáte odpovědi do 15 minut, a to v kteroukoliv hodinu. Nemalé plus si Unibet vysloužil za to, že nabízí technickou podporu v téměř dvaceti různých jazycích.

Pár slov na závěr

Závěr

Unibet

Není dostupný

Unibet představuje takový zlatý střed mezi sázkovými kancelářemi, přičemž v některých oblastech vyniká a v jiných naopak zaostává. Největším nešvarem je bezpochyby mobilní aplikace, s jejímž vývojem si asi nikdo moc hlavu nelámal. Na druhou stranu lze pochválit uživatelské prostředí pro live sázky, včetně nabízených doplňkových sázek, a to zejména pro fotbal, lední hokej a basketbal. Pokud by u live sázek přibylo více zápasů a přímých přenosů, rázem by se Unibet vyšvihl mezi top elitu. Velikým plusem je i dostupnost sázek na závody chrtů/koní a virtuální sportovní sázky.Více recenzí sázkové kanceláře

SynotTip
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
iFortuna
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Live chat podpora
Ministerstvo financí ČR
Tipsport
 • Live sázky
 • Živé přenosy
 • Asijský handicap
Ministerstvo financí ČR